Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Paź 2015 15:51 

Rejestracja: 05 Paź 2015
Posty: 5
Wraca znana i ceniona przez wielu promocja Comperia Bonus. Wymogi:
- do 31.10. zarejestruj się w promocji
- do 9.11. otwórz konto
- załóż lokatę 4%
- do 30.11. wykonaj płatności kartą na sumę 400 zł
- do 31.12. odbierz bonus 50 zł

Cytuj:
2. Uczestnikiem Promocji („Uczestnik”) może być osoba, o której mowa w § 2, która spełnia łącznie poniższe warunki:
a) w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem do konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank i nie była stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Banku;


Lokata do 10 000 zł przez 3 mies. daje 4%. A jeśli w tym czasie wpłynie na konto wynagrodzenie/emerytura/renta to lokata odnowi się na kolejne 3 miesiące i da 5%!

http://www.comperiabonus.pl/eurobank/


Ostatnio edytowany przez mashacra 06 Paź 2015 19:13, edytowano w sumie 2 razy
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 06 Paź 2015 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Dorzucam prześwietlenie + informacje jak wyciągnąć z promocji więcej: Comperia Bonus: 50 zł za założenie lokaty 4% w Eurobanku
większych haczyków nie ma (oprócz tego, że organizatorem jest Comperia ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Paź 2015 20:26 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
Witam czy jak napisze do Comperii wiadomość na kontakt@comperiabonusclub.pl to odpowiadają na te maile? bo mam dosyć spamu na telefon,wkurza mnie i nie wiem czy będę spieszyć się aby odpisać bo w moim profilu nie mogę żadnych danych zmienić(bo bym podał telefon zmyslony)-z tymi wiadomościami to już można dostać kur...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group