Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: BUD-INC-MUC 153€
#1 PostWysłany: 27 Lut 2015 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Ciekawa propozycja lotów to Seulu. Według mnie bardzo dobra cena jak na tak mało popularny kierunek ;)

-- 27 Lut 2015 13:14 --

o właśnie widzę, że w tym samym czasie wrzucono na f4f. także tam odsyłam ;)
http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-loty-seul/

Załączniki:
Komentarz do pliku: BUD-ICN-MUC
BUD-ICN-MUC.jpg
BUD-ICN-MUC.jpg [ 69.76 KiB | Obejrzany 2358 razy ]
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#2 PostWysłany: 27 Lut 2015 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 280
Loty: 39
Kilometry: 64 957
cena chyba juz wzrosla nieznacznie, mozna tez do Berlina

Załączniki:
seul2.PNG
seul2.PNG [ 31.14 KiB | Obejrzany 2235 razy ]
seul.PNG
seul.PNG [ 30.8 KiB | Obejrzany 2243 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#3 PostWysłany: 27 Lut 2015 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Możliwe są też kombinacje z Tokio. Np, BUD-NRT 262GBP RT.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#4 PostWysłany: 27 Lut 2015 14:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
To już chyba lepiej dopłacić 200 zł i mieć z WAW wylot i powrót z znacznie większą ilością terminów lecąc TK :P
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#5 PostWysłany: 27 Lut 2015 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
sa jeszcze i te za 152e.. ktos na 5h ? spokojnie da sie wyskoczyc do miasta

Załączniki:
pare h.JPG
pare h.JPG [ 52.34 KiB | Obejrzany 2088 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#6 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Jak na jednodniowke to niezly hardkor.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#7 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
no hardkor to jest z przesiadkami.. po nocce w kazda strone.. "Fiumicino connect" :P

Załączniki:
nocki.JPG
nocki.JPG [ 48.23 KiB | Obejrzany 2019 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#8 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
@michzak Gdzie taka oferta od TK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#9 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:22 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Podwójne nocne zwiedzanie Rzymu ze stopoverem w INC
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#10 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:24 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Darek M. napisał(a):
@michzak Gdzie taka oferta od TK?

Chociażby na kalendarzach flipo :P (chciałem linka wrzucić, ale póki co ta strona stoi :/ ) przejrzyj, znajdziesz tę ofertę za ok 1700 zł :)

EDIT: zaskoczyła strona, tutaj https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#11 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:35 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
tom971 napisał(a):
sa jeszcze i te za 152e.. ktos na 5h ? spokojnie da sie wyskoczyc do miasta


nie da sie wyskoczyć, ICN to nie lotnisko w mieście Łodzi, do tego to (jeszcze) nie Schengen.
Sam dojazd pociągiem do centrum to ok. 1h w jedną stronę. Kiedyś w ICN miałem stopa bodajże 8h i ledwo zdążyłem dojechać do miasta, załatwić jedną sprawę (ok 2-2,5h) i wrócić, choć też myślałem, że zrobię to na luzaka.

Choć jak ktoś lubi long haule z całonocnym zwiedzaniem to opcja może się spodobać. ;) Zawsze można zjeść oryginalne kimchi i popić je koreańskim winem śliwkowym w restauracji na lotnisku... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#12 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
ja dalej bede twierdzic ze sie da.. chyba cos takiego nawet raz zrobilem w ICN aczkolwiek na pare h wiecej..
nocki na FCo zabijaja przyjemnosc skoku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#13 PostWysłany: 27 Lut 2015 15:58 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
super

kupilem


AMS-ICN-LHR za 132 funty

wylot z AMS po 11 wiec spokojnie mozna doleciec rano z Londynu;)

25-29 Czerwca....teraz trzeba lubej powiedziec ze znikne na 4 dni ;) niestety w ciazy wiec nie polecialaby ze mna ;)

czy ktos bedzie w podobnym terminie?
musze popatrzec hotwire jeszcze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#14 PostWysłany: 25 Cze 2015 11:28 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
dzisiaj zaczynam swoja podroz do ICN

trasa

AMS-FCO-ICN
ICN-FCO-LHR

zaczynam w Londynie pobudka 5rano i autobusem na lotnisko mam blisko mieszkam tylko 10min od lotniska

wczoraj nie zsazylem zrobic check-in on line ale co tam zwykle tylko wybieram miejsce wczesniej mam karte Gold BA

dojechalem pelno czasu do odlotu 1,5godziny
wiec ide do kiosku zrobic check-in
hm nie przeszlo, ok ide do strefy First class i maly zonk

