Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 18 Maj 2013 10:20 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 134
Loty: 34
Kilometry: 68 143
szukam mieszkania do wynajecia dla 5-6 osob w barcelonie w sierpniu. najlepiej 2-9.08
gdyby ktos cos mial prosze o prywatna wiadomosc na forum
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
#242 PostWysłany: 26 Maj 2013 20:26 

Rejestracja: 26 Maj 2013
Posty: 1
wysłałam zapytanie na pawel.barcelona@wp.pl Proszę o szybką odpowiedź! Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 27 Maj 2013 23:17 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 6
Hej,
Właśnie wróciłem z Barcelony, nocowałem w mieszkaniu u Pawła z pierwszego postu. Zdecydowanie polecam.
Mieszkanie duże, w pełni wyposażone (internet, tv, 100% wyposażona kuchnia, łazienka, jest nawet suszarka do włosów hehe) tak więc można spokojnie zostawać na dłużej i o nic się nie martwić. Pod oknem warzywniak, zaraz obok lidl, piekarnia, do metra 3 minuty spacerem.
A sam Paweł to bardzo sympatyczny i pomocny gość ;)
Była to moja druga wizyta w Barcelonie, poprzednio byłem w hostelu - tym razem zapłaciłem mniej niż w hostelu, a warunku były 3x lepsze.

Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 29 Maj 2013 20:59 

Rejestracja: 29 Maj 2013
Posty: 1
Podpisuję się pod wszystkimi dotychczasowymi pozytywnymi komentarzami dot. Bartka i Pawła z pierwszego postu. Mieszkałem u Bartka wspólnie z synem przez dwa dni. Warunki zamieszkania i cena za nocleg bardzo dobre. Mieliśmy do dyspozycji pokój dwuosobowy z pachnąca pościelą, ręczniki, dwie łazienki do wyboru, kuchnie wyposażoną we wszystko co potrzeba. Bartek i jego przyjaciele (Paweł i Robert) służyli nam pomocą we wszystkich sytuacjach, począwszy od doradztwa co zwiedzać, gdzie niedrogo zjeść (niezwykle przydatna informacja przy takim przeliczniku euro), jak się poruszać po mieście, poprzez "zaopiekowanie" się nami w sytuacji powrotu - ustalili, że mamy autobus z Estacio Del Nord do Girony o 3.45 a nie o 19.30 co figurowało w ogólnie dostępnej rozpisce dostępnej na stronie Barcelona Bus (może się komuś przyda ta informacja). Dzięki temu nie musieliśmy z synem koczować na lotnisku w Gironie do 6.45 z czym się liczyłem przy powrocie, tylko spokojnie o 2.30 wyszliśmy z mieszkania i dojechaliśmy na dworzec autobusowy Nord. Bartek nie dość, że nie chciał żadnej opłaty za kolejne godziny spędzone w jego mieszkaniu (praktycznie rozpoczęliśmy kolejną dobę hotelową), to jeszcze czekał pod telefonem, gdyby coś poszło nie tak. Jeżeli kiedyś znów będę się wybierał do Barcy to na 100% zatrzymam się u Bartka. Polecam Bartka i jego przyjaciół wszystkim, którzy chcą spokojnie i bezpiecznie spędzić czas w stolicy Katalonii.
Serdeczne pozdrowienia dla Bartka, Pawła, Roberta i Kasi. Trzymajcie się ciepło!
Michał i Dawid (zaczął ostro ćwiczyć FIFE :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 09 Cze 2013 17:22 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 1
Wynaje pokoj na pare dni maksymalnie na 2 tygodnie jesli ktos chce.W mieszkaniu jest do dyspozycji kuchnia,posciel,reczniki a nawet prywatny taras na popoludniowe odpoczynki :).Mieszkanie znajduje sie 2 minuty od metra (nowa linia metra L9).Dojazd do centrum metrem okolo 15 minut.Cena do uzgodnienia.Dla osob ktore pierwszy raz w Barcelonie pomozemy a nawet mozemy oprowadzic was i podpowiedziec gdzie dobrze i tanio zjesc itp.
Kontakt : hiszpanka154@wp.pl

