Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 14 Mar 2013 18:44 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Poszukuje Apartamentu dla 6 osób tzn 3 par. Zależy mi na takim apartamencie który będzie miał rzeczywiście 3 sypialnie plus pokój dzienny, kuchnia, łazienka. Znacie jakiś godny polecenia apartament?
dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#222 PostWysłany: 15 Mar 2013 20:13 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Rezerwując na Airbnb Apartament dostałem taką odpowiedź od właściciela ale nic z tego nie rozumiem może ktoś pomoże? :)

Muchas gracias por escogernos. Necesitariamos saber a que hora llegareis, ya que se irán otros huespedes este día
Muchas gracias
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 15 Mar 2013 20:23 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
sebasp napisał(a):
Muchas gracias por escogernos. Necesitariamos saber a que hora llegareis, ya que se irán otros huespedes este día
Muchas gracias
to po hiszpansku (castellano)
Cytuj:
W. dzieki za wybranie nas. Potrzebujemy wiedziec o ktorej godzinie przyjezdziecie, jako ze inni goscie beda wyjezdzac owego dnia. DZiekuje bardzo.
teraz dobrze byloby napisac im o ktorej przylot i ile moze zajac dojazd do kwatery, zaleznie od tego jak/czym dojezdzacie :)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 15 Mar 2013 20:28 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 70
Muchas gracias ;) Abcn
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 20 Mar 2013 02:55 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 20
mieciuu napisał(a):
Nietypowe pytanie dla znawców Barcelony .

Jadę z rodziną do Barcy na 6 dni i szukam miejsca na nocleg, kryterium jakie sobie przyjałem to blisko stacji Pociągów( przejazd bezpośredni z Terminala T2 do jakiejś stacji bez przesiadek) ze względu na małe dzieci i skrócenie czasu przejazdu do mozliwie najmniejszego.Wczesniej pytałem również o cene Taxi. Chodzi o to aby być blisko najwazniejszych miejsc w Barcelonie do zwiedzenia. Wytypowalem stacje Passeig de Gracia, oraz Placa de Catalunya( tutaj mam z przesiadką niestety). Znalazłem nocleg spełniający moje wymagania przy stacji Liceu...ale czy tam dostanę sie z dziećmi w miarę sprawnie z T2?
A może przejazd autokarowy jest w pobliże dobrej lokalizacji?

Może ktoś mi z własnego doświadczenia podpowie,doradzi przy jakiej stacji docelowej szukać noclegu?

Wszelkie uwagi będą cenne i za nie dziękuję.



