Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 30 Lip 2015 22:45 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Czy ktoś mógłby zareagować tak, jak to się zazwyczaj robi na forach, tzn. zamknąć wątek, nałożyć bany itp.? Na tym forum generalnie jest wysoki poziom, a ten wątek - choć od kilku dni skacze po różnych tematach - jeszcze kilka godzin temu miał potencjał w dyskusji o zasadach edukacji i nauki języków. Teraz to przypomina żałosne dyskusje miernot w sportowej odzieży wyduszających komentarze pod artykułami na interii czy wp.pl. I co gorsza, niektórzy wciąż próbują ich (re)socjalizować.


Ostatnio edytowany przez suszek, 31 Lip 2015 10:38, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#362 PostWysłany: 30 Lip 2015 23:51 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Eh smutno, bo wątek był świetny przez kilka stron, w takim przypadku musze prosić o zamknięcie lub oczyszczenie ostatnich kilku stron

-- 30 Lip 2015 23:51 --

Eh smutno, bo wątek był świetny przez kilka stron, w takim przypadku musze prosić o zamknięcie lub oczyszczenie ostatnich kilku stron
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#363 PostWysłany: 31 Lip 2015 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
temat po prostu się wyczerpał.
po za tym, to kolejny wątek tak na prawdę o niczym, taka zapchaj dziura. są już takie i ciągle ich przybywa więc na pewno znajdziesz sobie nowe miejsce z innym "ciekawym" tematem :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 31 Lip 2015 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
dzieki takim zapchaj-dziurom to forum troche ożywa, bo kilometry postów typu promocja w biedronce są po prostu nudne. Nie twierdzę że podoba mi się cała dyskusja, szczególnie z ostatnich stron. Ale nie samymi suchymi faktami zyje człowiek, czasem trzeba pogadać i podywagować. Chociaż najlepiej w pobliżu podrózowania ciągle...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#365 PostWysłany: 31 Lip 2015 07:21 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Od początku ten wątek miał potencjał "luźnogatkowy", więc dyskusja czasem dryfowała. Wpadli też goście z "Norwegii", poszaleli, nikt się nimi nie przejął i gadka potoczyła się dalej. Potem zobaczyliśmy, co z człowiekiem robi testosteron, ale i ten fragment przycichł, więc ominęłabym go jak "koralowe ostrowy burzanu", bo trzeba by było zamykać każdy wątek, w którym pojawia się ktoś, komu rozmowa sprawia jakąś trudność.

Wracając więc do tematu - jednym z efektów ubocznych mojego "uzależnienia" jest to, że drzwi mojej lodówki wyglądają jak skała oblepiona czaszołkami. Ale magnesy były i tak krokiem w przód, bo na początku kupowałam nieco większe pamiątki (kubki, kieliszki i inne domowe "przydasie"). Zastanawiam się, czy kolejnym etapem "nałogu" jest przywożenie wyłącznie wspomnień i zdjęć.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#366 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ja zamiast magnesów przywoziłem przyprawy
mam ich cala szafke a gotuje srednio raz w tygodniu;(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#367 PostWysłany: 31 Lip 2015 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Kara napisał(a):
Od
Wracając więc do tematu - jednym z efektów ubocznych mojego "uzależnienia" jest to, że drzwi mojej lodówki wyglądają jak skała oblepiona czaszołkami. Ale magnesy były i tak krokiem w przód, bo na początku kupowałam nieco większe pamiątki (kubki, kieliszki i inne domowe "przydasie"). Zastanawiam się, czy kolejnym etapem "nałogu" jest przywożenie wyłącznie wspomnień i zdjęć.

Haha, ja zainwestowalam kiedys w duza lodowke, ale niedlugo bede musiala obklejac ja z boku. Druga opcja, to tablica magnetyczna na drzwi od spizarni, ktore sa akurat obok lodowki :-)

Kubki przestalam zbierac dosc dawno i staram sie nie kupowac niczego stojacego na regal, ale czasami ciezko z tym i cos sie kupi. Kubki z podrozy trzymam na specjalnych polkach w kuchni, mam w sumie jeszcze jedna poleczke w zapasie, ale nie mam gdzie powiesic. Do tego czesc kubkow w normalnym uzyciu.

