Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2016 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Ponownie promo w Cebu Pacific, tym razem na loty od 1 lipca do 31 grudnia 2016.

Ceny od 499php na loty krajowe i 1499php na międzynarodowe.

https://www.cebupacificair.com/Pages/se ... promo.aspx

Sprzedaż do 7 lutego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#2 PostWysłany: 04 Lut 2016 22:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Martwią jedynie wysokie ceny lotów z/do Zatoki Perskiej.

Coraz mizerniejsze widoki na powrót do stawek oferowanych w zeszłym roku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Lut 2016 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
100EUR z PRG do dxb, 110EUR za powrót do SXF lub TXL, dalej wiadomo. Dla tych, którzy lubią /muszą zaplanować sobie urlop w konkretnym terminie i dla tych przyzwyczajonych do braku/drogiej michy/piwka w samolocie i koczowania na lotnisku nie ma tragedii ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lut 2016 15:26 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ale ja miałem na myśli ceny Cebu na loty pomiędzy krajami Zat. Perskiej i Filipinami.

W tej niby promcji RT wychodzi powyżej 1000 zł bez bagażu, jak się doliczy doloty czymkolwiek z Europy + noclegi w Dubaju, traci to jakikolwiek sens.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
semizkum uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Lut 2016 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
@Sudoku

Pisze z pokladu PB w powrocie z Filipin :)
6 lotow 5J, w tym 2 w lutym.
Oblozenie na locie DXB-MNL ok 40%, powrot ok 80%

Na lamach lutowego wydania magazynu pokladowego prezes Cebu Pacific wydal odezwe do narodu ;)
W marcu beda obchodzic 20 lecie dzialalnosci.

Czekam z niecierpliwoscia, musza z tej okazji zrobic super promo.
Czuje przez skore nastepny wypad na Filipiny, czego i wszystkim zycze...
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
ATX uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@MaPS

a jak ze spożywką- miałeś swoją czy płaciłes 5j :twisted: ?
w samolotach nieznośna lodówka, tak jak piszą na zagranicznych forach?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:50 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
No zimno jest masakra :)
Zreszta cały samolot wyglada zabawnie bo wszyscy siedza w kurtkach, kapturach, czapkach i kto co tam jeszcze ma - a miłe panie sprzedaja kocyki :)

Ale to chyba taka filipinska przypadłosc - bo w autobusach do Banau tez jest zimno jak cholera i jak macie mozliwosc to bierzcie autobus z otwieranymi oknami ( co budzi pewne zdziwienie wsród tubylców ) bo jak otworzycie okno to bedziecie mogli sie ogrzac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Lut 2016 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
nick napisał(a):
@MaPS

a jak ze spożywką- miałeś swoją czy płaciłes 5j :twisted: ?
w samolotach nieznośna lodówka, tak jak piszą na zagranicznych forach?


Do samolotow zabierajcie koniecznie kurtki!
Na long haul'ach lecialem w koszulce, 2 golfach, bluzie i kurtce!
Tego sie nie da opisac. I jeszcze kupilem koc "Cebu Pacific".

Z zarcia oplaca sie tylko kupic noodle, bo reszta droga jak szlag.
A noodle, jak noodle, bez dramatu.


Na odlotach mozna zakupic browara, na krajowym najtaniej za 80 php w malym kramiku z jedzeniem.
Na miedzynarodowym w MNL za 60 php, wiec zabralem troche na poklad, bo w srodku po 130.

Ani razu nie sprawdzali ilosci sztuk podrecznego, a wazyli tylko przed powrotem do DXB, ale tylko ten najwiekszy:)
A w lapie jeszczec maly plecaczek i torba z lustrzanka ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 06 Lut 2016 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Na moich lotach ceny ani drgnęły z okazji tej promocji:( A mam u nich do kupienia 2 loty
Puerto Princesa - Boracay (jedno z dwóch lotnisk)
Boracay (jedno z dwóch lotnisk) - Siem Reap
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Lut 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Jeszcze jedno

Jak ktos jest wysoki, to warto byc wczesniej na check in.
4 na 6 lotow w economy premium (przy wyjsciu awaryjnym)
a DXB MNL w first (sypialny na 3 miejscach) i ja i zona :)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 06 Lut 2016 15:02 

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 7
Sudoku napisał(a):
Ale ja miałem na myśli ceny Cebu na loty pomiędzy krajami Zat. Perskiej i Filipinami.