Hej... znawcą Barcelony nie jestem ale mieszkam tutaj juz kilka lat i myślę że bede mógł Wam coś podpowiedzieć. Jak chcesz dojechać z T2 do centrum Barcelony, placa Catalunya, La Rambla to proponuje Aerobusa. Jest to specialna lina autobusowa która kursuje miedzy lotniskiem El Prat a centrum Barcelony, pl. Catalunya. Aerobusy kursują srednio co 10 minut, czas przejazdu to około 35 minut. Aerobus jest wygodniejszy niz pociąg dlatego że ma przystanek zaraz przed terminalem. Żeby dojśc do stacji gdzie znajduje się pociąg trzeba przejść kilkastet metrów. Pociągi kursuja tez rzadziej bo co 30 minut.
Jak dojedziesz Aerobusem na placa Catalunya to w okolice metra Liceu mozesz pojechac metrem,jeden przystanek, przespacerowac sie albo wsiąść w taksówke. Ze względu na dzieci
proponowałbym Wam taksówkę. Myśle ze nie zapłacisz więcej niż 10euro.
Tak jak pisałeś pociąg który jedzie z lotniska zatrzymuje się na stacji Passeig de Gracia. Na tej stacji jest tez przystanek zielonej lini metra L3. Wsiadasz w L3 , dwa przystanki i jesteś na Liceu. Kiedys żeby przesiąść się z pociągu do metra, stacja Paseeig de Gracia, wystarczyło przejśc tunelem. Było to w miare sprawnie i szybko. Teraz ta stacja jest w remoncie. Trzeba wyjść na zewnątrz, przejść kilkaset metrów i zejść do metra. Na chodniku namalowane są linie więc raczej ciężko sie zgubić ;)
Przejazd Aerobusem kosztuje 5,90. Dzieci do 4 roku zycia nie płacą.
Pociąg jest tańszy bo kosztuje niecałe 1 euro, pod warunkiem że kupisz bilet T-10. Na tym bilecie który skasujesz na lotnisku dojedziesz na stacje metra Liceu albo jakakolwiek inną stację w Barcelonie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 21 Mar 2013 20:40 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 125
Kilometry: 222 311
niebieski
poszukuje - tani nocleg blisko centrum w terminie 17-24 kwietnia,
oczywiście Barcelona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 26 Mar 2013 02:39 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 10
Be Happy hostel - wczoraj wróciłem z Barcy i mogę z pełna odpowiedzialnością polecić. Jeżeli ktoś szuka taniego a w dobrej lokalizacji to nie ma nic lepszego.
Hostel ogólnie szału nie robi, trochę się przestraszyliśmy przy wejściu na klatkę delikatnie zdezelowana, łazienka też nie za duża (ok 1,5 m2) ale pokój ogólnie schludny + z balkonem. Najlepsza jest w tym wypadku lokalizacja: 500 m do plaży, niedaleko stacja metra i wiele ciekawych miejsc w promieniu 2 km! Dla 3 osób 2 noclegi końcem marca wyszły średnio 8,5 euro !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 27 Mar 2013 00:37 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 35
Loty: 12
Kilometry: 24 918
Jak tani, dobry i w swietnej lokalizacji nocleg w Barcelonie to tylko i wylacznie http://www.booking.com/hotel/es/residen ... na.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 07 Kwi 2013 13:56 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 3
Czy ktoś był w tym hotelu polecanym przez Damona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 11 Kwi 2013 23:40 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 60
chcialbym w tym miejscu polecic nocleg u Pawła, o ktorym mowa strone wczesniej. Bylem z dziewczyna na weekend 2 noce. mieszkanie super, pokoj nieduzy , ale do dyspozycji kuchnia , salon - cena rewelacja. Takze nie jest to zaden fake jak ktos rowniez tutaj pisal.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 13 Kwi 2013 00:03 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 3
Witam wszystkich, wynajme pokoj w atrakcyjnej cenie. W mieszkaniu jest internet bezprzewodowy i kuchnia do dyspozycji, posciel i reczniki rowniez. Mam mapy Barcelony oraz wszelkie pomoce dydaktyczne dla turysty. Mieszkanie usytuowane jest w aglomeracji miejskiej Barcelony. do Centrum Barcelony jest 8 km, swietny, calodobowy transport. Z lotniska Barcelona El Prat, dystans to tylko 5 km i calodobowy transport. Dojazd do Centrum zajmuje ok 15-20 minut. z lotniska Barcelona El Prat odbiore gratis.
Kontakt to annamariabcn@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 21 Kwi 2013 19:38 

Rejestracja: 19 Kwi 2013
Posty: 2
Chciałbym polecić hostel Pillow One

http://www.booking.com/hotel/es/pillow- ... na.pl.html

dla ludzi nastawionych szczególnie na tani nocleg :)

Polecieliśmy w 6 osób do Barcelony (teraz 12 kwietnia) i udało nam się wynająć pokój (3 łóżka 2-piętrowe :mrgreen: + jakieś 1x2 metry wolnej przestrzeni) ze śniadaniami ! od piątku do poniedziałku czyli 3 noclegi po przeliczeniu 53 zł za osobę za nocleg :)) - lokalizacja przy samej La Rambla !!

Jeżeli ktoś szuka pokoju głównie do tego żeby przenocować, czy się odświeżyć (prysznic, przebrać się itp.) to idealne rozwiązanie.
No ale chyba nie po to się leci do Barcelony, żeby siedzieć w hotelu/hostelu cały dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 29 Kwi 2013 23:07 

Rejestracja: 24 Kwi 2013
Posty: 3
Ja polecam http://blackswanhostel.com/

Tanio, płaciłem coś około 14e, w pokoju 6 osobowym.
Czysto, miła obsługa, centrum miasta.

