Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2861 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 144  Następna
Autor Wiadomość
#1081 PostWysłany: 28 Lip 2014 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Nie będzie problemu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#1082 PostWysłany: 28 Lip 2014 16:32 

zostaw to takj jak jest, choć jest duża szansa, iż za darmo zmienią bo to żaden błąd
Góra
 PM off  
      
#1083 PostWysłany: 28 Lip 2014 16:50 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Ok dzięki, najgorsze że to wlot z Norwegii, nie z PL i nie chce tam zostać na dłużej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1084 PostWysłany: 04 Sie 2014 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Dzisiaj zrobiłem literówkę w rezerwacji w EasyJet, już sprawę rozwiązałem także może komuś się przyda:

1. Napisałem na ich Polski FP na FB: https://www.facebook.com/easyJetPolska, podali mi numer pod który mam zadzwonić: +44 330 365 5454 (infolinia prowadzona jest w języku angielskim).
2. Zadzwoniłem (dodam, mój angielski nie jest na wysokim poziomie), wszystko załatwiliśmy od ręki bez żadnych dodatkowych opłat.

Napisałem to tutaj z numerem na przyszłość dla innych użytkowników, gdyby ktoś miał problem taki jak mój :)


P.S. Zapomniałem wpisać jednej literki w nazwisku.
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com


Ostatnio edytowany przez hipeq69, 04 Sie 2014 21:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1085 PostWysłany: 04 Sie 2014 19:27 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
A nie jest przypadkiem tak, że do 3 literówek polecisz bez problemu? Tak czy inaczej dobra wiadomość na przyszłość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1086 PostWysłany: 04 Sie 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
ciacho_majonez napisał(a):
A nie jest przypadkiem tak, że do 3 literówek polecisz bez problemu? Tak czy inaczej dobra wiadomość na przyszłość :)


Czytałem kiedyś, że do 3 literówek mogę zmienić BEZPŁATNIE :) Sądzę, że na lotnisku pewnie by nawet tego nie zauważyli, ale lepiej dla świętego spokoju mieć to załatwione, bo w końcu z Majorki do Rzymu trzeba dolecieć :D

Pozdr.
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1087 PostWysłany: 04 Sie 2014 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 32
Loty: 112
Kilometry: 143 726
Ja kiedyś kupując bilet Easy Jet zamiast nazwiska wpisałem żonie drugie imię. Była to sobota wieczorem, w niedzielę rano wysłałem maila z prośbą o korektę i załączyłem skan dowodu osobistego. Poprawili mi to ale odpowiedź w mailu była taka że nie muszą tego robić ale w drodze wyjątku to poprawią. Nie wiem czy Wizz albo w Ryanie by to przeszło ale ogólnie wydaję mi się że w EJ są bardziej ugodowi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1088 PostWysłany: 05 Sie 2014 14:51 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 59
Podczas kupowania biletu oraz podczas odprawy online podałem jako pasażera imię Maciek.
W paszporcie mam Maciej.
Czy to problem dla linii Ryanair? Czy mam zrobić zmianę z Maciek na Maciej na infolinii Ryanair (15 funtow od lotu)?


Ostatnio edytowany przez Roku, 05 Sie 2014 14:52, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1089 PostWysłany: 05 Sie 2014 15:02 

Taki błąd nie powinien stanowić problemu, ale jak co to nie daje spokoju wystarczy zadzwonić na infolinię Ryanair, powinni za darmo poprawić
Góra
 PM off  
      
#1090 PostWysłany: 05 Sie 2014 22:33 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 59
A jaki to numer?
Ten? 00 35 312 48 08 56

-- 05 Sie 2014 22:33 --

Czy to te numery typu 703.... za 2 pln za min?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1091 PostWysłany: 05 Sie 2014 22:39 

Telefon na infolinię Ryanair w Polsce nr.tel. 703-303-033 za 2,08 zł/minuta. piszesz coś o funtach to może brytyjska infolinia o ile dogadasz się po angielsku tel. 0330 100 7839
Góra
 PM off  
      
#1092 PostWysłany: 07 Sie 2014 09:06 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Witam,

zamówiłem 2 bilety (RT) w RyanAir, niestety data wylotu jest błędna. Nie minęło jeszcze 24h od zakupu więc mam możliwość zmiany, niestety z poziomu zarządzania rezerwacją jest to niemożliwe, ponieważ potrzebuję zmienić, aby pierwszy odcinek był PO drugim i system mi tego nie przyjmuje.

Wysłałem email do FR, ale nie wiem czy odpiszą i jak szybko. Jak Wy załatwiacie takie rzeczy? Telefon? Na który numer najtaniej (może być po angielsku)?
Koszt biletu 40 zł, więc nie chcę na 0700 dzwonić, bo wtedy lepiej już kupić nowy bilet pewnie.

bartek.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1093 PostWysłany: 07 Sie 2014 20:40 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Ehhh, za 2h minie mi 24h a nic nie udało mi sie zrobić. Napisałem maila, odesłali mi link do FAQ. Rozmawiałem na chacie, typ (choć wrażenie ze automat) odpisał ze tylko telefon. Na skype miałem nieaktywna środki. Reaktywowalem i czekam od paru godzin i wciąż ich nie ma. Dokupilem środki i tez ich ma. W obu przypadkach dostałem maila od skype ze środki juz sa i na stronie sa widoczne, ale w programie (komp i telefon) cisza. Próbowałem z jakiegos voipa kolegi - numer nieznany (irlandzki), ale pewnie nie obsługują tego akurat.

