Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 11 Maj 2015 18:52 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Może coś z serii ryby i owoce morza. Szczerze polecam jedną z 4 restauracji La paradeta. Osobiście byłam w tej w pobliżu Sagrada Familia. Świeżutki towar, prosto z własnych połowów. Lokal wygląda trochę jak stołówka/sklep rybny. Na lodzie wyłożony "towar", pokazujesz co chcesz, ile chcesz i czasem do wyboru jak chcesz, żeby ci to przyrządzili. Goście tego wieczoru - sami "lokalsi" i my z Polski :) Nikt za bardzo nie mówi po angielsku. Zamawiasz, wybierasz winko siadasz i czekasz, aż po katalońsku z głośnika wywołają twój numerek. Pani w białym fartuchu wydaje kolejne potrawy w okienku. Gwarno, klientela w różnym wieku. Jedzenie PYCHA. Od tamtej pory tak dobrych owoców morza nigdzie nie jadłam - chipirones były the best i dorsz również.


Z innych już, nieco droższych knajp polecam Port Vell, jak sama nazwa wskazuje tuż przy porcie. Jadłam wątłusza po baskijsku - miodzio i innym razem jakąś rybę (łososia?) też super. Pycha. Pierwszy raz piłam tam mega sangrię na cavie. Smak, sposób podania, świeżość i dobór owoców - pierwsza klasa. Dzban 20 euro, ale kurczę... było warto.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#142 PostWysłany: 12 Maj 2015 10:38 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Silva napisał(a):
Z innych już, nieco droższych knajp polecam Port Vell, jak sama nazwa wskazuje tuż przy porcie. Jadłam wątłusza po baskijsku - miodzio i innym razem jakąś rybę (łososia?) też super. Pycha. Pierwszy raz piłam tam mega sangrię na cavie. Smak, sposób podania, świeżość i dobór owoców - pierwsza klasa. Dzban 20 euro, ale kurczę... było warto.



Zgodze sie ta restauracja jest swietna, a obsluga jeszcze lepsza. Dbaja o kazdego klienta i czujesz sie wyjatkowo. Ja jadlam tam paelle i rybe. Juz nie pamietam jaka. Do tego dzbanek sangrii a pozniej gratis Prosecco z truskawkami.
Góra
 Profil Relacje PM off
Silva lubi ten post.
 
      
#143 PostWysłany: 12 Maj 2015 18:49 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
moniaklb napisał(a):
Silva napisał(a):
Z innych już, nieco droższych knajp polecam Port Vell, jak sama nazwa wskazuje tuż przy porcie. Jadłam wątłusza po baskijsku - miodzio i innym razem jakąś rybę (łososia?) też super. Pycha. Pierwszy raz piłam tam mega sangrię na cavie. Smak, sposób podania, świeżość i dobór owoców - pierwsza klasa. Dzban 20 euro, ale kurczę... było warto.



Zgodze sie ta restauracja jest swietna, a obsluga jeszcze lepsza. Dbaja o kazdego klienta i czujesz sie wyjatkowo. Ja jadlam tam paelle i rybe. Juz nie pamietam jaka. Do tego dzbanek sangrii a pozniej gratis Prosecco z truskawkami.



Też cię zagonił taki rubaszny starszy pan (chyba właściciel)? Nas zagarnął z ulicy, mieli w dodatku polskie menu. Ja próbowałam fideua też bardzo dobre. Kurcze tam nawet chrupiący chleb, posmarowany świeżymi pomidorami z oliwą smakował świetnie.

Matko, aż się rozmarzyłam. Jedzenie tam to była czysta rozkosz, warta każdego euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 13 Maj 2015 12:20 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Silva napisał(a):
moniaklb napisał(a):
Silva napisał(a):
Z innych już, nieco droższych knajp polecam Port Vell, jak sama nazwa wskazuje tuż przy porcie. Jadłam wątłusza po baskijsku - miodzio i innym razem jakąś rybę (łososia?) też super. Pycha. Pierwszy raz piłam tam mega sangrię na cavie. Smak, sposób podania, świeżość i dobór owoców - pierwsza klasa. Dzban 20 euro, ale kurczę... było warto.



Zgodze sie ta restauracja jest swietna, a obsluga jeszcze lepsza. Dbaja o kazdego klienta i czujesz sie wyjatkowo. Ja jadlam tam paelle i rybe. Juz nie pamietam jaka. Do tego dzbanek sangrii a pozniej gratis Prosecco z truskawkami.



