Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 137  Następna
Autor Wiadomość
#1201 PostWysłany: 31 Mar 2015 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Jakby ktoś chciał skorzystać z kuponu rabatowego 100zł na opony, to chętnie oddam. Obdzwoniłem znajomych i nikt nie potrzebuje opon, na łysych będą jeździć, no co za ludzie ;)

Edit: nieaktualne


Ostatnio edytowany przez xartix, 31 Mar 2015 18:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1202 PostWysłany: 31 Mar 2015 17:53 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 256
tez jeden kupon do oddania. na pw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1203 PostWysłany: 31 Mar 2015 17:54 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Mnie by sie przydal taki kupon tylko jaka jest kwotaminimalna zakupu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1204 PostWysłany: 31 Mar 2015 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
600 pln

-- 31 Mar 2015 18:16 --

Czy kupony działają na formy płatności - przesyłka kurierska pobraniowa i odbiór osobisty (bez przedpłaty) ?

W jaki sposób pomagacie sobie z tymi kuponami ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1205 PostWysłany: 31 Mar 2015 18:25 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Działają tylko przy płatności z góry
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1206 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:55 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 97
Też posiadam niewykorzystany kupon. Jeżeli macie jakieś propozycję to proszę o kontakt osobę zainteresowaną...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1207 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:15 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Widzę, że sprzedaż tabelek z indeksami prędkości za 1zł kwitnie:) Do tego w komplecie lecą karty 150zł.
Sam kupiłem wspomnianą tabelkę, buty i karty. Wszystko poszło jak zawsze ale przed chwilą na maila przyszło coś takiego:
Kod:
Witamy.

Twoje konto zostało zablokowane na 3 dni, ponieważ wykorzystujesz oferty do innych celów niż sprzedaż wystawionego przedmiotu (np. fikcyjne płatności, skorzystanie z promocji, rabatów). Wystawione w Allegro transakcje powinny mieć na celu wyłącznie sprzedaż przedmiotu poprzez nasz Serwis, a usługa PayU w Allegro ma służyć tylko dokonywaniu zapłaty za dany przedmiot. n

Zapoznaj się z Regulaminem usługi PayU.

Wystawione przez Ciebie przedmioty zostały usunięte, a Twoje aktualne oferty kupna anulowane. Opłaty za usunięte wraz z blokadą konta transakcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który Twoja oferta była widoczna w serwisie.

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas:

http://allegro.pl/contact/bwcontact.php?id=57157956&t=1

Uwaga: kontakt w inny sposób wydłuży czas reakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#1208 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:30 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 97
Jak to się nazywa?

Karolina_s
- Proszę o maila w PW - nie mogę odpisać i info ile. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1209 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:47 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
TomashBX - ale co się jak nazywa? sytuacja? chyba "Polish coupon abuse ring" :D
no chyba że tabliczka - "tabela prędkosci, opis oznaczeń na oponach", ale aukcja już zakończona.
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1210 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:53 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 97
kasiat - Właśnie to, szukałem i nic nie ma...
Pomysł z lakierowaniem felg już nie przechodzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1211 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:56 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 4
Zostały mi 2h kuponu na opony. Ktoś zainteresowany lub ma sposób na spieniężenie ;) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1212 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:02 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
kasiat napisał(a):
TomashBX - ale co się jak nazywa? sytuacja? chyba "Polish coupon abuse ring" :D
no chyba że tabliczka - "tabela prędkosci, opis oznaczeń na oponach", ale aukcja już zakończona.

