Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2015 00:37 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 2
Cześć.
Będziemy a Andaluzji w lipcu w 2 osoby; wynajmujemy samochód, mamy plan i wystarczająco czasu na wszystko, co chcemy zobaczyć - prawie 2 tygodnie.
Zastanawiam się tylko, czy trzeba rezerwować noclegi z wyprzedzeniem. Mamy kilka pewnych punktów planu, gdzie zostaniemy po 2-3 dni i tam zarezerwuję. Ale dla całej reszty "objazdówki" wolałbym mieć pewną swobodę manewru, tak że jeśli się nam gdzieś spodoba bardziej to po prostu tam zostaniemy bez stresu, że jakiś nocleg w innym miejscu nam przepada. Z drugiej strony lipiec to jest "high season" - czy ktoś z Was może orientował się w tej sprawie? Czy w lipcu w miejscowościach typu Huelva / Kordoba / Granada znalezienie dwójki na jedną noc tak od ręki jest możliwe? I nie oznacza automatycznie najdroższego hotelu w mieście i rychłego bankructwa?

Dzięki, pozdrawiam,
dw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 03 Mar 2015 20:03 

Zarezerwuj hotele z możliwością anulowania do 24h przed przyjazdem. Coś na pewno znajdziesz na miejscu ale moim zdaniem o budżetowe noclegi z dnia na dzień będzie cieżko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
lipiec i sierpień to tam jest raczej taki medium/low[?] season, temperatury są trudne do wytrzymania [jeśli jakoś nieszczególnie przepadacie za upałami to polecam rozważyć zmianę terminu]

byłem kiedyś w Sevilli w lipcu, w porównaniu do pozostałych wizyt tamże w lipcu to miasto wydawało się może nie opustoszałe, ale było O WIELE mniej turystów niż np podczas innej wizyty na początku listopada
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
a granadzie w lipcu jeszcze ujdzie ale w sewilli, tak jak wspomniano, ja odkryłem nowe znaczenie słowa "piekarnik"
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:27 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 19
Też nie wyobrażam sobie Andaluzji w lipcu. Byłam w Sewilli w lutym, i jak słoneczko wyszło, to potrafiło ostro dopiec. Lato musi być tam straszne :D
Z drugiej strony, skoro to taki lekki off season, noclegi powinny być tańsze. Chyba ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:39 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 2
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zmiana terminu niestety nie wchodzi w grę - będą siesty i napoje chłodzące ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:35 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
ja obserwuje podnoszenie cen przez hotele, które wytypowałem wstepnie w Andaluzji.
Najtaniej wychodziły rezerwacje z wyprzedzeniem 7-8 miesięcy. Teraz ceny pną się do góry....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Mar 2018 00:12 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Z mojego doświadczenia wynika że tanio można zarezerwować z dnia na dzień na booking.com w "dzisiejsza świetna okazja". To w przypadku noclegów krótkoterminowych np jednodniowych. Mój ulubiony hotel w dłuższych trasach tylko na nocleg to Holiday Inn. Maja parking bezpłatny, śniadanie wliczone w cenę. Nocleg około 60EUR. Jeśłi chodzi o rezerwacje dłuższe na cały pobyt wakacyjny np tydzien to polecam airbnb.pl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group