Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:02 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Zrobiłeś błędy interpunkcyjne w obu zdaniach.

Nie, nie jestem polonistką. Część edukacji zaliczyłam też w systemie innym niż polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#342 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:04 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
Kara napisał(a):
Zrobiłeś błędy interpunkcyjne w obu zdaniach.
.

no i co z tego ?

-- 30 Lip 2015 20:05 --

Kara napisał(a):
Część edukacji zaliczyłam też w systemie innym niż polski.

jakim ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
akurat niemcy sa bogatsi bo wojnę przegrali
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:13 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
becek napisał(a):
akurat niemcy sa bogatsi bo wojnę przegrali

swietnie, zaraz stwierdzimy ze maja gorszy system edukacji niz Polska :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
michcioj napisał(a):
...
namteH napisał(a):
czym się zajmujesz?

jestem handlowcem w branzy IT.
na dobra sprawe nie musze w pracy nawet mowic po polsku :)
tak wiec raczej pisanie wypocin np. o wiecznie placzacych romantykach na codzien mi sie nie przydaje ;)

z całym szacunkiem ale Twoja praca jest niewiele warta..

aha ciekawe, a czym ty sie zajmujesz i co jest twoja praca warta ?
wez mnie nie rozsmieszaj, ja zarabiam firmie kupe kasy przez co wiele osob ma prace, a ty?
...
no właśnie ja robię żeby tacy jak Ty mieli robotę i mogli te kupę kasy zarabiać. ale wiesz, są tacy co jeszcze więcej zarabiają na tej Twojej robocie. nie dostrzegasz tego?
namteH napisał(a):
i teraz z drugiej strony: a myślałeś kiedy o tym co sprzedajesz? skąd to przyszło? nie chodzi mi o magazyn na tajwanie ale o to kto musiał pomyśleć, opisać, wprowadzić to do użytku, tak żebyś miał czy handlować. tak, ktoś z tych ludzi pisał piękne wypracowania, znał parę języków i na pewno to wszystko mu, więc i pośrednio Tobie i nam, się przydało.

ci ludzie ktorzy projektuja rzeczy ktore sprzedaje to napewno nie zadni humanisci od wypracowan.

znam 2 osoby, które dość ściśle współpracują z intelem przy projektowaniu procesorów. to nie są tacy ludzi jak sobie wyobrażasz...

namteH napisał(a):
zalecam nie patrzeć ciut dalej niż czubek własnego nosa, bo wtedy więcej widać.

tego rowniez tobie zycze. lykanie po 12 lektur w roku szkolnym pisanie wielkich dlugich wypracowan o niczym
to wymysl polski i innych demolodow. rozwiniete kraje np. Niemcy skupiaja sie na rozwijaniu myslenia
i praktyce. moze wlasnie m.in. dlatego sa bogatsi od nas.
pozdrawiam

no i właśnie to ostatnie zdanie świadczy, że nawet książki do historii nie otworzyłeś...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:24 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
namteH napisał(a):
no i właśnie to ostatnie zdanie świadczy, że nawet książki do historii nie otworzyłeś...

aha, to ciekawa teoria. skad ci to niby wzielo ?

-- 30 Lip 2015 20:26 --

namteH napisał(a):
no właśnie ja robię żeby tacy jak Ty mieli robotę i mogli te kupę kasy zarabiać. ale wiesz, są tacy co jeszcze więcej zarabiają na tej Twojej robocie. nie dostrzegasz tego?

co to za glupi tekst ? i co z tego ktos zarabia na mojej robocie kase ? warunki sa jakie sa, zgodzilem sie, i tyle.
na wlasna dzialalnosc nie mam ochoty przejsc. co w tym zlego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
z tego samego miejsca skąd Twoje przeświadczenie o poziomie rozwinięcia niemieckiej gospodarki, która jakoby miałaby być tylko i wyłącznie wynikiem takiego a nie innego systemu edukacji.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
namteH napisał(a):
znam 2 osoby, które dość ściśle współpracują z intelem przy projektowaniu procesorów. to nie są tacy ludzi jak sobie wyobrażasz...

