Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 142  Następna
Autor Wiadomość
#2321 PostWysłany: 01 Wrz 2014 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Z tego jaja były tylko noclegi 3x1noc :)

We wtorek lecę do Malagi, jakby mi loty odwołali...
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2322 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
a czy komukolwiek odwołali już lot? z tego co widzę, anulacje dotyczyły tylko hoteli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2323 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Łukasz napisał(a):
a czy komukolwiek odwołali już lot? z tego co widzę, anulacje dotyczyły tylko hoteli


Mi odwołali.
Ale... patrzę i jest przebookowany na inną godzinę tego samego dnia, mimo, że pierwotna godzina się nie zmieniła. :D
Śmieszne to. :)
Ale cóż... odzywał się nie będę przecież. Już polecę tym wcześniejszym rejsem... niech stracę. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2324 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Odwolano mi nocleg z jaja 60usd. Czy ktos komu odwolali a hotel jednak mial reserwache jako ok odbyl nicleg i bylo bez problemow?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2325 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:35 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
lendziro napisał(a):
Odwolano mi nocleg z jaja 60usd. Czy ktos komu odwolali a hotel jednak mial reserwache jako ok odbyl nicleg i bylo bez problemow?


Poczytaj kilka stron wcześniej, znajdziesz odpowiedź, wcale nie jest tak kolorowo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2326 PostWysłany: 01 Wrz 2014 10:57 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
lendziro napisał(a):
Odwolano mi nocleg z jaja 60usd. Czy ktos komu odwolali a hotel jednak mial reserwache jako ok odbyl nicleg i bylo bez problemow?


Właśnie wróciłem z Kopenhagi! 25.08.2014 anulowano mi jeden nocleg z jaja za 60$ plus jakiś inny, nie podali lokalizacji a numer rezerwacji nie pasował do żadnej innej. Przed wyjazdem /28.08/ napisałem maila do hotelu i odpisali, że rezerwacje / 2 noce / są anulowane. Mimo to w recepcji pani po długich poszukiwaniach po nazwisku znalazła rezerwację na jedną noc, tą na którą nie otrzymałem anulacji! Przy okazji w Kopenhadze za 65$ dostałem miejsce w 6 osobowym pokoju. Jedynka w najtańszym hostelu kosztowała 1300 dk.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2327 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Kolejne 2 rezerwacje padły.

Ciekawe wakacje czas zacząć :D

Gdyby ktoś miał namiar na jakiś deal albo bez zdradzania dealu pomóc mi w rezerwacji proszę wiadomości na PW. Jakoś się odwdzięczę.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2328 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Czy te wszystkie padajaxe rezerwacje na hotele to tylko jaja 60 usd z amerykanskiej strony czy niemcy i grecy tez dzialaja
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2329 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
USD 60$ x3
EUR Grek 40eur x2

Czy dzwonienie do tych Kleszczy coś da?
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2330 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
lendziro napisał(a):
Czy te wszystkie padajaxe rezerwacje na hotele to tylko jaja 60 usd z amerykanskiej strony czy niemcy i grecy tez dzialaja

Nie wiem, czy oni to jakoś ręcznie sprawdzają, ale że mam parę noclegów z jajek 50usd to obserwuje wątek i nie przypominam sobie o anulacjach jajkowych innych niż 60, ale oczywiście mogę się mylić, u mnie 60 już odbyte, 50 na razie trzymają się mocno
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2331 PostWysłany: 01 Wrz 2014 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Byłem tydzień temu na Malcie. Tak jak wcześniej wspominałem - aft anulowało mi noclegi mniej niż dwa tygodnie przed przyjazdem. Rezerwacje robione a jajek na 60$. Było 5 noclegów, za każdy lekka dopłata. Hotel, w odpowiedzi na mojego maila z zapytaniem, poinformował mnie, że moje rezerwacje się trzymają. Uznałem, że pojadę i ewentualnie przekonam się na własnej skórze.

