Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Alhambra - bilety.
#1 PostWysłany: 09 Wrz 2015 12:32 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 83
Witam serdecznie,
w październiku lecimy do Hiszpanii i na pewno chcemy zwiedzić Alhambrę w Granadzie. Wobec tego, już teraz muszę kupić bilety przez internet (później ich już nie będzie).

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jaki bilet najlepiej kupić, aby zwiedzić cały kompleks? Wiem, że są różne rodzaje wejściówek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#2 PostWysłany: 09 Wrz 2015 13:35 

U źródła jest chyba dość jasna informacja:

http://www.alhambra-patronato.es/index. ... 7b1e38d/0/
http://www.alhambra-patronato.es/index. ... 7b1e38d/0/
http://www.alhambra-patronato.es/index. ... 7b1e38d/0/
http://www.alhambra-patronato.es/index. ... 7b1e38d/0/
http://www.alhambra-patronato.es/index. ... 7b1e38d/0/
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#3 PostWysłany: 09 Wrz 2015 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
mysle ze spokojnie mozesz kupic na 3-4 dni przed
ja tam bylem kupe lat temu, coś w 2007, w dlugi weekend listopadowy, czyli w sumie dosc oblozony okres [to norma dla Hiszpanow zeby, miast na groby, jechac wtedy do Andaluzji bo tam jest ciagle cieplo], internetów wtedy jeszcze nie bylo i nic nie wiedzielismy ze to takie szopki z to Alhambro.
Wiec nie wiem, może coś fajnego tam dobudowali ostatnio i są większe kolejki, ale wtedy nie było, więc nie panikuj
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 15 Wrz 2015 07:47, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#4 PostWysłany: 09 Wrz 2015 22:38 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Byliśmy 3 lata temu,rezerwacja na konkretną godzinę przez internet (najlepiej na rano) i odbiór biletu w automacie przy kasach, wejście bez kolejek. Polecam tę opcje.


Ostatnio edytowany przez Roku, 12 Wrz 2015 13:29, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2015 21:19 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 35
Z biletami w necie wcale nie tak różowo, na październik jakieś spady zostały. Sprawdzałam na kilku stronach ostatecznie zakupiłam na
http://www.ticketmaster.es/. Sądziłam, że przyślą mi jakieś potwierdzenie dokonania rezerwacji. Nie przysłali jak dotąd. Mój hiszpański taki sobie (że tak powiem żaden) jak sprawdzić swój zakup? Pomóżcie proszę bo jak nie Wy to kto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2015 11:35 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 83
Potwierdzam - biletów na październik praktycznie już nie ma. Mi udało się w piątek jeszcze kupić, dokładnie na ten dzień, na który chciałem. Tutaj mam jednak pytanie o potwierdzenie - nie dostałem jeszcze takiego na maila? Czy ono w ogóle przyjdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#7 PostWysłany: 15 Wrz 2015 02:31 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 115
Ja dostalem potwierdzenie od ticketmastera od razu po zakupie. Zobacz w spamie i sprawdz, czy cos odjelo z karty.