Chyba jeden lot pójdzie sie rypac. Bezsensu, niby 24h a nie ma jak tego załatwić :(

Pomoże ktos?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1094 PostWysłany: 07 Sie 2014 20:53 

sprawę byś załatwił za darmo w 5-minut dzwoniąc, ale sam stwierdziłeś, iż to nie ma sensu bo bilet bardzo tani, a połączenie drogie (na przyszłość rezerwując bilet/y lotnicze na chwilę się skup na tym co robisz, tak niewiele, a jak potrafi ułatwić życie)
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#1095 PostWysłany: 07 Sie 2014 21:31 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Wiesz co, nie wiem jak pojmujesz pojęcie "za darmo", ale dla mnie to nie jest "w 5 minut" po 2zł za minutę ;) Zwłaszcza z adnotacją, że ceny mogą być różne w zależności od sieci komórkowej. Znając życie 5 minut przerodziłoby się też w 10 minut itd.

Zadzwonić chciałem, ale na Irlandię. Niestety skype doładował mi konto przed chwilą dosłownie, a biuro już nieczynne. Więc dla mnie to trochę smięch na sali, bo niby masz 24h co jest nieprawdą skoro biuro czynne jest 9 godzin na dobę. Więc gdzie tu mowa o realnych 24 godzinach?

Co do mojego gapiostwa, to też nie przesadzaj, zarezerwowałem w życiu samych biletów lotniczych pewnie z 200 łącznie i nigdy nie miałem tego przypału. A i on wziął się bardzo przypadkowo, na dzień co kupiłem bilet w pierwszą stronę też będę pokonywał tą trasę tylko, że planowałem samochodem, a nie samolotem więc tak z niczego się nie wzięła. Ale spoko, jak lubisz sobi ulżyć to śmiało.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1096 PostWysłany: 07 Sie 2014 21:40 

Decydując się na loty Ryanair de facto zgadzasz się na takie, a nie inne formy kontaktu. Nie mam zamiaru nikogo tu pouczać, ale generalnie tego tematu by nie było, gdyby powtórzę ponownie "na przyszłość rezerwując bilet/y lotnicze na chwilę się skup na tym co robisz" (choć przyznaję błądzenie i popełnianie pomyłek jest rzeczą ludzką, co mnie już raz kosztowało 10 euro za zmianę danych osobowych w czasach gdy było to płatne choć wynikało to z nie wyczyszczenia ciasteczek przed ponowną rezerwacją, a i z doświadczenia wiem, że rozmowa z konsultantem trwa mniej więcej 3-7 minut o ile się dobrze do rozmowy przygotujesz nie dzwoniąc zaraz po 9 rano)
Góra
 PM off  
      
#1097 PostWysłany: 10 Sie 2014 14:24 

Rejestracja: 10 Sie 2014
Posty: 2
Podbijam temat, z bardzo głupią sytuacją... Zapewne bezprecedensową, ale może jednak ktoś będzie w stanie mi jakoś pomóc.
Otórz przy rejestracji do Wizzair Discount Club pomyliłam się w roku daty ważności mojego poaszportu. Kiedy pierwszy rad robiłam odprawę, z automatu zaakceptowałam, choć zapewne można było zmienić jakieś dane w dokumencie podróży (czy może się mylę?). Ale poleciałam bez problemów, nikt niezauważył.
Teraz jest taka sytuacja, że zgodnie z danymi które podałam mój paszport się kończy PRZED zarezerwowanym i opłaconym lotem... Czyli Wizzair pozwolił mi na kupno biletów na lot z dokumentami, które w momencie lotu będą nieważne... Pytanie polega na tym, zcy Wizzair przed lotem mnie poinformuje, że jest taka sytuacja i wymusi zmianę (zapewne odpłatną), czy może przy odprawie będę mogła to po prostu zmienić?
Ratunku, niewiem czy już histeryzować czy jeszcze nie ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1098 PostWysłany: 10 Sie 2014 14:41 

Jeśli na rezerwacji imię i nazwisko są prawidłowe to niczym się nie przejmuj. Dane paszportu na swoim koncie mywizz z wdc można zawsze zmienić: logujemy się na konto mywizz, klikamy na profil i na edytuj dane.
Góra
 PM off  
      
#1099 PostWysłany: 10 Sie 2014 16:46 

Rejestracja: 10 Sie 2014
Posty: 2
Dziękuję! Zmiany próbowałam dokonywać w samej rezerwacji, a nie w profilu... Gapa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1100 PostWysłany: 13 Sie 2014 09:39 

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 10
Witam
Dotyczyli linii: Turkish Airline, PRG->IST->DEL oraz powrót DEL->IST->PRG
Kolega podczas rezerwacji popełnił błąd w moim imieniu, Wojtek napisał zamiast Wojciech. Dzwoniłem na polską infolinię i mówili, że nie można poprawić. Jak na lotniskach się zapatrują na takie błędy? Będę miał problemy czy muszę wykonać jakieś ruchy na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2861 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 144  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group