Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Lip 2014 12:50 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 5
Czyli skoro nie zmienili lotów we wtorek 22 lipca, nie mam szans ubiegać się o zwrot na takich zasadach jak w mailu powyżej?
Bo dostałem od nich usługę WizzFLex, która zasadniczo gówno daje, bo każdy lot jest droższy 2-3 razy niż gdybym brał go od zera, czyli w efekcie muszę i tak dużo dopłacać... Ciągle nie wiem co robić, a lot już we wtorek. Ktoś ma jakiś pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 20 Lip 2014 12:54 

dzwoń na ich tani nr. telefonu wizzair 22 351-94-92 zapytaj jak oni to widzą i co ci zaproponują skoro nie chcesz lecieć
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Lip 2014 12:57 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
To dość miło, ze strony Wizza
Mogę poczekać na tzw. rozwój sytuacji do tego w ostatniej chwili mogę dostać zwrot 120%
Jakoś to optymistycznie brzmi

-- 20 Lip 2014 12:57 --

To dość miło, ze strony Wizza
Mogę poczekać na tzw. rozwój sytuacji do tego w ostatniej chwili mogę dostać zwrot 120%
Jakoś to optymistycznie brzmi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Lip 2014 13:58 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 5
Anonymous napisał(a):
dzwoń na ich tani nr. telefonu wizzair 22 351-94-92 zapytaj jak oni to widzą i co ci zaproponują skoro nie chcesz lecieć

Dziękuję za odpowiedź!
By nie było niejasności - zdaję sobie sprawę, że póki lot nie zostanie odwołany, nie ma powodu by traktować mnie jakkolwiek ulgowo (zwroty itp), nie mam też żadnego żalu do Wizzair o to, w końcu firma musi zarabiać.
Jedyne o co (poniekąd) pytam, to takie "czy mam szans jednak coś wskórać", bo doświadczenie z linią Wizzair mam zerowe, i nie wiem czy może wyłącznie tracę swój czas licząc na to, że pójdą mi na rękę...

Muszę jednak przyznać, że przez ostatnie dwa tygodnie dowiedziałem się bardzo dużo o konflikcie w tamtym rejonie. Każdego dnia człowiek się uczy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Lip 2014 14:03 

Na 1-stronie tego tematu masz podane co można ugrać, z tego co piszesz tak jak cytowany autor masz do lotu 2 dni
Kod:
Dzisiaj dostałem odpowiedz na email i ponowny tel załatwił sprawę ;-)

Także dzwońcie 2 dni przed odlotem i da się to załatwić - poniżej "warunki":


- Klient nie pokrywa opłaty za zamianę, pokrywa ewentualną różnicę w cenie biletu.

- Klient może wybrać dowolną trasę z dostępnych w siatce Wizz Air Hungary (W6).

- Klient może wybrać datę oddaloną najpóźniej 6 miesięcy od oryginalnej daty lotu.


W celu dokonania zmiany uprzejmie proszę o kontakt z naszym Telecentrum.
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Lip 2014 14:34 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 41
stan na dzisiaj z infolinii:
z powodu dużej liczby zmian na loty do Izraela, wizzair dodaje usługę wizzflex do rezerwacji i potem trasę zmienia się już samodzielnie na ich stronie (dotyczy lotów do 31.07).
Trzeba zatem najpierw zadzwonić na "tani" numer 223519492, poprosić o dodanie wizzflex podając nr rezerwacji i potem zmieniać lot samodzielnie.
Zmiana może być na dowolny kierunek np. jeśli ktoś miał WAW-TLV może także zmienić na BUD-IST - po wybraniu alternatywnego lotu pokaże się czy jest dopłata i ile wynosi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Lip 2014 14:35 