Bardzo polecam powyższy nocleg. Mieszkanie ładne, nowoczesne, czyste. Pokoje urządzone w stylu ikea. Osoby wynajmujące bardzo, bardzo życzliwe i przyjazne. Cena jak na Barcelone niska. Byliśmy tylko 4 dni, ale już myślimy kiedy wrócić:P ale na 100% nocleg tylko u Oli.Służą pomocą w odnalezieniu się w mieście, można z nimi pogadać, pośmiać się. Metrem w kilka minut można się dostać do centrum. Ostatniego dnia nawet odprowadzili nas na autobus nocny z Placa Catalunya( a przecież nie musieli). Służą pomocą i radą co do atrakcji turystycznych. Zatem gorąco polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 10 Cze 2013 14:35 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 269
UAKTUALNIENIE OGŁOSZENIA:)

chcę wynająć mieszkanie na wyłączność bez dodatkowych lokatorów dla 4 osób (2 pary) na okres 27.08-03.09 koniecznie dwa osobne pokoje, mała kuchnia, lazienka itp

bardzo prosze o kontakt wgumowski@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 21 Cze 2013 20:23 

Rejestracja: 16 Mar 2012
Posty: 25
Witam
16 czerwca 2013 wróciłem z żoną z Barcelony , spaliśmy u Bartka i Pawła z pierwszego postu .
Polecamy nocleg , bardzo blisko metra , łatwy i szybki dojazd gdzie się chce , Bartek w pierwszy dzień dał nam mapki Barcelony i pokazał co i jak zwiedzać , wycieczka była super, atmosfera na kwaterze też super, ceny bardzo przystępne.
Pozdrawiam Pawła, Bartka i Kasię z Barcelony :)

Kasia i Artur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 25 Cze 2013 14:39 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 23
Czesc
Wczoraj wrocilismy z Barcelony. Wynajmowalismy pokoj u bardzo milego Hiszpana niedaleko Estacio del Nord.
To bardzo dobre miejsce w szczegolnosci dla osob ktore leca z Girony a pozniej dostaja sie do Barcelony autobusem.
Mieszkanie znajduje sie 2-3 minuty piechota od zajezdni autobusowej. Na miejscu bylismy po polnocy dlatego nie musielismy sie martwic o nocne podrozowanie po Barcelonie ( zwlaszcza ze w piatki metro nie funkcjonuje po polnocy) edit: jak slusznie zauwazono w piatki metro funkcjonuje do 2 w nocy ;)

Pokoj czysty , na miejscu posciel i reczniki , wyposazona kuchnia , bardzo sympatycznie.

Lokalizacja - praktycznie centrum ale bez gwaru - mozna w nocy spokojnie pospac :)
Wszystko pozwiedzalismy na nogach - Rambla -15min ; Sagrada Familia - 15 min , plaza Barcenoleta 20-25min , parc de la Ciutadella - 10 min , Katedra 20 min
Stacja metra Arc de Triumph - 2 min

Placlismy 50E za pokoj ( wydaje sie duzo ale nocleg w 8 osobowym hostelu w centrum to ~20euro na osobe)

Dla zainteresowanych podsylam kontakt :
joakimgar@hotmail.com
(kontakt w j angielskim lub hiszpanskim)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Derelor, 25 Cze 2013 19:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 26 Cze 2013 12:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 338
Kilometry: 500 411
Recenzja:
Spałem 2 noce w mieszkaniu Pawła (Bartka nie miałem okazji zobaczyć) z pierwszego postu. Wynajmowaliśmy 2 pokoje w trzy osoby. Mieszkanie duże (100 metrów albo i 150 może - sorry nie zabrałem miarki), 4 duze pokoje, duży taras dla palaczy z opcja suszenia wypranej odzieży, salon z telewizorem, doskonale wyposażona kuchnia, doskonale wyposażona łazienka. Szybkie Wifi, które co prawda odmówiło posłuszeństwa w drugim dniu, ale po zresetowaniu modemu zaczęło ponownie działać. W moim pokoju czysciutka pościel, 2 ręczniki dla mnie, biurko, szafa, duże wygodne łóżko, jakieś szafeczki, lustro chyba nawet... W kuchni odpowiedni zestaw sztućców talerzy, czajników garnków i typowego kuchennego wyposażenia. W łazience wanna i prysznic, fajne umywalki, duże lustra, bidet, chemia do dyspozycji.

