Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 464 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 20 Sie 2014 11:14 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
asiorus napisał(a):
"Michelle L, Aug 19 05:20:

Hi Joanna,
First of all, thank you for contacting Airbnb. I can see from your profile that you're a regular user of our site so let me be the first to welcome you to the family! You seem to have really integrated into the Airbnb community since you joined and we love that enthusiasm.
Joanna, I'm very sorry about the inconvenience of not receiving what you were promised however, it seems as though we have no notice of this promotion and it is not reflected on our system under your coupons or discounts.
I am very sorry that you were led to believe you would gain this discount but it was not from Airbnb. As a small token of our gratitude in lieu of being misled I would like to offer you a coupon to the value of $100 to use on your next adventure with Airbnb."

Trochę czekałam, ale Michelle się postarała 8-)



Dostałem wiadomość z IDENTYCZNĄ treścią od JESS :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#442 PostWysłany: 20 Sie 2014 16:09 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Zapytałam czemu nie wiedzą nic o kodach ;)
Cytuj:
Hello Kasia,

Thank you for getting back to me.

We are still trying to find out why is Compathy sharing this misleading information especially since we can see that they've offered some vouchers that cannot be applied to our reservations. These vouchers are originated from Compathy itself and there is further communication required in order to establish ways in which they can match their own coupons with ones we have in offer so that our users can freely use it on Airbnb site.

I am sorry for any inconvenience. I hope you will experience many brilliant stays with us in the future.
In the meantime we will continue investigating their offer and try to find mutual solution that will not cause any further confusion to our users.

Best regards,

Valerie
http://www.airbnb.com/help

Skoro kupony jednak działają na Airbnb, to ktoś tu ściemnia :D
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 20 Sie 2014 17:38 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
To ja mam teraz zagwozdkę. Po reklamacji na airbnb dostałam kupon na 100$ od Patricka, jednak kiedy próbuję coś z jego pomocą zarezerwować pojawia się komunikat: "Popraw następujące elementy: Kod ważny tylko dla konkretnego użytkownika" :?
Napiszę zaraz do airbnb a wy też lepiej sprawdźcie, czy wasze kupony działają poprawnie.
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 20 Sie 2014 17:47 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
sprawdzasz w swoim koncie w airbnb?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 20 Sie 2014 17:54 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
Oczywiście

Edit: już dostałam odpowiedź z nowym, działającym kuponem :)
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?


Ostatnio edytowany przez Oleńka, 20 Sie 2014 18:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 20 Sie 2014 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Oleńka napisał(a):
To ja mam teraz zagwozdkę. Po reklamacji na airbnb dostałam kupon na 100$ od Patricka, jednak kiedy próbuję coś z jego pomocą zarezerwować pojawia się komunikat: "Popraw następujące elementy: Kod ważny tylko dla konkretnego użytkownika" :?
Napiszę zaraz do airbnb a wy też lepiej sprawdźcie, czy wasze kupony działają poprawnie.


Mój działa poprawnie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 20 Sie 2014 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2014
Posty: 38
Loty: 10
Kilometry: 15 292
Tak tylko mówię, że mi też udało się dostać $100 :) Przysłali mi tak około godziny 16:30. Zatem jeszcze takie nominały rozdają. Nie mniej jednak w wiadomości do nich ani razu nie wspomniałem, że chcę jakąkolwiek rekompensatę - bardziej poinformowałem o tym jaki numer wywinęło Compathy i tyle :) Pisałem od razu po angielsku, a konto airbnb zostało zarejestrowane za pomocą prawdziwego konta facebook.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#448 PostWysłany: 21 Sie 2014 01:51 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
A ja czekam na odpowiedz juz ponad dzień, czy komuś jeszcze nie odpisali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 21 Sie 2014 02:10 

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 6
Wygląda na to, że wszystko zależy, kto zostanie przypisany do naszego zgłoszenia. Jak widać, niektórzy chętnie dzielili kuponami, z kolei inni za nic nie chcieli dać nawet drobnego pocieszenia.

Mam tylko nadzieję, że John M ze słonecznej Florydy nie jest przypisany do mnie na stałe, bo ciężko widzę naszą współpracę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 21 Sie 2014 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 41
A ja dostałem coś takiego
Cytuj:
Hi ,

First of all, thank you for contacting Airbnb, my name is Andy and I am here to help. I can see from your profile that you're a long time user of our site. You seem to have really integrated into the Airbnb community since you joined and we love that enthusiasm.

Przemyslaw, I'm very sorry about the inconvenience of not receiving what you were promised however, it seems as though we have no notice of this promotion and it is not reflected on our system under your coupons or discounts.

