Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Maj 2015 13:31 

Rejestracja: 07 Sty 2014
Posty: 136
W Auchan z okazji ich urodzin jest promocja, w której można zgarnąć 50 zł za udzielenie odpowiedzi na proste pytanie. Wygląda to tak, ze po sklepie chodzi animator z mikrofonem i co pół godziny zadaje pytanie konkursowe
osoba, która pierwsza zgłosi się do animatora i udzieli poprawnej odpowiedzi otrzymuje bon na 50 zł.

Pytanie z reguły są banalne typu: gdzie można sprawdzić cenę produktu. Mi udało się zgarnąć 5 bonów w 3 różnych lokalizacjach w Warszawie. Teoretycznie w konkursie można wziąć udział tylko jeden raz, ale praktyka pokazuje inaczej.

Konkurs jest organizowany w dniach: 21, 26 maja w godzinach 10:30-20 co 30 minut.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Maj 2015 08:21, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 25 Maj 2015 14:56 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Potwierdzam że pytania są banalne. Zapewne animatorka zapomni że braliśmy udział np 2 dni temu bo nie zapamięta wszystkim twarzy. Konkurs śmieszny ale po to on jest aby przyciągnąć ludzi do swojej Marki Auchan. Fajnie wygrać za darmo bon. Tylko trzeba śledzic animatorke np o 11:30 (nawet 5 min +/-) w Auchan Łomianki konkurs jeszcze był 14,16,18 maja
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Maj 2015 20:04 

Rejestracja: 24 Cze 2014
Posty: 28
Wygrałem już 7 bonów, jutro będę miał 9 :D
U mnie pytania były zawsze o cenę, wagę lub termin ważności danego produktu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Maj 2015 20:13 

Co pół godziny 50 złotych. Można z tego żyć :)

-- 25 Maj 2015 20:31 --

W moim Auchan pytają jakiego koloru jest logo. Logo jest na gazetce czerwono-białe ale wynagradzana jest odpowiedź czerwono- zielone.
Góra
 PM off
Juve lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Maj 2015 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
wychodzi na to, że w każdym auchan mają inne barwy, bo u mnie trzeba było do podanego zestawu dorzucić kolor niebieski- w każdym razie bon zdobyty:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Maj 2015 08:15 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
przyznać się kto mi animatora dopadł wczoraj wieczorem w poznańskim auchan :cry:
nie dość, że trzeba gościa szukać to jeszcze walka z forumowiczami :lol:
a pytanie było o hasło "zbijamy ceny..." ;)
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Maj 2015 07:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Wkurzające chodzić za Animatorem :P u mnie to Animatorką (zależy czy ładna :D). Czasem równo o 16:00 np a czasem 16:02 no i ktoś mnie ubiegł w ostatniej chwili bo przypadkowo koleś przechodził obok niej i odwrotnie. . (we wtorek). Dopiero udało mi się za 30 min. Ale najlepsze dopiero miałem przy odbiorze :< "Pracownicy sklepu Auchan i ich rodzina nie może odebrać bonu są wykluczeniu z promocji" masakra jakaś. Osobiście jako klient już gdy wolne od pracy nie mogą brać udziału a nawet moja rodzina. Chyba często tak jest w konkursach ;/ Niestety pracuje w Auchan (jeszcze uff miesiąc). W końcu koleżanka odebrała za mnie bon akurat była w tym sklepie. Spisują dane z dowodu jak coś.. Myślalem że ostatni konkurs o 20:00 a tu już po ptakach.. Odszukałem w innym sklepie i czekam na 20 gada, gada oferty, wybiła godzina i Pani poszła do domu po pracy ; D zonk. Ostatni konkurs był o 19:30.. I to chyba na tyle tej promocji. Jedyny bon oddałem mamie na "dzień matki" :P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Maj 2015 09:37 

Rejestracja: 07 Sty 2014
Posty: 136
Auchan przy modlińskiej w Warszawie godzina 14:28 nagle słyszę jak jeden facet na całe gardło przez połowę sklepu krzyczy: "Steffffaaaannn tu jest!!!!!!" Stefan niewiele myśląc bił własny rekord prędkości w sprincie i po chwili stał już przy urodziwej Animatorce, która z rozbawienia ledwo zdołała zadać pytanie: "gdzie można sprawdzić cenę produktu w Auchan?" Stefan i jego kompan zmarszczyli brwi, a w tym momencie ja udzieliłem prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie.

A konkretniej w temacie to Auchan organizuje konkurs internetowy, w którym można wygrać bony. Regulamin i zasady na poniższej stronie: http://www.konkurs.auchan.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:46 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 153
Ten stefan to pewnie użytkownik sciolo z forum :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group