Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 09 Kwi 2015 00:33 

pisz lub dzwoń do któregoś z Polaków wynajmujących mieszkania, a nuż pomogą choć to weekend:
ja rezerwowałem u Pawła:
tel. 0034 663 284 355 (oczywiście za dnia)
pawel.barcelona@wp.pl
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#422 PostWysłany: 09 Kwi 2015 00:37 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
karollo napisał(a):
Szukam noclegu w Barcelonie.
Termin: 29.05 - 2.06
Grupa 6 os. +2 infant
normalnie jakaś masakra cenowa. Jak byłem w styczniu to ceny 10 euro/osoba (BCNEixample). teraz zostaje jedynie airbnb jakieś pojedyncze mieszkania.

Może coś zaproponujecie w fajnej cenie?



Ja tez w tym terminie bede - tinal pucharu krola (Barcelona-Athletic Bilbao) jest wtedy dlatego ceny sa wysokie:)

Mod - także Primavera Sound , music festival
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 12 Kwi 2015 01:48 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 52
My spaliśmy w marcu w http://www.booking.com/hotel/es/live-dream.pl.html cena za noc wynosiła około 150 zł . Świetne warunki bardzo czysto, miła i pomocna obsługa, 5 minut do stacji metra skąd w 10 - 15 minut można być w każdym ciekawym turystycznym miejscu barcelony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 12 Kwi 2015 02:14 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Nie wiem jaki jest cel Waszego wypadu karollo, ale może rozwiązaniem będzie szybka ewakuacja na Costa Brava/Costa Dorada. Tam są ceny na poziomie już od 5 EUR/noc/os.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 12 Kwi 2015 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 493
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
No właśnie tak się rozglądam. Costa Brava Lloret del Mar. Na pewno wynajmujemy auto, więc jakby ktoś się wybierał 29 maja z Katowic, to lecimy tym samym lotem, możemy zabrać ze sobą 1 max 2 osoby do Lloret
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 13 Kwi 2015 22:17 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 7
U mnie podobny termin:

poszukuję w miarę taniego noclegu, warunki nie są strasznie wyszukane
póki co znalazłem m.in: https://www.airbnb.pl/rooms/2856262
chciałbym się zmieścić w cenie 500-800 zł za 3 noce dla dwóch osób
29 maja- 1 czerwca wylot Katowice

2 osoby w tym jeden student

jako że jest to pierwszy post podaję maila do kontaktu:
dudik00@op.pl


Ostatnio edytowany przez Dudusss 13 Kwi 2015 23:25, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 13 Kwi 2015 23:18 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Napisz chociaż co znalazłeś, gdzie, za ile, ile Was jest, jakie macie wymagania, czy macie auto na miejscu, Wasz status zniżkowy (student, dzieci, senior), jaka cena jest akceptowalna, co chcecie zobaczyć, co Was interesuje, sposób spędzenia wolnego czasu (np. disco czy może wędkarstwo) itd. Inaczej możesz zostać zignorowany przez forumowiczów. Póki co Twoje zapytanie brzmi mniej więcej tak: "gdzie można posłuchać fajnej muzyki".
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 14 Kwi 2015 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Dudusss napisał(a):
U mnie podobny termin:

poszukuję w miarę taniego noclegu, warunki nie są strasznie wyszukane
póki co znalazłem m.in: https://www.airbnb.pl/rooms/2856262
chciałbym się zmieścić w cenie 500-800 zł za 3 noce dla dwóch osób
29 maja- 1 czerwca wylot Katowice

2 osoby w tym jeden student

jako że jest to pierwszy post podaję maila do kontaktu:
dudik00@op.pl


My pod koniec marca spaliśmy niedaleko Casa Mila i stacji Passeig de Gracia u Róży Partyki. Wynajęliśmy tam 2 pokoje dla pięciu osób - warunki przyzwoite. Była rownież możliwość skorzystania z kuchni. To dobra lokalizacja, na piechotę można dotrzeć w pobliże wielu "must see" w Barcelonie. Podaję namiar, gdzie można spytać o nocleg i cenę (my płaciliśmy poniżej 20 euro od osoby) - rozapartyka@wp.pl . Szukając noclegu w Barcelonie pytaliśmy również wymienianego tu wcześniej Pawła - pawel.barcelona@wp.pl oraz Agaty - escribeagata@yahoo.es (akurat nie było wolnego miejsca).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 19 Maj 2015 20:48 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 4
Witam,
byliśmy w Barcelonie i nocowaliśmy u Moniki i Pawła. Jedyne co mogę powiedzieć to POLECAM!
prostodobarceony.pl
Dla niedowiarków podaję mojego maila: ola.ks@w.pl jeśli ma ktoś wątpliwości co do prawdziwych opinii to mogą pisać, każdemu powiem że warunki mieszkaniowe są super, właściciele mili i pomocni!!!

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 22 Maj 2015 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2013
Posty: 4
ola.ks napisał(a):
Witam,
byliśmy w Barcelonie i nocowaliśmy u Moniki i Pawła. Jedyne co mogę powiedzieć to POLECAM!
prostodobarceony.pl
Dla niedowiarków podaję mojego maila: ola.ks@w.pl jeśli ma ktoś wątpliwości co do prawdziwych opinii to mogą pisać, każdemu powiem że warunki mieszkaniowe są super, właściciele mili i pomocni!!!

