Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
#961 PostWysłany: 10 Paź 2015 00:41 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
Anonymous napisał(a):
rezerwacja musi być co najmniej w kwocie:
Kod:
Rezerwacja musi mieć łączną wartość (bez opłat i podatków) gości co najmniej 282 zł (lub jej równowartość w walucie lokalnej *


https://www.airbnb.pl/referrals/terms_a ... eservation

czyli zniżka się nie należy a jeśli zarezerwuje przy kolejnej rezerwacji powyżej tej kwoty czy dostanę zniżkę???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#962 PostWysłany: 10 Paź 2015 02:17 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 57
Loty: 161
Kilometry: 221 089
niebieski
klapio napisał(a):
Przecież odpowiedziałem Ci już na to pytanie w tym temacie...

klapio napisał(a):
Ocznik napisał(a):
Czyli nawet jeśli na koncie mam uzbierane przykładowo 500PLN a nocleg który chce zarezerwować kosztuje 250PLN to po użyciu kodu znikną wszystkie środki dostępne na moim koncie, a nie tylko 250PLN?

Nie, zabiorą Ci tyle ile będzie kosztował nocleg. Środków z poleceń będziesz mógł użyć dopiero wtedy gdy cena za nocleg będzie wynosić minimum 75$ (~282zł) i jest to kwota bez opłat serwisowych i za sprzątanie.


Więc podsumowując, zostawią Ci resztę z poleceń.


Wybacz, ale nie do końca zrozumiałem Twoją wypowiedź w poprzednim wątku. Zmyliło mnie zdanie "Środków z poleceń będziesz mógł użyć dopiero wtedy gdy cena za nocleg będzie wynosić minimum 75$ (~282zł) i jest to kwota bez opłat serwisowych i za sprzątanie." Akurat jeśli chodzi o to to byłem tego świadomy! Dziękuje za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#963 PostWysłany: 10 Paź 2015 09:11 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 62
Loty: 18
Kilometry: 113 707
Powiedzcie mi proszę, czy żeby uzyskać od Airbnb rabat na kolejną rezerwację w 'reklamowanej przez nich' kwocie 376 zł trzeba tylko polecić ich znajomemu, który zrobi rezerwację na min. 75 dolarów (ok. 280 zł), czy też dotyczy zarówno rezerwacji pokoju i bycia gospodarzem? Moje pytanie wynika z tego, że w regulaminie 'Refferal Program' piszą "(...) either as a guest or as a host", a po polsku się to jakoś dzieli już... Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#964 PostWysłany: 10 Paź 2015 09:20 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
To jest stawka za polecenie kogoś, kto zostanie gospodarzem.

Za polecenie gościa, który odbędzie nocleg jest niższa (25 USD przeliczone na odpowiednią walutę, o ile dobrze pamiętam)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MattKa uważa post za pomocny.
 
      
#965 PostWysłany: 10 Paź 2015 15:38 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 1
kolejne pytanie zwiazane z wykorzystaniem srodkow z promocji. Kolezanka zalozyla konto z mojego zaproszenia i dokonala rezerwacji na pierwszy wyjazd (na ponad 350 Euro) jednak przy platnosci nie bylo zadnego rabatu (18 Euro) o ktorym pisano w mailach.

Czy moze miec na to wplyw fakt, ze nie byla to cena regularna widoczna na portalu tylko oferta specjalna ktora zaproponowal nam host? Nie moglam odszukac takiej restrykcji w regulaminie, ale moze cos przeoczylam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#966 PostWysłany: 10 Paź 2015 19:14 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 180
Czy wiecie może, do kiedy ważne są kody do wybranych państw/miast na -10 Euro (bez MWZ)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#967 PostWysłany: 15 Paź 2015 22:30 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Del
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#968 PostWysłany: 18 Lis 2015 18:38 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 24
Czy macie informacje, żeby zmieniło się coś ostatnio w kuponach na Airbnb?

Teraz otrzymuje się 80 zł na rezerwacje za min. 290 zł. Ale czy otrzymuje się to na pierwszą rezerwacje, bo czytałem ostatnio, że dopiero kupon zaaktywuje się na drugą rezerwacje.

Nawet tutaj na Fly4free pojawiła się taka informacja (wcześniej chyba jej nie było). Czyli teraz dla nowych użytkowników kupon zniżkowy 80 zł aktywuje się nie na pierwszą a dopiero na drugą rezerwacje? Mógłby to ktoś sprawdzić?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#969 PostWysłany: 20 Lis 2015 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 12
Tak się trochę czaję do tego airbnb i chciałem zapytać o jedną kwestię. Z uwagi na to, że kasa schodzi od razu przy rezerwacji, chciałem zapytać bardziej doświadczonych, kiedy najlepiej bookować nocleg w tym serwisie? Mam już bilety lotnicze do Andaluzji na przełom maja / czerwca 2016 r. i... no właśnie. Na booking.com nie ma problemu, bo mogę przebierać w ofertach, gdzie płatność jest na miejscu albo kasa schodzi z konta na parę dni przed wyjazdem i nawet już sobie coś zarezerwowałem. Ale na airbnb mam na oku parę fajnie prezentujących się apartamentów w lepszych cenach, gdzie mógłbym trochę przyoszczędzić. Podróż w składzie 2 osoby dorosłe + 4 letnie dziecko.

