Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Barcelona -> Madryt
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2012 12:55 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Witam,
nie bardzo bylem w stanie znalezc odpowiedni dzial na to pytanie:

- jak za w miare rozsaden pieniadze dostac sie z Barcelony do Madrytu, moze jakies linie autobusowe?)
- AVE odpada (za drogo)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Kwi 2012 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
vueling, taniutko, pare euro drozej niz autobus
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Kwi 2012 13:32 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Ja miałem tą samą rozkminę i lece EasyJetem do Lizbony, a stamtąd do Madrytu [oczywiście w Lizbonie 2 dni na zwiedzanie ;)].
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Kwi 2012 14:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
sprawdz mimo wszystko http://www.renfe.com/ za pociag z alicante do madrytu placilem
raz 20 euro.
jak masz chwile to ryanair lata z gerony, bilety z wyprzedzeniem sa dosc tanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:04 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 24
Hej,

szukam opcji przejazdu między Barcelona a Madrytem. Słyszałam o autobusie, ale jedzie ponad 7 h, a trochę szkoda mi czasu na to. Gdzieś widziałam pociąg za ok 40 euro i jechał chyba 3 h, ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Może podsunać jakieś pomysły na przejazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:21 

Kilka razy dziennie za ok. 40 euro lata między tymi miastami Vueling Airlines
Wyszukaj sobie loty np. na wyszukiwarce skyscann er (pisane razem)
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 418
W takim czasie to jeżdżą tylko pociągi AVE (kolej szybkich prędkości), ale bilet kosztuje ponad 100 EUR.

Możesz też spróbować poskładać Ryanairem np. w takiej opcji: Barcelona (lub Girona) - Ibiza - Madryt, czasami udaje się złożyć całość poniżej 40 EUR :P
_________________
Ja chcę jeszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
bilety na AVE można kupić już od niecałych 40euro!
szukaj na stronie renfe
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:39 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 24
Szkoda mi czasu na składanie lotów. Chodzi o jednodniową wycieczkę z Barcelony do Madrytu na Red Bull Xfighters ;) Rano zależy mi na czasie, żeby jak najszybciej się dostać, a wyjazd/wylot z Madrytu późnym wieczorem, a nawet w nocy.

Jestem pewna, że gdzieś widziałam jakiś pociąg za ok 4o euro tylko nie pamiętam co to było :/

Renfe sprawdziałam i cena mnie przeraziła, a samolot kosztuje 50 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Maj 2013 22:09 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 26
Lot z Vueling :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Maj 2013 22:15 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 24
acomitamkurde napisał(a):
Pojedź nocnym pociągiem. Wyjeżdża codziennie z Barcelony ok. 22-ej i jest w Madrycie ok 7-ej. Powrót w tych samych godzinach. Bilet kupujesz na stronie Renfe i wydaje mi się, że im kupisz wcześniej, tym będzie on tańszy. Dwustronny koszt od 50-60 euro.


Godzinowo mi nie pasuje niestety. Zawody zaczynają sie o 21:30 i skończą gdzieś koło północy.

exumii napisał(a):
Lot z Vueling :)
najtańszy bilet od 49,99 euro :/
Góra
 Profil Relacje PM off
Wronaa lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 05 Maj 2013 22:23 

Panna_Anna87 napisał(a):
exumii napisał(a):
Lot z Vueling :)


najtańszy bilet od 49,99 euro :/


Nic innego nie pozostaje jak "złapanie stopa" - na google masz wiele porad jak najlepiej sobie poradzić Powodzenia
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Maj 2013 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
koncert życzeń nomalnie, tu nie pasuje godzina, tu o 10 euro za dużo, tu wiatr, tu deszcz, coś a'la "królewna na ziarnku grochu"

życzę powodzenia w łapaniu stopa w środku nocy --- na pewno wyjdzie najtaniej
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Maj 2013 18:39 

Rejestracja: 22 Lut 2013
Posty: 57
Panna_Anna87 napisał(a):

szukam opcji przejazdu między Barcelona a Madrytem. Słyszałam o autobusie, ale jedzie ponad 7 h, a trochę szkoda mi czasu na to. Gdzieś widziałam pociąg za ok 40 euro i jechał chyba 3 h, ale nie mogę teraz tego znaleźć.