Pokoje zamykane na własny klucz, również do dyspozycji klucze od drzwi wejściowych oraz do kamienicy. Wypasiona klatka schodowa, winda (mieszkanie jest na 1 piętrze).

Rzut beretem (3 minuty) od stacji metra Clot. Blisko (10 minut) hipermarket Carrefour, jeszcze bliżej (nawet 1 min. od domu) liczne lokalne knajpy i sklepiki.

Wady? Ciężko o nie. Wynikają raczej ze specyfiki wynajmowania pokoi zamiast całych mieszkań. Zawsze można trafić na porąbanych współlokatorów, co nam na szczęście nie zdarzyło się. Szczególnie pozdrawiam w tym miejscu przemiłą parę: Olę, która pożyczyła mi ładowarkę do tel. Samsunga :D i jej chłopaka.

Mam nadzieję że post kolesia, który napisał już 326 (hoho!) postów na forum rozwieje wątpliwości co do rzetelności oferty P. i B. Nam się podobało. Nie mieliśmy żadnych problemów z intymnością, Paweł pozwolił na pozostać sporo dłużej, niż wynikałoby z zapłaconych dób hotelowych. Po prostu mieliśmy samolot wieczorem, więc grubo po południu wróciliśmy z miasta, spakowaliśmy się i wyjechaliśmy od razu na dworzec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 26 Cze 2013 22:07 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 269
Przypomne się bo jeszcze nic nie udało mi się zarezerwować.. wcześniej chcialem cale mieszkanie na wylacznosc ale juz nie jest to konieczne wiec;

Szukam noclegu w Barcelonie;

termin --- 27.08-03.09
dla ------- 4 osób, dwa oddzielne pokoje dla dwóch par :)


mogą być inni lokatorzy w tym czasie jeśli w apartamencie bedzie wiecej pokoii, fajnie jakby byli to miszkancy zawsze doradzą co zobaczyć :)


wgumowski@gmail.com


pozdrawiam!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 27 Cze 2013 10:22 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 15
szukam noclegu w Barcelonie od 10.08 do 13.08 4 osoby, 2 doroslych 2 dziecki. Wazne zeby do plazy bylo na tyle blisko zeby pieszo mozna bylo dojsc ;)

marek.drobczynski@interia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 28 Cze 2013 15:06 

Rejestracja: 28 Cze 2013
Posty: 1
Witam serdecznie. Wraz z żoną poszukujemy niedrogiego pokoju z prywatną łazienką lub malutkiego mieszkanka turystycznego w BCN w dniach 22.08-05.09.
Z góry dziękujemy za wszelkie propozycje.

chris.fcb@gmail.com


Ostatnio edytowany przez chrisfcb, 28 Cze 2013 16:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 28 Cze 2013 15:12 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Polecam https://www.airbnb.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 14 Lip 2013 11:40 

Rejestracja: 14 Lip 2013
Posty: 1
Recenzja: W Barcelonie byliśmy tydzień (25.06.2013 - 02.07.2013), więc recenzja jest świeża. Spaliśmy u Izy (mail: annamariabcn@gmail.com). Mieszkanie schludne, dwa balkony wszystko zgadza się z tym, co pisze na forum. Iza już kawał czasu mieszka w Barcelonie, więc chętnie podpowie wam jak się dostać w dane miejsce plus dowiecie się wielu innych rzeczy na temat miasta o których nie piszą w przewodnikach - te u Izy również na wyposażeniu oraz mega przydatna, podręczna mapka komunikacji miejskiej (metro, pociągi, autobusy). Mieszkanie Izy jest umiejscowione od centrum Barcelony 10 minut autobusem, 10 minut pociągiem (renfe). Na stację kolejową od mieszkania idzie się na nogach max 7 minut. Do przystanku autobusowego jest 5 minut. Blisko mieszkania znajdują się "Tapas", gdzie można tanio i dobrze zjeść (3,5 - 8 euro) oraz jeśli ktoś będzie miał potrzebę udania się do sklepu np. po olejek do opalania z filtrem 50 (trzeba go mieć, jeśli chcecie swobodnie zwiedzać Barcelonę), to w 60 sekund idziecie do sklepiku Dia (coś ala Żabka), lub jeśli macie ochotę zrobić większe zakupy to 4 minuty od mieszkania znajduje się Supermarket Dia oraz Lidl. Okolica jest bezpieczna. Nocne powroty nie sprawiają żadnego problemu - z Placu Hiszpańskiego i Katalońskiego odjeżdżają dwa autobusy, które zatrzymują się w dzielnicy w której usytuowane jest mieszkanie i w 5 minut od wysiadki na przystanku jesteście już w mieszkaniu.
Warto jeszcze dodać, że usytuowanie stacji kolejowej blisko mieszkania Izy daje możliwość szybkiego i łatwego poruszania się w różnych kierunkach - nie tylko do centrum, ale też na przepiękne, Barcelońskie plaże.