Dzięki za ewentualną pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#970 PostWysłany: 20 Lis 2015 16:25 

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 27
xBogoriax napisał(a):
Tak się trochę czaję do tego airbnb i chciałem zapytać o jedną kwestię. Z uwagi na to, że kasa schodzi od razu przy rezerwacji, chciałem zapytać bardziej doświadczonych, kiedy najlepiej bookować nocleg w tym serwisie? Mam już bilety lotnicze do Andaluzji na przełom maja / czerwca 2016 r. i... no właśnie. Na booking.com nie ma problemu, bo mogę przebierać w ofertach, gdzie płatność jest na miejscu albo kasa schodzi z konta na parę dni przed wyjazdem i nawet już sobie coś zarezerwowałem. Ale na airbnb mam na oku parę fajnie prezentujących się apartamentów w lepszych cenach, gdzie mógłbym trochę przyoszczędzić. Podróż w składzie 2 osoby dorosłe + 4 letnie dziecko.

Dzięki za ewentualną pomoc.


W airbnb jest możliwość wycofania rezerwacji a jej konsekwencje określane są przez hosta. Po przejściu w daną ofertę w tabeli "Ceny" jest punkt "Anulowanie rezerwacji:". Tam możesz dowiedzieć się jakie masz możliwości anulowania rezerwacji.

Dodatkowo airbnb zabezpiecza całą transakcję i przelewa środki gospodarzowi po zakończeniu twojej podróży.

Co do terminu rezerwacji to ja robię tak: Robię rozeznanie na wielu stronach. Zazwyczaj na bookingu trafia się najlepsza oferta z możliwością anulowania i ją(lub parę) rezerwuje. Następnie sprawdzam na airbnb i jak znajdę naprawdę korzystną ofertę to ją biorę i anuluję te na bookingu. Jeśli nie ma żadnej, to czekam i co jakiś czas sprwadzam. Mam czas na research i planowanie ale zabezpieczony jestem na bookingu.

Ostatnio jednak często kończy się na rezerwacji na airbnb ;)

-- 20 Lis 2015 15:39 --

boskii napisał(a):
Czy macie informacje, żeby zmieniło się coś ostatnio w kuponach na Airbnb?

Teraz otrzymuje się 80 zł na rezerwacje za min. 290 zł. Ale czy otrzymuje się to na pierwszą rezerwacje, bo czytałem ostatnio, że dopiero kupon zaaktywuje się na drugą rezerwacje.

Nawet tutaj na Fly4free pojawiła się taka informacja (wcześniej chyba jej nie było). Czyli teraz dla nowych użytkowników kupon zniżkowy 80 zł aktywuje się nie na pierwszą a dopiero na drugą rezerwacje? Mógłby to ktoś sprawdzić?

Image


Każdy link polecający rządzi się swoimi prawami i warto jest szukać różnych bo zdarzają sie bardzo korzystne.
Nie spotkałem się jednak z sytuacją, w której pieniądze były by dopiero dostępne przy drugiej rezerwacji.

To osoba polecająca otrzymuje pieniądze, po podróży osoby obdarowanej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#971 PostWysłany: 21 Lis 2015 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
A próbował ktoś anulowania w airbnb z uwagi na szczególną sytuację? Np teraz Paryż albo Bruksela?
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#972 PostWysłany: 24 Lis 2015 18:14 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
hej,

Czy ktoś posiada maila do supportu Airbnb? Ponieważ host anulował mi nocleg i kupon tym samym też przepadł, chciałabym odzyskać 23 euro kuponu gdyż anulacja nie była spowodowana z mojej winy. Czy ktoś próbował uzyskać od nich pomoc w sprawie kuponu "dla nowych użytkowników"?

Dzięki,
Karina
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#973 PostWysłany: 24 Lis 2015 23:31 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Napisz do nich ze swojego konta, dostaniesz odpowiedź na maila i tak później będziesz kontynuować.

Ja miałem dwa miesiące temu sytuację z odwołaniem noclegu w ostatniej chwili.
Trochę trwało, zanim się ogarnęli i trzeba było ich naciskać, żeby wykonywali szybkie ruchy.
Ale potem stanęli na wysokości zadania. Ponieważ było późno zgodzili się na moją propozycję, że zwrócą za znaleziony najbliższy hotel - postawili tylko limit 200 EUR.
Nocleg był z kuponem na 100 USD (nie dla nowych użytkowników) i przyznali nowy kupon na taką samą kwotę.
Oprócz tego zwrócili kasę za hotel i parę EUR dopłaty poza kuponem za niezrealizowany pobyt poprzez nich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#974 PostWysłany: 25 Lis 2015 02:43 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
@karin861