Pozdrawiam!

Też byliśmy w lutym i było rewelacyjnie :)
Polecam z całego serca.
Monika nas pokierowała w pierwszy dzień co - gdzie - jak i bardzo to nam pomogło.
Warunki bardzo dobre.
W przyszłym roku robimy powtórkę i mam nadzieję, ze też bedziemy u Moniki i Pawła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 03 Cze 2015 16:35 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 33
Loty: 20
Kilometry: 43 668
Zbanowany
Polecam nocleg u Bartka (bartek-bcn@o2.pl) i Agnieszki. Bardzo sympatyczna i pomocna para, do tego super warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 04 Cze 2015 11:10 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 7
Polecam Dawida z AirBnB ---> https://www.airbnb.pl/users/show/14124113

Mieszkanie świetnie zlokalizowane, blisko stacji metra Badal, 3 minuty od Stadionu więc jak ktoś wybiera się na mecz to tym bardziej polecam. Dawid jest bardzo miłym i pozytywnie nastawionym człowiekiem, bardzo mi pomógł w ustaleniu planu zwiedzania + rekomendował dobre restauracje:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 09 Cze 2015 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ponieważ po raz kolejny robi się wyścig kto jest bardziej "polecony" w Barcelonie, dlatego kolejne wpisy polecające mieszkanie Bartka i Agnieszki lub Moniki i Pawła, będą kasowane, w przyszłości prewencyjnie temat będzie obserwowany i kolejne mieszkania będą dodawane do listy "wystarczająco mocno poleconych".
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#434 PostWysłany: 02 Lip 2015 11:24 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 3
Kurcze dużo tu tego, po przeczytaniu wątku mam mieszane uczucia :o

A więć pytam się:

Potrzeba mi noclegu dla 1 osoby w terminie od 2 sierpnia do 5 sierpnia.
Najlepiej u Polaków.
Poleca ktoś coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 11 Lip 2015 00:24 

Rejestracja: 10 Gru 2014
Posty: 12
Szukam budżetowego mieszkania do wynajęcia dla 2 osób, 3-12 września (9 noclegów).
Barcelona i okolice - jak najbliżej plaży :)

mmichalptakk@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 14 Lip 2015 16:30 

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 3
Hej,

Przylatujemy do Barcelony 18.08 pod wieczór, chcemy przespać się i następnego dnia połazić po mieście. Czy możecie polecić jakiś fajny nocleg w rozsądnej cenie (2os)? Na lotnisku wypożyczamy samochód więc pojawia się też problem miejsca parkingowego. Podobno w sierpniu można za darmo parkować przy zielonej linii ale nie chciał bym się rano obudzić i znaleźć liścik miłosny na krawężniku od firmy odholowującej auta.

Przy okazji zamierzamy od 19.08 do 25.08 (wylot z Barcelony) pojeździć trochę i pozwiedzać (raczej wycieczka po winnicy niż muzeum), zaszyć się na chwilę w jakimś zacisznym miejscu z dala od tłumów - Valencia? Murcia? Czy możecie polecić fajnie miejsca? Nasze priorytety to piaszczyste plaże, cisza, spokój, piękne widoki, natura...

Tak tak wiem, że tak pięknie to tylko w Erze ale wskazówki, rady mile widziane :)

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 15 Lip 2015 19:58 

Rejestracja: 03 Lip 2013
Posty: 4
Witam,
Jeśli ktoś z Was akurat szuka noclegu w Barcelonie to szczerzę mogę polecić Różę.
Szukałem noclegu na tym forum na kolejny tygodniowy wypad do Barcy i tym razem trafiłem na Różę.
Róża to młoda sympatyczna Polka, która zna Barcelonę jak własną kieszeń i chętnie dzieli się wskazówkami co do ciekawych miejsc.
Mieszkanie jest duże, widne, czyste, jest wi-fi ;) Nic więcej nie potrzeba ...
Znajduje się ono w samym centrum Barcelony - "z buta" bardzo krótkim spacerkiem możemy dotrzeć do Sagrady Familii czy Casa Mila Gaudiego przy Passeig De Gracia a stąd to odwiedzanej przez wszystkich La Rambli.
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z miejskim transportem, najbliżej domu jest stacja metra "Verdaguer", jest to żółta linia metra, która jedzie przez centrum, obok Ciutadelli i do plaży.
W okolicy mieszkania znajdują się także tanie sklepy takie jak Mercadona, Carrefour czy Spar.
Szczerze polecam, Różę pozdrawiam jeśli to czyta i do zobaczenia!
Kontakt: rozapartyka@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 24 Lip 2015 17:17 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 3
Potrzebuje czegoś taniego i sprawdzonego od 13 sierpnia ! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 24 Lip 2015 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
na ile?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 24 Lip 2015 17:40 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 3
dla 2 osób od 13 sierpnia :) Mały, tani pokoik :)

-- 24 Lip 2015 17:40 --

Minimum tydzień :)

-- 24 Lip 2015 17:56 --

Tylko turystycznie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group