Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 02 Lut 2015 10:06 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 23
Ja dodam jeszcze zniżki na kilka ciekawych atrakcji, o których chyba nie było jeszcze pisane w tym wątku. Znalazłem je przypadkowo przy okazji oddawania bagażu do przechowalni (przy okazji polecam lockerbarcelona.com przy placu de Catalunya). Wspomniane zniżki to mincards.com, jest m.in. po 2 Euro mniej na casa Battlo i casa Mila. Pozostałe można zobaczyć na podanej stronie.

Odnośnie pogody to uciążliwy był tylko wiatr, dlatego czasem potrzebna była czapka lub kaptur. W pochmurny dzień temperatura jest niby wyższa, ale zdecydowanie cieplej jest, gdy świeci słońce. Kilka osób nawet się kąpało w morzu, chociaż spore fale nie zachęcały za bardzo.

Zniżki są też na mapach rozdawanych w informacji turystycznej. Ja z reguły na to nie patrzę, ale można było znaleźć np -10% na wspominanen w tym wątku Fresc Co(ja trafiłem na pusty lokal i zimne, średniosmaczne jedzenie - polecić mogę tylko osobom z dużym apetytem, bo można zjeść ile się chce)
Góra
 Profil Relacje PM off
kasik364 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#122 PostWysłany: 02 Lut 2015 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Był ktoś może w Bubbleparc: http://bubbleparc.com/barcelona ?

Przy następnej wizycie w BCN wybrałbym się z dziećmi, ale nie wiem czy warto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 16 Lut 2015 20:59 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
witam, w jakie dni i w jakich godzinach odbywają się pokazy fontann w tym tygidniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 16 Lut 2015 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 73
Loty: 61
Kilometry: 98 044
Od 07 stycznia do 26 lutego nie ma pokazów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 17 Lut 2015 02:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Załamać się można. 4 dni mi zabraknie do 26 lutego. Ja już to widziałem 2 lata temu, ale chciałem pokazać mojej towarzyszce, która wybiera się tam pierwszy raz.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 22 Lut 2015 16:19 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
Właśnie wróciłem z Barcelony i w piatek fontanny juz działały pokaz był chyba od 19, zakończył się dokładnie o 21 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 22 Lut 2015 18:46 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
A gdzie są te fontanny? I czy pokazy teraz codziennie? Wiedziałam, ale zapomniałam :-) a nie mam już czasu szukać. Dzięki bardzo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 22 Lut 2015 18:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Nie masz czasu szukać, ale na pisanie posta takowy się znajdzie? Dziwne;) poszukaj, może przy okazji dowiesz się cxegoś nowego dla siebie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#129 PostWysłany: 22 Lut 2015 19:12 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Fajnie, że piszesz takie konstruktywne uwagi. Już "dla siebie" rzeczywiście znalazłam. Ale myślałam, że na forum jesteśmy nie tylko "dla siebie". Oj, ja głupia naiwna :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 23 Lut 2015 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Hej, mam pytanie - czy warto wchodzić do środka Casa Mila i Casa Battlo? Polecacie którąś szczególnie czy to strata czasu? ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 23 Lut 2015 19:40 

Jest to na pewno coś innego, ciekawego ale moim zdaniem nie warto płacić aż tyle pieniędzy. 2 lata temu to był koszt ok. 20 EUR, dla mnie stracone pieniądze.
Góra
 PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 23 Lut 2015 19:49 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Oba są ciekawe z różnych powodów i mają niesamowite tarasy na dachach.

Jeśli wolisz bardziej przekrojowe ekspozycje (od twórcy przez inspiracje do detali architektonicznych), to lepiej wybierz się do Casa Mila (aka la Pedrera).
Jeśli chcesz podejrzeć, w jakich wnętrzach żyła majętna katalońska rodzina dzięki Gaudiemu, raczej skieruj kroki do Casa Batllio.