Pani nie moze mi wydrukowac biletu poniewaz jest zmiana samolotu i potrwa tp 10min prosze poczekac

co tu robic dobrze ze maja kanapy w strefie First, wlanczam tableta i ogladam serial
po 15 bez zmian wiec ide sie zapytac co dalej powiedziala ze inni sa w tej samej sytuacji

ok mam nadzieje ze tylko mnie nie przenipsa na nastepny lot co by moglo wocowac spoznienie na lot Amsterdamu
o 11:40

dolot robie z pubktow avios wiec zadnej ochrony w przypadku spoznienia na lot innymi liniami .....inny aliance

jest godzina do odlotu w koncu pani wola mnie i drukuje bilet, lece z podrecznym bagazem tylko

terminal 5 North security wyglada puste w fast track rowniez (nieraz lepiej isc w zwykla kolejke poniewaz strefa biznes sie niezle korkuje)
pare osob w kolejce przedemna wiec szynko wykladam rzeczy do sprawdzenia przechodze i...pan od skanowania ucina sobie pogawedke w momencie gdy moja pierwsza czesc bagazu zostala zeskanaowana tablet i torba naramiena, okazuje sie ze jest problem z maszyna wy[padly komos jakies fanty z bagazu i rolki prowadnic zablokowane
no fajnie akurat na moim bagazu....pierwsza czesc wyciagneli recznie diga musmy byc zeskanowana na drugiiej lini efekt 10 minut czekania dodatkowego a ja mialem zjesc w saloniku sniadanie, ok mam 10 minut na sniadanie w First potem szybko do Terminalu 5B....CDN

mam nadzieje ze to koniec problemow ale kto wie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#15 PostWysłany: 25 Cze 2015 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
U nas na szczęście trochę spokojniej i poza brakiem możliwości online check inu i ogromnymi kolejkami w BUD z tego powodu, wszystko wygląda ok. Siedzimy w FCO, odlot do ICN za 3.5h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Cze 2015 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Uważajcie tylko na zmianę GATE na FCO w ostatnim momencie ;)

E: sorry nie spojrzałem na godzinę posta na TT :) pewnie siedzicie już w samolocie lecąc w kierunku Moskwy.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#17 PostWysłany: 28 Cze 2015 02:19 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
czy ktos wraca 29 z ICN?

szybki internet jest w Saloniku Cathey Pacific
cathey1 lub cathey2
haslo
1234567890

chodzi torrent w porywach do 1Mb/s


ciag dalszy
a wiec tak jestem na czas przed bramka w 5B i patrze niema odprawy jeszcze wiec ide do saloniku BA
fajnie jest drukarka a wiec drukuje sobie przewodniki po Seulu itd, w miedzy czasie spogladajac czy jest boarding....i patrze Finall Call wiec biegiem prawie do bramki, prawie bo widze ze jeszcze pare osob stoi w kolejce

docieram do Amesterdamu szybko przez odbior bagazu i konrole na wyjsciu, nawet niezla kolejka soje w pierwszej ale widze po chwili ze ta kolejka wychodza rowniez piloci i obsuga samolotow wiec kontrola paszportow bedzie dluzsza w niej , przechodze do 2 kolejki i zamiast 10minut stoje 5



teraz tylko check-in Alialia
wykorzystauje kare Etihad Gold by sie odprawic w strefie biznes i ide do lozy KLM Crown a u zonk twierdza ze niemoge wejsc, poniewaz wpuszczaja tylko tych z karta Etihad Gold ktorzy leca na bilecie Etihad, puszczam tweetta do Eihad i po 10minutach okazauje sie ze rzeczywiscie na bilecie economy nie wejde do lozy

dobrze ze mam karte priority pass

tylko gdzie ona jest!!!!

ku^&^wa zostawilem portfel z kartami w Londynie
i jestem bez kasy ja pier&^^^*^
co tu robic mam takie opcje

1. wracam do Londynu i koniec z wycieczki - nie do zaakceptowania szkoda by bylo

2. szybko dzwonie do kuzyna dziewczyny ktory studiuje w AMS i mieszka 10minut od lotniska -- do rozwazenia

