Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 270 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Cze 2012 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Na forum kilkukrotnie przewijały się tematy oszczędzania, programów premiowych banków, walut, finansów... a że ciągle nie są to proste sprawy dla wielu z nas, postanowiłem zebrać wszystko w kupe i założyć... bloga. Na start trzy artykuły, kilka kolejnych napisanych i ustawionych do codziennej publikacji, sporo pomysłów w głowie. :)

Czym ten blog różni się od innych, które są w sieci? Przede wszystkim nie będe mówił jak grać na giełdzie, walutach czy oszczędzać (bo nie o to w życiu chodzi, trzeba się bawić! ;)) Na LiveSmarter.pl będzie o tym jak nie zmieniając zbytnio swojego życia płacić mniej i żyć wygodniej. Takie fly4free finansów, czyli co gdzie kiedy warto kupić, zrobić, założyć, aby w ostatecznym rozrachunku zyskać.

Zapraszam do śledzenia, na starcie informacji będzie sporo. Przy okazji warto polubić profil na FB: http://facebook.com/livesmarterpl

http://livesmarter.pl

Oczywiście czekam na każdą konstruktywną krytykę, póki co taka wersja trochę robocza, poprawki będą wprowadzane na bieżąco :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 03 Cze 2012 17:39 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
pomysł fajny :)
tematy mogą być ciekawe szczególnie dla osób, które nie siedzą w finansach.
Nie kojarze żeby na F4F był poruszany temat kont walutowych/wypłat z bankomatów za granicą (nie mówię o forum, bo ten wątek się przewijał).
Może warto i ten temat poruszyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
nomia napisał(a):
pomysł fajny :)
tematy mogą być ciekawe szczególnie dla osób, które nie siedzą w finansach.
Nie kojarze żeby na F4F był poruszany temat kont walutowych/wypłat z bankomatów za granicą (nie mówię o forum, bo ten wątek się przewijał).
Może warto i ten temat poruszyć?

bedzie bedzie,
dokladnie wyszedlem z tego samego zalozenia - dla wielu ludzi to magia i najzwyczajniej swiecie traca kase na rzeczach, na ktorych mozna nie tyle zaoszczedzic co po prostu zrobic je mądrzej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:16 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
ode mnie duży szacun! takiego portalu mi brakowało! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:29 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 16
Lubię to! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 220
Zbanowany
Fajny pomysł.

Jeśli mogę coś doradzić to sugeruję popracować nad grafiką strony. Trochę nijaka (rozumiem, że to wersja beta :-)). Nie wiem z jakiego oprogramowania korzystasz (joomla? wordpress?) w każdym razie kilka dodatków by się przydało które poprawiłyby pozycję strony w rankingach i wyszukiwarkach :-)

Gdybyś chciał porozmawiać tudzież potrzebowałbyś pomocy przy reklamie daj znać :-)

Pozdrawiam

davidiacus.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Ja polecam dwie stronki www regularnie do nich zaglądam:

http://appfunds.blogspot.com/
http://dwagrosze.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Cze 2012 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
davidiacus napisał(a):
Fajny pomysł.

Jeśli mogę coś doradzić to sugeruję popracować nad grafiką strony. Trochę nijaka (rozumiem, że to wersja beta :-)). Nie wiem z jakiego oprogramowania korzystasz (joomla? wordpress?) w każdym razie kilka dodatków by się przydało które poprawiłyby pozycję strony w rankingach i wyszukiwarkach :-)

Gdybyś chciał porozmawiać tudzież potrzebowałbyś pomocy przy reklamie daj znać :-)

Pozdrawiam

davidiacus.pl

dzieki,
generalnie o SEO mam zamiar martwic sie pozniej, poki co chce przyciagnac ludzi treścią a nie wygladam, to zawsze mozna poprawiac :)

correos napisał(a):
Ja polecam dwie stronki www regularnie do nich zaglądam:

http://appfunds.blogspot.com/
http://dwagrosze.com/

oj tak, appfunds to klasyk, przy czym czesto pisze o tym, co wlasnie nie ma znaczenia dla przecietnego obywatela - inwestowaniu. To jest troche inny kaliber, choc o bankach tez jest troche.