Iza jest bardzo miłą i energiczną osobą. Jak tylko ponownie będziemy wybierać się do Barcelony, na pewno się u niej zatrzymamy, a tym którzy szukają pewnego, bezpiecznego i użytecznego miejsca pobytu, gorąco polecamy pobyt u Izy.

Jeśli ktoś z was będzie miał dodatkowe pytania na temat noclegu, chętnie odpowiemy - na forum lub na priv.


Pozdrawiamy,
Kamil i Magda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 15 Lip 2013 22:41 

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 1
witam.właśnie wróciliśmy z Barcelony.nocowałam z mężem i 3 dzieci u Pawła:-)jeszcze raz dziękujemy:-) czyściutko,kuchnia,łazienka,2 pokoje do naszej dyspozycji:-)bez problemu mogłam przygotować śniadania,obiady,kolacje,,,,również zrobić pranie:-)pościel pachnąca,duże ręczniki kąpielowe do dyspozycji,mapki i przewodniki po Barcelonie:-) Paweł zawsze służył pomocą,odpowiadał na wszystkie pytania,bardzo fajny człowiek:-)))za tak niewiele nigdzie nie dostanie się noclegu bo za tak liczną rodzinę zapłaciłam zaledwie 264 euro:-) polecam mieszkanie u Pawła:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 19 Lip 2013 17:06 

Rejestracja: 18 Lip 2013
Posty: 15
Witam

takie mam pytanie odnośnie najczęśniej polecanego Pawła. Jak długo zazwyczaj czekacie na odpowiedź?Wysłałem wczoraj rano i może nie dotarł albo może jeszcze muszę poczekać na odpowiedź?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 19 Lip 2013 17:42 

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 26
Zbanowany
The Hostel Box - Gaudi
Adres Mare de Déu del Coll,
59, Gràcia
Barcelona, 08950
Hiszpania
Numer telefonu +34936242259
E-mail reservasgaudi@thehostelbox.com

To hostel ,ja w czerwcu płaciłam 7euro za noc.
Wszystko jest nowe ,różne opcje,wspólny aneks kuchenny.
_________________
jolkafasolka- stroje karnawałowe i przebrania reklamowe w całej Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 19 Lip 2013 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jolkafasolka napisał(a):
The Hostel Box - Gaudi
Adres Mare de Déu del Coll,
59, Gràcia
Barcelona, 08950
Hiszpania
Numer telefonu +34936242259
E-mail reservasgaudi@thehostelbox.com

To hostel ,ja w czerwcu płaciłam 7euro za noc.
Wszystko jest nowe ,różne opcje,wspólny aneks kuchenny.

na bookingu to stała oferta...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 19 Lip 2013 17:51 

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 26
Zbanowany
Chyba nie do końca "stała " skoro koleżanki płaciły po 16euro 3tygodnie później?
_________________
jolkafasolka- stroje karnawałowe i przebrania reklamowe w całej Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 19 Lip 2013 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jolkafasolka napisał(a):
Chyba nie do końca "stała " skoro koleżanki płaciły po 16euro 3tygodnie później?

baaardzo często widziałem ten hostel w cenie, którą wymieniłaś wiec ciężko mi sie zgodzić ze stwierdzeniem, ze to jakaś super oferta.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group