Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
witam!

Ostatnio booking odwolal mi rezerwacje krotko po zabookowaniu, mysle sobie lipa. Ale to nic w porownaniu z tym co spotkalo mnie na airbnb. Do podróży zostało kilka dni, rezerwacja zrobiona miesiac temu, a tu wiadomość:

Dear Ewa we are experiencing a serious problem with the building water draining, it affects our apertment so we are either cancelling or moving our reservations. We can relocate your reservation in a beautiful art inspired bed and breakfast in the SAME AREA of the apartment, with private bathroom and idro massage. We can also issue a refound of 1/3 of the reservation giving you back 30euros of 90 you paied as we understand you will be missing the kitchen from the apatment. The bnb we are giving you usually rents for 105euros per night in high season. Please let us know if you are willing to accept the relocation or prefer us to cancel

Tak wiem airbnb nie ma nic do tego tylko gospodarz. Ale co mnie to obchodzi? zostałem na lodzie, transfery wykupione plan podrozy zrobiony a tu taka niespodzianka.

LIPA!


Ostatnio edytowany przez Kański, 06 Lut 2014 20:58, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#2 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:22 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
bkolakowski napisał(a):
witam!

Ostatnio booking odwolal mi rezerwacje krotko po zabookowaniu, mysle sobie lipa. Ale to nic w porownaniu z tym co spotkalo mnie na airbnb. Do podróży zostało kilka dni, rezerwacja zrobiona miesiac temu, a tu wiadomość:

Dear Ewa we are experiencing a serious problem with the building water draining, it affects our apertment so we are either cancelling or moving our reservations. We can relocate your reservation in a beautiful art inspired bed and breakfast in the SAME AREA of the apartment, with private bathroom and idro massage. We can also issue a refound of 1/3 of the reservation giving you back 30euros of 90 you paied as we understand you will be missing the kitchen from the apatment. The bnb we are giving you usually rents for 105euros per night in high season. Please let us know if you are willing to accept the relocation or prefer us to cancel

Tak wiem airbnb nie ma nic do tego tylko gospodarz. Ale co mnie to obchodzi? zostałem na lodzie, transfery wykupione plan podrozy zrobiony a tu taka niespodzianka.

LIPA!


Proponują Ci inną lokalizację i częściowy refund lub pełny refund. Czego jeszcze oczekujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Przecież oferują tobie zamienną miejscówkę

edit: blasto byl szybszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
oki wiem juz sie doczytalem, troche lamany ten angielski. Co nie zmienia faktu ze zalezalo mi na calym apartamencie, a proponuja tylko pokoj. Samego pokoju na pewno bym nie zarezerwował, teraz jestem zmuszony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:54 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
Dziala jeszcze ten voucer na 73€?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Lut 2014 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
bkolakowski napisał(a):
oki wiem juz sie doczytalem, troche lamany ten angielski. Co nie zmienia faktu ze zalezalo mi na calym apartamencie, a proponuja tylko pokoj. Samego pokoju na pewno bym nie zarezerwował, teraz jestem zmuszony.


To zamiast sie zalic tutaj moze dowiedz sie dokladnie co to za miejscowke oferuja i jak Ci sie serio nie podoba to negocjuj. Jak widzisz zalezy im na kliencie wiec powinienes sie dogadac.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lut 2014 19:00 

uzi89 napisał(a):
Dziala jeszcze ten voucer na 73€?

Nie działa
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Lut 2014 19:04 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 82
Z mojego doświadczenia airbnb to najlepszy serwis w swojej klasie na rynku. Obsługą klienta nie mają konkurencji ze strony wimdu czy 9flats.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Lut 2014 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Sugeruje zmiane tematu bo jest nieadekwatny do sprawy opisanej tutaj. Airbnb sie zachowalo jak trzeba.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Lut 2014 20:34 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
@bkolakowski przesadzasz, wyraźnie chcą załatwić temat więc zamiast się użalać jak to zostałeś na lodzie poprostu zadzwoń / napisz do nich i powiedz, że zależy Ci na kuchni i czy mogą Ci jakoś pomóc...
to więcej zdziała niż niepotrzebne dąsy :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Lut 2014 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Zmieniłem tytuł bo był mylący.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Lut 2014 21:32 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Ja od siebie dodam, że airbnb to wynajmowanie miejscówek od ludzi z krwi i kości - sytuacje takie jak tutaj opisana mogą się niestety zdarzyć i na tym polega cały urok. Ja sam uważam, że portal jest jednym z najlepszych tego typu na rynku. Również nie rozumiem pretensji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Lut 2014 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
Nie rozumiesz bo nie byles w takiej sytuacji. To tak jak byś wypożyczył samochód dostawczy żeby przewieźć meble, a dzień przed wyjazdem dostał wiadomość, że dostaniesz kombi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Lut 2014 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
bkolakowski napisał(a):
Nie rozumiesz bo nie byles w takiej sytuacji. To tak jak byś wypożyczył samochód dostawczy żeby przewieźć meble, a dzień przed wyjazdem dostał wiadomość, że dostaniesz kombi.

Rozumiem ze nadal sie wkurzasz bo juz probowales negocjowac z airbnb i Ci odmowili?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Lut 2014 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
zaproponowano mi zwrot kasy na konto lub zwrot kasy do wykorzystania w airbnb. No nic muszę przyjąć zakwaterowanie w zwykłym pokoju, totalne last minute, nic innego nie wymyśle. Szkoda bo znacznie moje plany zostały pokrzyżowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Lut 2014 00:36 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 82
W wimdu miałem taką sytuację, że koleś odwołał mi rezerwację dzień przed przylotem z komentarzem cytuję: "flat no more exist". Z wimdu odezwali się kolejnego dnia w momencie, kiedy robiłem check-in do innego hotelu. Zapłon mieli dosyć kiepski...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Lut 2014 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
bkolakowski napisał(a):
Nie rozumiesz bo nie byles w takiej sytuacji. To tak jak byś wypożyczył samochód dostawczy żeby przewieźć meble, a dzień przed wyjazdem dostał wiadomość, że dostaniesz kombi.

Ale kolega nie chce zrozumieć, że portale typu airbnb zawsze niosą ze sobą takie ryzyko. W końcu wynajmujemy od osoby prywatnej i zawsze ktoś może zachorować, złamać nogę, zalać mieszkanie, itp. Jak chcesz mieć pewność rezerwacji to lepiej na drugi raz wybierz porządny hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 07 Lut 2014 15:26 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
bkolakowski napisał(a):
Nie rozumiesz bo nie byles w takiej sytuacji. To tak jak byś wypożyczył samochód dostawczy żeby przewieźć meble, a dzień przed wyjazdem dostał wiadomość, że dostaniesz kombi.


Byłem w takiej sytuacji. Rok temu w Paryżu host anulował mi na dzień przed, z powodu nieskończonego remontu. Airbnb zachowało się fajnie, bo dostałem poza zwrotem kasy dosyć sporą zniżkę na następną rezerwację, więc mnie akurat wyszło to na dobre. Napisałeś do nich w ogóle cokolwiek w tej sprawie?

Jeżeli kogoś zbyt bardzo stresuje ryzyko, jakie niesie ze sobą tego typu wynajem może szukać ofert z bardzo sztywną polityką anulacji lub wybrać się do normalnego hotelu. A nie mieć pretensje do całego świata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Robaku oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group