Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2852 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
#981 PostWysłany: 26 Lut 2014 14:01 

tyle, że on ma i tak ma problem przynajmniej na rok bo do konta mywizz z tym błędnym imieniem zakupił członkostwo wdc, spróbuj i dzwoń do skutku na podany przez forumowicza numer izraelski - 0097237630911 - dzwonił przez VoIP HaloNet po 9gr/min i rozmawiał z konsultantem po polsku, ja dzwoniłem przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieramy tonowo "6" koszt 0,09 gr/minuta
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#982 PostWysłany: 26 Lut 2014 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
zadzwon jeszcze raz i powiedz ze chcesz poprawic literowke w imieniu na bilecie jak poprawi tak jak mowie to oki jak nie to dupa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#983 PostWysłany: 26 Lut 2014 14:05 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 6
Anonymous napisał(a):
tyle, że on ma i tak ma problem przynajmniej na rok bo do konta mywizz z tym błędnym imieniem zakupił członkostwo wdc, spróbuj i dzwoń do skutku na podany przez forumowicza numer izraelski - 0097237630911 - dzwonił przez VoIP HaloNet po 9gr/min i rozmawiał z konsultantem po polsku, ja dzwoniłem przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieramy tonowo "6" koszt 0,09 gr/minuta


Zgadza sie, przez rok. A co myslicie o tej rezygnacji? W zasadzie zaoszczedzilem juz 50 zl no i szkoda Neapolu by ryzykowac z tymi biletami na Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#984 PostWysłany: 26 Lut 2014 14:11 

ja bym spróbował jeszcze 1-2 razy zadzwonić na podane tanie nr. telefonów wizzair, jak nie to decyduj, ale to będzie najrozsądniejsze bo i tak za duża różnica w imionach, by ciągle się męczyć
Góra
 PM off  
      
#985 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:51 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 6
Anonymous napisał(a):
ja bym spróbował jeszcze 1-2 razy zadzwonić na podane tanie nr. telefonów wizzair, jak nie to decyduj, ale to będzie najrozsądniejsze bo i tak za duża różnica w imionach, by ciągle się męczyć



Dzieki bardzo za pomoc! Dzwonilem 5 razy i za 5 poskutkowalo. Wszystkie Panie przez duze P mowily ze sie nie da a ostatnia pomogla od reki i bezplatnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: zmiana imienia wRyan
#986 PostWysłany: 01 Mar 2014 18:43 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
o 10 robiłem rezerwacje , zamiast Antonina wpisałem Antosia :)
jest co prawda 24 h na darmowe korekty , ale płatna infolinia w sobotę pracuje do 17, w niedziele wcale
co zrobić - ma ktoś jakiś pomysł


Ostatnio edytowany przez art77 01 Mar 2014 18:54, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#987 PostWysłany: 01 Mar 2014 18:53 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 8
Kurde rezerwowałem bilety pare dni temu w Ryanair dla 9 osób i przy jednym nazwisku zrobiłem pomyłke typu zamiast Kowalski - Kokalski, jest to lot Londyn - Teneryfa, Teneryfa - Londyn. Czytałem, że nie powinno być problemów... ale i tak są wątpliwości i stres. Nie będzie nikt robił problemów na tych lotniskach? Dla pewności i tak w sumie wolałbym zmienić to przed lotem (ale nie płacąc tych 110 funtów :evil:) to da rade wyjaśnić to mailowo czy dzwonić do nich? I na którą infolinie jeśli dzwonić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#988 PostWysłany: 01 Mar 2014 18:55 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
art77 napisał(a):
o 10 robiłem rezerwacje , zamiast Antonina wpisałem Antosia :)
jest co prawda 24 h na darmowe korekty , ale płatna infolinia w sobotę pracuje do 17, w niedziele wcale
co zrobić - ma ktoś jakiś pomysł
Zadzwoń w poniedziałek rano, zmienią bezpłatnie.
alfonsy napisał(a):
Kurde rezerwowałem bilety pare dni temu w Ryanair dla 9 osób i przy jednym nazwisku zrobiłem pomyłke typu zamiast Kowalski - Kokalski, jest to lot Londyn - Teneryfa, Teneryfa - Londyn. Czytałem, że nie powinno być problemów... ale i tak są wątpliwości i stres. Nie będzie nikt robił problemów na tych lotniskach? Dla pewności i tak w sumie wolałbym zmienić to przed lotem (ale nie płacąc tych 110 funtów :evil:) to da rade wyjaśnić to mailowo czy dzwonić do nich? I na którą infolinie jeśli dzwonić?
Na angielskiej infolinii zmienią bezpłatnie już przy pierwszym połączeniu zapewne, na polskiej też powinni - ale zależy to od agenta na którego trafisz. Czasem trzeba kilka razy przedzwonić, aż trafisz na "myślącą" osobę.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#989 PostWysłany: 01 Mar 2014 18:58 