Rejestracja: 11 Gru 2013
Posty: 8
Loty: 102
Kilometry: 275 113
Anonymous napisał(a):
Wow, to zrobiłeś interes życia. Ja tam mam bilety wizzair na marzec i jak się nie pogorszy sytuacja to juz się nie mogę doczekać (za 200 zł RT bilety do Tel-Avivu taka okazja moze się juz nie powtórzyć, do tego samoloty póki co latają inic nie zapowiada by się to miało zmienić, sam konflikt izraelsko palestyński trwa jakby od zawsze i nic nie zapowiada by miał nastac trwały pokój)


Wiesz, łatwo się z kogoś śmiać... To są moje pierwsze wakacje z nową dziewczyną, nie wiem jak ona zachowuje się w ekstremalnych sytuacjach i wolę dopłacić trochę pieniędzy, niż spędzać wakacje w ciągłym stresie lub biegając do schronów, podczas gdy rodzina w Polsce, wyrywa sobie włosy z głowy ze stresu... Sam bym poleciał raczej :)

Do marca masz kupę czasu, na Twoim miejscu nawet nie traciłbym na myślenie o tym, bo i tak wszystko się zmieni.

Czasem mam wrażenie, że ludzie tutaj uważają, że jak ktoś tanio gdzieś poleciał to jest to jakiś powód do wielkiej dumy i wielkie osiągnięcie. Ja należę do tych, którzy wolą dopłacić te 100zł dziennie i spać w hostelu, niż nocować na dziko w namiocie, gdzie każdy może mnie okraść. Ktoś ma inne zdanie i oszczędza, super, fajna sprawa, ale czy to powód do dumy i naśmiewania się z ludzi, którzy jednak płaca za pewne usługi? Doceńmy to, że ktoś ma ciekawość świata i w ogóle wyjeżdża z Polski, zamiast szufladkować na turystów i wielkich podróżników. Z góry sorry za offtopic.
Góra
 Profil Relacje PM off
bonieq2 lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 22 Lip 2014 14:52 

Sorry, jesli odniosles takie wrażenie bo mało dyplomatycznie wyrazilem swoją opinię o zbyt pochopnej rezygnacji (wizzair, czartery latają a i dopłata była spora, choc to wasza decyzja i życzę udanych wakacji nie w Izraelu a w Barcelonie tez super)
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 22 Lip 2014 16:47 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 4
Witam, jeżeli byłby ktoś zainteresowany mam do sprzedania bilety dla 2 osób w Wizzair na trasie:
05.08.14 r : Warszawa - Tel Awiw - CENA 545 zł z 1 dużym bagażem i 2 małe bagaże podręczne (teraz 1023 zł)
19.08.14 r : Tel Awiw - Katowice - cena 850 zł.(bagaże jak wyżej) (teraz 3278zł)
Do cen należy doliczyć opłatę za zmianę nazwiska na biletach zgodnie z opłatami w WizzAir.

ktoś pisał wcześniej że " Z rozkładu zniknęły też wtorkowe loty z Warszawy do Tel-Aviv w sierpniu. Czekam na info na maila o zmianie."
dzwoniłem na info dzisiaj i powiedzieli że nie ma żadnych odwołanych żadnych lotów ani zmian dni a ewentualny zwrot zgodnie z cennikiem podanym na stronie więc porażka...:/ jedynie zamknięty jest 1 terminal..więc nie wiem skąd takie info.

W przypadku zainteresowania biletami proszę o kontakt : email: bartoszantas@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 22 Lip 2014 17:27 

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 64
Loty: 48
Kilometry: 50 130
barth01 napisał(a):
Witam, jeżeli byłby ktoś zainteresowany mam do sprzedania bilety dla 2 osób w Wizzair na trasie:
05.08.14 r : Warszawa - Tel Awiw - CENA 545 zł z 1 dużym bagażem i 2 małe bagaże podręczne (teraz 1023 zł)
19.08.14 r : Tel Awiw - Katowice - cena 850 zł.(bagaże jak wyżej) (teraz 3278zł)
Do cen należy doliczyć opłatę za zmianę nazwiska na biletach zgodnie z opłatami w WizzAir.

ktoś pisał wcześniej że " Z rozkładu zniknęły też wtorkowe loty z Warszawy do Tel-Aviv w sierpniu. Czekam na info na maila o zmianie."
dzwoniłem na info dzisiaj i powiedzieli że nie ma żadnych odwołanych żadnych lotów ani zmian dni a ewentualny zwrot zgodnie z cennikiem podanym na stronie więc porażka...:/ jedynie zamknięty jest 1 terminal..więc nie wiem skąd takie info.

