Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Biblia taniego latania
#1 PostWysłany: 07 Paź 2014 22:58 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 35
Witam serdecznie.
Wziąłem dziś udział w szkoleniu https://www.facebook.com/events/6745798 ... 1167133696
Jak kupić bilet lotniczy za 1 euro zawsze i na dowolnej trasie wewnątrz Unii Europejskiej.
W teorii wszystko ładnie, jak to zazwyczaj na szkoleniach. Darmowy materiał powinien wystarczyć, aby kupić sobie tani, bądź darmowy bilet, choć wszystko ułatwia podobno książka. No to lecimy, zaczynam szukać i w praktyce nie mogę trafić nigdzie na opcję, w której po dodaniu dziecka zniżkę dostane i ja. Ponadto, nigdzie w internecie nie znajduje aktualnych i działających voucherów (owszem, jest ich pełno, część nieaktualna, część na specjalne połączenie [typu -30e dla lotu za co najmniej 100e]).
Orientuje się ktoś z Was w tym temacie? To faktycznie ściema / naciągana prawda, czy może mam ewidentnego pecha i z Poznania do Warszawy nie da się polecieć taniej, niż za 20 euro?
Tutaj link do książki, którą reklamują na szkoleniu: https://www.facebook.com/events/1493957 ... 1167133696
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
#2 PostWysłany: 07 Paź 2014 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
Print screen z marzyciela nigdy nie jest kupowalny a przynajmniej w ostatnich czasach... trochę czasu jak posiedzisz na forum to będziesz potrafił znalezc tanie bilety. Nic od razu samo nie przychodzi, takze z marszu nic raczej takiego nie kupisz....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Paź 2014 23:07 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Widziałem to szkolenie. Koleś nie ma pojęcia o czym mówi. Gdy proponowałem by podczas szkolenia kupił przykładowy bilet za 1 euro nie chciał. Doskonale wie, że to nie jest takie proste. Generalnie całe te szkolenia mają na celu zachęcenie do wykupienia szkolenia płatnego, książki lub przewodnika. Nic więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off
fortuna uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Paź 2014 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Prowadzący to powszechnie znany krętacz, który ma na koncie m.in pisanie przewodników o krajach w których nigdy nie był.
Opisy tych szkoleń to oczywiście też stek bzdur. "bilet lotniczy za 1 euro zawsze i na dowolnej trasie wewnątrz Unii Europejskiej." to już kompletny absurd przy którym każdemu kto to przeczyta, włączając w to laików powinna się zapalić czerwona lampka.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Paź 2014 23:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Tego pana na forum poznaliśmy - jako oszusta. I z naszym forum się pożegnał na zawsze. Na innych forach podróżniczych można przeczytać podobne opinie.
Szkoda że nadal są ludzie którzy dają się oszukać. Temat zamykam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
gzkulik uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group