Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#21 PostWysłany: 18 Mar 2015 18:26 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
To lekki stres nie powiem.
do 10 dni przed wyjazdem nie będzie potwierdzona rezerwacja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#22 PostWysłany: 02 Kwi 2015 15:55 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
Ja mam zrobioną rezerwację od 06.04 na Malcie. Niestety hotel jej nie ma. Co robić? Lecimy w 3 rodziny, pisałam do Alpharooms i na FB i na Support na razie zero odzewu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#23 PostWysłany: 07 Kwi 2015 13:08 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Odpowiedz z alpharoom.
ja mam termin na wplate do prawie konca maja.
jezeli za 2 tygodnie hotel mi nie potwierdzi rezerwacji to chyba odpuszcze.


Cytuj:
Please be advised that our accommodation supplier has contacted the Hipotels chain reservations department and they have confirmed that they have your reservation. However, the Hipotels Barrosa Park Hotel itself is currently experiencing a system issue that is causing some bookings to show incorrectly or not be visible to the reception. Their IT department is currently working on resolving this issue.

Once again, please be reassured that your booking is confirmed correctly and please accept our apologies for any concern this has caused you.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#24 PostWysłany: 07 Kwi 2015 14:25 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ale co odpuścisz? zapłatę za rezerwację? Napisali,że jest Twoja rezerwacja poprawnie zrobiona więc ze spokojem. Bierzesz to co dostałeś z alpharoom i meldujesz się z tym na recepcji :)
Najwyżej dadzą Ci lepszy pokój albo apartament :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#25 PostWysłany: 08 Kwi 2015 10:07 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
dokładnie.
Skorzystam z innego pośrednika.

Ale to czarny scenariusz.
Jak pisąłem za ok 2 tyg. napiszę do hotelu o potwierdzenie rezerwacji. Jeżeli hotel będzie miał rezerwację w bazie to w maju zapłacę za pobyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#26 PostWysłany: 10 Kwi 2015 15:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Ok sprawa wyjaśniona.