Nie zakończona a zabita:)
http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemKil ... 5227278719
Aczkolwiek dlaczego?
Kategoria wydaje się być prawidłowa. Aukcja regulaminu nie łamała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1213 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:08 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Ja kupiłem jakieś nakładki na koła, może przepłaciłem bo z wysyłką 25zł ale wygląda mniej podejrzanie niż kupowanie czegoś za 1 zł. I tak 75zł na plus i jak do tej pory brak maila z blokadą... odpukać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1214 PostWysłany: 31 Mar 2015 22:14 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
U mnie blokada ale nic nie piszą o 3 dniach :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1215 PostWysłany: 31 Mar 2015 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A ja sobie chciałem szczerze opony kupic. Komplet ok 1300. Tylko ze w nieallegrowym sklepie mogę je kupic za ok 1050. Ciekawe czy specjalnie ceny podnieśli na Allegro bo kupony sa czy tez to taki polski "biznes" ze na aukcji kupuje sie cos, co ktos dopiero weźmie z hurtowni i odsprzeda pod swoją firma drożej.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1216 PostWysłany: 31 Mar 2015 23:26 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 153
Bardzo dobrze, że tak zrobili. Powinni poblokować zamówienia wszystkim tym kombinatorom.
Większość Was narzeka na państwo, że politycy oszukują i kradną, a gdy tylko Wam nadarzy się okazja, robicie to samo.
Skoro dają kupon na opony, to albo kupujemy opony, albo go nie wykorzystujemy. A nie tworzymy fikcyjne aukcje za grosze i za resztę $ dobieramy z innej kategorii.
Cebulactwo przerażające.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1217 PostWysłany: 01 Kwi 2015 00:10 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
@testuje
Czytam Twoje posty, w tym powyższy i zastanawiam się, czego Ty szukasz na tym forum.
Ono naprawdę da sobie radę bez Twoich moralizatorskich wywodów...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1218 PostWysłany: 01 Kwi 2015 09:21 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
testuje napisał(a):
Bardzo dobrze, że tak zrobili. Powinni poblokować zamówienia wszystkim tym kombinatorom.
... A nie tworzymy fikcyjne aukcje za grosze i za resztę $ dobieramy z innej kategorii.
Cebulactwo przerażające.

Kolego. Użyłem legalnie aplikacji. Kupiłem legalnie kilka rzeczy (jeżeli były wystawione niezgodnie z regulaminem to nie moja wina, a allegro). Przy płatności kupon dodał się sam. Nie wpisywałem żadnych magicznych kodów, nie używałem żadnych skryptów. Zrobiłem tak jak robię zawsze podczas zakupów. W sumie mogłem to zrobić nieświadomie nawet.
Nie wystawiłem żadnej fikcyjnej aukcji. Kupiłem od zupełnie mi nieznajomej osoby tabelę prędkości. Mam jakieś oznaczenia na oponie- chciałem zobaczyć co oznaczają. Proste!
Tabelę otrzymałem. Czy kupując ją złamałem regulamin? Mógłbyś podać który pkt?
Czy osoba która sprzedaje tabelę prędkości przygotowaną przez siebie w pdf złamała regulamin? Który pkt?
robert83 napisał(a):
Ja kupiłem jakieś nakładki na koła, może przepłaciłem bo z wysyłką 25zł ale wygląda mniej podejrzanie niż kupowanie czegoś za 1 zł. I tak 75zł na plus i jak do tej pory brak maila z blokadą... odpukać...

Sprzedawca wystawił tabelę prędkości w dziale pozostałe. Nie widzę lepszej kategorii. Jak wspomniałem otrzymałem takową przygotowaną przez sprzedawcę. Sprzedał więc swój produkt (coś w stylu poradników), a cenę ustalił jaką ustalił. Na jakiej podstawie Allegro usunęło mu aukcję i czemu miała wyglądać podejrzliwie? Przez cały marzec tych aukcji było znacznie więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1219 PostWysłany: 01 Kwi 2015 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
sebjag, za przeproszeniem -[...] jakieś farmazony ;)
doskonale wiesz, że użyłeś kuponu niezgodnie z przeznaczeniem, a teraz jakieś teksty - że legalnie, że w dobrej wierze, itd. ;)

Myślę, że Alledrogo pogrozi palcem i konta odblokują 8-)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►


Ostatnio edytowany przez Roku, 01 Kwi 2015 17:10, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1220 PostWysłany: 01 Kwi 2015 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
sebjag napisał(a):
testuje napisał(a):
Bardzo dobrze, że tak zrobili. Powinni poblokować zamówienia wszystkim tym kombinatorom.
... A nie tworzymy fikcyjne aukcje za grosze i za resztę $ dobieramy z innej kategorii.
Cebulactwo przerażające.