Na miejscu okazało się, że rezerwacja została anulowana, hotel został o tym poinformowany kilka dni później niż ja (w mailu od aft).

Przy okazji - nie polecam hotelu Ambassador. Menedżer chciał za ww. pokój zainkasować po 50 euro na osobę za dobę. Kiedy wyjaśniałem mu, że rezerwacja robiona była w kwietniu, a pokój na rezerwacji jest 2 osobowy, on upierał się, że to niemożliwa cena dla całego pokoju, ciągle sugerując że w aft musiałem płacić za jedną osobę.
Oczywiście zrezygnowałem z nocowania w tak beznadziejnym hotelu, w którym młody recepcjonista z koprem na twarzy jest żywcem wyrwany z lat 60-tych; gdzie godzina wifi kosztuje 3 euro, zaś chytry menedżer, zacierający dłonie, aż ślini się wobec wyimaginowanego zarobku.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#2332 PostWysłany: 01 Wrz 2014 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Dzwoniłem do tych wsz*rzy.

Co mi powiedzieli:

1) Użyłem tego samego 2 razy (kłamstwo :)) Jajka nie można było użyć 2 razy.
2) Pieniądze oddadzą mi po 40 dniach :)

Wydałem: 180euro i 270 USD za 9 nocy.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2333 PostWysłany: 01 Wrz 2014 17:22 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Opiszę ku przestrodze swoją sytuację. Zarezerwowałem przy użyciu kodu lucky (tylko jedna rezerwacja) nocleg w Wiedniu (1 nocleg) w czerwcu na 25/26.08.2014 w hotelu Courtyard by Marriott Wien Schönbrunn. Z karty pobrali jakieś 120 PLN zaraz po rezerwacji. Na początku sierpnia czytając o anulacjach na forum, napisałem do hotelu w celu potwierdzenia rezerwacji. Otrzymałem odpowiedź, że wszystko jest ok i rezerwacja jest przedpłacona.
Po dotarciu na miejsce okazało się, że hostelbeds anulował rezerwację w dniu 22.08. Hotel oczywiście zrzucił winę na pośrednika i nie poczuwał się do winy. Nie dostałem żadnej informacji od airfasttickets o anulacji ani zwrotu pieniędzy na konto. Znalazłem inny nocleg (niestety droższy) i napisałem do nich o zwrot pieniędzy, ale do dnia dzisiejszego nic nie dostałem. Pozostaje udać się do banku i wszcząć procedurę chargeback.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2334 PostWysłany: 01 Wrz 2014 17:49 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Tata napisał(a):

Co mi powiedzieli:

1) Użyłem tego samego 2 razy (kłamstwo :)) Jajka nie można było użyć 2 razy.


A moze miales kilka kont w tej samej wersji językowej, co tez zdaje sie bylo zabronione? To akurat są w stanie łatwo wykryć poprzez proste zapytanie na bazie danych, jesli rezerwowales na te same dane osobowe lub placiles ta sama karta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2335 PostWysłany: 01 Wrz 2014 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Właśnie mi odpisali na reklamację: "Dear Ms Olga" :D

Nawet nie czytają co się do nich pisze tylko, że nie przeszło security check. Masakra jakaś.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2336 PostWysłany: 01 Wrz 2014 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1429
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
No dobra to doradźcie jak sciagnac od nich kase jak karta ktora placilem zostala zamknieta i rachunek tez... moge pisac do nich ale jak mi odpisza "dear olga." To słabo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2337 PostWysłany: 01 Wrz 2014 21:54 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Tata napisał(a):
Dzwoniłem do tych wsz*rzy.


