Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
czyli następnym razem nie pisać w ogóle do airbnb w sprawie kodów - a rezerwować najlepiej tam gdzie jest rezerwacja natychmiastowa
Góra
 Profil Relacje PM off
monika0com lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:45 

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 89
monika0com napisał(a):
nie przemyślałam tego, poza tym fakt- nie byla to pierwsza rezerwacja ale tez nie była dziesiąta ;) jestem tu nowa i wkręcam się dopiero. Juz udało sie skorzystac z kuponów to co mi szkodziło spróbowac z tym mailem. ok, dezaktywowali mi konto ale myślicie, ze zalapią jesli je usunę i założę nowe? na innego maila oczywiscie

Ja bym poczekał do chwili kiedy rzeczywiście będzie Ci potrzebne, za jakiś czas pewnie dadzą Ci spokój a na świeżo pewnie znów usuną bo gdzieś im wyskoczysz na czerwono :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Zależy co to oznacza i z czym się wiąże dezaktywacja. Może wystarczy napisać do nich maila z wyjaśnieniami i prośbą o aktywowanie ponowne. Chociaż usunięcie konta i założenie nowego chyba nie jest sprzeczne z regulaminem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 19 Kwi 2014 17:52 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 155
Zbanowany
Piszę z nimi jeszcze o drugim koncie i twierdzą, że tytułowy kod działa i będę mógł go wykorzystać :P Odpisałem, że nie mogę, bo pojawia, że ważny tylko dla innego regionu i że wtedy działał. Ciekawe co teraz odpiszą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 19 Kwi 2014 21:36 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 155
Zbanowany
Odpisali przed chwilą - drugi kod personalny na 50$ :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 21 Kwi 2014 18:23 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
monika0com napisał(a):
z ciekawosci pytam, damy rade:D to dzięki, biore się do roboty!

Witaj , jaki rezultat twoich zmagań ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 21 Kwi 2014 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
z tego kodu zrobiłem rezerwacje na 17 euro.
niestety przed upływem 24 godzin rezerwacja nie została zaakceptowana.
opisałem sytuacje, dodałem skąd mam kod i poprosiłem o jakiś nawet niższej wartości bo 50euro nie potrzebowałem.
po ok 3 dniach dostałem odpowiedz i kupon na 30euro :D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 21 Kwi 2014 19:13 

Rejestracja: 17 Kwi 2014
Posty: 22
adijopomidorre napisał(a):
monika0com napisał(a):
z ciekawosci pytam, damy rade:D to dzięki, biore się do roboty!

Witaj , jaki rezultat twoich zmagań ;)


nie odpisali jeszcze.. jak coś odpowiedzą to na pewno się tu podzielę. Sama nie mogę się doczekac bo widzę, ze ich decyzje to jak na loterii.. ;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 22 Kwi 2014 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
kiew napisał(a):
Mi napisali, że podejrzewają multikonta. I że mam zweryfikować dokument, wypisać wszystkie swoje konta i coś tam jeszcze. A no i że mam 48h ( a napisali w sobotę jakoś późno, więc idealnie 48h w święta wypadające). Napisałem im jakie mam konta(tzn. ja mam jedno, ale na jakiś była moja karta używany), że są wszystkie zweryfikowany, że zawsze osoby rezerwujące nocowały, że są głupi że tak traktują klienta. Zobaczymy co dalej ;)


To samo mam - podejrzenie o multikonta :) Na razie twardo walczę z nimi i proszę znajomych o weryfikacje swoich kont na podstawie dowodów osobistych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 27 Kwi 2014 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
monika0com napisał(a):
ono istnieje i mogę sie tam logowac tylko nie mogę rezerwowac niczego.. poza tym niesprawiedliwie zrobili wedlug mnie i nie zostawie tak tego;d
ale poczekam jeszcze trochę...


Moje również istnieje, ale brak możliwości na cokolwiek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 27 Kwi 2014 00:58 

Rejestracja: 17 Kwi 2014
Posty: 22
i probowales cos z tym zrobic? jakies maile do nich..cokolwiek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 28 Kwi 2014 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
Póki co czekam na przywrócenie możliwości dokonywania rezerwacji. Dostałem maila:
Kod:
.....I'm sending your inquiry on to our IT department regarding your recent inability to send or receive messages. If we have more information as to what is going on, we'll provide you with an update.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 28 Kwi 2014 11:18 

Rejestracja: 17 Kwi 2014
Posty: 22
uhhh, mi dalej nie odpowiadaja! chlip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 28 Kwi 2014 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 181
Loty: 24
Kilometry: 39 364
Czy to jest kod aktywowany przy zamówieniu czy mogę go przykleić do konta i czekać na "mój czas"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 28 Kwi 2014 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Niezbyt rozumiem. Kiedy kod działał, wpisywało się go przy rezerwacji.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 08 Maj 2014 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
kiew napisał(a):
Mi póki co nie. Cały czas ich męcze i średnio raz na 3 dni dostają info, że zablokowali i już i że nie mają obowiązku udzielać żadnych informacji.


Też tak miałem. Odczekałem trochę czasu i znów do nich napisałem. W odpowiedzi kazali zweryfikować konto w ciągu 24 czy 48H oraz podać inne moje konto (moje drugie). Zweryfikowałem się, podałem konto i grzecznie poprosiłem o jego skasowanie. Obecnie od jakiegoś czasu czekam na przywrócenie możliwości dokonywania rezerwacji, ale nie ma już z ich strony tekstów, że nie mają obowiązku udzielać mi wsparcia, tylko piszą, że jest problem techniczny z moim kontem i sprawa przekazana do działu IT, więc czekam spokojnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 23 Maj 2014 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Kadet napisał(a):
Parę dni przed pobytem w zupełności wystarczy.


Trochę dałem ciała, bo na lajcie podszedłem sobie do rezerwacji jakby to była hotelowa.

12.04 zrobiłem natychmiastową rezerwację (korzystająć z kodu na 50$) -od razu dostałem potwierdzenie rezerwacji.

24.04 dostałem od hosta SMS-a (niestety przez serwis Airbnb nie bezpośrednio) o treści:

"Airbnb: Robert, ' Damit wir beide flexibel sind werde ich den Schlüssel an der folgenden Adresse für dich hinterlegen 1a home Steindamm 10 20099 Hamburg hier..."

Wynika z tego, że: "Abyśmy byli bardziej elastyczni zostawię klucz dla ciebie pod następującym adresem 1a home Steindamm 10, kod pocztowy 20099 Hamburg"

Natomiast nie mogę zlokalizować hosta przez Airbnb bo w zakładce "moje podróże" nic nie mam :shock:

W jaki sposób mailowo/telefonicznie skontaktować się z hostem ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 23 Maj 2014 17:09 

- poniekąd dałeś, ale póki co tego nie wykryli, ale strach o rezerwacje będziesz miał do końca (jak ich w żaden sposób nie można powiązać to powinno zostać ok, choć nie wiem czy w razie podejrzeń nie sprawdzają wszystkiego łącznie z adresami ip logowań na oba konta)
- mimo wszystko powodzenia
Góra
 PM off  
      
#259 PostWysłany: 27 Maj 2014 10:33 

Rejestracja: 22 Kwi 2013
Posty: 7
Czy ten kod jest jeszcze aktywny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 27 Maj 2014 10:52 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 134
MaineR raczysz żartować. Czas życia takiego kodu to około 2 godziny :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group