W tej niby promcji RT wychodzi powyżej 1000 zł bez bagażu, jak się doliczy doloty czymkolwiek z Europy + noclegi w Dubaju, traci to jakikolwiek sens.


Nie jest źle, teraz DXB-MNL-DXB stoi za 765 AED, czyli jakieś 850 PLN. Wizz Air jeszcze nie sprzedaje BUD-DWC, ale nie było problemów z biletami za ~280-300 PLN OW na tej trasie. Razem daje to ~1400 pln na Filipiny, już nie tak źle. Jak ktoś to chce łączyć z RTW albo bardziej otwartą koncepcją (typu czekanie potem w Tajlandii na tramping LM w Rainbow) to ma to sens. Aczkolwiek też wydaje mi się, że zejdą niżej w tymi stawkami.

EDIT: KWI-MNL-KWI za 159 USD RT, więc nawet tyci taniej (choć, co oczywiste, z dolotem już trudniej).

EDIT2: No i ładnie się składa z antypodami. Nie da się kupić tego na jednym bilecie, ale osobne bookingi już jak najbardziej tak. Koszty DXB-MNL jak wyżej (850 PLN), za MNL-SYD okrągły 1000 PLN (13300 PHP). No i mamy wtedy standard DXB + Filipiny + Australia za 1850 PLN. Dolot znaleźć i jest już ładny projekt.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 06 Lut 2016 18:36 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
MaPS napisał(a):
@Sudoku
Na lamach lutowego wydania magazynu pokladowego prezes Cebu Pacific wydal odezwe do narodu ;)
W marcu beda obchodzic 20 lecie dzialalnosci.

Czekam z niecierpliwoscia, musza z tej okazji zrobic super promo.
Czuje przez skore nastepny wypad na Filipiny, czego i wszystkim zycze...


No to dałeś mi jeszcze nadzieję. Czekam w takim razie z niecierpliowścią na przyszły miesiąc. Oby objęli promocją styczeń i żeby nie skończyło się na -20%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Lut 2016 20:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
A w ogóle to fajnie że temat Cebu przewija się na forum od roku abo i lepij i dopiero teraz pierwsza osoba napisała, że jest w samolotach zimno i żeby się na to przygotować :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Lut 2016 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Gdzieś już było o tym zimnie bo ja już sobie zaplanowałem zabranie kocyka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Lut 2016 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Ciekawe z tym zimnem , zarówno na krajówkach jak i lotach do i z HKG na przestrzeni 2 lat nie odczułem nic takiego , nie bylo zimniej niz w innych rowniez europejskich liniach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Lut 2016 21:03 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 93
Kilometry: 212 272
MaPS napisał(a):
nick napisał(a):
@MaPS
Na odlotach mozna zakupic browara, na krajowym najtaniej za 80 php w malym kramiku z jedzeniem.
Na miedzynarodowym w MNL za 60 php, wiec zabralem troche na poklad, bo w srodku po 130.

Ani razu nie sprawdzali ilosci sztuk podrecznego, a wazyli tylko przed powrotem do DXB, ale tylko ten najwiekszy:)
A w lapie jeszczec maly plecaczek i torba z lustrzanka ;)


Dodam tylko że przy locie Manila-Sydney sprawdzali płyny przy bramkach zaraz przed wejściem do samolotu(pierwszy raz się z czymś takim spotkałem), więc na ten lot lepiej nie kupować żadnych napojów , nawet za kontrolami bezpieczeństwa;)

Raz nam ważyli plecaki, już po otrzymaniu karty pokładowej(czyli za stanowiskami z wagami gdzie nadaje się bagaże), ale po wyciągnięciu ciężkiej kurtki przeciwdeszczowej ;), waga pokazała równe 8kg i pozwolono iść dalej.

