Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 24 Lip 2015 21:02 

I naprawdę sądzisz, że ktoś za Ciebie przeczyta wątek, wyśle zapytanie i odpowiedź poda ci tu na srebrnej tacy? :lol:
Góra
 PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#442 PostWysłany: 24 Lip 2015 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
powiedzmy, że ja już tak zrobiłem...tylko bez tej tacy ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#443 PostWysłany: 26 Lip 2015 00:43 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 3
To może jakiś namiar/kontakt ?:)
Byłabym b. wdzięczna za jakieś info na ten temat :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 26 Lip 2015 00:59 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Hotelscombined.com airbnb.com polecam. Zawsze* u nich się dobrze śpi

*prawie:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 26 Lip 2015 08:53 

Karolina1991 napisał(a):
To może jakiś namiar/kontakt ?:)
Byłabym b. wdzięczna za jakieś info na ten temat :)



Po prostu przeczytaj ten wątek i znajdziesz to czego szukasz.
Góra
 PM off  
      
#446 PostWysłany: 27 Lip 2015 21:11 

Robię wstępne rozeznanie co do ewentualnych kosztów noclegów w Bcn, karnie i uważnie przejrzałam cały wątek [pozdrowienia dla modów ;) ] i póki co nie znalazłam tego czego szukam:

najlepiej niezależnego mieszkania/apartamentu dla 4 dorosłych osób na ok.9 nocy w miarę w centrum ale niekoniecznie na hałaśliwej ulicy, mile widziana cena w okolicy 100€/doba [przełom września i października] , odpadają wszelkie hostele i inne zbiorcze noclegownie :P .

Ale gdzie indziej natknęłam się na takie oferty:

http://www.dobarcelonas.com/polski/oferta/noclegi/
http://travelbedder.com/pl/o_nas/nasze_mieszkania/?c=3

i teraz pytanie: czy ktoś z Was może zna z autopsji te lokale albo słyszał jakieś wiarygodne opinie?
Zwłaszcza pierwszy link spełniałby nasze oczekiwania.
Góra
 PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#447 PostWysłany: 27 Lip 2015 23:43 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
nie przejrzałem drugiego linku, lokalizacje pierwszego są bardzo w porządku. Przejrzyj airbnb, za taką cenę możesz znaleźć, imho, coś lepszego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#448 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Wybieram się w październiku na kilka dni z moim ojcem do Barcelony. Rozglądam się za noclegami i na bookingu znalazłem coś takiego (Solcasa):

http://www.booking.com/hotel/es/solcasa ... al;ucfs=1&

30E za 2 os./noc, dobra lokalizacja i to w zasadzie wszystko co wiem. Wygląda na jakąś prywatną kwaterę. Może ktoś wie, czego można się spodziewać. Był ostatni pokój z możliwością anulacji bez kosztów, więc wziąłem i szukam informacji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Nie ma opinii, nie ma zdjęć a skoro to tani nocleg w Barcelonie (i to w dobrej lokalizacji, bo ta jest fajna), to obstawiam mieszkanie na 3 piętrze kamienicy, dawno nieodnawiane, dość brudno. Tak mówi statystyka.
Oczywiście da się wytrzymać, ale skoro pytasz, czego możesz się spodziewać, to piszę, co jest najbardziej prawdopodobne.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#450 PostWysłany: 28 Sie 2015 15:24 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
faktycznie, dosyć tajemnicza oferta :?
sama czegoś szukam na październik ale chyba wezmę z airbnb... myślałeś o tym?
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 28 Sie 2015 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Shaq ja bym z tym nie eksperymentował. Na dodatek tylko 1 zdjęcie...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#452 PostWysłany: 28 Sie 2015 17:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Terminów tam już nie ma (zakładam, że lecisz w terminie z linku;)). Chyba Ty tego nie wziąłeś? ;) na takie eksperymenty, tym bardziej z ojcem, bym się nie pchał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#453 PostWysłany: 29 Sie 2015 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
@Mlody, no tak. Ja wziąłem, ale w każdej chwili mogę Ci oddać, jak chcesz ;) Serio, to dzięki za podpowiedzi. Utwierdziliście mnie tylko w przekonaniu, że to chyba faktycznie chybiony pomysł. Tym bardziej, że zapytałem przy rezerwacji, czy checkin po północy jest możliwy, ale odp brak.