Dużo młodych ludzi z całego świata
Ja miałem w pokoju kanadyjsko-serbsko-polską imprezę, przez 2 noce :D

z tym, ze jeśli ktoś chcę odpocząć to ciężko, raczej szybki prysznic, szybki sen i dalej zwiedzać a wieczorem się bawić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 02 Maj 2013 16:26 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 12
Witam !
Wynaje pokoj na pare dni maksymalnie na 2 tygodnie jesli ktos chce.W mieszkaniu jest do dyspozycji kuchnia,posciel,reczniki a nawet prywatny taras na popoludniowe odpoczynki :).Mieszkanie znajduje sie 2 minuty od metra (nowa linia metra L9).Dojazd do centrum metrem okolo 15 minut.Cena do uzgodnienia.Dla osob ktore pierwszy raz w Barcelonie pomozemy a nawet mozemy oprowadzic was i podpowiedziec gdzie dobrze i tanio zjesc itp.
Kontakt : hiszpanka154@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 06 Maj 2013 13:13 

Rejestracja: 06 Maj 2013
Posty: 1
Ja wszystkim Rodakom polecam tanie noclegi u Martyny i Adriana:

www.barcelona-noclegi.pl

Właściciele i mieszkanie na medal. Lokalizacja też super, wszędzie blisko. Na pewno tam jeszcze wrócę!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 10 Maj 2013 17:23 

Rejestracja: 24 Wrz 2011
Posty: 17
Witam.Szukam domu do wynajęcia 30.06-11.07. 2013 r. z basenem w pobliżu plaży do 100 km od Barcelony.
Może ktoś dysponuje ?
Przeglądałem strony i jakoś nic mnie nie zainteresowało i wzbudziło zaufanie.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 10 Maj 2013 18:11 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
to pewnie najlepiej na Costa Brava wejdz sobie na stronę niumba.com i poszukaj sobie co ci pasuje to hiszpanski portal więc ceny przyzwoite
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 13 Maj 2013 15:38 

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 7
Ja zdecydowałem się na http://www.st-christophers.co.uk. Plusem jest to że każde łózko ma zasłonkę i lampkę więc jest chociaż odrobina prywatności. Niestety trafiłem do pokoju z grupą Hiszpanów z Madrytu którzy hałasowali do 3 w nocy. Ale coś tam pospałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 16 Maj 2013 22:47 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 10
Witam

Wynajmę w bardzo atrakcyjnej cenie pokój dwuosobowy w Barcelonie lub jedno miejsce w pokoju dwuosobowym:-)

Lokalizacja: 3 minuty spacerem do Parku Guell i 5 minut do metra L3 (przystanek Vallcarca).

Dostępność: 1.06 - 8.06 i 15.06 - 30.06

Dlaczego wynajmuję za cenę niższą niż w hostelu?

Od 1 do 8. czerwca będę w podróży w Maroko, a 16. czerwca wracam już do Polski i zwalniam jedno miejsce w pokoju do końca czerwca (pokój dzielę z kolegą - również Polak - oboje kończymy w Barcelonie nasz rok Erasmusa).

Jeśli są zainteresowane 2 osoby, możemy wynająć cały pokój (znajomy będzie wtedy spał w salonie, który jest ogólnodostępny).

Cena naprawdę atrakcyjna, w zależności od długości pobytu, ponieważ płacę za mieszkanie do końca czerwca i chciałbym, aby cokolwiek mi się zwróciło podczas mojej nieobecności. Tak więc jeśli jesteście zainteresowani ceną niższą niż w hostelach i bezpieczeństwem to czekam na kontakt! Zainteresowanym mogę również wysłać zdjęcia na maila:)

Kontakt: przemas138@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 16 Maj 2013 23:28 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Polecam super hotelik Vincci Bit
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group