Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 11 Paź 2014 17:22 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
pytanie techniczne bo naczytałem się trochę o tych wszystkich anulacjach.
chce wziąć apartament na 7 dni i tak:
-rezerwacja na 2 dni - na moje konto minus 170zł ( z aktualnego kodu) - pierwsza rezerwacja na airbnb
-rezerwacja na 2 dni - na konto żony minus 170 zł ( z aktualnego kodu) - też pierwsza
-rezerwacja na 3 dni - na moje konto z rabatem 300z z poprzedniej promo?
W warunkach nie widzę zapisu żeby było to zabronione ale...
Miał ktoś kiedyś tak i anulowali badź zostawili te rezerwacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#562 PostWysłany: 11 Paź 2014 18:38 

Jak to przejdzie to cud, szczegolnie ze re same nazwiska i pewnie macie siebie na fb :)
Góra
 PM off  
      
#563 PostWysłany: 11 Paź 2014 18:41 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no właśnie - choć na fb mnie nie znajdą :)
ale 170 zł za obecne promo na mnie i drugi kod ( ten 300zł) to już chyba rozsądnie?
z tym drugim za 170zł już nie bede kombinował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#564 PostWysłany: 12 Paź 2014 03:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 181
Loty: 16
Kilometry: 18 007
Zbanowany
Mój ostatni wypad do Mediolanu. Apartament na 3 noce, każda z innego konta, realnej osoby o tym samym nazwisku. Każda z kodem rabatowym. Wszystko ok, nie było problemów, znaczy się, że nie taki diabeł straszny ;)

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#565 PostWysłany: 12 Paź 2014 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
topaz102 napisał(a):
Wszystko ok, nie było problemów, znaczy się, że nie taki diabeł straszny ;)

Znaczy się, tym razem się udało :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 12 Paź 2014 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 181
Loty: 16
Kilometry: 18 007
Zbanowany
Nie mam multikont, więc nie wiem, gdzie mogłem złamać regulamin :)

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#567 PostWysłany: 12 Paź 2014 11:50 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Ostatnio za dużo kont zablokowali to może teraz się wstrzymują
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#568 PostWysłany: 12 Paź 2014 21:57 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
korpus napisał(a):
Napisz do Airbnb i zapytaj :P A tak serio, to nie możesz użyć różnych kart? Po co podejmować głupie ryzyko, że przed wyjazdem Ci skasują Twoje rezerwacje?


A 2 rezerwacje ( konto moje i konto żony ) a płatności dwoma kartami ale na moje dane? ( Visa, Mastercard) ?

-- 12 Paź 2014 21:57 --

korpus napisał(a):
Napisz do Airbnb i zapytaj :P A tak serio, to nie możesz użyć różnych kart? Po co podejmować głupie ryzyko, że przed wyjazdem Ci skasują Twoje rezerwacje?


A 2 rezerwacje ( konto moje i konto żony ) a płatności dwoma kartami ale na moje dane? ( Visa, Mastercard) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:09 

użycie jednej karty do rezerwacji dwóch rezerwacji różnych osób to jedna z głównych przyczyn anulacji rezerwacji, równie dobrze podejrzenie o multikonto może spowodować logowanie się na oba konta z komputera o tym samym adresie ip (jak tu moderator może po chwili sprawdzić adresy ip komputerów forumowicza, z którego się logował, to i dla airbnb nie stanowi to problemu - choć od dłuższego czasu nie korzystam bo wcale bez kodów nie jest tak tanio, a i inne kwestie dla mnie są ważniejsze)
Góra
 PM off  
      
#570 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:16 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no ja właśnie chciałem wykorzystać 2 kody przy 7 dniach pobytu ( jeden z ostatniej promo i ten ze strony głównej) Ale w takim razie robię tylko z 100$ - wyjda 3 dni na Teneryfie za 250zł ( 2os. i dziecko) więc myślę,że ok. A na resztę zrobię w innym hotelu bez kombinacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:20 

Po doświadczeniach tu opisanych nie ma jednego wzornika postępowania airbnb, choć widoczne jest lekkie odpuszczenie airbnb w ściganiu multikont. Chcesz to rezerwuj kilka rezerwacji z użyciem kilku kont oraz kodów, strach o rezerwacje będzie do końca, taki urok korzystania z airbnb (nie wiadomo czy zlikwidują, a jeżeli tak to kiedy).
Góra
 PM off  
      
#572 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:25 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no własnie chce mieć względny spokój - plan więc taki. Wykorzystuje jeden kod, pierwsza rezerwacja z airbnb wiec ryzyko anulacji raczej minimalne. Mimo wszystko robię rezerwacje w innym hotelu z możliwością darmowej anulacji ( odwołam w dniu planowanego pobytu) Wylot mam popołudniu więc jak rano nie będzie anulacji z airbnb to odwołam tą z hotelu.
Chyba dobrze kombinuję? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 12 Paź 2014 22:30 

