Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 271 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
mincu napisał(a):
Witam,
Mam takie pytanie, w pierwsza strone mam lot z wenecji z przesiadka w rzymie fiumicino.
Na przesiadka jest 1h15 minut i moze byc ciezko zwlaszcza ze trzeba zmienic terminal oraz mozliwe opoznienie samolotu.
W tym wypadku zapewne wogole nie wchodzi w gre bagaz rejestrowany tylko podreczny aby zdazyc.
Czy jest mozliwosc, aby ugadac sie jakos z przewoznikiem jak juz ucichnie akcja ze anuluja i zeby nie dzwonic z pytaniami i bilety juz beda potwierdzone
to czy jest wogole jakas szansa aby przeniesc lot z wenecji na wczesniejsza godzine?
Z gory dzieki za kazda porade, bo nie widzi mi sie nocka na lotnisku i oczekiwanie na lot kolejnego dnia

Wydrukować, oprawić w ramki, powiesić na ścianie i podziwiać jacy ludzie kupują bilety z EF dzięki obecności takich newsów na otwartym forum...
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#222 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:54 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
mincu napisał(a):
Witam,
Mam takie pytanie, w pierwsza strone mam lot z wenecji z przesiadka w rzymie fiumicino.
Na przesiadka jest 1h15 minut i moze byc ciezko zwlaszcza ze trzeba zmienic terminal oraz mozliwe opoznienie samolotu.
W tym wypadku zapewne wogole nie wchodzi w gre bagaz rejestrowany tylko podreczny aby zdazyc.
Czy jest mozliwosc, aby ugadac sie jakos z przewoznikiem jak juz ucichnie akcja ze anuluja i zeby nie dzwonic z pytaniami i bilety juz beda potwierdzone
to czy jest wogole jakas szansa aby przeniesc lot z wenecji na wczesniejsza godzine?
Z gory dzieki za kazda porade, bo nie widzi mi sie nocka na lotnisku i oczekiwanie na lot kolejnego dnia



boże i takim się szczęści, a ja dostaję maila o błędzie technicznym..
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:55 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
hehe widze ze pogadane

kemot napisał(a):
Wydrukować, oprawić w ramki, powiesić na ścianie i podziwiać jacy ludzie kupują bilety z EF dzięki obecności takich newsów na otwartym forum...

jak jestes taki madry to sobie wydrukuj i powies, bedzie Ci lepiej


dialam napisał(a):
boże i takim się szczęści, a ja dostaję maila o błędzie technicznym..

trzeba umiec rezerwowac


Ostatnio edytowany przez mincu 05 Lip 2015 23:31, edytowano w sumie 5 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:58 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 248
mincu ja Ci pomogę.
w prawym górnym rogu jest przycisk szukaj!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:59 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
Kozi napisał(a):
mincu ja Ci pomogę.
w prawym górnym rogu jest przycisk szukaj!


dobra dobra
sami spece i szydercy ...
znawcy pozalowani


Ostatnio edytowany przez mincu 05 Lip 2015 23:18, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 05 Lip 2015 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Jaki ma sens się tak wyżywać, lepiej wam? :roll:

@mincu nie musisz się martwić że nie zdążysz, masz rezerwację na jednym bilecie więc przewoźnik odpowiada za całą trasę i w razie spóźnienia zostaniesz bezpłatnie przebukowany na kolejny lot; bagaż nie ma tu nic do rzeczy, rejestrowy nadajesz na całą podróż więc nie musisz go w Rzymie odbierać i nadawać ponownie. Nie można "przenieść" lotu na wcześniejszą godzinę, rezerwacje we wszelkich promo taryfach mają to do siebie, że nie można ich zmienić, ewentualnie wymaga to dużych opłat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:05 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
dzieki za normalna odpowiedz
moze troche nie jasno sie wyrazilem w moim pytaniu
jzu mialem podobna sytuacje ze spoznieniem i wiem o co chodzi
problem w tym ze chcialbym uniknac oczekiwania na kolejny lot, a ten zapewne bedzie rano i cala trasa opozni mi sie o ok 24h, przez co jeden dzien w plecy
co do bagazu wiem ze przy tak krotkiej przesiadce i zmianie terminala male sa szanse aby polecial on ze mna, bo juz mialem takei sytuacje przy krotkich przesiadkach
takze zostaje mi lot z podrecznym i liczeniem na to ze ten z wenecji sie nie spozni, co niestety patrzac na historie lotow czesto sie zdarza


Ostatnio edytowany przez mashacra 06 Lip 2015 07:19, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:07 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 176
1h15min to normalny czas na przesiadke. Nie panikuj.

-- 05 Lip 2015 23:07 --

poza tym jesli nastepny bedzie rano to dostaniesz hotel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:08 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
mincu napisał(a):
trzeba umiec rezerwowac


:roll: taaa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:12 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
dialam napisał(a):
mincu napisał(a):
trzeba umiec rezerwowac


:roll: taaa...

:lol:

qazwsxedc napisał(a):
1h15min to normalny czas na przesiadke. Nie panikuj.

