Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 286 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Mar 2012 10:15 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Kilka informacji z ostatniego weekendu:
Większość atrakcji, jak nie wszystkie są płatne.
-Greenwich - dorosły 7Ł
-London EYE - dorosły 28Ł
-Madame Tusand - dorosły 28Ł
-Tower Bridge - dorosły7Ł

Autobus piętrowy, obojętnie jak strefa - cena 2,3Ł za osobę dorosłą z kartą OYSTER 1,35Ł
Metro przejazd jedno razowy:
-strefa 1-2 4Ł
-1-4 --> 4,4Ł
Bilet całodzienny strefa 1-2 7Ł, strefa 1-4, 7,7Ł
Karta OSYTER można zakupić na większych stacjach, kaucja za kartę to 5Ł minimalne doładowanie to 10Ł.
Jeżeli będziemy dużo podróżować opłaca się korzystać z biletu całodziennego.

Tanie pamiątki idzie myśmy znaleźli na Camden Town, 7 magnesów za 10Ł
Po 20 na Camden można znaleźć pełno happy hour, ryba+frytki+cola = 3Ł

Żeby zobaczyć stadion Wembley, trzeba udać się na stację Wembley Park. W okolicy stacji znajdują się dwa sklepy gdzie większość towaru kupimy już od 0,99p
4puszki coli za 1Ł
2 paczki ciasteczek Oero za 1,3Ł

Żeby dostać się do Greenwich polecam udać się metrem do stacji Sratford, gdzie przesiadamy się na DLR pero 4 bodajże i jedziemy w stronę Lewisham, lub mamy przesiadkę na Canary Wharf i potem dalej kontynuujemy podróż do Greenwich.
Przy stacji Stratfor znajduje się duże centrum handlowe - polecam odwiedzić PRIMARK, większy wybór niż w tym przy na Oxford Street.
W okolicy stacji znajdują się także areny przygotowane na Olimpiadę.
Żeby dostać się na Emirates Stadium, musimy wysiąść na stacji Arsenal i po 5 minutowym spacerku znajdziemy się u bram stadionu Arsenalu.
Stamford Bridge znajduje się na drugim końcu miasta, a żeby dostać się pod stadion należy wysiąść na Fulhalm Broadway.
W celu zobaczenia reklam świetlnych umieszczonych na rogu budynku, należy udać się na stację Piccadilly Circus. Nie daleko stacji znajduje się China Town, gdzie możemy się już najeść do syta w lokalu typu, jesz ile chcesz od 4,95Ł za osobę.
Napoje w takich lokalach są dodatkowo płatne:
-szklanka wody 1Ł
-szklanka coli 1,3Ł

Ceny w Mc'd za podstawowe produkty (chees,hamburger,małe frytki) 0,99Ł
W celu imprezowania mogę polecić dzielnicę Camden Town, nie powinniście się tam nudzić.

Jak ktoś może coś dodać, niech podzieli się informacjami z resztą.
Na pewno ktoś skorzysta z takich informacji.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 20 Mar 2012 10:57 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 363
Zbanowany
Uzupełnienie:
Jednorazowy przejazd metrem (strefy 1-2) - 4 funty z kartą Osyter 1,9 funta, natomiast autobus 2,2 funta z kartą Osyter 1,3 funta.
(Należy pamiętać, że korzystając z karty w metrze odbijamy ją w żółtym czytniku zarówno przy wejściu jak i wyjściu z metra, w autobusie tylko raz w czytniku obok kierowcy.)
Jeżeli dziennymi wydatkami na karcie Osyter zrównasz się z ceną TRAVELCARD, z karty OSYTER w danym dniu nie będą ściągane już środki.
(Po co z góry płacić 8,5 funta za dzień, jeżeli przejedziesz mniej to mniej zapłacisz, a na pewno nie więcej niż 8,5 funta)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Mar 2012 11:22 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
JIK napisał(a):
W celu imprezowania mogę polecić dzielnicę Camden Town, nie powinniście się tam nudzić.

a mozesz powiedziec co jest w Camden Town i po co az tam jechac? :P
Jesli chodzi o kluby i rozrywki w Londynie to moim zdaniem tylko na west endzie na Soho.