3. sprawdzam swoja torbe na laptopa moze sa jakies zaskurniaki - nic niema akurat wyczyscilem ja pare dni wczesniej z roznych pozosalosci wiec niema tam zablakanych pieniedzy

4. szczescie male - w etui do portfele mam karte AMEX GOLD karta charge wiec da sie placic swiatelko w tunelu.....
i okazalo sie ze mam 50doloarow +5funtow w papierkach w etui od telefonu rowniez pozosalosc z listopadowego wypadu do USA
w sumie moje roztargnienie i brak porzadku sprawilo ze mam kase na podruz nie wiele ale sprawa bileow komunikacji i na drobne wydatki tam gdzie nie mozna placic karta jest zalatwiona


i nie musze dzwonic do kuzyna

wiec jeste m w AMS nie mnoge wejsc do lozy KLM ale mam kase i karte jedna wiec nie jest ttragicznie
przez skype dzwonie do dziewczyny i sie pytam czy jest moj portfel na stole jest...prosze by pdoala mi numer karty Priority Pass

nie pierwszy raz nie mam karty ej przy sobie ale wiem ze wystarczy podac jej numer by wejsc do saloniku w tym przypadk[u saolonik obok KLM
siadam biore drinka wiem jest 10 rano ale kurcze juz przygod mam dosc a jeszcze nie wylecialem z Europy....



odlecielismy z jakim 15minutowym opoznieniem wiec w FCO bedzie mniej czasu na przesiadke 70mjinut palnowo mam

wyladowalismy samolot parkuje na plycie wiec bedzie autobusem dojazd nie opawa mnie to optymistycznie
po 5 minuttach pilot informuje ze musimy poczekac na schodzy...no tak wloska mentalnosc
po 15minuach od wyladowania w koncu wchodze do autobusu i jedziemy do glownego terminalu chyba, bo cale to lotnisko wyglada jak plac budowy i niezly misz-masz

po drodze widze jak czyjas torba owinieta w folie lezy na plycie....pewnie wypadla z samochodu przewozacego bagaz.....niezle ale chyba wroci do wlasciciela kiedys

jestem w terminalu widze ze niema jeszcze boarding na lot do ICN wiec jest ok ide do strefy G02 czy H02 a tam sie okazuje ze znowu autobus przed autobusem kontro dokumenttow wloch nawet nie spojzal na bilet i paszport tylko sie spytal gdzie lece i przepuscil za nim praconik lotniska zeskanowal bilet i do autobusu i przez cale lotnisko do jakiegos zapomnianego terminalu....
co ciekawe jest w nim znak do Saloniku ale saloniku brak...wchodze przez bramki i widze ze jeszcze 49 pasazerow nie maja w samolocie wiec nie tak zle nie jestem ostatni

w samolocie widze ze niema duze osob o moze bede siedzial sam mam miejsce przy oknie niestety dosiada sie jakis Azjata
a po chwili orientuje sie ze wcale nie pol salotu tylko azjaci sa niscy i nie widac ze miejsce zajete jak siedza :)


lecimy....11godzin najdluzsza trasa w histrorii mojej
ponad 100mil dalej niz moj lot CPH-SFO

....cdn...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#18 PostWysłany: 29 Cze 2015 00:37 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
kurcze Alitalia robi status match np z BA,Etihad,Airberlin

gdybym wiedzial otymwczesniej bym wracal dzisiaj klasa ekonomy plus ;(

wieco tym na stronach konkurencji angielskiej lojalne loby ;)

Cytuj:
Should you get approved for this Status Match in the Mille Miglia Program it is an excellent way to secure SkyTeam Elite Plus Status which comes with Lounge Access and many other benefits including 4 complimentary upgrades on Alitalia from certain booking classes.


To proceed with this status match you have to either enroll a new account with Alitalia or use your existing one.
After this you send a simple email request to statusmatchmillemiglia@alitalia.com and include proof of your competing status (I sent a copy of my BA Card and a screenshot of my online account).
Our readers account has been upgraded to Freccia Alata Plus which is their Tier Status for a 18 months period after only 2 business days processing. This will of likely change depending on how many requests they receive.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BUD-INC-MUC 153€
#19 PostWysłany: 29 Cze 2015 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Nie sądzę byś wracał w Y+, bo upgrade w najniższych taryfach z reguły nie jest dostępny.

BTW jeżeli chcesz prowadzić relację z podróży, to dział do tego jest tutaj: relacje-z-podrozy,forum,189
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jacke, travellista oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group