Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:36 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 3
Witam,
Zwracam się z prośbą o pomoc bo nie wiem gdzie jej szukać. Na stronie easyJet próbowałam dokonać zakupu biletu -próbowałam dwukrotnie- i dwukrotnie transakcję odrzucono. Jak sie potem okazało ściągnięto mi z konta podwójną kwotę. Dodatkowo na maila nie przysłali nic..efekt jest taki że nie mam ani pieniędzy ani biletu..dzwoniąc na infolinię można pomarzyć by ktoś odebrał..a na ich stronie nie znalazłam żadnego kontaktu by napisać o moim problemie..proszę o pomoc !!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:44 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Może do spamu wpadło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
anita konert napisał(a):
Witam,
Jak sie potem okazało ściągnięto mi z konta podwójną kwotę.


kwota pojawila sie w blokadach na rachunku czy zostala juz zaksiegowana i widzisz ja na historii transakcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Sie 2014 01:09 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 3
Nie widzę nic w historii transakcji dopiero po wykonaniu Tel do banku powiedzieli mi ze to kwota "ściągnięta" przez easyJet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Sie 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Idzie ustalić nr rezerwacji, ale dopiero po zaksięgowaniu transakcji. Wtedy w tytule płatności będziesz miała m.in. ten numer.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jancio_wodnik uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 31 Sie 2014 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Potwierdzam, zawsze masz numer w tytule transakcji, także paniki nie ma, a co do podwójnej blokady, to może być taka sytuacja w przypadku płatności typową debetówką. Przy debetówce nie ma opcji autoryzacji i dopełnienia jej (tylko przy kredytówkach tak jest), są to 2 osobne czynności wykonywane przez akceptanta. Znajoma płaciła płaską kartą mBanku i miała dokładnie taką samą sytuację, blokada tej samej kwoty na 2tyg przez U2. Potem blokada zeszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Sie 2014 11:21 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 1
Hej Anita,

Twoja rezerwacja prawdopodobnie nie doszła do skutku. Jeśli chodzi o pieniądze to nic się nie martw wrócą samoistnie na Twoją kartę w przeciągu 5-7 dni roboczych (poniewaz nie istnieje zadna rezerwacja do ktorej by byl przypisany przelew, easyJet nie mogl ich zaksiegowac, wroca automatycznie jak system zorientuje sie ze nie ma co z tymi pieniedzmi zrobic, tak to mniej wiecej dziala). Jeśli chcesz mogę Ci sprawdzić czy Twoja rezerwacja istnieje w systemie (w co wątpię), jak podeślesz mi na priv swoję imie i nazwisko i ewentualnie datę lotu, bo może być więcej osob z takim imieniem i nazwiskiem. Pracowalam na infolinii easyJet i ciagle mam znajomych ktorzy tam pracuja, ktorzy mogliby to sprawdzic:) pozdr. A, i rada na przyszlosc - nie rezerwujcie biletow easyJet przez internet explorer, na tej przegladarce najczesciej zdarzaja sie takie problemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Sie 2014 21:54 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 3
Właściwie było wszstko tak jak napisaliście kupiłam debetówką i wspomnianej przeglądarce. Zagladalam dzis na stan konta faktycznie mam wiecej pi3niedzy z tym ze nie widze nic w historii transkacji. W takim razie bilety musze kulic jeszcze raz a Wam baedzo dziekuje za pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Sie 2014 22:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
anita konert napisał(a):
Właściwie było wszstko tak jak napisaliście kupiłam debetówką i wspomnianej przeglądarce. Zagladalam dzis na stan konta faktycznie mam wiecej pi3niedzy z tym ze nie widze nic w historii transkacji. W takim razie bilety musze kulic jeszcze raz a Wam baedzo dziekuje za pomoc ;)

Transakcja nie byla zaksiegowana,wiec nie masz jej w historii. Byla tylko zalozona automatyczna blokada na srodkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group