Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 264 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lis 2014 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Zdecydowanie drukować i pokazywać... Mój ostatni upgrade w BW to "mogę panu co najwyżej nabić punkty za ten nocleg, mimo że się Panu nie należą, bo przez pośrednika" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 16 Lis 2014 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Cała sytuacja była dziwna. Zameldowanie - podałem kartę, potem dowód osobisty, ksero obu kart, przekazanie klucza, nie zanosiło się na fajerwerki. Wyszedłem na rekonesans okolicy zahaczając o market więc wracałem z winkiem o którego otwarcie poprosiłem przy barze. No i wtedy się zaczęło... Że należy mi się welcome drink - poprosiłem o doniesienie drineczka do pokoju. 10 min później Pani przyniosła taki mini bufecik życząc udanego pobytu. Można? Można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 06 Gru 2014 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
BW Galicya Kraków
- upgrade do superior
Biedny hotel, ale śniadanie dobre. Zbierają fundusze na remont.


BW Arkon Park Gdańsk
- upgrade do apartamentu
Nowy hotel, darmowy parking na dworze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Lut 2015 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Diamond - BW Arkon Park Gdańsk
- upgrade do apartamentu
- wymeldowanie do 18

Ps. przyjemny hotel, dobre śniadania (gofry :))
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Lut 2015 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Aktualna promocja Best Western.

http://www.bestwestern.com/rewards/offe ... pringPromo
Image
Kod:
Offer Details: Select a gift card reward below and register, then stay 2 separate times between February 2, 2015, and March 15, 2015, at Best Western® branded hotels and receive your gift card!*
Po dwóch pobytach w hotelach sieci BW (dotyczy wybranych krajów, niestety poza Europą) można dostać 6500 punktów.
Do promo trzeba się zarejestrować przed pobytem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 01 Mar 2015 20:53 

mezzo napisał(a):
Po dwóch pobytach w hotelach sieci BW (dotyczy wybranych krajów, niestety poza Europą) można dostać 6500 punktów. Do promo trzeba się zarejestrować przed pobytem.


Niektóre Europejskie się załapały: ''Albania, Andorra, former USSR, Georgia, Gibraltar, Iceland, The Netherlands''.
Góra
 PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Mar 2015 16:44 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Dzisiaj przyszedł mi list z BW a tam karta i downgrade do PLATINUM,
Patrząc po tabelce benifitów to za dużo nie straciłem:) 15% mniej dodatkowych punktów.
W sumie miałem DIAMOND od lipca 2013 przez SM,
(myślałem że już zapomnieli o mnie i dożywotni diament:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Mar 2015 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Promo +1000 pkt z Best Western w Polsce 23-27.03.2015.
Warunki:
23 marca rusza World’s Biggest Thank You Week. Jak będzie obchodzony w tym roku? Każdy członek naszego programu lojalnościowego, który odwiedzi jeden z obiektów Best Western w Polsce pomiędzy 23 a 27 marca, otrzyma dodatkowe 1000 punktów (oprócz standardowych punktów za pobyt).
Promocja dotyczy również nowych członków programu Best Western Rewards, którzy zostaną zarejestrowani po raz pierwszy w hotelach od 25 do 27 marca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Mar 2015 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Właśnie zrobiłem sobie SM z IHG Gold do BW Platinum. Bezproblemowo, mejlem, załączony skan wypełnionego formularza, karty IHG i print screen z konta IHG.
Czas oczekiwania 4 dni kalendarzowe.
z.