-- 05 Lip 2015 23:07 --

poza tym jesli nastepny bedzie rano to dostaniesz hotel

dzieki za odpowiedz
no wiem ze jest darmowe spanie, ale wolalbym z niego nie skorzystac,
bo wyjazd na krotko i szkoda tego jednego dnia,
no ale jest rzeczywiscie jest szansa wyrobic sie w tym czasie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Zawsze możesz w takiej sytuacji prosić o przebukowanie na lot innymi liniami, jesli będą z tego samego sojuszu co AZ (sprawdz zawczasu jakie masz opcje z Rzymu) to jest spora szansa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mincu lubi ten post.
mincu uważa post za pomocny.
 
      
#232 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:46 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
Juz to sprawdzalem i moze byc ciezko, ale na dobre bede sie zaglebial niedlugo przed wylotem
Dziekiii


Ostatnio edytowany przez mashacra, 06 Lip 2015 07:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 06 Lip 2015 06:43 

Rejestracja: 02 Lip 2014
Posty: 29
@mincu normalnie zadał pytanie a wudać czołowa cebula tego forum się odezwała i to nawet nie na temat tylko żeby się przyczepić. Ludzie żyjemy w czasach społeczności i czy chcecie czy nie to forum też jest społecznością i bez nowych użytkowników by nie istniało bo żyje z reklam a nie płatnych konta na forum bo takowych nie ma. Jeżeli nie chcesz pomóc to się nie odzywaj.

@Hubert nie kracz nie kracz bo się zes.... takie staropolskie przysłowie. Kolega dzwonił powiedzieli że to ostatnie miejsca i stąd ta cena. Nikt se nie będzie robił złego pr bo parę osób zarezerwowało bilety 2 razy taniej. Koniec kropka. Zły pr jest czymś co w świecie spoełeczności może bardzo marce zaszkodzić.

P.s. co to za miejsce gdzie redaktor nakręca fale hejtu do nowych użytkowników
Góra
 Profil Relacje PM off
mincu lubi ten post.
 
      
#234 PostWysłany: 06 Lip 2015 07:06 

@kadziu1

Cebulowa? Misiu puchaty, trochę pokory i kultury. Użytkownik @mincu zadał pytanie może nie idiotyczne, ale na poziomie użytkownika bardzo początkującego. Na dodatek wielokrotnie już na forum wałkowane były kwestie czasu przesiadek i tego, co się dzieje, kiedy nie uda się złapać jednego z lotów na tej samej rezerwacji. Wystarczy poszukać.

Kolega dzwonił powiadasz... :D You made my day darling.
Góra
 PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#235 PostWysłany: 06 Lip 2015 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4163
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Dac ... brzytwe to nie dosc ze sie potnie to jeszcze tych naokolo..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 06 Lip 2015 08:53 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
panlukasz napisał(a):
@kadziu1

Cebulowa? Misiu puchaty, trochę pokory i kultury. Użytkownik @mincu zadał pytanie może nie idiotyczne, ale na poziomie użytkownika bardzo początkującego. Na dodatek wielokrotnie już na forum wałkowane były kwestie czasu przesiadek i tego, co się dzieje, kiedy nie uda się złapać jednego z lotów na tej samej rezerwacji. Wystarczy poszukać.


Nie pytalem, o to co sie dzieje jak nie uda sie zlapac kolejnego odcinku lotu, bo to jest dla mnie oczywiste, ale jak widac nie wszyscy czytaja ze zrozumieniem.
Tylko chodzilo mi o to czy jest szansa przeniesc pierwszy odcinek na wczesniejsza godzine, bo przy 1h15 i zmianie terminala nie ma zadnych szans leciec z bagazem rejestrowanym.
Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 06 Lip 2015 08:56 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
@mincu

Raczej nie. Na 99,9% bilety masz w taryfie, która uniemożliwia zmiany. Sprawdź warunki taryfy to będziesz wiedział.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#238 PostWysłany: 06 Lip 2015 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1182
Loty: 414
Kilometry: 1 349 089
srebrny
@mincu

Dlaczego sądzisz, że nie ma żadnych szans lecieć z rejestrowanym przy 1h i 15min na przesiadkę? Ja na LHR przy locie do JFK miałem 50 min na przesiadkę i zdążyłem nie tylko zmienic terminal ale i mój bagaż doleciał, więc dlaczego twierdzisz ze na pewno w Twoim przypadku bagaż nie doleci?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#239 PostWysłany: 06 Lip 2015 10:17 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 80
No moze 100% pewnosci nie ma
Ale wole nie ryzykowac bo zostac bez bagazu w Kuala Lumpur to tez nieciekawie
A i taka ciekawostka tez mialem przesiadke na LHR okolo 60-70 minut ze zmiana terminala, ale bagaz nie dotarl, wiec stad moje obawy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 07 Lip 2015 22:12 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
to lec z podrecznym.

lub wez do podrecznego to co najbardziej potrzebne-kosmetyki,4 gatki,4 koszulki ,klapki ladowarki itp.


Ostatnio edytowany przez Hubert, 07 Lip 2015 22:27, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 271 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group