Mam wrażenie, że niektórzy tutaj zatracili obiektywizm w ocenie AFT...
Przecież nawet rezerwując loty/hotele zgodnie z zasadami i mając po jednym e-mailu zarejestrowanym w każdej wersji językowej (chyba tylko rosyjska nie rozsyłała kodów) w Wielkim Tygodniu można było dostać ok. 30 kodów (jajek) w różnych walutach o łącznej wartości ponad 1000 EUR. Mało...? To dodam jeszcze, że od kilku miesięcy wcześniej serwis publikował/rozsyłał raz na jakiś czas kody na kilkadziesiąt EUR/GBP/USD, w tym również i takie wielokrotnego użytku.
Także spokojnie można było dzięki nim oszczędzić jakieś 5k PLN, jeśli nie więcej, a to wszystko przy rezerwacjach zgodnych z warunkami danego kodu czy ogólnymi serwisu AFT.
A że niektórzy są zbyt pazerni i chcieli więcej i więcej, rezerwując nie zawsze zgodnie z zasadami, to mogą mieć teraz tylko pretensje do siebie, a nie do AFT, który i tak zrobił w tym roku taką promocję z kodami, która prawdopodobnie nie powtórzy się przez najbliższe kilka lat w żadnym serwisie.

Powiem więcej, nawet gdyby AFT od jutra anulowało wszystkie pozostałe noclegi i loty, to i tak powinniśmy być im wdzięczni, a nie wieszać teraz na nich psy za jedną, czy drugą anulację.
Setki, jeśli nie tysiące osób z tego forum oszczędziło dzięki nim na wykorzystanych już lotach czy pobytach naprawdę spore pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#2338 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że organizację mają katastrofalną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#2339 PostWysłany: 01 Wrz 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Tata napisał(a):
1) Użyłem tego samego 2 razy (kłamstwo :)) Jajka nie można było użyć 2 razy.


Ja do nich napisałem z pytaniem dlaczego mi anulowali hotel - jako dowód "2 razu" przesłali mi numer potwierdzenia lotu, który też z kodem był kupiony. Raczej innym, ale w krótkim odstępie czasu na tej samej wersji językowej (de).
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2340 PostWysłany: 01 Wrz 2014 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Sranda jaka pazerność. Co Ty gadasz.

1) Bookowałem 9 nocy, wszystko zgodnie ich zasadami. Żadnych tricków itp. Najtańszy nocleg mam za 25euro za noc, więc nie ma tu mowy o noclegach za 3 grosze.

2)1 konto na 1 kraj? Czyli chcesz mi powiedzieć, że jeśli dostałem 10 jajek GR, to mogłem wykorzystać tylko jedno? Bez jaj. :D Poza tym, skoro piszesz coś o oszczędzeniu 1000 euro i jednocześnie bronisz AFT, wspominając o jednym koncie na kraj, to chyba się to kupy nie trzyma.
3) Moje hotele bookowane były 30 marca oraz 20 kwietnia. Anulacje od 28mego sierpnia, choć zorientowałem się dopiero wczoraj. Wylot mam za 8 godzin. Nie byłbym zły gdybym dzień przed wyjazdem na wakacje nie musiał szukać noclegów.
4) Paniusia odebrała telefon i co chwila się rozłączała "żeby coś sprawdzić" na koniec mi wmawiała, że zrobiłem coś czego nie zrobiłem (użycie tego samego kodu 2 razy), co jak wiecie nie było możliwe. Jakieś głupoty odnośnie ochrony klientów itp. Ogólnie jakbym miał 8 lat może bym w to uwierzył.
5) Dlaczego tak zrobili? Myślę, że powód jest prosty. Stanęli przed wizją upadku, więc doszli do wniosku, że lepiej nadszarpnąć zaufanie klientów i zrobić tysiące ludzi w balona niż zbankrutować.
5) Sranda, wytłumaczysz też moją pazernością otrzymanie przeze mnie emaila odnośnie anulowania rezerwacji Admina Kamila? Może powinni mi też przesłać dane jego karty na koniec tłumacząc "for jor sekjurity, ser".
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 142  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group