Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lip 2015 00:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Ciekawa oferta w hotelu Czarny Potok Resort Spa. W lipcu i sierpniu dostępne na hrs noclegi za 239 zł ze śniadaniem 2 osobowy pokój.(dziecko do lat 12 śpi za darmo w łóżku rodziców)
Jeśli jesteś seniorem lub chcesz wysłać seniorów na wakacje hrs dale dodatkowo 335 zł zniżki, co daje kwotę 1339 zł za tydzień ze śniadaniami. Na booking com jest taniej 10 złotych ale bez śniadań (229 zł bez zniżek dla seniorów) Jedynki bez śniadań na booking. com za 169 złotych.

Załączniki:
czarny potok.png
czarny potok.png [ 41.81 KiB | Obejrzany 1518 razy ]
Krynica.png
Krynica.png [ 99.26 KiB | Obejrzany 1525 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 08 Lip 2015 14:19 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
nie wiem co to za okazja jak na bookingu od 150 zł bez śniadania a za ok 240 ze śniadaniem u wszystkich (hotels, booking, venere i reszta)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lip 2015 14:55 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
190 złotych za pokój ze śniadaniami w tej klasie hotelu to dobra oferta dla seniora. Te 150 zł to chyba za 1 bez śniadania? Według mnie to i tak bardzo dobra cena. Nawet jak będzie we wszystkich wyszukiwarkach to taką pozostanie biorąc pod uwagę ceny innych hoteli tej klasy.
Zwróć uwagę, że dziecko w tym hotelu dziecko do lat 12 śpi za darmo, co niestety jest rzadkością i z reguły domagają się sporej dopłaty za dziecko. Jeżeli wolisz spać w Krynicy z dziećmi w byle pensjonacie za 1400-1500 zł za pokój to ok, jak tylko pokazuję że za porównywalne pieniądze można spać w świetnym hotelu z basenem. W tym przedziale cenowym Pensjonat Małopolanka za 2 osoby. 4 Pory Roku za dziecko 70 zł dopłaty za dobę, Hotel Panorama 120 zł dopłaty za dziecko za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Lip 2015 15:26 

Faktycznie to ciężko gdzieś przenocować z dzieckiem 11-12 lat bez sporej dopłaty.
W tym przypadku jak w sumie 3 osoby wchodzą w grę, to cena jest nawet dobra.
Nie spałem wprawdzie w tym hotelu, ale go "zwiedziłem" podczas pobytu w Krynicy.
Całkiem wysoka półka. Basen, śniadanka na pełnym wypasie. I cena w pełni sezonu, a nie jesienią czy zimą.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lip 2015 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Dla osób, które się ewentualnie zastanawiają.

Dzwoniłem do hotelu - dziecko do lat 12 jest bezpłatnie. Może spać w łóżku rodziców, ale może też bezpłatnie dostać dostawkę.
Śniadanie dla dziecka też jest bezpłatne.

Ja wysyłam rodziców na tydzień za 1378 PLN.

Polecam ten hotel, byłem tam na imprezie u klienta w lutym 2014 roku.

Jest fajny basen (niestety dość płytki - w najgłębszym miejscu ma ok. 1,5m), śniadania są mocno wypasione.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lip 2015 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Hotel oddalony jest ładnych kilka km od miasta (pijalnia, park, dom zdrojowy). Należy dopytać jaki dojazd do miasta proponują ...
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Lip 2015 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Maktravel napisał(a):
Hotel oddalony jest ładnych kilka km od miasta (pijalnia, park, dom zdrojowy). Należy dopytać jaki dojazd do miasta proponują ...


Trzeba pamiętać, że to hotel 4* więc praktycznie wszyscy goście mają samochody.

Ale jakby co to są miejskie busiki za 2 PLN

http://www.mpgk-krynica.pl/index.php/ak ... drowiskowa
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Lip 2015 19:18 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 256
cos sie nie zgadza.. piszecie ze dziecko w dostawce za darmo, natomiast HRS liczy cene pokoju z 276 na 447 jak w dostawce lub 404 jak spi bez dostawki.... ktos pomoze wyjasnic? przykladowe daty 13-20.08
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Lip 2015 19:25 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Po prostu automat tak został za zaprogramowany - czasem tak się zdarza.
Kupuj dla 2 osób i jeśli faktycznie hotel ma dzieci do 12 roku życia za free to nie pobiorą dodatkowej opłaty.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michal24, 08 Lip 2015 19:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Lip 2015 19:26 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Moim zdaniem systemy rezerwacyjne przy kalkulacji słabo sobie z takimi przypadkami radzą. Taka informacja jest zarówno na stronie hotelu jak i na booking.com. Wielokrotnie w takich sytuacjach potwierdzałem bezpośrednio w hotelu że wyżej wskazana zasada znajduje również zastosowanie w przypadku rezerwacji przez stronę pośrednika i rezerwowałem pokój 2 osobowy i przyjeżdżałem z dzieckiem. Nigdy nie miałem z tym problemu. Chcesz mieć 100% pewności napisz maila do hotelu i w przypadku potwierdzenia wydrukuj go i zabierz ze sobą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Lip 2015 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
baszkir napisał(a):
cos sie nie zgadza.. piszecie ze dziecko w dostawce za darmo, natomiast HRS liczy cene pokoju z 276 na 447 jak w dostawce lub 404 jak spi bez dostawki.... ktos pomoze wyjasnic? przykladowe daty 13-20.08


Napisałem, że potwierdzałem to telefonicznie w hotelu.

Jeżeli nie wierzysz po prostu zadzwoń: http://www.hotelczarnypotok.pl/kontakt/
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lip 2015 22:06 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 256
spoko, nie doczytalem, dzieki za wyjasnienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Chupacabra oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group