Podczas lotu Caticalan-Manila ważyli podróżnych wraz z bagażem, ale chyba takie mają procedury przed lotem ATR'em.


Co do niskiej temperatury w samolocie to moim zdaniem jest podobnie chłodno jak wszędzie ale ja zawsze mam spodnie oraz bluzę i kurtkę do przykrycia podczas snu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Lut 2016 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2712
HON fly4free
Hej,

z rozrzewnieniem wspominam ubiegłoroczną edycję, gdzie kupiłem bilet z Dubaju do Manili RT za... 120 PLN.
Do tego 4 przeloty wewnętrzne za niecałe 220 PLN.

Z tego wychodziła ładna Australia :)

T.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:00 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
ale przepłaciłes :P mnie kosztowały 108,50zł :)

no ale to było przed wrzuceniem opłaty lotniskowej w cene biletu wiec chyba nie ma szans na powtórke :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
dziabulek napisał(a):
Na moich lotach ceny ani drgnęły z okazji tej promocji:( A mam u nich do kupienia 2 loty
Puerto Princesa - Boracay (jedno z dwóch lotnisk)
Boracay (jedno z dwóch lotnisk) - Siem Reap


Przemyśl z którego i na które lotnisko koło boracay chcesz lecieć. To bliższe Caticalan ma zmniejszony limit bagażu. Maksymalny rejestrowany to 10kg a podręczny to 5kg i minimalnie mniejszy wymiar. To dalsze czyli Kalibo nie ma takich ograniczeń. Może to mieć znaczenie więc warto wiedzieć poza tym przy locie łączonym (Cebu takie sprzedaje) ograniczenie przechodzi na całą podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 07 Lut 2016 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
kb_poland napisał(a):
Ciekawe z tym zimnem , zarówno na krajówkach jak i lotach do i z HKG na przestrzeni 2 lat nie odczułem nic takiego , nie bylo zimniej niz w innych rowniez europejskich liniach.


W Smartwings leciałem w krótkim rękawku nałożonym na lekki półgolf typu "base layer", a w Cebu pisałem jak i do tego 2 pary skarpet :D
Na krajówkach jest trochę lepiej, da radę bez kurtki, ale koc się przydaje, bo ciągnie po nogach.

sqbaluki napisał(a):
Dodam tylko że przy locie Manila-Sydney sprawdzali płyny przy bramkach zaraz przed wejściem do samolotu(pierwszy raz się z czymś takim spotkałem), więc na ten lot lepiej nie kupować żadnych napojów , nawet za kontrolami bezpieczeństwa;)

Raz nam ważyli plecaki, już po otrzymaniu karty pokładowej(czyli za stanowiskami z wagami gdzie nadaje się bagaże), ale po wyciągnięciu ciężkiej kurtki przeciwdeszczowej ;), waga pokazała równe 8kg i pozwolono iść dalej.


W Dubaju Filipińczycy wnosili na pokład co się tylko dało. Rekordzista miał ze 6 sztuk w tym telewizor :lol:
Chodził tylko gostek z obsługi i co większe zabierał gratisowo do luku bagażowego, na plecaki nawet nie spojrzał.
Jeśli ktoś miał przesiadkę, to też nie zabierał. Wagi i skanera nie widziałem.

W Manili większość osób wnosiła do samolotu napoje, zwłaszcza, że wspomniany sklep jest tuż obok bramki 112, z której wchodziliśmy na pokład.
Wagi i skanera też nie stwierdziłem. Przy kontroli bezpieczeństwa przeszła mi nawet puszka napoju 200ml, której nie chciało mi się wyjmować z plecaka, w razie czego bym wypił i nadpita do połowy 500ml Fanta.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group