Podobno jest pula biletow dla internautow jak i "na miejscu". Ja bym sie nie zalamywal i sprawdzil mimo wszystko czy da sie kupic w kasie, przed 8 lub przed 14.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#8 PostWysłany: 15 Wrz 2015 18:04 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Warto też często sprawdzać stronę, pojawiają się pojedyncze bilety pomimo, że wcześniej wszystkie były wykupione.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#9 PostWysłany: 15 Wrz 2015 18:18 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
Ja byłem w pażdzierkinu i nie było zadnych problemów z biletami - moze w sezonie faktycznie jest problem ale pażdziernik to juz nie sezon i nie było problemu zeby kupic z marszu ( byc moze jest jakas pula biletów do zakupu tylko na miejscu ) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#10 PostWysłany: 15 Wrz 2015 18:33 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
Zwiedzalam Alhambre zaraz po Sylwestrze tego roku. Biletow przez internet juz nie bylo ale warto zapytac w hotelu, ja tak zamowilam dla siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#11 PostWysłany: 15 Lis 2015 18:40 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 35
Nie wspominano chyba na forum o tym, że na miejscu można kupić bilety do Alhambry, płacąc kartą. Kasy na prawo od głównych kas, pod jednym dachem ze sklepem. Jednak... czasem terminale się tną :), warto zatem trzymać także tę kolejkę z gotowizną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#12 PostWysłany: 07 Sty 2016 02:46 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 17
W okresie gdy przyjeżdża mnóstwo turystów bilety do Pałacu Nasrydów są wyprzedane na miesiące przed . Wtedy można kupić bilety tylko na pozostałe części kompleksu:Alcazabę, Generalife. Jak ktoś chce jednak zobaczyć Pałac Nasrydów to trzeba udać się najlepiej godzinę przed otwarciem kas i nabyć wtedy odpowiednią wejściówkę(Alhambra General za 14 euro). Bo choć w internecie może wyświetlać,że wyczerpane,to zawsze mają pulę do sprzedania w kasach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#13 PostWysłany: 31 Sie 2016 12:35 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 51
Lecę we wrześniu do Malagi i korzystając z Waszych wskazówek postanowiłam kupić bilety ,bo sprawdziłam że już zostało niewiele. Kupowałam poprzez strone: http://apc.ticketmaster.es/. W trakcie zakupów, już prawie przy ostatnim oknie strona się wywaliła z komunikatem o błędzie i teraz mam tak:
-na karcie zablokowane 30 EUR
-biletów nie dostałam na maila

Czy ktoś miał taka sytuację i co należy robić; czas mnie goni, do wyjazdu zostało 16 dni, obawiam się, że za chwile biletów może nie być.
Będę wdzięczna za szybka pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#14 PostWysłany: 01 Wrz 2016 20:32 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 51
@bojka @MickeyTorpedo prośba o info czy dostaliście w końcu potwierdzenie zakupu biletów i w jaki sposób je odebraliście.

Blokadę już mi zdjęto z kary i transakcję rozliczono, a żadnego potwierdzenia nie mam nadal; pisałam do Alhambry, ale niestety nikt się nie odzywa na mojego maila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#15 PostWysłany: 01 Wrz 2016 23:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
na mój termin wczoraj było 1000 biletów, dziś ani sztuki. Świetny system.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#16 PostWysłany: 02 Wrz 2016 14:31 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 17
calaviolina napisał(a):
@bojka @MickeyTorpedo prośba o info czy dostaliście w końcu potwierdzenie zakupu biletów i w jaki sposób je odebraliście.

Blokadę już mi zdjęto z kary i transakcję rozliczono, a żadnego potwierdzenia nie mam nadal; pisałam do Alhambry, ale niestety nikt się nie odzywa na mojego maila.


Od razu po zakupie otrzymałem potwierdzenie dokonania transakcji. Z tym potwierdzeniem trzeba udać się do kas po odbiór wejściówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#17 PostWysłany: 02 Wrz 2016 16:54 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 51
A tam są podobno jakieś automaty w których się odbiera, czy ktoś wie czy wystarczy włożyć kartę która się kupowało, czy potrzebny jest jakiś kod z potwierdzenia zakupu online?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#18 PostWysłany: 05 Lis 2016 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 22
Pytanie z innej beczki.
Wszystko fajnie, zakupiłam bilet do Alhambry na listopad przez ticketmastera, zapłaciłam kartą wirtualną mBankową, mail przyszedł...
I teraz dopiero się zmiarkowałam...
W żadnym automacie nie odbiorę tych biletów...bo to karta wirtualna...
Myślicie, że z odbiorem w kasie nie będzie problemu?
Nie chciałabym zostać z ręką w nocniku albo musieć kupować jeszcze raz :roll:
Może ktoś ma doświadczenie z taką zagwozdką i zechce się podzielić wiedzą jak to rozwiązać ;)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#19 PostWysłany: 19 Lis 2016 21:51 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 58
calaviolina napisał(a):
A tam są podobno jakieś automaty w których się odbiera, czy ktoś wie czy wystarczy włożyć kartę która się kupowało, czy potrzebny jest jakiś kod z potwierdzenia zakupu online?

czy możesz podzielić się informacjami odnośnie wejścia i zwiedzania Alhambry?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#20 PostWysłany: 21 Lis 2016 22:09 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Czy dobrze rozumiem...jeśli zapłaciłem za bilety online, to potrzebuję do odbioru biletów w automacie karty, którą dokonałem transakcji? A co jeśli karta jest już nieaktywna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group