Jakby ktos nie wiedzial to w wiekszosci tam gdzie jest napis "tajski masaz" to nic innego jak balagan :D wiec jakby ktos chcial :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Mar 2012 12:06 

Rejestracja: 20 Mar 2012
Posty: 13
Camden to miejsce imprez alternatywnych. W piątek pod wieczór moż a tam zobaczyć chyba najbardziej zakręconych ludzi na świecie. Polecam to miejsce na imprezy w stylu bluesowo-rockowym (chociaż tu najbardziej podobają mi się kluby na Denmark Street) i oczywiście Aint Nothing But Blues gdzie na jam session stoją długie kolejki. Na Camden warto też przyjść koło 16 kiedy jest przecena żarcia, chociaż i tak można się tam targować.

Londyn można też bardzo fajnie pozwiedzać na piechotę oczywiście jeżeli ma się czas i nie ma się pieniędzy :) Odległości wbrew pozorom nie są takie ogromne.

Trzeba jeszcze wspomnieć, że wszytskie ważniejsze muzea i galerie są za friko.

Z rzeczy, które mnie zajarały to Portobello Street, wieczorny spacer nad Tamizą od mniej więcej London Eye do Tower Bridge, Harrods (mimo, że możesz tylko popatrzeć to nawet pójść się załatwić to przyjemność kiedy facet podaje Ci ręcznik do wytarcią rąk :)) i oczywiście zimny cider w Hyde Parku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Mar 2012 12:19 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
JIK napisał(a):
Kilka informacji z ostatniego weekendu:
Większość atrakcji, jak nie wszystkie są płatne.


Może się czepiam, ale napisanie czegoś takiego o Londynie, gdzie za darmo jest National Gallery z kolekcją wspaniałej sztuki, czy jedne z najlepszych muzeów na świecie to lekka przesada :) W Londynie jest mnóstwo darmowych atrakcji. Oczywiście każdy lubi co innego, ale dla mnie wybor między darmowym wejściem do ww. a płaceniem 28 funtów za Madame Tussauds jest oczywisty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Mar 2012 12:59 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Co do atrakcji, to napisałem ceny tych atrakcji co chyba najbardziej rozpoznawalne w Londynie.
Oczywiście lepiej wejść gdzieś za darmo ;) każdy zaoszczędzony grosz się liczy.
konradzik napisał(a):
a mozesz powiedziec co jest w Camden Town i po co az tam jechac? :P


W Camden dało się zauważyć bardzooooo dużo miejscowych ;) jeżeli jedziemy jako singiel, to naprawdę jest tam na czym oko zawiesić.
Mnie osobiście bardziej przypadło do gustu Camden niż SOHO gdzie większość raczej stanowią turyści :(

tak BTW.
Na przyszłość skończcie się czepiać tego co ktoś pisze na forum. To forum służy jako źródło informacji dla starych jak i dla nowych użytkowników.
Jeżeli gdzieś byłeś wcześniej, napisz kilka trochę informacji od siebie, możliwe że komuś się przydadzą.
Czasami warto też dać coś od siebie, a nie tylko krytykować. Ot taka nasz mentalność.
Przepraszam za rozmycie.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Mar 2012 13:21 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 363
Zbanowany
Muzea które my odwiedziliśmy i mogę je polecić, wejścia za free:

1. Science Museum
Exhibition Road, London, SW7 2DD i znajdujące się zaraz obok:

2. Natural History Museum
Cromwell Road, London, SW7 5BD

3. British Museum
Great Russell Street, London, WC1B 3DG

4. Tate Britain
Millbank, London, SW1P 4RG (Entry is free except for major exhibitions)

5. Tate Modern
Bankside, London, SE1 9TG (Entry is free except for major exhibitions)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Mar 2012 13:34 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
JIK napisał(a):
Co do atrakcji, to napisałem ceny tych atrakcji co chyba najbardziej rozpoznawalne w Londynie.


