Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Kwi 2015 21:16 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Ja dzisiaj byłem w Czadcy z podbitym przez uczelnię dokumentem jak 3 posty wyżej i nic nie załatwiłem. Pani w kasie poczytała regulamin i nie znalazła nic o takim zaświadczeniu, miała jasno napisane, że dla zagranicznych musi być potwierdzone tłumaczenie i koniec. Powiedziała, że jej to różnicy nie robi, ale musi wysłać takie dokumenty, jakie ma wyszczególnione, więc wydać nie może.

Spróbuję może jeszcze kiedyś w innej kasie, ale radzę z tym uważać, bo możecie pojechać na marne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 05 Lip 2015 21:13 

Rejestracja: 05 Lip 2015
Posty: 1
Cześć wszystkim,
odświeżę trochę temat. Wybieramy się w przyszłym tygodniu na Słowację i zainteresowała nas ta możliwość. Czy ktoś faktycznie załatwił sobie taką kartę przedkładając zaświadczenie z tłumaczeniem? Jest nas 3 studentów plus 1 emeryt poniżej 62 r.ż. i zastanawialiśmy czy płacić 40 zł od łebka za tłumaczenie czy lepiej zapłacić około 80 zł za bilety i nie kombinować (matematycznie sprawa prosta, ale jak łączny rachunek po nieudanej próbie ma wynieść 120 zł...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Paź 2015 12:27 

Rejestracja: 04 Paź 2015
Posty: 4
A dziecko do lat 15 to też nazwę szkoły musi podać czy tylko to imię, nazwisko, adres i tak dalej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group