Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 22 Sie 2015 18:52 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Jaki jest rekord późnego check-out przy zagranicznych hotelach?
Znalazłem w tym wątku 19:00 i 20:00, ale typu Cieszyn, Jelenia Góra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#302 PostWysłany: 22 Sie 2015 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Mercure Gdynia Centrum – sierpień 2015
Status GOLD

- wcześniejszy check-in o 8:30
- podwyższenie standardu pokoju do superior (widok na morze i port), brak klimatyzacji
- popołudniowa wstawka do pokoju (3 rodzaje owoców w miseczkach plus mus porzeczkowy)
- późniejszy check-out o 17:00 (zapewne można byłoby jeszcze dłużej bo Pani z recepcji pytała do której potrzebujemy)
- drink powitalny x2 (do wyboru małe, duże piwo, kawa herbata, kieliszek wina z przekąską, soki – po uprzejmej prośbie zamiast zwykłego soku żonie zaserwowali wyciskany ze świeżych owoców)
- standardowo w pokoju 2 wody mineralne (uzupełnione też następnego dnia), czajnik do herbaty, lodówka z minibarkiem

Bardzo przyjemny i czysty hotel, wszędzie blisko, miła obsługa, na parterze basen dla gości hotelu za darmo (obsługiwany przez firmę zewnętrzną, byliśmy o 20:00 – zabrakło ręczników, trzeba było mieć swoje, basen sportowy – nie ma możliwości poleżeć na leżaku z drinkiem). Śniadanie bardzo dobre, oprócz standardu wędzone rybki, sery pleśniowe, możliwość zrobienia gofrów z owocami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 24 Sie 2015 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Mercure Kasprowy Zakopane
Status Gold
- wczesny check in o 9:00
- podwyższenie standardu pokoju z widokiem na Tatry
- późny check out o 14:30

Hotel w porządku, 3 km od centrum, fajny basen, sauny i siłownia. Niestety dosyć drogi.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 13 Mar 2016 20:45, edytowano w sumie 1 raz
Mercure
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 24 Sie 2015 09:44 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Novotel Katowice (status Platinum), pobyt dwudniowy (punkty+pieniądze)

-zameldowanie około 12 rano, hotel miał pełne obłożenie, ze względu na Tauron Festiwal (ale jakoś nie było tego za bardzo widać)
-upgrade mimo braku pokoi do Superior ze standardu,
-drink powitalny na barku do wyboru piwo/wino/sok
a jakiś drink pytam?? wódka z sokiem:)
a whiskey? to już nie,
to już wyższa półka :),
był akurat Guinness w butelce to skosztowałem stout-a
-wieczorem otrzymałem jeszcze te ich śląskie andruty w pudełeczku oraz list od menadżerki
-internet premium
-dwie wody
-szlafroki i kapcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 24 Sie 2015 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Novotel Poznań Centrum (GOLD), darmowy pobyt z promo samsunga

- upgrade pokoju (15 piętro)
- "pakiet powitalny" (orzeszki+but.piwa)
- internet premium,
- późny check out o 17:00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 24 Sie 2015 18:40 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Status GOLD

Mercure Jelenia Góra
Voucher na napoje dla 2 os.
I nic więcej. Nie dopominałam się zresztą o więcej, bo nie miałam siły. Hotel nie ma klimy i pokój na 4 piętrze był prawdziwą sauną. Ludzie spotkani w windzie twierdzili, że przywieźli z sobą wiatraki:).

Ibis Styles Wałbrzych
Voucher na napoje dla 2 os.

Orbis Wrocław
Voucher na napoje dla 2 os. (w tym również piwo i wino)
Czekoladki
Upgrade pokoju (choć do tego nie jestem przekonana, ale recepcja była otwarta na moje sugestie, że chcę pokój jak najwyżej).
Info dla osób, które się tam wybierają - w hotelu trwa remont. Basen nieczynny i hałas w sumie do godz. 19 (również w weekend).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 25 Sie 2015 08:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Mercure Budapest Metropol, 1x status Gold, 2 osoby

- późny check out do 14 (później się nie dało...)
- welcome drink dla 1 osoby
- brak wody
- brak upgrade (pełne obłożenie, miałem próbować na noc ndz/pon, ale facet mam wrażenie mnie zlał i nie chciało mu się sprawdzać czy da radę)
- wstawka po interwencji

Ogólnie lokalizacja hotelu bardzo dobra, wystrój świetny, śniadania dobrej jakości produkty (na plus jeszcze promocja - śniadanie za 7 eur), ale było sporo małych niedogodności: brak wody (co zawsze jest nawet w Ibis Styles 2*), recepcja trochę mało przyjemna, zdarzyło im się posprzątać pokój 'po łebkach' (jedynie łóżko poprawili i wymienili ręczniki, nawet nie pofatygowali się dostawieniem nowych mydeł/szamponów), a w samym pokoju jest 1 (!) gniazdko wolne.