W przypadku zainteresowania biletami proszę o kontakt : email: bartoszantas@gmail.com



Przez 2 dni wtorkowych lotów nie było w systemie. Śledziłem je ponieważ mam bilety na 12 - 16 sierpnia i miałem nadzieję, że anulowali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Lip 2014 17:58 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 4
ok widocznie coś z systemem robili... też mam taką nadzieję że anulują ale nie zanosi się na to niestety..

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Lip 2014 18:19 

Rejestracja: 14 Lut 2013
Posty: 26
Czy ktoś w ogóle wybiera się do Izraela w najbliższych miesiącach, czy rezegnujecie? Ja razem z trójką znajomych lecę 2-6 września. Czy ktoś leci w podobnym terminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Lip 2014 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
ja wróciłem tydzień temu, sytuacja z tego co czytam wciąż taka sama.
Zero problemów, w zasadzie to jest najlepszy okres na podróż do Izraela/Jordanii bo jest bardzo mało turystów, powinny być niższe ceny no i luz wszędzie. W Petrze tydzieńtemu nasz taksówkarz powiedział że czegoś takiego to on dawno nie widział, bo zawsze jest 20, 30, 50 autokarów a jak my przyjechaliśmy (o 11 w dzień) to były 3 :D
Góra
 Profil Relacje PM off
forever89 lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:20 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 24
rosik93 napisał(a):
Czy ktoś w ogóle wybiera się do Izraela w najbliższych miesiącach, czy rezegnujecie? Ja razem z trójką znajomych lecę 2-6 września. Czy ktoś leci w podobnym terminie?


4 - 9 września. Dziewczyna trochę kręci nosem bo rakiety i czołgi, jak to kobiety. Na razie czekamy na "rozwój sytuacji". Wizz air odwołuje najbliższe loty więc może nie będzie się nad czym zastanawiać... no może nad nową destynacją

PS: Ja nie zauważyłem tańszych noclegów przez ostatni miesiąc. Chyba że macie na myśli szukanie już na miejscu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:35 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
niedobrze, pewnie i nasi przewoźnicy zrobią to samo
http://www.tvn24.pl/samoloty-zawracaja- ... 322,s.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Wizz właśnie zawiesił loty
http://www.fly4free.pl/pilne-wizz-air-z ... o-izraela/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:53 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 41
rosik93 napisał(a):
Czy ktoś w ogóle wybiera się do Izraela w najbliższych miesiącach, czy rezegnujecie? Ja razem z trójką znajomych lecę 2-6 września. Czy ktoś leci w podobnym terminie?


Dzisiaj loty do Izraela zawiesiły Lufthansa, Austrian, Swiss Air, KLM..
Izraelskie ministerstwo transportu wezwało natychmiast te linie do powrotu twierdząc że "lotnisko Ben Gurion jest bezpieczne dla lądowań i wylotów".