gratulacje. nie wiedzialem ze inzynierom zajmujacymi sie projektowanie procesorow potrzeba jest umiejtnosc pieknego pisania wypocin na jakis
wypracowaniach i czytania 50 ksiazek do matury.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
michcioj napisał(a):
...
namteH napisał(a):
no właśnie ja robię żeby tacy jak Ty mieli robotę i mogli te kupę kasy zarabiać. ale wiesz, są tacy co jeszcze więcej zarabiają na tej Twojej robocie. nie dostrzegasz tego?

co to za glupi tekst ? i co z tego ktos zarabia na mojej robocie kase ? warunki sa jakie sa, zgodzilem sie, i tyle.
na wlasna dzialalnosc nie mam ochoty przejsc. co w tym zlego ?

nic. ale jakie ma znaczenie, że zarabiasz kasę z tym co w szkole uczą? w Twoim przypadku żadne i nawet sie przy tym upierasz.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
panowie każda praca jest ważna
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#351 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:29 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@michcioj
Rozmawialiśmy o bezbłędnym napisaniu dłuższego dokumentu. Myślę, że mam prawo wątpić, jeśli widzę błąd w każdym z dwóch zdań (oraz we wcześniejszych postach).

Pozwól, że tradycyjnie uchylę się od odpowiedzi na pytanie dotyczące moich prywatnych spraw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
znam 2 osoby, które dość ściśle współpracują z intelem przy projektowaniu procesorów. to nie są tacy ludzi jak sobie wyobrażasz...

gratulacje. nie wiedzialem ze inzynierom zajmujacymi sie projektowanie procesorow potrzeba jest umiejtnosc pieknego pisania wypocin na jakis
wypracowaniach i czytania 50 ksiazek do matury.

nie, nie jest. ale wyobraźnia i generalnie rozwój osobowy przy tym pomaga a jedno z drugim bardzo się łączy.

-- 30 Lip 2015 20:31 --

becek napisał(a):
panowie każda praca jest ważna

no nie każda...
ta która jest nic nie warta nie jest ważna.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:34 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@namteH
Posłałeś do diabła przyuczanie czy wolontariat? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
namteH napisał(a):
z tego samego miejsca skąd Twoje przeświadczenie o poziomie rozwinięcia niemieckiej gospodarki, która jakoby miałaby być tylko i wyłącznie wynikiem takiego a nie innego systemu edukacji.

to nie tak. rozwieniecie gospodarki Niemiec jest wynikiem wielu czynnikow. ich system edukacji jest poprostu lepszy, bo promoje myslenie.
chwali, skupia sie na rozwijaniu dobrych stron ucznia, a polski system poprostu gnoi.

-- 30 Lip 2015 20:38 --

Kara napisał(a):
Nie, nie jestem polonistką. .

ok to czym sie zajmujesz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Cytuj:

@namteH
Posłałeś do diabła przyuczanie czy wolontariat? ;-)


nie rozumiem pytania więc wrzucam zdjęcie kota.
Załącznik:
kot kwejk.jpg
kot kwejk.jpg [ 63.3 KiB | Obejrzany 467 razy ]
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
MaSell lubi ten post.
 
      
#356 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:39 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
namteH napisał(a):
becek napisał(a):
panowie każda praca jest ważna

no nie każda...
ta która jest nic nie warta nie jest ważna.

powaznie ? a mi sie wydawalo ze praca nie hanbi :-)

-- 30 Lip 2015 20:40 --

Kara napisał(a):
@michcioj
Rozmawialiśmy o bezbłędnym napisaniu dłuższego dokumentu. Myślę, że mam prawo wątpić, jeśli widzę błąd w każdym z dwóch zdań (oraz we wcześniejszych postach).
.

a jakie to ma znaczenie ? dluzszych dokumentow nie pisze i tyle.