Z punktu widzenia kogoś kto choć trochę interesuje się historią czy sztuką to napisałeś niezłą herezję stawiając Madame Tussauds przed National Gallery czy Tate Modern :)

Namiary na kilka muzeów podał Yareq, ja dodam tylko krótkie info o National Gallery. Mieści się na Trafalgar Square, wejście na ekspozycję stałą jest darmowe. A tam m.in. obrazy Leonardo da Vinci, Van Gogha (słoneczniki!), Michała Anioła, Rafaela, Rubensa, Rembrandta, Caravaggio, Goyi, Tycjana,... długo by wymieniać :) Jedne z najlepszych zbiorów malarstwa na świecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Mar 2012 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
Jedna mala poprawka. Karte Oyster mozna doladowac kazda kwota - zarowno w automacie, jak i na stacji czy sklepie, ktory oznaczony jest specjalna niebieska naklejka oyster ticket stop.
W automacie wystarczy wybrac opcje "any other amount - cash only", wrzucic tyle miedziakow (10p i wyzej) ile sie chce i po zatwierdzeniu wystarczy ponownie przylozyc karte do czytnika. Gotowe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Mar 2012 13:43 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
JIK napisał(a):
Co do atrakcji, to napisałem ceny tych atrakcji co chyba najbardziej rozpoznawalne w Londynie.
Oczywiście lepiej wejść gdzieś za darmo ;) każdy zaoszczędzony grosz się liczy.
konradzik napisał(a):
a mozesz powiedziec co jest w Camden Town i po co az tam jechac? :P


W Camden dało się zauważyć bardzooooo dużo miejscowych ;) jeżeli jedziemy jako singiel, to naprawdę jest tam na czym oko zawiesić.
Mnie osobiście bardziej przypadło do gustu Camden niż SOHO gdzie większość raczej stanowią turyści :(

tak BTW.
Na przyszłość skończcie się czepiać tego co ktoś pisze na forum. To forum służy jako źródło informacji dla starych jak i dla nowych użytkowników.
Jeżeli gdzieś byłeś wcześniej, napisz kilka trochę informacji od siebie, możliwe że komuś się przydadzą.
Czasami warto też dać coś od siebie, a nie tylko krytykować. Ot taka nasz mentalność.
Przepraszam za rozmycie.

napisalem wlasna relacje z paryza ktora mysle jest przydatna dla ldzui ktorzy tam nie byli i tlyko pojazd dostalem wiec stiwerdzilem ze to forum chyba na tym polega :P

co do londynu to Soho to najlpesza miejscowka na clubbing, najlepsi dj'e swiata i duzo slawnych ludzi. a zapytalem co jest tym camden bo mieszkam niedaleko londynu a tam jakos nigdy nie zagladalem. co do miejscowych to pelno ich w kazdym pubie i malych klubach ktore znajduja sie jakby w normalnych domach/kamienicach na dole tak jak w pl sklepy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Mar 2012 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
XXXHOMBREXXX napisał(a):
Jedna mala poprawka. Karte Oyster mozna doladowac kazda kwota - zarowno w automacie, jak i na stacji czy sklepie, ktory oznaczony jest specjalna niebieska naklejka oyster ticket stop.
W automacie wystarczy wybrac opcje "any other amount - cash only", wrzucic tyle miedziakow (10p i wyzej) ile sie chce i po zatwierdzeniu wystarczy ponownie przylozyc karte do czytnika. Gotowe.