Co do kieliszkow, to w sumie lubie wypic cos z kieliszka i pamietac, ze przyjechal z Francji albo z kufla, ktory ma nazwe zamku. Kazda wypita herbata czy sok przypominaja mi za to o innym miejscu, ktore odwiedzilam.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#368 PostWysłany: 31 Lip 2015 09:50 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
co do jakis pamiatek z podrozy staram sie kupowac jak najmniej bo poprostu nie mam na nie miejsca :)
ewentualnie jakis magnes na lodowke, czy cos malego, na kubki/kufle miejsca nie ma :)
kieliszkow nie kupuje bo mocnych trunkow praktycznie nie pijam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 31 Lip 2015 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
:arrow: pamiatki-z-wakacji,135,17466
:D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:06 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@becek
Okoliczności życiowe się zmieniają i nigdy nie wiadomo, kiedy szafka przypraw może się przydać. ;-)

@Aga_podrozniczka
Lodówkę (a w zasadzie lodówko-zamrażarkę) też mam dużą, ale chyba chyba czas pójść Twoim przykładem i zainwestować w tablicę magnetyczną.

Kubki za to nie mają u mnie w ogóle emerytury. Właśnie piję kawę z "Paryża" i na jego widok od razu przypominają mi się Montmartre i słowa piosenki "Je ne veux pas travailler./ Je ne veux pas déjeuner./ Je veux seulement oublier (...)". ;-)

Ciekawa jestem, czy jest ktoś, kto w ogóle oparł się instynktowi zbieractwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
namteh, nie pomagasz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
a intencje się nie liczą? :mrgreen:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#373 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:20 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Zamiast tablicy magnetycznej przy okazji malowania, można wykorzystać farbę magnetyczną. My tak mamy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#374 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:34 

becek napisał(a):
ja zamiast magnesów przywoziłem przyprawy
mam ich cala szafke a gotuje srednio raz w tygodniu;(


Też kiedyś hurtowo przyprawy przywoziłem. Uwielbiam gotować, a w PL ciężko kiedyś było kupić bardziej orientalne składniki. Ale dzisiaj, przy takim wyborze, to już nie ma sensu. Byłem ostatnio na Litwie. Nie przywiozłem nic. Zero, nawet Dziugas nie znalazł miejsca w plecaku. Zrobiłem dwa (słownie dwa) zdjęcia. Ja to chyba zamiast rzeczy na wyjeździe kolekcjonuje dziwne zdarzenia :D
Góra
 PM off  
      
#375 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
eeee, nie mów
z ceylonu przywiozłem 2 l miodu od dzikich pszczół
sorki ale takich rzeczy nawet w erze nie dostaniesz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Kara napisał(a):
Ciekawa jestem, czy jest ktoś, kto w ogóle oparł się instynktowi zbieractwa.

Ja się oparłam. Nie od początku, bo zachłyśnięcie się pierwszymi podróżami spowodowało potrzebę przywiezienia namacalnego dowodu.
Ale później to przeszło. Nie oznacza to, że nie przywożę nic (choć i tak bywa) ale raczej lokalnych specjałów do zbieractwa zaliczyć nie można.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja z ostatniej wycieczki po Europie przywiozlam wodke regionalna z Beskidow, wode mineralna z Piwnicznej, likier ze Schwarzwaldu. No i magnesy, z miejsc w ktorych bylam pierwszy raz. A, i ser ze Szwajcarii. Baileysa z polskiego makro nie licze, bo to nie produkt regionalny, ale byl tanszy niz u mnie. Tak samo jak innych zakupow z Niemiec, ktore robie przy kazdym pobycie samochodem.

Woda mineralna podrozuje ciagle w bagazniku i zwiedzila juz pol Europy. Musze ja w koncu rozladowac do garazu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#378 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:07 

No tak, ale co w przypadku jak się jest osobą która lubi podróżować tylko z podręcznym (jak moi). Co ja zrobię z 2kg miodu (miód pewnie rewelka, nie mówię że nie)? Zaraz do tych pamiątek będę musiał dźwigać rejestrowy. Wolę spróbować miodu na miejscu etc.
Góra
 PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#379 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
u mnie rejestrowym jest forclaz 40 ;D
jakoś nie widzę możliwości podróżowania daleko bez bagażu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:15 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Ja szukam zazwyczaj jakieś nietypowych słodyczy - ciekawsze smaki czekolad, oreo w białej czekoladzie, fajne (lokalne) ciastka, albo jeszcze coś innego. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group