-- 30 Lip 2015 20:41 --

namteH napisał(a):
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
znam 2 osoby, które dość ściśle współpracują z intelem przy projektowaniu procesorów. to nie są tacy ludzi jak sobie wyobrażasz...

gratulacje. nie wiedzialem ze inzynierom zajmujacymi sie projektowanie procesorow potrzeba jest umiejtnosc pieknego pisania wypocin na jakis
wypracowaniach i czytania 50 ksiazek do matury.

nie, nie jest. ale wyobraźnia i generalnie rozwój osobowy przy tym pomaga a jedno z drugim bardzo się łączy.
.

nie prawda, nie w tym wypadku. inzyniera rozwijaja nauki scisle, a nie pisanie wypracowan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
z tego samego miejsca skąd Twoje przeświadczenie o poziomie rozwinięcia niemieckiej gospodarki, która jakoby miałaby być tylko i wyłącznie wynikiem takiego a nie innego systemu edukacji.

to nie tak. rozwieniecie gospodarki Niemiec jest wynikiem wielu czynnikow. ich system edukacji jest poprostu lepszy, bo promoje myslenie.
chwali, skupia sie na rozwijaniu dobrych stron ucznia, a polski system poprostu gnoi.


ciesze się że shift Ci działa i zachęcam do częstszego wciskania ;)

a w temacie: i rozumiem, że to wg Ciebie jest przyczyna takiego stanu gospodarki? OK, ciekawa teza ale łatwo nie będzie ją udowodnić. no chyba że: bo tak.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:45 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
namteH napisał(a):
becek napisał(a):
panowie każda praca jest ważna

no nie każda...
ta która jest nic nie warta nie jest ważna.


Do tego piłam. Z psychologicznego punktu widzenia każda praca jest dla kogoś coś warta. Nawet taka z półki "czy się stoi, czy się leży".

@michcioj
Niczym szczególnie związanym z językiem polskim czy pisaniem elaboratów. Nie kończyłam też studiów lingwistycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:46 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
namteh unikasz odpowiedzi czym sie zajmujesz, pewnie jestes po socjologi czy innej polonistyce lub podobnych beznadziejnych kierunkach.
patrzysz na swiat jak humanistka, i za cholere nie dociera do ciebie nwielu ludziom czytanie lektur o robieniu mydla z ludzi nie sprawia przyjemnosci
i nie potrzebne.
i tyle. albo az tyle :) naszczescie mamy specjalizacje i kazdy moze pracowac gdzie chce :)
dobry system edukacji wplywa pozytywnie na gospodarke, w Polsce jest poprostu do bani, bo gnoi ludzi.
co jeszcze chcesz uslyszec ?


Ostatnio edytowany przez michcioj, 30 Lip 2015 20:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
becek napisał(a):
panowie każda praca jest ważna

no nie każda...
ta która jest nic nie warta nie jest ważna.

powaznie ? a mi sie wydawalo ze praca nie hanbi :-)
a co ma ważność pracy do hańbienia?


namteH napisał(a):
michcioj napisał(a):
namteH napisał(a):
znam 2 osoby, które dość ściśle współpracują z intelem przy projektowaniu procesorów. to nie są tacy ludzi jak sobie wyobrażasz...

gratulacje. nie wiedzialem ze inzynierom zajmujacymi sie projektowanie procesorow potrzeba jest umiejtnosc pieknego pisania wypocin na jakis
wypracowaniach i czytania 50 ksiazek do matury.

nie, nie jest. ale wyobraźnia i generalnie rozwój osobowy przy tym pomaga a jedno z drugim bardzo się łączy.
.

nie prawda, nie w tym wypadku. inzyniera rozwijaja nauki scisle, a nie pisanie wypracowan.

to jest oczywiście oklepany frazes. nauki humanistyczne np rozwijają wyobraźnie czy też zachęcają do spoglądania na dane zagadnienie z innej strony, co jest niebywale istotne przy tworzeniu nowych rzeczy.
według podpisanej dziś umowy jestem chemicznym badaczem :)

-- 30 Lip 2015 20:51 --

michcioj napisał(a):
namteh unikasz odpowiedzi czym sie zajmujesz, pewnie jestes po socjologi czy innej polonistyce lub podobnych beznadziejnych kierunkach.
patrzysz na swiat jak humanistka, i za cholere nie dociera do ciebie nwielu ludziom czytanie lektur o robieniu mydla z ludzi nie sprawia przyjemnosci
i nie potrzebne.
...

:D
no gdyby parę lat temu historia potoczyłaby się inaczej to bym zajmował się tym, o czym wspominasz w drugim zdaniu :lol:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group