Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2012 01:19 

Rejestracja: 22 Kwi 2010
Posty: 40
Witam,

Czy lotnisko jest na noc zamykane, czy mozna sie na nim przekimac? Musze sie dostac rano do Brukseli, a wole nie wydawac kasy na hostel, jesli nie ma takiej potrzeby.

Sorry, jesli zly dzial. Do "noclegow" jakos mi nie pasowal ;D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 23:07, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 19 Sty 2012 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Da się, była na f4f obszerna relacja z nocy na CRL, poszukaj :)
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sty 2012 01:28 

Rejestracja: 22 Kwi 2010
Posty: 40
Dzieki wielkie (i sorry za bledny dzial)!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sty 2012 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 14
Link do tej relacji - http://www.fly4free.pl/jak-przetrwac-noc-na-charleroi-relacja-czytelnika/.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Wrz 2012 17:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Czy nadal można bez problemu nocować na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Wrz 2012 17:52 

Rejestracja: 19 Sie 2011
Posty: 9
byłem w czerwcu - bez zmian ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2012 15:55 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 69
nadal można się wyspać na lotnisku za automatem z Cola jest naprawdę fajnie ;)
co do ładowania telefonów to jak macie jakiś telefon z miniusb to można podłączyć się do portów USB od komputerów ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Gru 2012 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
można spać, ale o miejscu dobrym to raczej zapominj, choć są takie za reklamami i automatem, zależy od godzin przylotu...
chyba lepiej zostać na hali przylotów- widziałem wygodne leżanki, bez oparć na łokieć fotele, zatem można spać na nich
jeśli dobrze pamiętam to jest internet wifi na lotnisku, darmowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Gru 2012 16:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
dokladnie, polecam miejsce za automatem z cola. tyle ze o 4 rano wszystkich budza jakies doopki z ochrony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Gru 2012 16:13 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Ktoś jest w stanie potwierdzić możliwość spania na przylotach? Bo wydaje mi się, że gdzieś kiedyś spotkałam się z informacją, że nie da rady.

Ląduje w Charleroi w niedzielę wieczorem, a kolejny lot mam w poniedziałek rano. Będzie jakiś problem z zostaniem na przylotach, jeśli tam się wygodniej śpi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Gru 2012 20:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
zobaczysz sama, sensowniejsze miejsca sa na odlotach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Gru 2012 19:24 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
No i już po nocce na Charleroi. Na przylotach byłoby bardzo sensownie, bo jest kilka ławek bez podparć na łokcie, do tego z obiciem. Ale niestety można tam zostać tylko do ostatniego przylotu. Ok. 23 przyszli do mnie panowie z ochrony i powiedzieli, że za godzinkę będę musiała wyjść do głównego holu, bo ta część jest zamykana. No i ok. 24, jak ludzie z ostatniego samolotu odbierali bagaże poprosili, żebym się zbierała.

A co do noclegu, to było wyjątkowo ciepło. Szkoda tylko, że o 3.30 robią tyle hałasu przy przygotowaniu kawiarni do otwarcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Mar 2013 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
sintawati napisał(a):



Czy ktoś potwierdzi opis z linku że te automaty przy posterunku policji są jeszcze tam nadal ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Mar 2013 15:27 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
Są, ale od wczoraj wprowadzili nowe rozporządzenie - można spać tylko na stojąco. także powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Mar 2013 15:51 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 67
@przygus - jesli jest takie rozporzadzenie to je pokaz


@kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Mar 2013 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
herbatnik napisał(a):
@kku - spałem w charleroi w lutym. Schodząc po schodach w dół nie widzialem zadnych automatów ( ale kontakty byly wiec moze zabrali je). Niestety ceny jedzenia i picia na lotnisku typowo europejskie. 1 l cola ok 3-4 euro. Spalismy wiec w 3 osoby za automatem przy stanowiskach komputerowych . Przy okazji trafilo sie kilka minut serfowania za free gdy ktoś juz odszedł. moge wyslac zdj jakby ktos chcial miejscówki


To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Mar 2013 17:08 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Automaty są trochę dalej. Trzeba wejść przez te drzwi, które są "dla załóg" i przejść trochę korytarzem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Mar 2013 11:28 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
kkku napisał(a):
To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam

zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz.
wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Mar 2013 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
michcioj napisał(a):
kkku napisał(a):
To ja dodam swoje 3 grosze. Spać nie spałem , ale bylem tam juz pare razy i właśnie tych sławnych automatów nigdy nie moglem znaleść , ale za to zaobserwowałem że ochrona lotniska robi zakupy w sklepie pomiędzy bramkami z przylotów a zejściem do posterunku policji. Tam chyba ceny najlepsze z całego lotniska. Woda mineralna 1,5 litra nie cale 1,5 euro a desperados w puszce 0,5l za 2,5 euro bagietki czy chleb cos kolo 1 euro. Wiec jak ktos nie zrobil zakupow w pl to warto tam sprobowac.
Pozdrawiam

zakupy jak juz to robie na stacji benzynowe oddalonej ok 10 minut na piechote od lotniska, dojdzie troche slabe, no ale coz.
wychodzimy z lotniska, potem caly czas w prawo ok 10 minut i jest stacja :lol:


Moze jakis link do mapki z google dla potomnych :D ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Cze 2013 13:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
A jak wyglada teraz sytuacja z spaniem na lotnisku? Bede tam na jakies 10 godzin (przyjazd autobusu z Luksembrurga i odjazd do Lille) i nie wiem jak wyglada obecna sytuacja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group