Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lis 2015 19:59 

Rejestracja: 25 Lis 2015
Posty: 2
Cześć,
przymierzałem się do zakupienia biletów do Larnaki, ale...
No właśnie zacząłem się zastanawiać, czy to oby nie jest zbyt niebezpieczna podróż w obliczu konfliktu zbrojnego w tym rejonie. Spojrzałem na mapkę i do Syrii jest praktycznie przez morze... Może dramatyzuję, ale chciałbym w spokoju spędzić tydzień na Cyprze.

Co myślicie na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#2 PostWysłany: 25 Lis 2015 20:19 

Rejestracja: 29 Wrz 2015
Posty: 21
W grudniu ja lecę z żoną i niemowlakiem do Larnaki. Od początku byłem świadomy położenia Cypru, w pełni świadom jestem tego, że od kilku lat toczy się tam krwawa wojna w Syrii. Nie obawiam się jakiegokolwiek zagrożenia.

Nie warto ulegać histerii nakręcanej przez polskie media w związku z ostatnimi zamachami w Paryżu oraz kryzysem uchodźców w Europie. Syria dopiero niedawno stała się w Polsce "medialna", pomimo iż krwawa wojna trwa tam już bardzo długo.

Znacznie bliżej do Syrii ma np. Izrael (bezpośrednia granica) i nawet tam nic złego nie dzieje się w związku z wojną w Syrii.

Osobiście nie widzę powodu, aby czegokolwiek się obawiać.
Góra
 Profil Relacje PM off
dani84 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Lis 2015 20:20 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 116
Nikt nie da Ci żadnych gwarancji bezpieczeństwa. Ani na Cyprze ani gdziekolwiek indziej. Bo przecież nie wiemy co wydarzy się jutro i gdzie.
Wróciłem ledwie tydzień temu z Cypru i naprawdę cisza, spokój i pełen relaks.
Nie ma co się bać, przynajmniej aktualnie, tylko lecieć :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
dani84 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Lis 2015 20:25 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Cypr nie jest zaangażowany po żadnej stronie konfliktu, więc powinno być bezpiecznie.
Ja, gdybym mógł, pojechałbym nawet z dziećmi.
Góra
 Profil Relacje PM off
dani84 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Lis 2015 20:28 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
Myślę, że wyjazd nie jest bardzie niebzpieczniczny niż podróż do Polski / bilsko Ukrainy/.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
dani84 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Lis 2015 21:04 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 71
Loty: 288
Kilometry: 529 188
Rozumiem, że ten temat to jakiś żart albo prowokacja. Jeśli nie, to proszę nie rozumować jak jakiś prowincjonalny Amerykanin, który boi się przylecieć do Krakowa bo jest blisko Ukrainy.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2015 21:25 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Blister napisał(a):
Jeśli nie, to proszę nie rozumować jak jakiś prowincjonalny Amerykanin, który boi się przylecieć do Krakowa bo jest blisko Ukrainy.

Pod warunkiem, że wie, czym różni się Kraków od Mołdawii.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 25 Lis 2015 21:42 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
Kraków w okresie grzewczym to jedno z najniebezpieczniejszych miast świata.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Lis 2015 22:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Zamykam tematu, bo raczej nie ma sensu coś takiego mieć :)
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group