Też cię zagonił taki rubaszny starszy pan (chyba właściciel)? Nas zagarnął z ulicy, mieli w dodatku polskie menu. Ja próbowałam fideua też bardzo dobre. Kurcze tam nawet chrupiący chleb, posmarowany świeżymi pomidorami z oliwą smakował świetnie.

Matko, aż się rozmarzyłam. Jedzenie tam to była czysta rozkosz, warta każdego euro.


Napewno pan byl starszy (tez mi sie wydawalo ze wlasciciel). Ja korzystalam z angielskiego menu. Masz racje nawet chleb byl wysmienity. Wlasnie mi sie przypomnialo. Ja tam spedzilam caly wieczor i bylo swietnie. Musze wrocic do Barcelony chocby dla tego miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Maj 2015 14:44 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
H778 napisał(a):
polecam Fresc Co, do końca października jest ta promocja (ale tylko w wybranych) 2x1. Za pozostałe 5 EUR spokojnie zapełni się resztę dnia.

A w których dokładnie jest ta promocja?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 24
przy placu Catalunya -obowiązuje ,sprawdzone w sobotę.
Góra
 Profil Relacje PM off
fly4me lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 28 Maj 2015 13:50 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
fly4me napisał(a):
H778 napisał(a):
polecam Fresc Co, do końca października jest ta promocja (ale tylko w wybranych) 2x1. Za pozostałe 5 EUR spokojnie zapełni się resztę dnia.

A w których dokładnie jest ta promocja?


Jak wydrukujesz sobie kupon, to na dole masz info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 04 Cze 2015 19:29 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Dzięki! 2 osoby najadły się do syta za 9,95 € :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 10 Cze 2015 13:24 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 4
Ja z kolei polecam restaurację Can Mano (Barcelonetta)
Restauracja bardzo niepozorna, wygląd jak z lat 60x, remont nie wiadomo czy kiedyś był :) ale bardzo czysto, smacznie i niedrogo, także proszę nie zniechęcać się wystrojem!!
Wieczorem jest otwarta od godz 20, bardzo szybko się wypełnia, a kolejni goście muszą poczekać na miejsce na zewnątrz. (Byliśmy w poniedziałek, więc to nie jest kwestia weekendu). Dużo miejscowych.
W menu dużo owoców morza, ale najdroższe danie kosztuje ok 9e, szczególnie polecam kalmary grillowane za 8,5 do tego grillowane pomidory za 1,5e i butelkę wina białego za 4,5e :) Dla zwolenników mięsa--kurczak grillowany za 4e :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Wintermute lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 10 Cze 2015 13:39 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Skąd można pobrać kupon Fresco 2 w cenie 1? Będę wdzięczny. Na stronie Fresco nie widzę :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 14 Cze 2015 14:47 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 2
myca007 napisał(a):
Skąd można pobrać kupon Fresco 2 w cenie 1? Będę wdzięczny. Na stronie Fresco nie widzę :|


Ponawiam pytanie^ Czy już kupony wygasły czy są jeszcze gdzieś dostępne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 02 Lip 2015 05:27 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
Gdyby ktoś teraz planował posilić się we Fresco, to do 12 lipca jest promocja 2 za 1, tyle że od godziny 19.
https://es-es.facebook.com/frescco/phot ... 02/?type=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 03 Lip 2015 01:34 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2168
srebrny
Przetłumaczy ktoś warunki ? Nie ufam w tej kwestii translatorowi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 03 Lip 2015 07:12 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
Dwa obiady w cenie jednego, promocja obowiązuje w dowolne dni tygodnia od godz. 19 w następujących restauracjach w Barcelonie (...) i od niedzieli do czwartku od godz. 19 we FresCo Las Fuentes w Madrycie. Z promocji można skorzystać przy zakupie całego posiłku dla dorosłej osoby. Promocja jest ważna do 12 lipca. Nie łączy się z innymi promocjami. Voila ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
Tulsa uważa post za pomocny.
 