5/10, ale sam się tam nie pojawię więcej (ogólnie mam słabe doświadczenia z Mercure...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 25 Sie 2015 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Mercure Hotel Berlin City West, status gold.

- voucher na piwo\wino\napoje\kawa dla 2 osób
- woda 0,7l oraz list od managera
- późne wymeldowanie o 15, ale dopiero po interwencji u kierownika recepcji (oferowane było płatne)

(tutaj nie wiem czy to upgrade czy też każdy gość ma takie "bonusy")
- jedna mała czekoladka ritter sport na poduszcze, pokój był wynajęty dla dwóch osób
- największy pokój na piętrze sądząc po mapce ewakuacyjnej, ale dla palących - a zamówiony był na pewno dla niepalących. Ponieważ poza popielniczkami i zapałkami nie czuć było że jest to dla palących, to nie prosiłem o zmianę na recepcji. Z tego co czytałem na tripadvisor, czasem takie zamiany im się zdarzają.

Ogólnie nie polecam tego hotelu, chyba jeden z najgorszych Mercure jakie miałem okazję odwiedzić: zużyte sprzęty, średnio przyjazna obsługa, średnie śniadanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 26 Sie 2015 10:11 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Z zasady (regulaminu) nie ma szans na upgrade za rezerwację u pośrednika, czy w Polsce to jednak czasami przechodzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 26 Sie 2015 10:48 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Akurat w Polsce często często akceptują przywileje przy rezerwacji przez pośrednika. Warto się skontaktować z hotelem przed pobytem i podać swój numer karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 26 Sie 2015 11:09 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Ostatnia najpewnejszym sposobem jest check-in u jakiegos swieżaka:) Maile trafiaja do obczajonych osob i zazwyczaj jest odmowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 26 Sie 2015 11:34 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Najważniejsze, że jedno nie wyklucza drugiego :D
Ostatnio miła "uczę się" chciała mi naliczyć pkt za HT, zaraz jednak interweniowała pani pracująca jeszcze za czasów orbisu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 26 Sie 2015 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 17
Hôtel Mercure Nancy Centre Stanislas

Status Platyna

- prośba o wczesny check-in (pokój był niestety niegotowy)
- upgrade do privilege room (darmowy mini bar, automat Nespresso, piwo, czekoladki)
- 1 x welcome drink
- późny check-out do 16:00 (recepcjonistka zapomniała odnotować w systemie i hotel wydzwaniał do mnie gdzie jestem po pokój jest jeszcze przeze mnie zajęty)

Położenie bardzo dobre. Serwis przeciętny. Pokój o przeciętnym wystroju.

-- 26 Sie 2015 21:14 --

Novotel Luxembourg Centre

Status Platyna

- brak upgrade
- późny check-out o 15:00
- 2 x welcome drink
- czekoladki

Bardzo dobre śniadanie. 10 minut spacerkiem do Grund i Rynku. Dobry serwis. Wystrój w porządku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 28 Sie 2015 10:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
sofitel Hamburg Alter Wall.
bardzo fajny hotel, swietna lokalizacja,
26.08 dostalem jako powitalny drink white russian na belvederze, bardzo dobry :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 29 Sie 2015 01:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Mercure Cieszyn – sierpień 2015
Status GOLD

- wcześniejszy check-in nie był potrzebny
- podwyższenie standardu pokoju do superior, po miłej rozmowie i kilku argumentach podwyższenie do apartamentu Mistral (jedyny z klimatyzacją)
- wstawka do pokoju zaraz po zameldowaniu (3 miseczki z orzechami, suszonymi śliwkami i rodzynkami, regionalne duże piwo Brackie, duże Prince Polo i jabłko)
- późniejszy check-out również nie był potrzebny
- drink powitalny x2 (do wyboru małe piwo, kawa herbata, kieliszek wina – po uprzejmej prośbie zaserwowane duże piwo i drink owocowy bezalkoholowy)
- zniżka 10% na menu z restauracji, polecam bo smaczne potrawy (Pani w recepcji zasugerowała, że po wykorzystaniu zniżki z chęcią udostępnią następną)
- standardowo w pokoju 2 wody mineralne, czajnik do herbaty, lodówka z minibarkiem, klimatyzacja, papucie