Czy w automacie można też kupić samą kartę czy służy tylko do ładowania?
Zastanawiam się na jaką kwotę naładować aby nagle nie zostać z pustym kontem.Czy dostaje się jakąś informację jaka kwota została na koncie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Mar 2012 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
byłem dwa tygodnie temu, nie wszędzie trzeba płacić taką kasę, sporo można zaoszczędzić z voucherami od national rail, wystarczy kupić najtańszy bilet za 1,90 funta i można dużą kasę zaoszczędzić :) wystarczy tutaj poczytać :) http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Mar 2012 14:42 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
@anha Są też autoamty, gdzie można kupić kartę, ale ja kupowałem w okienku na King's Cross. Doładuj sobie na 10Ł jeśli przyjeżdzasz na dłużej niż 1 dzień. Potem sprawdzaj co jakiś czas ile Ci zostało. Automaty są na każdej stacji metra i jest dużo miejsc gdzie możesz doładować w sklepach. Także tym się nie martw. Oczywiście może Ci się skończyć np. jak będzie akurat wsiadać do autobusu. Zdażyło się to jednej z osób, z którymi zwiedzałem Londyn.4 osobom przeszło, akurat ostatniej skończyły się środki na Oysterze, ale Pani kiwnęła, żeby wsiadła, na szczęścia nie musieliśmy wszyscy wysiadać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Mar 2012 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
anha napisał(a):
XXXHOMBREXXX napisał(a):
Jedna mala poprawka. Karte Oyster mozna doladowac kazda kwota - zarowno w automacie, jak i na stacji czy sklepie, ktory oznaczony jest specjalna niebieska naklejka oyster ticket stop.
W automacie wystarczy wybrac opcje "any other amount - cash only", wrzucic tyle miedziakow (10p i wyzej) ile sie chce i po zatwierdzeniu wystarczy ponownie przylozyc karte do czytnika. Gotowe.

Czy w automacie można też kupić samą kartę czy służy tylko do ładowania?
Zastanawiam się na jaką kwotę naładować aby nagle nie zostać z pustym kontem.Czy dostaje się jakąś informację jaka kwota została na koncie?


Karte dostniesz tylko na stacji metra w okienku. Automaty sluza do ladowania kart oyster jak i kupna papierowych travelek.
Kwota ktora pozostala na koncie (jesli uzywasz tzw Pre-Pay a nie travelki) wyswietla sie na bramce ktora przechodzisz na perony metra oraz na wyswietlaczu umiejscowionym kolo czytnika w autobusie. Oczywiscie zawsze mozesz tez sprawdzic balans w automatach, w ktorych mozna te karty doladowac.
Jesli ktos wybiera sie przynajmniej na tydzien - zalecam kupno tygodniowej travelki, ktora zostanie zaladowana na karte oyster - w przypadku krotszego pobytu uwazam ze najlepszym rozwiazaniem sa travelki dzienne, papierowe. Od tego roku kosztuja tyle samo co "daily cap" na karcie oyster. No chyba ze ktos planuje 1, gora 2 przejazdy dziennie - wowczas oyster prepay spisze sie najlepiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Mar 2012 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
matt napisał(a):
@anha Są też autoamty, gdzie można kupić kartę, ale ja kupowałem w okienku na King's Cross. Doładuj sobie na 10Ł jeśli przyjeżdzasz na dłużej niż 1 dzień. Potem sprawdzaj co jakiś czas ile Ci zostało. Automaty są na każdej stacji metra i jest dużo miejsc gdzie możesz doładować w sklepach. Także tym się nie martw. Oczywiście może Ci się skończyć np. jak będzie akurat wsiadać do autobusu. Zdażyło się to jednej z osób, z którymi zwiedzałem Londyn.4 osobom przeszło, akurat ostatniej skończyły się środki na Oysterze, ale Pani kiwnęła, żeby wsiadła, na szczęścia nie musieliśmy wszyscy wysiadać.


Absolutnie nie ma automatow, w ktorych mozna kupic karte oyster. Nie wiem skad masz taka informacje. Za kazda karte nalezy wplacic depozyt, ktory gdy zwrocisz karte jest Ci oddawany. Nie ma mozliwosci kupna karty oyter z automatu, papierowej travelcard - tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Mar 2012 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Dziękuję za info.
Będę dokładnie 8 dni więc w grę wchodzi 7+1 dniowa travelka albo oyster.
Obie karty można zamówić przez internet.
http://visitorshop.tfl.gov.uk/oystercar ... -card.html
Będę się poruszać głównie po 1 strefie ale hotel mam w 2.I raczej będę dużo korzystać z transportu (metro,busy) bo jadę z dzieckiem więc nie będę "robić kilometrów" nogami :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Mar 2012 15:24 

