Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chalkidiki
#1 PostWysłany: 07 Lip 2014 21:36 

Rejestracja: 25 Lip 2012
Posty: 7
Hej!
W pierwszej połowie września wybieram się do Grecji. Przylatuję do Salonik, ale słyszałam, że tamte okolice nie są zbyt interesujące, i wolałabym znaleźć nocleg gdzieś na półwyspie Chalcydyckim. Planujemy wynająć samochód. Możecie coś polecić? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#2 PostWysłany: 14 Lip 2014 13:17 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Pytanie zbyt mało szczegółowe. Pytasz o miejsce, o konkretny hotel, tani hotel, stronę do rezerwacji. Ja nocowałem w dwóch hotelach:
1) Toroni Blue Sea Hotel & Spa (HB) - sam hotel bardzo ładny, niezniszczony, pokoje duże (zrobili mi sami upgrade ze pokju suite, do rodzinnego z sypialnią),coś dodatkowo zrobić brak możliwości bo w pokoju jedynie lodówka. Jedzenie niezbyt zróżnicowane i nie nadążali z przygotowywaniem i donoszeniem (co nie znaczy że złe, choć ja niezbyt lubiąc grecką kuchnię miałem problem z wyborem). Pościel zmieniana codziennie, ręczniki jeżeli były nie odwieszone. Podczas tygodniowego pobytu raz nie sprzątnięty. Łóżko podwójne duże wygodne.

2)Ioli Village w Pefkohori (self - catering) - sam hotel lata świetności ma już za sobą,zaniedbany, gdzieś kawałek szklanego dachu nie sprzątnięty. na początku w pokoju zaduch. Ale to jeszcze przed sezonem i widać było że dopiero malują ściany, rurki w fontannie. Apartament z sypialnią przestronny, sztućce i garnki wystarczająco, brak klimatyzacji trochę przeszkadzał ale bylem w maju więc nie było tragicznie. Łóżka typowo uzdrowiskowe pojedyncze, krótkie. Zamiatany codziennie, pościel, ręczniki co 2 dni. Pewnie gdybym najpierw był w Ioli, odniósłbym jeszcze lepsze wrażenie. Ogólnie bardzo rozsądne warunki jak na pieniądze które płaciłem.

Osobiście ciekawszy wydaje mi się półwysep Sithonia, mniej zurbanizowany, spokojniejszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#3 PostWysłany: 14 Lip 2014 14:03 

Rejestracja: 08 Cze 2014
Posty: 18
Loty: 15
Kilometry: 20 474
Witaj! Rowniez bede przebywal w tym terminie 2-16.09. Na poczatek zaczynam od meteorow dwa noclegi w Kalambaka pozniej wracam na 3 noclegi do Salonik, a nastepnie do 16 bede na polwyspie chalchedyckim pierwszy palec w miejscowosci afitos. Udanego pobytu zycze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#4 PostWysłany: 16 Lip 2014 11:25 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 2
Zastanawiam się nad wylotem do Salonik w terminie 02.09-09.09. Z Salonik mam zamiar udać się na Chalkidiki. Konkretnie autobusem do niewielkiej miejscowości Nea Kalikratia. Czy cena ok. 210€ za pokój w tym terminie to dobra cena? Czy warto zaryzykować i próbować szukać czegoś na miejscu?

Mógłbym pojechać także w terminie 23.08-30.09, ale nie znalazłem hotelu w tym terminie w takiej cenie jak ta powyższa.


Przepraszam jeśli dla kogoś to głupie pytania, ale przygotowuję dopiero mój pierwszy wyjazd. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#5 PostWysłany: 18 Lip 2014 07:28 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Przy szybkim spojrzeniu na jedną z megawyszukiwarek przy dwóch osobach w Nea Kalikratia w pierwszym terminie pokój w drugim studio niewiele taniej wręcz porównywalnie. Przy czym zazwyczaj gdy się przegląda zazwyczaj można utrafić coś taniej niż przy pierwszym szukaniu. Na całym Halkidiki już zauważalna różnica cenowa. Przy czym nie mam porównania do znalezionego przez ciebie pokoju, mowię w tej chwili o najniżych cenach z wyszukiwarki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#6 PostWysłany: 30 Lip 2014 12:29 

Rejestracja: 08 Cze 2014
Posty: 18
Loty: 15
Kilometry: 20 474
ja w afitos na kassandrze bede od 07.09 - 16.09 i mi doba z hb wynosi 160 zl za 2 osoby tylko ze rezerwowalem to w grudniu hotel nostos

-- 30 Lip 2014 12:29 --

ja w afitos na kassandrze bede od 07.09 - 16.09 i mi doba z hb wynosi 160 zl za 2 osoby tylko ze rezerwowalem to w grudniu hotel nostos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Chalkidiki
#7 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
W ubiegłym roku byłem w miejscowości Hanioti na Kasandrze w hotelu Grand Victoria.hotel składa się z dwóch części-nowej wyremontowanej/odnowionej dostępnej w wyszukiwarkach hotelowych-polecam,oraz starej nieremontowanej(stan na ubiegły rok)-dostępnej dla niskobudżetowych biur podróży,ale jest klima i lodówka i czysto.Na terenie hotelu znajdują się dwa małe odkryte baseny.Mają dobrze zaopatrzony bufet.Ogólnie polecam ten hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group