Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Wrz 2015 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Trwa akcja promocyjna Test Smaku Polaków. Od 14 września codziennie do 13 października, 50 osób dostaje za darmo flaszkę wina. Wypełniamy test wskazujący wina najlepiej trafiające w nasz gust. Na końcu udzielamy pomysłowej odpowiedzi na pytanie otwarte. Liczy się kreatywność, zwycięzców wybiera jury.

Łączna pula nagród - 1500 butelek wina, plus na koniec jury wybiera dodatkowo 50 osób, które dostaną bilety na koncert Natalii Przybysz ;)

Link:

http://www.faktoriawin.pl/testsmaku/
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2015 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Jakieś 2 dni temu wypełniłem i nic - otrzymałem maila, że się nie zakwalifikowałem @piotrek_ :cry: Ale może reszcie się uda!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Wrz 2015 22:25 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
KyokoMai napisał(a):
Jakieś 2 dni temu wypełniłem i nic - otrzymałem maila, że się nie zakwalifikowałem @piotrek_ :cry: Ale może reszcie się uda!

Bo myślałeś. W takich konkursach, podobnie jak m. in. w Familiadzie, obowiązuje kategoryczny zakaz myślenia. To co pierwsze przychodzi na myśl, to jest najlepsze. Wiem, to trudne, sam próbuję z rok nie mysleć i nie daję rady
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Wrz 2015 00:21 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
A po jakim czasie od wypełnienia testu przychodzi mejl o zakwalifikowaniu się lub nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Wrz 2015 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W takich konkursach trzeba raczej myśleć nieszablonowo i zaskoczyć rozwiązaniem. Jeśli wyślę się odpowiedź, jaka pierwsza przyjdzie do głowy, to wielu innym osobom też może coś podobnego przyjść. Jury czytając prace, raczej wybierze te które się czymś wyróżniają spośród wszystkich. Sam też kiedyś organizowałem konkurs, przyszło mi na niego ponad 50 odpowiedzi i wybrałem takie 2, które najbardziej mnie zaskoczyły ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Wrz 2015 09:13 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
@julk1
W ciagu 48h od wypełnienia testu dostaniesz info czy wygrałeś czy nie. Odrazu po wypełnieniu przychodzi info o twoim profilu smaku - czyli jakie wino bazując na twoich odpowiedziach będzie ci najbardziej smakowało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Ja nie dostałem żadnego maila o rozstrzygnięciu konkursu, ale butelkę kurier przywiózł :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2015 16:29 

Rejestracja: 12 Wrz 2015
Posty: 2
lapka88 napisał(a):
Ja nie dostałem żadnego maila o rozstrzygnięciu konkursu, ale butelkę kurier przywiózł :)
Pochwal się swoją radosną twórczością ;) Ja sie nie załapałem...widocznie umysł za bardzo wyprany tańszym sortem z biedronki:P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lis 2015 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Już dawno wypite :P
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group