O ile będzie bezproblemowy kontakt z gospodarzem w airbnb i nie przegapisz terminów darmowej anulacji rezerwacji hotelu/i np. na booking to generalnie tak.
Góra
 PM off  
      
#574 PostWysłany: 13 Paź 2014 13:21 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ok. to jeszcze jedno może banalne pytanie ale- jesli zniżka jest na pierwszy wyjazd to mogę zrobić rezerwację np. na 20.02 żeby odebrać rabat a potem zrobić już kolejną rezerwację w innym mieście i wykorzystać ten kod na 100$ ( ale tutaj chciałbym zamieszkać 18.02 więc wcześniej)
no to chyba nic złego? kolejność rezerwacji nie musi chyba się zgrywać z datami rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 13 Paź 2014 14:50 

Rejestracja: 18 Cze 2013
Posty: 35
Hej ! Dostalem takiego maila od airbnb 21 sierpnia 2014
"We're contacting you in regards to your upcoming reservation. It's come to our attention that the coupon code applied to your reservation is not valid. We realize that you may have acted with only good intentions, but we ask that you refrain from doing this in the future, so as to avoid further action on your account.
Should you wish to keep your reservation, the follow steps must be completed within 24 hours:
- Complete both online and offline Verification - https://www.airbnb.com/verify
We look forward to hearing back from you within 48 hours. If we do not hear from you by that time, your reservation will be cancelled"

Oczywiscie nie dokonalem zadnej weryfikacji
Jednak wchodzac na swoje konto dalej mam swoje podroze potwierdzone, co o tym myslec. czy niedlugo dostane wiadomosc o anulowaniu moich noclegow ? Czy moge probowac nocowac ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#576 PostWysłany: 13 Paź 2014 14:58 

Dostałeś maila z 21 sierpnia, do tej pory nic nie zrobili... dziwne w sumie. Pierwszy raz się spotykam z taką wiadomością. Ja bym próbował nocować oczywiście wszystko wyjdzie w praniu przy kontakcie z hostem w celu ustalenia szczegółów przekazania kluczy, czy zameldowania.
Jaki to był kod, tak z ciekawości?
Góra
 PM off  
      
#577 PostWysłany: 13 Paź 2014 20:55 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 40
Witam,
mam pytanie odnośnie kodu zniżkowego na 170 zł (przy minimalnej wartości rezerwacji 340 zł), o którym niedawno była informacja na fly4free.pl (KOD: BelongToTheWorld). Z tego co wyczytałem w regulaminie, jednym z warunków korzystania z kodu jest pełna weryfikacja konta (wraz z dowodem tożsamości). Mi kod póki co nie działa, ale dopiero co wysłałem zdjęcie dowodu osobistego. Więc nie działa albo dlatego, że jeszcze nie zweryfikowali mi dokumentu albo po prostu już się wyczerpał.
Orientuje się ktoś czy kod jeszcze działa?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#578 PostWysłany: 13 Paź 2014 20:59 

blazejbaklazan napisał(a):
Witam,
mam pytanie odnośnie kodu zniżkowego na 170 zł (przy minimalnej wartości rezerwacji 340 zł), o którym niedawno była informacja na fly4free.pl (KOD: BelongToTheWorld). Z tego co wyczytałem w regulaminie, jednym z warunków korzystania z kodu jest pełna weryfikacja konta (wraz z dowodem tożsamości). Mi kod póki co nie działa, ale dopiero co wysłałem zdjęcie dowodu osobistego. Więc nie działa albo dlatego, że jeszcze nie zweryfikowali mi dokumentu albo po prostu już się wyczerpał.
Orientuje się ktoś czy kod jeszcze działa?
pozdrawiam


Jak na kod, który podano na stronie głównej w czwartek popołudniu, to sobie sam dopowiedz
Góra
 PM off  
      
#579 PostWysłany: 13 Paź 2014 21:06 

blazejbaklazan napisał(a):
Orientuje się ktoś czy kod jeszcze działa?
pozdrawiam

Kod zdechł. W piątek pięknie działał bez ŻADNEJ weryfikacji.
Góra
 PM off  
      
#580 PostWysłany: 13 Paź 2014 21:10 

Anonymous napisał(a):
blazejbaklazan napisał(a):
Orientuje się ktoś czy kod jeszcze działa?
pozdrawiam

Kod zdechł. W piątek pięknie działał bez ŻADNEJ weryfikacji.


Zapewne tylko dlatego tak długo, że masa osób mając inne rezerwacje na koncie airbnb podchodzi do tych kodów jak do jeża z postawionymi kolcami tj. nieufnie i bardzo ostrożnie
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 102  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group