Przedwczoraj w prasie izraelskiej była informacja o 100 milionach USD szacowanych strat dla branży hotelarskiej z powodu anulowań tylko zagranicznych turystów. Może wystarczyć jedna rakieta w bliższych lub dalszych okolicach lotniska, nie przechwycona przez żelazną kopułę aby ruch turystyczny zamarł całkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Lip 2014 21:58 

Rejestracja: 01 Cze 2014
Posty: 254
niebieski
Na chwile obecną Wizzair wstrzymał loty na dzisiaj i jutro. Ja mam lot 24 Warszawa Tel Aviv i z rozmowy z konsulatem wynika, ze ten lot się odbędzie. Sytuacja może jednak ulec zmianie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 22 Lip 2014 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 86
Loty: 17
Kilometry: 19 476
Ja aktualnie jestem strasznie zniesmaczona całą sytuacją z wizzair i tel avivem ponieważ miałam zaplanowany lot waw-tlv-waw na 15-22 lipca. Z powodu sytuacji jaka tam aktualnie się znajduje zrezygnowałam z lotu. 16 lipca dowiedziałam się, że była możliwość darmowej zmiany daty lotu bądź miejsca. Zadzwoniłam do wizzair straciłam 'miliony złotych' ale poradzili mi żebym na reklamacji napisała e-maila do nich to może uda mi się coś zawalczyć za ten miniony lot, a drugi będę mogła sobie zmienić do 3 godz przed odlotem na spokojnie na inne miejsce bądź inną datę. Na reklamacji facet zaczął robić ze mnie nienormalną, że ONI NIGDY NIE ZMIENIALI NIC ZA DARMO I KONIEC KROPKA A JA SOBIE COŚ WYMYŚLIŁAM, pomijając fakt, że tak zaczął argumentować dopiero w którymś e-mailu z kolei, a na początku pisał o wszystkim tylko nie na temat. Następnie postanowiłam zmienić lot powrotny tlv-waw na inne miejsce lotu tak jak powiedzieli, że możemy. Także 21 zadzwoniłam do nich i znów straciłam 'miliony' złotych i dowiedziałam się, że jednak oni sobie stwierdzili, ze można zmienić tylko na inną datę ponieważ już poprzedni lot się odbył z waw do tlv. Więc nie to, że zabierają kupę kasy na połączeniach to jeszcze za każdym razem jest inna wersja. Także dzięki wizzair straciłam 2 loty z bagażami , a oni zachowali się trochę nie halo. Dlatego wszystkim którzy chcą zmieniać coś niech zrobią to im szybciej się da ponieważ jeszcze zmienią 5 razy zdanie na temat lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 22 Lip 2014 23:54 

Rejestracja: 11 Gru 2013
Posty: 8
Loty: 102
Kilometry: 275 113
Anonymous napisał(a):
Sorry, jesli odniosles takie wrażenie bo mało dyplomatycznie wyrazilem swoją opinię o zbyt pochopnej rezygnacji (wizzair, czartery latają a i dopłata była spora, choc to wasza decyzja i życzę udanych wakacji nie w Izraelu a w Barcelonie tez super)


No jak widać, jednak nie do końca pochopnie. Wizzair odwołał mój lot:
http://www.tvn24.pl/samoloty-zawracaja-rejsy-sa-odwolywane-linie-lotnicze-nie-lataja-do-izraela,452322,s.html
http://www.fly4free.pl/pilne-wizz-air-zawiesza-czasowo-loty-do-izraela/

Dzięki wcześniejszej zmianie, zaoszczędziłem pieniądze na rezerwacje hotelu, które by przepadły, paliwo i czas na podróż z Wrocławia do Katowic oraz opłatę za parking i co najważniejsze, wielki zawód z powodu wakacji, które straciłem. Może te 500 zł, to nie tak dużo jednak :).

Mimo wszystko, doceniam przeprosiny :).

Polecam wszystkim najpierw dzwonić na tani numer do Wizzaira i dopiero po wyjaśnieniu wszystkich kwestii i przygotowaniu się do rozmowy na normalnej infolinii (numery rezerwacji, daty i numery lotu, na który chcemy dzwonić), dokonać zmiany rezerwacji. Obsługa działa bardzo sprawnie i nie przedłuża procedury, więc spokojnie da się zmieścić w 8-10 minutach i nie wydać milionów, o których wspomina dominno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group