Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 31 Sie 2015 09:00 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Prosiłeś o upgrade? Dziwne, że Ci przyznali, skoro rezerwowałeś u pośrednika;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#322 PostWysłany: 31 Sie 2015 09:09 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Ja się dziwię ze dalej cześć z nas się dziwi ze takie dziwy jak upgrade w accorze są dostępne mimo rezerwacji u pośrednika. Dopóki po drugiej stronie desku stoi człowiek to zawsze jest szansa na upgrade. Regulamin regulaminem ale wystarcza dobre chęci ze strony recepcjonisty i szanse są zawsze:)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#323 PostWysłany: 02 Wrz 2015 06:13 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Dokładnie tak jak mówi jesion.
Pokazałem karte i zapytałem czy upgrade przysluguje. A ona oczywiście, obłożenie mamy male wiec nie ma problemu.
Cos wspomniala ze widzi ze przex expedie byla rezerwacja roboona, ale tylko wspomniala.
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:02 

Mercure Jelenia Góra, Gold
- dwa powitalne drinki
- owoce, woda
- późniejsze wymeldowanie
- list od Moniki
- list od dyrektora

Basen jest bezpłatny na poziomie -1, po przeciwnej stronie ulicy basen odkryty płatny. Jeśli ktoś lubi pływać to dobre miejsce.
Góra
 PM off  
      
#325 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Kto to Monika, że dostałeś od niej specjalny list w hotelu? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#326 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:14 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
no i od dyrektora, ojca dyrektora ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:08 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Novotel Athens
GOLD
-wczesny check-in ok 10:30
-upgrade do executive room
-2x welcome drink
-czekoladki + woda + list
Fajny widok z dachu plus basen na nim :)
Okolica hotelu niestety bardzo nie ciekawa...
Po zmroku trzeba wieksza uwage wlaczyc!!!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
ibis Warszawa Ostrobramska, status Gold

-welcome drink, wziąłem 1x lemoniadę (2x nie udało się :( )

Polecam śniadania :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Welcome drinki są we wszystkich Ibis Style, czy jest jakaś lista z wyjątkami? Mam platynę. Ostatnio zapytałem Panią przy check-inie, ale powiedziała że nie ma dla mnie welcome drinków, zaprasza tylko rano na śniadanie, które mam w pakiecie. A myślałem, że dają je wszędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Powinni dać, tak wynika z regulaminu programu :)

Zawsze można im to wytknąć w ankiecie po pobycie...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
#331 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:31 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Welcome drink w Ibis Styles jest obligatoryjny.
W takim hotelu we Wrocławiu dostałem *1 (do wyboru kawa, herbata, sok, piwo - wziąłem paulanera).

Jeśli nie dostałeś, to sugeruję napisać reklamację/sugestię/informację do Le Club Accor. Jest spora szansa, że dostaniesz extra punkty.

Gdybym był na Twoim miejscu, poprosiłbym imię i nazwisko Pani oraz poprosił o kontakt do menadżera, a zapewniam, że welcome drink by się znalazł.

W Ibisach welcome drink to właściwie jedyny gift, który jesteś w stanie dostać, bo nie ma szans na upgrade (ten sam standard pokojów).

Szczerze mówiąc na takich akcjach jak brak czegoś, problem z czymś, dostałem od Accora dobre ponad 1000 punktów. Trzeba tylko do skutku pisać i przypominać, że bardzo się zawiedliście, a Accor to nieprofesjonalna firma. A jeśli chcecie jeszcze to podbić, to warto napisać na profilu na Facebooku :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
#332 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Miałem tam 3 pobyty 1-dniowe, więc ominęły mnie 3 welcome drinki.

Ok. Napiszę maila do Accora, może dadzą jakieś punkty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 06 Wrz 2015 22:16 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Novotel Kraków Centrum
Gold

-up do executive room
-1x welcome drink
-woda w pokoju
-premium wi-fi
-fast check in i fast check out
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 07 Wrz 2015 16:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
GOLD

Novotel Kraków West
późny checkout (16 - o tyle prosiliśmy), ciasteczka, upgrade pokoju, express do kawy, dwa drinki powitalne, list drukowany od p. dyrektor, woda (1 flaszka). Oprócz tego chyba każdemu gościowi przysługuje: wstęp na basen i saunę, bezpłatny shuttle bus do miasta w te i nazad w określonych godzinach, online check in, szybki checkout, wstęp na basen i saunę. Zdecydowanie polecam. Fajne śniadania. Dobry dojazd do miasta i na lotnisko, również komunikacją miejską (208 spod hotelu jedzie prosto na lotnisko).

