Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2016 22:55 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 2
Skąd
  • Łódź, Waw, Poz, Wro, KRK, Kat

Dokąd
  • Floryda, Tampa TPA lub Orlando MCO, w ostateczności Miami

Data wylotu
  • 04.03.2016

Data powrotu
  • 29.03.2016

Długość pobytu
  • 3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Lodz-Tpa 2430, Waw-Mia 1850

Dodatkowe informacje
  • Żeby nie było że chce kogoś wykorzystywać, oferuję za pomoc w znalezieniu lotu barter w postaci innego lotu a mianowicie takiego:


    Przy czym jesli będą dobre warunki termiczne to nie będę się ograniczał do lotu góra dół jak to zrobiłem na filmie, ale mogę latac z pasażerem kilka godzin (latam od 18 lat)). Lot do odbioru latem koło Kutna lub Kalisza (miejsca w których najczęściej latam)
    Lot otrzyma osoba, która pomoże mi znaleźć połączenie które kupię.

    Szukam połączenia dla mnie, żony, córki 3 lata i córki 1 rok do Tampy. Mieszkamy w Łodzi. Preferowane <2 przesiadki. Maksymalna długość lotu 20 h.
    Lotu poszukuje od tygodnia. Najtansze polaczenie znalazlem do Miami około 1850 zł. Obserwuje na co dzień strony Lufthansy, Swiss Air, Lot, Delty, KLM, Obserwuje wyloty na google flights z miast Waw, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Gdańsk, Berlin Tegel do Tampy, Orlando i ewentualnie Miami.
    Lot z Berlina i do Miami lub inne miasto USA na wschodnim wybrzeżu, rozważam tylko przy bardzo promocyjnej cenie. Jazda samochodem 5 h w obu przypadkach z malutkim dzieckiem przed lub po locie nie należy do super przyjemnych i bezpiecznych.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    W razie nagłego przypadku kontakt do mnie 608 420 190

    pozdrawiam

    Mariusz
Góra
 Profil Relacje PM off
zolty lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Lut 2016 12:58 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 2
Lot w tandemie będzie filmowany kamera w jakości 4K
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lut 2016 09:45 

Rejestracja: 21 Maj 2015
Posty: 30
Za 1850 zł WAW-MIA na jednym bilecie brałbym w ciemno. Zdarzały się promocje za 1617 zł, ale nie zawsze terminy są pasujące. Inne, tańsze opcje będą raczej przez Berlin.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2016 05:56 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Szukaj także do Fort Myers. Blisko Tampy. Air Berlin lata do Fort Myers.

Jesli chodzi o Tampe to Edelweiss Air tez tam lata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lut 2016 10:02 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Znalazłeś bardzo dobre ceny. Koleżanka lata do Miami dwa razy w roku i wszystko poniżej 2k na jednym bilecie jest super.

Możesz też kombinować tutaj z wylotem z BRU.

https://www.jetairfly.com/en/last-minut ... -undefined
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group