I am very sorry that you were led to believe you would gain this discount but it was not from Airbnb. As a small token of our gratitude in lieu of being misled I would like to offer you a coupon to the value of $30 to use on your next adventure with Airbnb.

To use this coupon simply paste the code below into the box provided on the payment page before you process your payment.

Code:
Expires: 2015-08-20

This $100 USD coupon is good for one-time use and is just for you. To use it, click the link that says "Coupon Code?" next to the subtotal on the booking page and enter the code.

Przemyslaw, I hope this helps you some way. If you require further assistance, please do not hesitate to respond directly to this email, I'll do my best to take care of you!

Best wishes,

Andy


Najśmieszniejsze jest to, że w pierwszej części Andy napisał że kod jest na 30$ a w drugiej że na 100$. Sprawdziłem - jest na 100 $ :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 21 Sie 2014 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
PFP napisał(a):
Wygląda na to, że wszystko zależy, kto zostanie przypisany do naszego zgłoszenia. Jak widać, niektórzy chętnie dzielili kuponami, z kolei inni za nic nie chcieli dać nawet drobnego pocieszenia.

Mam tylko nadzieję, że John M ze słonecznej Florydy nie jest przypisany do mnie na stałe, bo ciężko widzę naszą współpracę ;)


Konsultanci nie są na stałe, do innego zgłoszenia (nie w sprawi compathy i nie z tego działu) została mi przydzielona inna osoba.
2b3one - dostałam identyczną wiadomość od Andy'ego ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 21 Sie 2014 09:53 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 9
Odpowiedź z 20.08, 22.30:

Hello,
Compathy is sending some of their users emails regarding this promotional coupon apologizing for the misinterpretation. The coupon was intended to be for Japanese users that use Compathy only, The coupons that your friends have received were issued in error. We aren't deactivating these coupons but we aren't compensating users for the misinterpretation. I apologize for any inconvenience this may have caused.
If you have any additional questions or concerns, please feel free to contact me directly,
Best wishes,
Matthew J
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 21 Sie 2014 09:56 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Maldo napisał(a):
A ja czekam na odpowiedz juz ponad dzień, czy komuś jeszcze nie odpisali?


ja czekałem prawie trzy doby, spokojnie odpiszą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 21 Sie 2014 11:57 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Również 100$ wpadło :) Bardzo miła niespodzianka na wakacjach, a do tego hotels.com. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#455 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
czy ktoś korespondując w ojczystym języku dostał jakiś kuponik ?
mam wrażenie, że rozpoczynając korespondencję po polskiemu skazałem się na niepowodzenie :?
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:08 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Scot odpisał i krótka gadka, że to wina compathy i blogi podróżnicze rozsyłały sprzeczne info. Próbować jeszcze raz po ang?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#457 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:11 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Ja po polsku dostałem 50 teraz odpisałem po angielsku po kolejne 50 bo takie były warunki itd zobaczymy co odpisza
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
George C, brak wrażliwości dla drugiego człowieka :lol:

Co piszecie w drugim mailu? To samo, licząc, że ktoś inny przeczyta i jednak wyśle czy coś innego? :D
Piszecie ponownie z profilu czy odrazu z maila?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#459 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:56 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 10
Dziewon napisał(a):
Scot odpisał i krótka gadka, że to wina compathy i blogi podróżnicze rozsyłały sprzeczne info. Próbować jeszcze raz po ang?
rysiekkk napisał(a):
czy ktoś korespondując w ojczystym języku dostał jakiś kuponik ?
mam wrażenie, że rozpoczynając korespondencję po polskiemu skazałem się na niepowodzenie :?


Śmiało piszcie po raz drugi (tylko załóżcie nowy ticket !!) Ja 100$ co prawda nie dostałem, ale 30 (nominalnie 31) - więc "zawsze coś". Generalnie nie użyje tego pewnie przez pół roku - bo wykorzystałem hostels.com - ale i tak gra gitara i prędzej czy później coś "kupię" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 21 Sie 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Ja pierwszego maila do Airbnb wysłałem w tym samym dni w którym dostałem od Compathy informację, że jest im przykro i że mam spadać na drzewo, bo się nie zamierzają wywiązywać z umowy. Dostałem odpowiedź, że moja wiadomość zostaje przekazana do innego działu i tyle, od tamtej pory nic. Dzisiaj rano wysłałem kolejną wiadomość, zobaczymy czy się tym razem doczekam odpowiedzi od Airbnb...

W ogóle to trochę się zawiodłem, bo liczyłem na jesienny wypad na Kanary przy pomocy tego kuponu, a tu na razie okazuje się, że pupa... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 464 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group