Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Sty 2015 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Ja wróciłem właśnie z dłuższego weekendu w Londynie i było chłodnawo, ale nie zimno. Jakieś 6-7 stopni, przez cały pobyt padało raz przez jakieś pół godziny.
Jak się czasem odwiedza muzea (albo stać człowieka na wizyty w pubie od czasu do czasu), to zima nie przeszkadza w komfortowym zwiedzaniu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 26 Sty 2015 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Mnie w zwiedzaniu Londynu na przełomie lutego i marca przerażało to, że miejscowi mieli zawsze o co najmniej jedną warstwę ubrania mniej i wyglądali jakby mimo to było im cieplej ode mnie :) Natomiast fakt, nie było wcale aż tak zimno, spokojnie dało się zwiedzać (w tym szeroko pojęte centrum na piechotę).
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 26 Sty 2015 11:37 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 88
Plusem zwiedzania londynu w lutym jest, ze nie ma az tylu turystow. Warto wziac to pod uwage. Jesli nie planujecie zadnych pieszych wycieczek poza londyn, to moim zdaniem warto. Ale juz na seven sisters bym sie nie wybieral
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Sty 2015 22:13 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 149
Loty: 72
Kilometry: 167 517
Nie przewidzisz pogody. My mieliśmy we wrześniu sajgon a w styczniu przepiękna pogodę :) urok Londynu polega na tym, że w każdą pogodę znajdziesz coś fajnego. Wyprzedaże, muzea, puby, zabytki, parki itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Sty 2015 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 240
Wytrzymujesz pogodę w Polsce to dlaczego ma być inaczej w Londynie. Pakuj walizki i jedź śmiało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Lut 2015 13:22 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 6
Hey .. dwa tygodnie temu wróciłem z weekendu w Londynie.. spodziewałem się fatalnej pogody..a tu 8 stopni, zero deszczu i słońce..
miałem nadzieje, że w styczniu bedzie mniej turystów.. myliłem się..


Pozdrawiam
Przemek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 14 Lut 2015 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Tydzień temu - sobota pochmurna, w niedziele piękne słoneczko, całkiem ciepło - i bardzo przyjemnie, dużo przyjemniej niż 2 lata wcześniej, jednocześnie dużo więcej turystów. Myślę, że w Londynie jest tyle ciekawych atrakcji, że przy tanim locie zawsze warto - coś ciekawego się znajdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Lut 2015 14:49 

Byłam w Londku kilka dni temu, na 1 dzień i też miałam obawy co do pogody, jednak jak na zamówienie albo raczej urodzinowy prezent aura była cudowna: słonko i blisko 8stopni na plusie.
Śniadanie na ławce w Hyde Parku - bajka:).
Naszym celem było Muzeum Nauki i trochę było szkoda siedzieć w murach w taką pogodę.
Poprzednim razem: weekend w czerwcu: przemokłam do suchej nitki przez dwa dni, nie ma reguły.
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Lut 2015 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Ja właśnie wróciłam z weekendu londyńskiego ;) Temperatura +9 stopni, idealnie na płaszczyk. Natomiast jeśli chodzi o aurę pogodową to zmiennie, w piątek pochmurno, od południa padało, było idealnie na siedzenie w pubie i knajpkowanie ;-) niemniej i tak spacerowaliśmy, kupiliśmy parasolkę i było git;) później się przejaśniło, sobota pochmurna, niedziela pół pochmurnie, pół słonecznie.
Weekend uważam za bardzo udany! Nawet deszcz piątkowy tego nie zmieni :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Maj 2015 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Na Londyn zawsze jest dobry czas.

Byłem w lutym 2014 i pogoda była lepsza niż w Polsce - słońce i paręnaście stopni, idealnie na zwiedzanie.

W innym przypadku można trafić na śnieg - ale to nawet plus. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group