ps. niedługo przekonam się czy coś da przy hotelu zarezerwowanym przez Hotwire.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 17 Mar 2015 20:14 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Hotele tej sieci nie oferowały absolutnie niczego podczas rezerwazji z ich strony (Szwecja, HongKong, Australia) więc mocno się zdziwię jeśli coś dostaniesz za pobyt z Hotwire :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Mar 2015 20:20 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Różnie to bywa: miałem rezerwację z Hotel Tonight w hotelu BW we Włoszech. Recepcjonistka zapytała, czy mam kartę - tak, mam - i dostaliśmy lepszy pokój z dodatkową wodą i zestawem do kawy, bez pokazywania karty nawet, bo nie miałem jej przy sobie. Obiecałem, że odszukam numer w mailach jak podłączę się do netu w pokoju. A rano ta sama Pani powiedziała, że odszukała sobie sama mój numer w systemie po danych adresowych i naliczyła mi dodatkowo punkty za pobyt. :D Wszystko zależy więc chyba od hotelu, a raczej pracownika na jakiego trafimy.
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 19 Mar 2015 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 63
Juz jakis czas temu zrobilem status match z Le Club do BWR Diamond i w Best Western Willerby Manor Hotel w UK - rezerwacja przez booking.com - wszystkie przywileje i punkty za nocleg zostaly naliczone bez problemu.
Wiec chyba jakos lagodniej podchodza do rezerwacji przez posrednikow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 20 Mar 2015 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Jeżeli ktoś ostatnio był w hotelu sieci Best Western, to można dostać 250 pkt. od każdej wypełnionej ankiety na temat pobytu na:
http://www.bwfeedback.com
Punkty naliczają ok. 7-10 dni po wypełnieniu ankiety.

Załączniki:
feedback.JPG
feedback.JPG [ 93.58 KiB | Obejrzany 4820 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
cekace uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 30 Mar 2015 22:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Best Western Hotel Kantstrasse Berlin, status DIAMOND (rezerwowane przez roomertravel)


-upgrade ze standardu do Business Class
-śniadanie (rezerwacja była bez śniadania), ale to raczej dlatego, że śniadanie jest tam dla wszystkich, niż wynikające ze statusu
-1 woda
-voucher na dwa drinki (wybraliśmy dwa piwa), niby było napisane że mogą być mocniejsze alkohole ale na barku coś tego nie ogarniali.

Wcześniejszy kontakt mailowy z hotelem i prośba o dopisanie rezerwacji do konta dziewczyny.
Bezproblemowy, dostałem informację że punkty nie przysługują (ale zobaczymy).
Co do pokoju a w szczególności upgrade, to :lol: , pokój dla niepalących, a przesiąknięty dymem niemiłosiernie,
fotel z powypalanymi dziurami od papierosów, Business Class w 4* gwiazdkowym hotelu jak sie patrzy :)
Zastanawialiśmy się jak to możliwe żeby taki hotel dostał 4*
Ankieta jak znalazł :>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 31 Mar 2015 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Best Western Hotel Premier Kraków, status DIAMOND (rezerwowane przez Hoteltonight)

Rezerwacja o godz. 10, bez problemu skorzystaliśmy z kredytów + symboliczna dopłata (potwierdzenie rezerwacji na mailu).
Check-in ok. godz. 17 w Hotelu, niestety na recepcji nie widzą naszej rezerwacji.
Po dwukrotnych telefonach do HotelTonight w końcu udaje nam się zameldować.
Karta Best Western Diamond honorowana pomimo rezerwacji przez pośrednika, niestety brak wolnego apartamentu.
Rezerwacja przypisana do konta (200+650) pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 31 Mar 2015 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Best Western Premier Cappello D'Oro, Bergamo , status Platinum (rezerwowane przez Hotwire)

Darmowy drink dla jednej osoby.
Zaliczonych 1100 pkt:
Platinum Level Bonus 140 pkt
Za nocleg 960 pkt
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Status Platinium

Ja korzystam z przywileju płatności za pokój dwu osobowy w cenie jednej osoby - warunek podróż z współmałżonkiem. Trzeba troszkę hotel docisnąć, ale idzie wyegzekwować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 07 Kwi 2015 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Aktualna promocja Best Western
Gift card o wartości US$ 50 za 2 pobyty w okresie 06.04-25.05.2015.

Załącznik:
BW-jump15-base.jpg
BW-jump15-base.jpg [ 46.18 KiB | Obejrzany 4262 razy ]


Warunki promocji:
http://www.bestwestern.com/rewards/offe ... 5-base.pdf
FAQ:
http://www.bestwestern.com/rewards/offe ... q-base.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mezzo lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 15 Kwi 2015 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Czy w Portosie, Atosie albo Felixie można liczyć na cokolwiek jeśli chodzi o upgrade? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Kwi 2015 12:46 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Czytamy wątek, nie jest zbyt długi:P

http://www.fly4free.pl/forum/best-western-rewards,1522,37192?start=20#p430562
Góra
 Profil Relacje PM off
szczota1992 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 264 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group