Poza tym zwiększy nam się raczej grupa i chyba polecimy w 6 osób. Zatem szukam dalej :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 29 Sie 2015 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Ja bookowałem Ibisa na październik, na 3 noce dla 2 osób (ale oddzielne łóżka). W sumie wyszło jakieś 160 EUR. Co prawda 25 minut metrem z przesiadką, ale i tak trzeba kupić sobie kartę nielimitowanych podróży środkami publicznymi, więc nie ma tak wielkiego problemu (te 7km od ścisłego centrum). Za to sieciówka (pewność, że wszystko będzie jak należy) no i dobra cena. W porównaniu z innymi obiektami, nieporównywalnie niższa.

A jakby co, jest jeszcze HotWire.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Barcelona -
#455 PostWysłany: 06 Paź 2015 22:52 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 1
Zostaliśmy oszukani przez światowej sławy HOTEL.DE w kwestii noclegów w Barcelonie dla czterech osób od 11.10 do 14.10 . Przypadkowo wyszło , że Hostel w którym rezerwowaliśmy pokoje nic o nas nie wie .
TRAGEDIA !
Podróż poślubna i rocznicowa !
Szok !
Czy są jakieś propozycje jak znaleźć noclegi w rozsądnej cenie ?
Wchodzą w rachubę pokoje dwuosobowe z tym , że przylot mamy na lotnisko Girona o 23.50 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona
#456 PostWysłany: 06 Paź 2015 22:57 

a co HOTEL.DE na to?
obecnie nie ma ścisłego sezonu, coś tam znajdziecie, może nie hostel, ale najpierw pilny kontakt z pośrednikiem
Góra
 PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#457 PostWysłany: 13 Paź 2015 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 12
Na świeżo - może komuś się przyda, właśnie stamtąd wróciłem wraz z żoną. Hostal Radio, rezerwacja przez booking.com. Za dwójkę z własną łazienką za 3 noclegi zapłaciliśmy 169 euro. Lokalizacja super, blisko do Rambli, pod nosem przystanek autobusowy z którego można dojechać bezpośrednio do Parku Guell. Czego chcieć więcej :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 10 Gru 2015 13:16 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 3
Szukam na styczeń:

Kempingu w najtańszej opcji (tylko pod namiot) lub może znacie miejsce gdzie można śmiało rozbić się na dziko? Słyszałem, ze dobry jest park koło lotniska. Jak na plaży sytuacja wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 27 Gru 2015 17:39 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
Witam. mam pytanie spał może ktoś w hotelu Vilobi obok lotniska w Gironie? Mój samolot przylatuje o północy a z tego co widziałem to zakwaterowanie jest do północy. Myślicie, że po północy jak dotrę do hotelu nie będą chcieli mnie przyjąć albo drzwi będą zamknięte i pocałuje klamkę.. Będę wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 14 Mar 2016 17:58 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 13
Czy ktoś z Was jest w stanie polecić nocleg w niezbyt dużej odległości od stacji Nord?
Lądujemy w Gironie 01.06.2016 o 23:55, więc w Barcelonie będziemy późno… metro już nie jeździ o tej porze, zostają tylko nocne autobusy. Z tego względu zależy mi na tym, żeby zbyt daleko się nie tułać po nocy. Szczególnie, że będzie to pierwsza wizyta w Barcelonie… ;)
Booking przeszukuję codzinnie, cały tutejszy wątek przeczytany. Może ktoś z Was nocował w tej okolicy? Będę wdzięczna za pomoc… :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group