Rejestracja: 20 Mar 2012
Posty: 18
oczywiscie, ze sa automaty do sprzedazy karty oyster, wiec jesli nie wiesz to sie nie wypowiadaj.
To sa inne automaty niz te, sprzedajace pojedyncze bilety/doladowujace karte, i dosc wygodne, bo nie trzeba stac w, zwykle dlugiej w miejscach turystycznych, kolejce do kasy. Kiedys trzeba bylo zaplacic 5 funtow, z czego 3 funty to byl depozyt a 2 funty do wykorzystania, a jak teraz jest to nie wiem, bo nie potrzebuje nowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:11 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
XXXHOMBREXXX napisał(a):
matt napisał(a):
@anha Są też autoamty, gdzie można kupić kartę, ale ja kupowałem w okienku na King's Cross. Doładuj sobie na 10Ł jeśli przyjeżdzasz na dłużej niż 1 dzień. Potem sprawdzaj co jakiś czas ile Ci zostało. Automaty są na każdej stacji metra i jest dużo miejsc gdzie możesz doładować w sklepach. Także tym się nie martw. Oczywiście może Ci się skończyć np. jak będzie akurat wsiadać do autobusu. Zdażyło się to jednej z osób, z którymi zwiedzałem Londyn.4 osobom przeszło, akurat ostatniej skończyły się środki na Oysterze, ale Pani kiwnęła, żeby wsiadła, na szczęścia nie musieliśmy wszyscy wysiadać.


Absolutnie nie ma automatow, w ktorych mozna kupic karte oyster. Nie wiem skad masz taka informacje. Za kazda karte nalezy wplacic depozyt, ktory gdy zwrocisz karte jest Ci oddawany. Nie ma mozliwosci kupna karty oyter z automatu, papierowej travelcard - tak.


Sam osobiście widziałem takie automaty. jest na nich naklejka " Buy your Oyster card here" więc to chyba nie była fatamorgana ;) polecam też przeczytać tutaj: http://www.tfl.gov.uk/corporate/media/n ... 20607.aspx Wygląda na to, że jednak takie automaty działają i zyskują popularność ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Mar 2012 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
matt napisał(a):
XXXHOMBREXXX napisał(a):
matt napisał(a):
@anha Są też autoamty, gdzie można kupić kartę, ale ja kupowałem w okienku na King's Cross. Doładuj sobie na 10Ł jeśli przyjeżdzasz na dłużej niż 1 dzień. Potem sprawdzaj co jakiś czas ile Ci zostało. Automaty są na każdej stacji metra i jest dużo miejsc gdzie możesz doładować w sklepach. Także tym się nie martw. Oczywiście może Ci się skończyć np. jak będzie akurat wsiadać do autobusu. Zdażyło się to jednej z osób, z którymi zwiedzałem Londyn.4 osobom przeszło, akurat ostatniej skończyły się środki na Oysterze, ale Pani kiwnęła, żeby wsiadła, na szczęścia nie musieliśmy wszyscy wysiadać.


Absolutnie nie ma automatow, w ktorych mozna kupic karte oyster. Nie wiem skad masz taka informacje. Za kazda karte nalezy wplacic depozyt, ktory gdy zwrocisz karte jest Ci oddawany. Nie ma mozliwosci kupna karty oyter z automatu, papierowej travelcard - tak.


Sam osobiście widziałem takie automaty. jest na nich naklejka " Buy your Oyster card here" więc to chyba nie była fatamorgana ;) polecam też przeczytać tutaj: http://www.tfl.gov.uk/corporate/media/n ... 20607.aspx Wygląda na to, że jednak takie automaty działają i zyskują popularność ;)


Zwracam honor ;) Tyle lat poruszam sie po tym miescie i jeszcze takiej nie widzialem - coz musze sie lepiej rozejrzec ;) Pozdrawiam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Mar 2012 21:32 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
od lat mieszkasz tam to moze uzywales rowerow tych do wypozyczenia? :D jak je sie wypozycza? w londynie jestem kilka razy do roku i zawsze mam przesiadke na victori do bournemouth zazwyczaj 2-2.5godz to rowerek bym sobie wzial i posmigal pod palac :) mam brytyjska karte debetowa jakby co, bo tam chyba depozyt jakis jest tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 286 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group