Chyba jeden z najlepszych hoteli Mercure w kategorii cena do jakości. Z zewnątrz nie budzi respektu ale wnętrza OK. Parking strzeżony jest płatny, pozostałe miejsca są bezpłatne. Miła obsługa na recepcji, sauna bezpłatna, można wypożyczyć rowery również bezkosztowo (dostępne 4 sztuki z dość twardymi siodełkami niestety, taki niuans), minusem jest brak klimatyzacji w pokojach oprócz wspomnianego apartamentu. Apartament to dwa pokoje, jeden dzienny drugi to sypialnia, łazienka i toaleta osobno. Restauracja hotelowa godna polecenia, naprawdę dobre dania regionalne i oryginalnie podana lemoniada. Śniadanie w porządku ale raczej podstawowe produkty. Ostatnio obok otworzyli McDonalds’a, do centrum trochę daleko na piechotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 29 Sie 2015 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Kovalsky napisał(a):
Mercure Gdynia Centrum – sierpień 2015
Status GOLD

- wcześniejszy check-in o 8:30
- podwyższenie standardu pokoju do superior (widok na morze i port), brak klimatyzacji
- popołudniowa wstawka do pokoju (3 rodzaje owoców w miseczkach plus mus porzeczkowy)
- późniejszy check-out o 17:00 (zapewne można byłoby jeszcze dłużej bo Pani z recepcji pytała do której potrzebujemy)
- drink powitalny x2 (do wyboru małe, duże piwo, kawa herbata, kieliszek wina z przekąską, soki – po uprzejmej prośbie zamiast zwykłego soku żonie zaserwowali wyciskany ze świeżych owoców)
- standardowo w pokoju 2 wody mineralne (uzupełnione też następnego dnia), czajnik do herbaty, lodówka z minibarkiem

Bardzo przyjemny i czysty hotel, wszędzie blisko, miła obsługa, na parterze basen dla gości hotelu za darmo (obsługiwany przez firmę zewnętrzną, byliśmy o 20:00 – zabrakło ręczników, trzeba było mieć swoje, basen sportowy – nie ma możliwości poleżeć na leżaku z drinkiem). Śniadanie bardzo dobre, oprócz standardu wędzone rybki, sery pleśniowe, możliwość zrobienia gofrów z owocami.


Prawie wszystko się zgadza z tym co Kovalsky pisze. Bardzo przyjemny hotel i blisko do plaży.
Jedyna rozbieżność to drink powitalny (musiałem się upomnieć i dostępne tylko małe piwo z kija, wino bez przekąski, kawa, herbata, soki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 29 Sie 2015 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
@Darek M.
Z tym dopytywaniem się o należne dodatki to obszerny elaborat można napisać. W Gdyni na recepcji trafiliśmy na początku na recepcjonistkę „świeżynkę”. Uparła się, że dopiero o 15 może być zameldowanie i już. Nic nie dawało, że z długiej podróży, że status w Le Club, dopiero szef zmiany obok podszedł i pokazał iż można przydzielić upgrade i od razu zameldować. Najśmieszniejszy był szept świeżynki do szefa „ to tak można ?”
W restauracji akurat zaproponowano nam to co akurat wymieniłem, miałem ochotę na ten kieliszek wina z jak napisano „wyśmienitą przekąską” ale cena w menu 9,90zł chyba nie wróżyła dobrze tej wyśmienitości ;)) Ale następnym razem się skuszę z ciekawości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 30 Sie 2015 13:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Ibis Kiev City Centre.

Standard w Ibisie, czyli drink powitalny dla właściciela karty.
Możliwe późne wymeldowanie do 16.00. W efekcie - bez zaznaczenia w systemie - opuściliśmy hotel o 13.00 (bo jak to ujął recepcjonista, pierwszej to nie jest problem).

Dla ewentualnych gości możecie poprosić o pokój na najwyższym piętrze. Wiem, że działa taka prośba ;)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 31 Sie 2015 08:54 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Novotel warszawa centrum
GOLD
-1x drink
-upgrade pokoju, 27pietro
-w pokoju ekspress nespresso i dwie butelki wody
- na recepcji mi oznajmili ze gift jest w pokoju aczkolwiek nic nie bylo

Rezerwacja z promocji hotwire


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 31 Sie 2015 08:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Brak giftu trzeba było zgłosić na recepcji, dostawiliby :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group