      
#155 PostWysłany: 03 Lip 2015 09:31 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
Mam wrażenie że na potrzeby Fresco powinien zostać wydzielony osobny temat…

Dla odmiany kilka innych propozycji.
Oprócz wspomnianej powyżej Can Mano na C. Baluard można znaleźć pod nr 56 restaurację która nazywa się Cova Fumada. Nazwy tej rodzinnej knajpki nigdzie nie znajdziecie bo szyldu nie ma. Stołują się ci co wiedzą (albo trafią tam przez przypadek) czyli głównie lokalsi. Jeśli uda wam się znaleźć wolny stolik to będziecie mogli poczuć rytm Barcelonetty - gwar, ścisk, wiatraki pod sufitem, brak kasy fiskalnej… Po prostu cudownie :D
W sumie na pewno wyjdzie drożej niż we Fresco ale wrażenia też zupełnie inne.
Generalnie w uliczkach wokół Mercatu Barcelonetta jest sporo małych barów wartych uwagi - jeśli nie będzie miejsca w jednej to znajdziesz je w innej.

Polecam również jedzenie w restauracjach na Mercat Santa Caterina. W porze lunchu masa potraw zrobionych z tego co trafiło na targ, w dobrych cenach. Ceny z karty też nie zabijają a grillowane kalmary są rewelacyjne.

Gdyby ktoś miał ochotę na dobre meksykańskie jedzenie to blisko pl. Catalunya i La Rambla jest bar Rosa del Raval. Fajna knajpka, dobre jedzenie (menu del Dia za 9 euro) i mojito za 3,5 euro.
http://rosaraval.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 03 Lip 2015 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Wintermute napisał(a):
Mam wrażenie że na potrzeby Fresco powinien zostać wydzielony osobny temat…


dokladnie, jeden dla fresco i jeszcze osobny dla tej restauracji w porcie

tylko wtedy ten główny będzie 'świecił pustkami' : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 15 Lip 2015 01:02 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
@Wintermute @rw30
Coś w tym jest, ale forumowa sława Fresco jednak nijak się ma do realiów, bo lepiej już te same pieniądze zainwestować w jakiejś knajpce w którejś z bocznych uliczek i delektować się prawdziwymi smakami Barcelony :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 16 Sie 2015 16:54 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
http://www.muscleria.com/
Polecam La Muscleria z najlepszymi małżami. W dni robocze od 13.00 do 15.00 serwują za 10 euro zestaw 3-daniowy, o ile dobrze pamiętam chyba nawet z piciem w cenie. W weekendy ta promocja nie działa. Zawsze mamy dylemat czy wziąć zestaw na 2 osoby czy na oddzielnie, bo jest tego tyle, że wystarczyłoby dla dwójki. Jednakże mając na względzie rozkosze podniebienia zwycięża każdorazowo opcja 1 zestaw dla 1 osoby, skutkiem czego pękamy z przejedzenia, ale raz na jakiś czas to miły stan. Małże serwują w takich wielkich garnkach z przeróżnymi sosami, najlepiej smakuje mi z sosem pesto albo gorgonzola.
Dla wszystkich smakoszy owoców morza prawdziwa uczta.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#159 PostWysłany: 18 Sie 2015 09:26 

Rejestracja: 31 Gru 2014
Posty: 54
Loty: 48
Kilometry: 98 366
Polecam serdecznie Somorrostro na La Barceloneta (https://www.facebook.com/RestauranteSomorrostro) osobom, które szukają czegoś ciekawszego. Forma mniejszych dań, ale nie stricte tapas, knajpa prowadzona w ruchu Slow Food. Trafiliśmy przypadkiem szukając innego miejsca, które okazało się zamknięte o tej godzinie i postanowiliśmy spróbować. A potem wróciliśmy :). Ceny bardzo zróżnicowane, pojedyncze, najmniejsze rzeczy po 2-4 euro, potem od 5-6 w górę (max 16 o ile pamiętam). Podczas naszych wizyt:
- pierwszy raz: 2 piwa (0.33), sałatka z kalmarami, jajkiem w koszulce i sepią, pieczone papryczki, kalmary na risotto z soczewicy z sepią, burgery z kaczki - razem ok. 26 euro
- drugi raz: 2 piwa (0.33), 2 ostrygi, potrawka z lokalnej ryby z porannego połowu (w sosie z mulami i krewetkami), ziemniaczki w sosie, potrawka z kurczaka, sałatka z ośmiornicą, 2 desery - razem ok. 48 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 26 Sie 2015 06:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
Witam
słyszałem same dobre opinie o
Can Eusebio świetne tapas w dobrych cenach
tylko że na jednej ulicy są podobno dwie knajpy o takiej nazwie ???
to prawda? a jak tak to jak trafić do tej właściwej ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 283 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group