alfonsy i art77, należy dla świętego spokoju wykonać telefon na infolinię Ryanair nr.tel. 703-303-033 za 2,08 zł/minuta by za darmo spróbować zmienić, powinno się udać - nie z każdego komórkowego i stacjonarnego się dodzwonicie, ja dzwoniłem z nr. telefonu w Orange Pop
-
Linia czynna od poniedzialku do piatku w godzinach 9:00 - 19:00 CET , Sobota 10:00–17:00 CET (zaraz po 9 rano ciężko się dodzwonić)
Góra
 PM off  
      
#990 PostWysłany: 01 Mar 2014 19:03 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 8
alfonsy napisał(a):
Kurde rezerwowałem bilety pare dni temu w Ryanair dla 9 osób i przy jednym nazwisku zrobiłem pomyłke typu zamiast Kowalski - Kokalski, jest to lot Londyn - Teneryfa, Teneryfa - Londyn. Czytałem, że nie powinno być problemów... ale i tak są wątpliwości i stres. Nie będzie nikt robił problemów na tych lotniskach? Dla pewności i tak w sumie wolałbym zmienić to przed lotem (ale nie płacąc tych 110 funtów :evil:) to da rade wyjaśnić to mailowo czy dzwonić do nich? I na którą infolinie jeśli dzwonić?Na angielskiej infolinii zmienią bezpłatnie już przy pierwszym połączeniu zapewne, na polskiej też powinni - ale zależy to od agenta na którego trafisz. Czasem trzeba kilka razy przedzwonić, aż trafisz na "myślącą" osobę.


A dzwonić do Irlandii czy UK? I bez opłat zmienią 1 literke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#991 PostWysłany: 01 Mar 2014 19:05 

jak się dogadasz, to ze względu na dużo mniejsze koszty połączenia próbuj, tym bardziej, że masz loty z/do Londynu
Góra
 PM off  
      
#992 PostWysłany: 01 Mar 2014 19:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Mam taki problem że mam lot na złą datę. Tak to jest jak się ma na głowie 8 wypraw dla chyba ze 30 osób, dziesiątki kodów zniżkowych rezerwacja tu i tam i inne takie... no nieważne.

Zarezerwowałem lot dnia 13-tego na godzinę 21. W maju. W Wizzair. Chodzi o lot w 1 stronę. Dla dwóch osób. Jednak to osoby które dołaczyły później do wcześniej zaplanowanej wyprawy, która zaczyna się 10-tego. A ja im na 13-tego te bilety kupiłem :cry:

No... i teraz patrzę, a to nie tylko bład, że nie 13 a 10, ale jeszcze i Wizz zmienił godziny odlotu z 21 wieczorem na 10 rano. Myślicie że jest szansa, żeby zadzwonić z oburzeniem, że niby godziny zmienione i zaproponować zmiane na wylot 10-tego? No ew. ubiegać się o zwrot kasy...

Wylot za ponad 2 miesiące jakby co.