Bilety wstępu do tanich nie należą, ale to kwestia wyboru pomiędzy wrażeniami a - mniej więcej - 2 zestawami w tamtejszym McDonalds.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 23 Lut 2015 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
olajaw napisał(a):
Hej, mam pytanie - czy warto wchodzić do środka Casa Mila i Casa Battlo? Polecacie którąś szczególnie czy to strata czasu? ;)

Przy pierwszym pobycie, (tak jak mój 3 dniowy w tym roku) bym odpuścił, bo są ciekawsze rzeczy must see, za które warto zapłacić. Przy kolejnym raczej się zdecydujemy ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#134 PostWysłany: 24 Lut 2015 12:35 

Rejestracja: 24 Lut 2015
Posty: 2
Poczytaj sobie fajny poradniczek http://gorolazi.pl/co-zwiedzic-w-barcelonie/. Ja osobiście byłam w Barcelonie i udało mi się zobaczyć wszystkie opisane tu miejsca. No w zasadzie to takie kultowe miejscówki, bez których Barcelona nie byłaby Barceloną.

Btw jestem tutaj nowa, dopiero zapoznaje się z forum, mam nadzieje, że pomogłam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#135 PostWysłany: 24 Lut 2015 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Dziękuje wszystkim za pomocne odpowiedzi :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 24 Lut 2015 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Do obejrzenia na Youtube:

- slide show ze zdjęciami z Barcelony, taka zachęta do miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 24 Lut 2015 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 73
Loty: 61
Kilometry: 98 044
olajaw napisał(a):
Hej, mam pytanie - czy warto wchodzić do środka Casa Mila i Casa Battlo? Polecacie którąś szczególnie czy to strata czasu? ;)


Moim zdaniem do Casa Mila warto. Casa Battlo mnie rozczarowała, bardziej podobało mi się w Palau Guell. Oczywiście to moje odczucia, twoje mogą być zgoła odmienne. Jeśli "wpadasz" do Barcelony tylko na chwilę to odpuść sobie te atrakcje, zalicz z poziomu ulicy i idź połazić po Barri Gotic.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 27 Lut 2015 20:50 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 16
sebam135 napisał(a):
witam, w jakie dni i w jakich godzinach odbywają się pokazy fontann w tym tygidniu?

Jeśli już gdzieś było to przepraszam. Na tej stronie znaleźć można daty i godziny pokazów Magicznych Fontann:

http://w110.bcn.cat/portal/site/FontMag ... lang=en_GB

pooor napisał(a):
Od 07 stycznia do 26 lutego nie ma pokazów.

Faktycznie u góry strony widnieje taka informacja, chociaż już nieco niżej, w tabelce, mowa jest o datach 7-19 lutego... Zresztą, w tej chwili to już bez znaczenia ;)
_________________
Katalonia Bez Przewodnika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 27 Lut 2015 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 73
Loty: 61
Kilometry: 98 044
pooor napisał(a):
Od 07 stycznia do 26 lutego nie ma pokazów.

Faktycznie u góry strony widnieje taka informacja, chociaż już nieco niżej, w tabelce, mowa jest o datach 7-19 lutego... Zresztą, w tej chwili to już bez znaczenia ;)[/quote]

Dokładnie na tej stronie sprawdzałem, zanim to napisałem, musieli zmienić dranie :)

Na innej nie byli tacy szybcy :D
http://www.barcelonayellow.com/bcn/Barc ... e-montjuic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Prosiłam o radę, teraz sama zarekomenduję :D Oprócz wiadomych atrakcji Barcelony - dla wątpiących i zastanawiających się - zdecydowanie polecam wycieczkę na Montserrat :) Zwłaszcza dla tych, którzy lubią góry i ich klimat. Można tam spędzić bardzo fajny dzień pełen wrażeń - od przejażdżki kolejką gondolową, podziwianie wspaniałych widoków po drodze i już na górze, a następnie wjazd i wejście na saaamą górę tzn. najpierw wjazd funicularem, a potem mały trekking, aby podziwiać widok aż po Barcelonę, Morze Śródziemne i Pireneje - jest na co patrzeć zwłaszcza przy pięknej pogodzie :) Zamiast zjazdu funicularem do klasztoru Montserrat w drodze powrotnej polecam zejście na piechotę (ok.40minut), łatwa trasa wijąca się wokół gór z ładnymi widokami. A tutaj dalej pozostaje zwiedzanie Bazyliki, muzeum itd. Pamiętajcie, że na górze trochę chłodniej i wieje, przyda się coś cieplejszego ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
OSK uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group