Co do tego, że nie możesz znaleźć pociągów, które widziałaś to jest to kwestia tego, że Renfe ma od miesiąca problemy z wrzuceniem rozkładu na lipiec i ciągle mówią, że niedługo będzie, a rozkładu jak nie było tak nie ma. Śledzę też tę trasę oczekując na możliwość zakupu biletu na lipiec i najtaniej można kupić bilety za 32e w jedną stronę (kupując bilet w 2 str jest chyba jakaś zniżka ~15%). Pociąg jedzie ok. 3h.

Sądząc po tym co dotychczas wrzucili to na trasie do Madrytu nie będziesz miała problemu być na 21 tam, ale z powrotem możesz mieć problem, bo ostatni pociąg odjeżdża o 22:30 (nocny jadący 7h) a rano pierwszy jest dopiero o 5:50. Tak więc na powrót pozostaje Ci ALSA odjeżdżająca z Madrytu koło 1 w nocy. Jedzie do Barcelony 7-8h i kosztuje jak patrze ok 32e (chyba można skorzystać jeszcze ze zniżki studenckiej jeśli posiadasz).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Maj 2013 19:47 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 24
rw30 napisał(a):
koncert życzeń nomalnie, tu nie pasuje godzina, tu o 10 euro za dużo, tu wiatr, tu deszcz, coś a'la "królewna na ziarnku grochu"

życzę powodzenia w łapaniu stopa w środku nocy --- na pewno wyjdzie najtaniej


Czy to źle, że szukam najlepszej opcji??
Sofii napisał(a):
Panna_Anna87 napisał(a):

szukam opcji przejazdu między Barcelona a Madrytem. Słyszałam o autobusie, ale jedzie ponad 7 h, a trochę szkoda mi czasu na to. Gdzieś widziałam pociąg za ok 40 euro i jechał chyba 3 h, ale nie mogę teraz tego znaleźć.



Co do tego, że nie możesz znaleźć pociągów, które widziałaś to jest to kwestia tego, że Renfe ma od miesiąca problemy z wrzuceniem rozkładu na lipiec i ciągle mówią, że niedługo będzie, a rozkładu jak nie było tak nie ma. Śledzę też tę trasę oczekując na możliwość zakupu biletu na lipiec i najtaniej można kupić bilety za 32e w jedną stronę (kupując bilet w 2 str jest chyba jakaś zniżka ~15%). Pociąg jedzie ok. 3h.

Sądząc po tym co dotychczas wrzucili to na trasie do Madrytu nie będziesz miała problemu być na 21 tam, ale z powrotem możesz mieć problem, bo ostatni pociąg odjeżdża o 22:30 (nocny jadący 7h) a rano pierwszy jest dopiero o 5:50. Tak więc na powrót pozostaje Ci ALSA odjeżdżająca z Madrytu koło 1 w nocy. Jedzie do Barcelony 7-8h i kosztuje jak patrze ok 32e (chyba można skorzystać jeszcze ze zniżki studenckiej jeśli posiadasz).
[quote="Sofii"][quote="Panna_Anna87"]

Tak właśnie myślałam, że to będzie najlepsza opcja - do Madrytu pojechać pociagiem, a wrócić w nocy auobusem.
Ja znalazłam na pociag najtaniej za 40,55 euro więc nie jest źle ;)

Dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Lip 2013 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Jak najlepiej pociągiem dojechać do Madrytu i ile średnio kosztuje bilet ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Lip 2013 17:34 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
jkyellow ,
'jjak najlepiej' to zalezy od twoich preferencji,
Cena zalezy bardzo od tego jaki pociag - i kiedy kupujesz bilet. :))
Zajrzales na renfe.com ?
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Lip 2013 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Dzięki za porady i sugestie

Jeszcze nic nie szukałem na razie, planuje wyjazd z Barcelony do Madrytu 23 lub 24 listopada i wolałbym jakiś szybszy pociąg, cena nie gra roli bo to podróż służbowa ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Wrz 2013 20:42 

Rejestracja: 15 Wrz 2013
Posty: 1
Witam,

Szukałem połączenia z Barcelony z Madrytu pociągiem i strona pokazuje kosmiczne ceny >100 euro ! Jakaś porada bardziej doświadczonych podróżników, jak przedostać się między tymi miastami i nie zbankrutować ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Wrz 2013 20:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Poszukać na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group