Kolego. Użyłem legalnie aplikacji. Kupiłem legalnie kilka rzeczy (jeżeli były wystawione niezgodnie z regulaminem to nie moja wina, a allegro). Przy płatności kupon dodał się sam. Nie wpisywałem żadnych magicznych kodów, nie używałem żadnych skryptów. Zrobiłem tak jak robię zawsze podczas zakupów. W sumie mogłem to zrobić nieświadomie nawet.
Nie wystawiłem żadnej fikcyjnej aukcji. Kupiłem od zupełnie mi nieznajomej osoby tabelę prędkości. Mam jakieś oznaczenia na oponie- chciałem zobaczyć co oznaczają. Proste!
Tabelę otrzymałem. Czy kupując ją złamałem regulamin? Mógłbyś podać który pkt?

W regulaminie promocji (wykorzystania kuponu) jest wprost napisane że masz kupić towar za 600PLN w kategorii Opony. Tak jak kiedyś wcześniej było na zabawki. Kupując tylko tabelke a resztę gdzieś indziej, wykorzystałeś promocje (kupon) niezgodnie z jej regulaminem.
Więc nie pisz że mogłeś to zrobić nieświadomie.

A to że aplikacja działa niepoprawnie to jest osobna sprawa, dziwie się że nie próbują tego przeprogramować tak, żeby działało zgodnie z podanym regulaminem. Patrząc od strony programistycznej to nie wydaje się być jakieś bardzo skomplikowane żeby zamiast sprawdzać obecność kategorii w zakupach oraz kwote - sprawdzać czy zadana kwota była w calosci z tej kategorii.

Teoretycznie Ci którym konto zostało zablokowane mogą reklamować że robili duże zakupy i mieli w planie dorzucić jeszcze opony a kupon sam się wybrał z powodu wadliwego działania aplikacji. I Allegro powinno się oblizać i odblokować, bo to oni zawalili. A userowi "się kliknęło" w ramach aplikacji.
I tutaj masz racje - to wina Allegro, a nie Twoja że tak daje się wykorzystać aplikacje. Dalej pozostaje już taka ludzka przyzwoitość - zawinąć kasę z allegro czy nie. Z racji że to forum specjalizuje się w wyszukiwaniu "błędów" i "okazji" , to moralizowanie tutaj jest faktycznie nie na miejscu. Chociaż osobiście również jestem zniesmaczony takim wyciskaniem paru PLNow.

Cytuj:
Czy osoba która sprzedaje tabelę prędkości przygotowaną przez siebie w pdf złamała regulamin? Który pkt?
[...]
Sprzedawca wystawił tabelę prędkości w dziale pozostałe. Nie widzę lepszej kategorii. Jak wspomniałem otrzymałem takową przygotowaną przez sprzedawcę. Sprzedał więc swój produkt (coś w stylu poradników), a cenę ustalił jaką ustalił. Na jakiej podstawie Allegro usunęło mu aukcję i czemu miała wyglądać podejrzliwie? Przez cały marzec tych aukcji było znacznie więcej.

[/quote]
Wyżej pisałeś że kupiłeś tabelkę od nieznajomej osoby i że Ciebie to nie interesuje jako kupującego, bo to sprawa allegro, jeśli aukcja była niezgodna. To dlaczego Ciebie interesuje czemu allegro usunęło mu aukcje? Może sam na boku zakupił coś z kuponem na krzywą aukcje i gdy mu blokowali, to usunęli mu jego wszystkie wystawione aukcje (czytaj przykład maila wcześniej). Powodów usunięcia aukcji może być sporo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2734 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 137  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group