Ostatnio edytowany przez Roku, 01 Mar 2014 19:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#993 PostWysłany: 01 Mar 2014 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 136
Jeżeli po zakupie zmienili godzinę odlotu o taki czas, to myślę, że bez problemu zmienią na 10tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#994 PostWysłany: 01 Mar 2014 19:23 

tararabuch napisał(a):
Jeżeli po zakupie zmienili godzinę odlotu o taki czas, to myślę, że bez problemu zmienią na 10tego.


potwierdzam, dzwoń na podany niżej tani kosztowo nr. wizzair specjalnie do takich zmian

22 351-94-92
Góra
 PM off  
      
#995 PostWysłany: 02 Mar 2014 11:03 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
czy jak zadzwonię do FR do IRL to też mogą zmienić rezerwacje jeśli wylot z Polski do Hiszpnii, bo mają dość tanią infolinie czynną w niedziele, a boje się że w poniedziałek na polskiej infolinii powiedzą że minęło 24 h
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#996 PostWysłany: 02 Mar 2014 11:57 

spróbuj, nie masz nic do stracenia, co najwyżej zostaniesz w punkcie wyjścia
Góra
 PM off  
      
#997 PostWysłany: 03 Mar 2014 12:51 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 8
Anonymous napisał(a):
alfonsy i art77, należy dla świętego spokoju wykonać telefon na infolinię Ryanair nr.tel. 703-303-033 za 2,08 zł/minuta by za darmo spróbować zmienić, powinno się udać - nie z każdego komórkowego i stacjonarnego się dodzwonicie, ja dzwoniłem z nr. telefonu w Orange Pop
-
Linia czynna od poniedzialku do piatku w godzinach 9:00 - 19:00 CET , Sobota 10:00–17:00 CET (zaraz po 9 rano ciężko się dodzwonić)



Przed chwilą zadzwoniłem i literówka została poprawiona bezproblemowo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#998 PostWysłany: 03 Mar 2014 22:59 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 1
Witam!
Wiem, ze temat przewijał się wielokrotnie, ale zapytam raz jeszcze. Rezerwowałam bilety na lot ryanair. nie dostrzegłam, ze wpisałam w swoim nazwisku na końcu "i" zamiast "a" (po prostu napisałam tak jak u męża)- xxxxxxI zamiast xxxxxxA. Zorientowałam się dopiero na po odprawie online, a właściwie na etapie drukowania kart pokładowych. Proszę dajcie znać czy mogę mieć z tego tytułu problem. Nie chcę dzwonić na info, bo latem za połączenia telef w celu połączenia rezerwacji dziecka z osobą dorosłą zapłaciłam ponad cztery dychy. Przy cenie biletu 80 to trochę przeginka :x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#999 PostWysłany: 03 Mar 2014 23:06 

katarzynka78 napisał(a):
Witam!
Wiem, ze temat przewijał się wielokrotnie, ale zapytam raz jeszcze. Rezerwowałam bilety na lot ryanair. nie dostrzegłam, ze wpisałam w swoim nazwisku na końcu "i" zamiast "a" (po prostu napisałam tak jak u męża)- xxxxxxI zamiast xxxxxxA. Zorientowałam się dopiero na po odprawie online, a właściwie na etapie drukowania kart pokładowych. Proszę dajcie znać czy mogę mieć z tego tytułu problem. Nie chcę dzwonić na info, bo latem za połączenia telef w celu połączenia rezerwacji dziecka z osobą dorosłą zapłaciłam ponad cztery dychy. Przy cenie biletu 80 to trochę przeginka :x


leć niczym się nie przejmuj bo naprawdę nie ma czym - karta pokładowa + ważny dowód osobisty lub paszport i życzę udanej podróży
Góra
 PM off  
      
#1000 PostWysłany: 07 Mar 2014 21:08 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Zrobiłem przed chwilą rezerwację...
Już po potwierdzeniu dowiedziałem się, ze wpisałem jeden człon nazwiska które jest na dowodzie dwuczłonowe... Może zostać jedna część czy trzeba zmieniać na infolinii???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2852 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 143  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group