Novotel Poznań Malta
upgrade (podobno wszystkie są takie same) pokoju do wyremontowanego, rafaello, późny checkout (17 - o tyle prosiliśmy, dwie wody, 1 drink na pokój (braliśmy 2 pokoje na 2 osobne karty), książeczka na temat miasta. Zdecydowanie polecam. Fajne śniadania. Dobry dojazd do miasta, fajna okolica. Oprócz tego chyba każdemu gościowi przysługuje: wstęp na basen hotelowy, 20% zniżki na Termy Maltańskie, online checkin szybki checkout
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:49 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Gold
Ibis Izmir Alsancak

- wczesny check-in o 9.30; koczowalismy w holu od 7 :)
- 1 drink powitalny
- pokój na 6 piętrze (jest 7)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 11 Wrz 2015 12:05 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Mercure roma piaza bologna
GOLD
- brak upgrade
- 1x welcome drink
- jako prezent dostałem dwa jablka i kilka lentylek: ))
- mialem taryfe romantic package ktora obejmowała butelke wina i special gift. O wino musiałem się prosic a przy wyjściu na miasto wspomniałem o tym gifcie to się dowiedziałem że to blad w taryfie :d ale w koncu dostarczyli ciastka

Ogolnie obsługa srednia, nie polecam.. szczególnie ze pokoj średnio posprzatamy... ale juz nie mialem sil kolejny raz z nimi gadac na recepcji.
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 11 Wrz 2015 12:07 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
No to nie gadaj z nimi tylko pisz do accora o punkty
Góra
 Profil Relacje PM off
twastara lubi ten post.
twastara uważa post za pomocny.
 
      
#338 PostWysłany: 14 Wrz 2015 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Mercure Opole – wrzesień 2015
Status GOLD

- wcześniejszy check-in nie był potrzebny
- brak podwyższenia standardu pokoju, niby pełne obłożenie, w pokoju z ciekawości zerknąłem na stronę rezerwacji i dostępny był superior – kłamczuszka z Pani na recepcji (aaaa i najlepszy tekst: „nie ma dostępnego wyższego standardu ale ma Pan pokój zaraz koło apartamentu” – od razu człowiek może poczuć się prawie jak VIP ;))))
- rezerwowałem stawkę „Czas na zwiedzanie” ze śniadaniami i prezentem przy zameldowaniu, nikt na recepcji nie wiedział o co chodzi z tym prezentem, mieli się dowiedzieć jednak 3 dni mojego pobytu to chyba dla nich za mało czasu ;))
- wstawki do pokoju brak (od sierpnia 2015 wg dyrekcji mieli podobno urozmaicić wstawkę, no to im się udało)
- późniejszy check-out do godz. 13 (trochę z taką kwaśną miną albo ja się już przewrażliwiłem na nich)
- drink powitalny sztuk jeden (nic nie przekonywało Pani na recepcji do dwóch sztuk, w barze zaproponowano nam małego Żywca, dużego Namysłowa lub kieliszek wina)
- standardowo w pokoju 2 wody mineralne, czajnik elektryczny, zestaw herbat, lodówka z minibarkiem

Hotel w dobrej cenie, bardzo dobra lokalizacja, zaraz koło dworca autobusowego i PKP, 10 minut do rynku i amfiteatru. Pokój standardowy duży, czysty, meble pamiętają jednak lepsze czasy, łazienka również duża. Znajomi mieli superior, niby dwa pokoje, jeden salon i sypialnia, ale wyglądał w sumie jak standardowy tylko przedzielony ścianką. W pokojach brak klimatyzacji. Śniadanie smaczne i w miarę urozmaicone, obsługa w restauracji i barze miła (przy wieczornej wizycie jak żona wybrała czekoladę na gorąco to jej odradzono gdyż podobno niedobra – nie ma jak szczerość personelu ;))) Minusem to właśnie recepcja albo ja trafiłem na złą osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#339 PostWysłany: 14 Wrz 2015 14:16 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Twój pobyt przypomina trochę mój lipcowy w Mercure Opole. Ten hotel jest najsłabszy ze wszystkich Mercure odwiedzonych przeze mnie.
Też nie miałem upgradu, pokój standardowy był mały i ciasny. Mocne punkty tego hotelu to obsługa restauracji i panie pokojowe, natomiast recepcja już słabiej wypada.
Moja wstawka to paczka cukierków. Napisałem w ankiecie co o tym myślę. Ty nie dostałeś za to nic i to miesiac później.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky lubi ten post.
 
      
#340 PostWysłany: 15 Wrz 2015 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Faktycznie chyba jeden z najsłabszych hoteli pod szyldem Mercure. To potwierdza jak ważna jest recepcja. Przypomniał mi się od razu Miś „Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi. Cham się uprze i mu daj, no skąd wezmę jak nie mam” ;) Parafrazując - nie mamy dla Pana lepszego pokoju i co Pan nam zrobi ;) A że jest dostępny w systemie rezerwacyjnym to co z tego. Mnie nawet ankiety nie wysłali do wypełnienia choć zawsze dostaję po pobycie, chyba nie chcieli poznać mojej jakże zapewne pozytywnej opinii ;))) Ale tak naprawdę wszystkie przywileje są miłe ale to tylko dodatki, jak ktoś napisał wcześniej najważniejszy jest wcześniejszy check-in i późniejszy check-out bo realnie się przydaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group