Upewnij się, czy kupon aby na pewno przepadł.
Wiem, że kiedyś tak było, jednak ostatnim razem kupon działał wielokrotnie mimo anulowanego noclegu przez hosta.
Sam bym się na tym złapał nie sprawdzając nawet ponownie, czy kupon będzie działał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#975 PostWysłany: 01 Gru 2015 00:22 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
Hej wszystkim,

Po raz pierwszy skorzystałem z airbnb nieco ponad tydzień temu, bo nie mogłem żadnego taniego noclegu znaleźć. Przyznam, że nie czytałem regulaminu i zdaję sobie sprawę, że nie było to w porządku z mojej strony, aby prosić gospodarza o nocleg jeden dzień wcześniej, niemniej jednak automatycznie zaakceptował moją prośbę, po czym dostałem jego wiadomość, że tak się nie robi i niestety nie może mi pomóc, a nie ma już możliwości anulowania. Przede wszystkim chcę teraz wiedzieć, czy to prawda i czy mogę odzyskać pieniądze, bo dla airbnb nocleg się odbył i pytają mnie teraz o opinię, a tu nie ma nawet do kogo reklamacji pisać, na ich stronie nie znajduję żadnego kontaktu. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#976 PostWysłany: 01 Gru 2015 02:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
chartsman napisał(a):
(...) prosić gospodarza o nocleg jeden dzień wcześniej (...) nie ma już możliwości anulowania.

Możesz sprecyzować. Chodzi o prośbę o zmianę terminu noclegu ? Kiedy o to prosiłeś ? I co jest napisane w warunkach oferty na temat anulacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#977 PostWysłany: 01 Gru 2015 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
chartsman napisał(a):
...nie było to w porządku z mojej strony, aby prosić gospodarza o nocleg jeden dzień wcześniej, niemniej jednak automatycznie zaakceptował moją prośbę, po czym dostałem jego wiadomość, że tak się nie robi i niestety nie może mi pomóc...

yyy rozumiem, że zrobiłeś rezerwację noclegu 1 dzień przed planowanym noclegiem ?
nie widzę nic w tym złego / dziwnego :roll:

Niby który pkt. regulaminu złamałeś ? ;)

Host włączył opcję "Rezerwacji Natychmiastowej" (automatycznej) -> więc nie rozumiem o co kaman :roll:
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#978 PostWysłany: 01 Gru 2015 19:19 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
mezzo napisał(a):
chartsman napisał(a):
(...) prosić gospodarza o nocleg jeden dzień wcześniej (...) nie ma już możliwości anulowania.

Możesz sprecyzować. Chodzi o prośbę o zmianę terminu noclegu ? Kiedy o to prosiłeś ? I co jest napisane w warunkach oferty na temat anulacji ?

Sprawdziłem, jak to było dokładnie i tak: 18.11. po 23:00 (faktycznie trochę późno, ale co poradzę, że jestem nocnym markiem) wysłałem prośbę o nocleg 19/20.11. i została ona automatycznie zaakceptowana, zaś dzień później gospodarz do mnie napisał, że stanowczo za mało czasu mu dałem i nie może mnie przenocować, a "strona - nie wiedzieć czemu - nie daje mu już możliwości anulacji". Na tym stanęło, odpisałem tylko, że nic się nie dzieje, a sam się skontaktuję z airbnb, by to wyjaśnić, jak wrócę do domu. Tak się tylko składa, że nie znajduję żadnego kontaktu do nich, a kasa została pobrana. W warunkach anulacji wówczas wyczytałem, że pierwsza noc i opłata manipulacyjna nie jest do zwrotu, gdy ja zmienię plan, ale przecież to nie ja go zmieniłem, tylko potencjalny gospodarz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#979 PostWysłany: 01 Gru 2015 19:24 

Rejestracja: 01 Gru 2015
Posty: 34
Loty: 2
Kilometry: 17 226
Witam.
Mam kilka pytań, których wcześniej chyba nikt nie zadawał:
1.Tydzień temu założyłem konto i potwierdziłem je mailowo. Dzisiaj przeczytałem o zniżkach dla nowych, więc usunąłem to konto i mam zamiar utworzyć nowe na inny mail. Będą się czepiać?
2. Czy ma znaczenie od kogo jest link polecający? Czy koniecznie musi być od osoby z tego samego kraju?
3. W lipcu lecę do Japonii na 17dni, lepiej teraz już rezerwować nocleg, czy jeszcze poczekać?

O to już ktoś pytał,ale nie mogę znaleźć odpowiedzi:
Czy istnieje opcja rezerwacji terminu z późniejszą zapłatą?
W sensie, że rezerwuje teraz, a zapłacił bym w styczniu.


Edit:
@chartsman: https://twitter.com/AirbnbHelp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#980 PostWysłany: 01 Gru 2015 19:27 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
jeżeli całą korespondencje masz przez airbnb to do nich pisz. Myślę, że staną po Twojej stronie i poza odzyskaniem pieniędzy dostaniesz jeszcze jakiś voucher. Miałeś dobre intencje i chciałeś wszystkim dać więcej zarobić. Host się nie spisał, więc ciężko żebyś ponosił tego konsekwencje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 102  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group