Dostałem potwierdzenie z Hotelu o dokonanej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#27 PostWysłany: 10 Kwi 2015 19:52 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
to duży pośrednik więc naprawdę nie zakładam żeby Cię ściemniali :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#28 PostWysłany: 10 Kwi 2015 20:23 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Oni tak dzialaja wlasnie, ze maja zarezerwowany pakiet miejsc i do ostatnich dni hotel nie ma dokladnych danych . Rezerwowalam kilka razy w alpharooms nie mialam zadnych problemow poza jak powyzej opisanym 4 os pokojem, ktory 10 dni przed wyjazdem okazal sie dwoma dwojkami. Czasem dzwonie do hotelu potwierdzic np. pozny check in i nie widze w tym nic zlego jednakze w przypadku alpharooms nie ma co dzwonic wczesniej niz na 2 tyg przed przylotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#29 PostWysłany: 16 Maj 2015 11:21 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
taka sytuacja.
3 dni temu całkowicie opłacałem 2 rezerwacje. Jedna przeszła od razu voucher, blokada na euro, kasa z karty ściągnięta,mail z podziękowaniem za wpłątę.
druga rezerwacja zawiesiła się z trakcie płacenia i tak : blokada na euro jest, voucher na mailu jest, mail z potwierdzniem zapłaty na mailu....kasa z karty nie zeszła..
Czekać, pisać, sami się przypomną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#30 PostWysłany: 21 Maj 2015 08:45 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 9
Loty: 51
Kilometry: 117 325
Dokonałem poprzez Alpharrooms 3 rezerwacji każda na jeden pokój na tydzień w czerwcu na Cyprze. Problemów żadnych do momentu gdy chcę zrezygnować z jednej z rezerwacji. Chce zapytać czy ktoś już rezygnował z rezerwacji i jak wygląda zwrot pieniędzy.
Napisałem do Alpharooms przez kontakt na konkretnej rezerwacji o chęci rezygnacji, ale żadnego odzewu, żadnej informacji że poczta została wysłana, nawet obraz strony się nie zmienił. Na razie to tylko 2 dni ale martwi mnie całkowity brak odpowiedzi. Pytam bo po prostu mnie to martwi.
Odnośnie rezerwacji ja pisałem do hotelu tydzień po zarezerwowaniu pokoi na Alpharooms, manager hotelu kazał podać datę rezerwacji i odpisał na jakie nazwiska są zarezerwowane pokoje, czyli w sumie potwierdził że moje rezerwacje istnieją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#31 PostWysłany: 23 Maj 2015 10:02 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
ja dostalem odpowiedz po tygodniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#32 PostWysłany: 05 Lip 2015 15:48 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
A jednak problem....rezerwacja Która sie zawiesila podczas placenia nie dotarla do hotelu w skutek czego po zamieszaniu i wyjasnieniu na jedna noc przeniesli nas do innego hotelu. Mimo tylu samo gwiazdek standard zupelnie różny. Czy mozna w zwiazku z tym cos od nich wywalczyc? Jakas rekompensate? Niby gdzies czytalem ze moga przenoesc do innevo hotelu ale ten w ktorym jestem dzis a ten ktory rezerwowalem to spora roznica. Nawet, na holidaycheck jest roznica 1pkt na 5 mozliwych...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#33 PostWysłany: 14 Mar 2016 22:13 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 1
Witam
Moze sie zbłaźnie ale coz...
Ostatnio rezerwowałem hotel przez alpharooms (Cypr) w terminie 9-16 maj - było na stronie głównej F4F. Po rezerwacji, wpisaniu danych i dokonaniu płatności wyskoczyło mi okno bym sie zalogował - choc ja sie w ogóle na niej nie rejestrowałem. Zadnego potwierdzenia rezerwacji na maila do tej pory nie dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#34 PostWysłany: 15 Mar 2016 10:04 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 22
Loty: 60
Kilometry: 139 705
Coś masz nie tak, ja od razu dostałem potwierdzenie wraz z voucherem, też rezerwowałem na Cyprze. I mogłem się zalogować u nich na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#35 PostWysłany: 19 Kwi 2016 20:27 

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 1
a ja radzę się trzymać od nich z daleka. Zrobiłam rezerwację, chciałam ją modyfikować. Wreszcie po długim czasie napisali,żebym odwołała rezerwację i zabukowała od nowa.Tak też zrobiłam, niestety pobrali mi z karty prawie 50 funtów za rezygnację. Złodzieje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#36 PostWysłany: 19 Kwi 2016 22:04 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
A jakie były warunki rezerwacji?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#37 PostWysłany: 15 Maj 2016 16:44 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Ma ktoś do nich adres mailowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#38 PostWysłany: 15 Maj 2016 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
Jeżeli masz numer rezerwacji to polecam: https://www.alpharooms.com/contact-us

Adres mailowy to: support@alpharooms.com
Góra
 Profil Relacje PM off
mik111 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#39 PostWysłany: 15 Maj 2016 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Ją ze swojej strony mogę polecić.
Zarezerwowalem hotel, niestety dzień przed dowiedziałem się o śmierci bliskiej osoby w rodzinie i musiałem szybko działać. Miałem opcje non refoundable.
Po napisaniu do supportu potwierdzili możliwość przebookowania noclegów na inny termin bez dopłaty.

Wcześniej ok. 4 razy bookowalem hotele na ich stronie i nigdy nie było problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#40 PostWysłany: 17 Sie 2016 07:18 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 2
alpharooms.com!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA.Tak rezerwowałem i się zawiodłem.alpharooms.com -na stronie gdzie rezerwowałem hotel były podane błędne informacje co do odległości do plaży,opinie klientów były wzięte z innego hotelu.Przy
próbie odzyskania pieniędzy (rekompensaty)stanowczo twierdzili że podane dane były prawdziwe.Nie polecam.Żal im było 100 funtów,a ja straciłem tydzień w Turcji zamiast na plaży to przy baseniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group