Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bulgaria Air
#1 PostWysłany: 13 Maj 2014 09:51 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Witam, zakupilem bilety z AFT na lot z Sofii do Berlina i chcialem sprawdzic rezerwacje np numer etixa, albo jeszcze bardziej szczegolowo tak jak jest to na stronie chociazby Saudi.

Jest zakladka check your booking, ale wyswietlane tam informacje sa dosc ubogie. Na stronie Saudi nie znajduje mi ich rezerwacji, w cmt tez informacje lakoniczne.

Czy ktos wie gdzie sprawdzic pelniejsza informacje za pomoca neta??

Druga kwestia czy ktos wie co oni oferuja na pokladzie taki krotkich lotow??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Bulgaria Air
#2 PostWysłany: 15 Maj 2014 11:25 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
I jak nikt nie wie jak sprawdzic przez neta czy etixy sa potwierdzone??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bulgaria Air
#3 PostWysłany: 15 Maj 2014 11:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Numer etixa sprawdzisz na stronię Bułgaria Air. Zaloguj się na swoją rezerwacje i u góry po lewej masz schowaną zakładkę "e-ticket receipt".

Co do oferty to masz na myśli posiłek ? Sam też mam "Meal preference" w rezerwacji ale nie spodziewam się nic innego niż można dostać w LOT czyli wafelka i szklanki wody :-P Ale ja mam krajówkę, może na międzynarodowych coś dają.
Góra
 Profil Relacje PM off
jesion83 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Bulgaria Air
#4 PostWysłany: 22 Cze 2014 22:25 

Na Checkmytrip można sprawdzić rezerwację. Przynajmniej szczegóły mojej tam były.

Z tego co pamiętam na locie z TXL do SOF dawali bułę plus napoje (również alkohole). Ogólnie lot całkiem przyjemny.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Bulgaria Air
#5 PostWysłany: 24 Lip 2014 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Lecialem niedawno na trasie SOF-BOJ wieczornym lotem Airbusem - byly zimne napoje (woda, sok lub napoje gazowane) oraz czekoladka ;) Serwis bardzo sprawny i przyjemny, sam lot takze bardzo sprawny, wszystko o czasie, komfortowo, kapitan przed lotem i w jego trakcie podawal podstawowe parametry lotu.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group