W kazdym razie na livesmarter bedzie tylko o tym, co wzglednie bezpieczne i latwe do zrobienia, a tez mozna zarobic/zyskac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Cze 2012 21:52 

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 1
Moim zdaniem design strony jest bardzo ładny, skomentowałem nawet jeden wpis :)
_________________
Opieka Medyczna I Szkolenia Forex
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Cze 2012 21:59 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
taki wygląd strony przynajmniej pozwala się nam skupić na właściwej treści postów, w zasadzie nic nie odwraca naszej uwagi, a to jest dużą zaletą dla mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Cze 2012 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
jedziemy dalej :-) Dziś świetna oferta żeby troche dorobic na odsetkach:
http://livesmarter.pl/millennium-7-proc ... nosciowym/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Cze 2012 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
jeszcze troche pospamuje: http://livesmarter.pl/dlaczego-za-litr- ... -niz-inni/

przy okazji przypominam o profilu na fb: http://facebook.com/livesmarterpl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Cze 2012 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
  1. Mam Inteligo: 50 PLN za otwarcie konta
  2. Alior Sync: cashback i 100 PLN za założenie konta - gdzie jest haczyk?
  3. Jak dostać 50 PLN podwyżki wynagrodzenia od... banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Cze 2012 14:09 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Świetna inicjatywa. Trzymam kciuki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Cze 2012 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Kamil napisał(a):
Świetna inicjatywa. Trzymam kciuki.

Dzięki :-)

Moze kogos zainteresuje - można sporo wyciągnąć dzięki karcie ING: Jak zarobić na karcie kredytowej ING (nawet 50-100 PLN miesięcznie!)
EDIT: Niestety wg ING przelew z karty kredytowej to transakcja gotówkowa (!) wiec informacja jest (niestety) błędna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Cze 2012 15:52 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 24
Odnośnie ostatniego wpisu. Czy przelew z karty na pewno jest traktowany jako transakcja bezgotówkowa i obowiązuje "grace period"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Cze 2012 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
lotnik22 napisał(a):
Odnośnie ostatniego wpisu. Czy przelew z karty na pewno jest traktowany jako transakcja bezgotówkowa i obowiązuje "grace period"?

dzieki za pytanie. Wyglada na to, ze faktycznie w ING nie jest to transakcja bezgotówkowa, co dla mnie jest troche dziwne.. http://forum.ingbank.pl/forum/karty-kre ... -gotowkowa

W takim razie wpis do kosza. A szkoda, bo w innych bankach bezgotówkowo = bezgotówkowo. Widac nie w ING :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Cze 2012 16:11 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 24
Zadałem pytanie mimo, że znałem odpowiedź. Chciałem po prostu by osoba podająca tego typu informacje trochę się wysiliła i posprawdzała kilka rzeczy.
Czekam na podziękowanie za uratowanie sporej ilości pieniędzy ludzi którzy, pod wpływem bloga założyliby kartę zrobili przelew i zdziwiliby się po otrzymaniu wyciągu. Tak ładnie wyliczasz zysk. Proszę więc o wyliczenie straty w takiej sytuacji. Blog ciekawy, ale więcej rzetelności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Cze 2012 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Robin napisał(a):
Black

lokata w mbanku min 10k
co to znaczy dla nowych środków,
znaczy że jeżeli np mam te 10k już mbanku to czy jest jakiś sposób aby z tych pieniędzy i z niej skorzystać?

przewaznie bank ustala dzien, kiedy liczone bylo zaangażowanie klienta (czyli ile środków mial) i na tej podstawie liczone sa pozniej te ktore są nowe (czyli nadwyżka)
trzeba by sprawdzic w regulaminie na kiedy jest liczone, moge to zrobic pozniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Cze 2012 11:27 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
to znaczy według regulaminu, że środki do (bre)banku miały trafić po 21.06.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 270 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: SPLDER oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group