Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 01 Maj 2015 20:53 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Przecież wstawka nie jest obligatoryjna i czasem można jej wcale nie dostać, a upgrade należy się tylko o poziom wyżej i to pod warunkiem dostępności pokojów.

Nie przesadzasz czasem z tymi oczekiwaniami? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#182 PostWysłany: 01 Maj 2015 21:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie, bo pisałem wcześniej do hotelu z pytaniem co mi przysługuje na platynę i dostałem informacje, ze będzie Upgrade do apartamentu o ile dostępny oraz wstawka :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 02 Maj 2015 19:33 

Status srebrny

Ibis Lilienstein Drezno, Hamburg Novotel Suite i Mercure Berlin City nic poza standardem, czyli voucherem na drinka (w Dreźnie nawet o internet musiałem się targować). Do tego w przypadku dwóch hoteli brak pokoju dla palących, pomimo zarezerwowania go dość dawno. Dzisiejszy nocleg w Berlinie będzie raczej ostatnim w jakimkolwiek hotelu Accor.
Góra
 PM off  
      
#184 PostWysłany: 02 Maj 2015 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 143
Loty: 2
Kilometry: 1 126
Warszawa Ibis Centrum ( status silver )
- voucher na drinka
-Burger + lemoniada z promo
-wysokie piętro 7
-internet

Mercure Grand Warszawa ( status silver )

- dwie czekoladki w recepcji
-voucher na drinka, tu do kawy dostaliśmy 4 czekoladki, a po rozmowie z miłą Panią podała nam jeszcze 6 :) pychota
-późne wymeldowanie
-internet
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 11 Maj 2015 08:38 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Novotel Brussels Midi Station (status Platinum), rezerwowane przez HT

Ze wcześniejszej korespondencji mailowej wynikało że nie będą przysługiwać żadne przywileje (ze względu na rezerwację przez pośrednika),
jednak przy check-in pokazałem swoją platynę i uprzejma recepcjonista zaakceptowała ją
-upgrade-u najprawdopodobniej do pokoju VIP,
-drink powitalny na barku do wyboru piwo/wino/sok, w końcu jakieś porządne piwo w hotelowym barku:) Lefe Brune
-2 szlafroki, dwa razy kapcie
-express do kawy
darmowy minibarek, nie za wiele tego tam było ale coś tam dali:)
-woda w butelce
-woda w puszce
-coca cola w puszce
-piwo stella artois
-przy expressie orzeszki i 2 ciasteczka korzenne do kawy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 11 Maj 2015 19:26 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
MERCURE Opole
Status Gold
Po upomnieniu się:
- voucher na napoje dla 2 os.
- słodki upominek.
Brak możliwości wcześniejszego zameldowania i upgrade. Oficjalnie z powodu dużego obłożenia (na stronie Accora były wolne pokoje o wyższym standardzie), nieoficjalnie mam wrażenie, że zaważył strój sportowy (wyjazd urlopowy), bo wyglądało, że klienci w garniturach byli jednak lepiej traktowani.
Rezerwacja przez stronę Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 11 Maj 2015 21:21 

agiii napisał(a):
zaważył strój sportowy (wyjazd urlopowy), bo wyglądało, że klienci w garniturach byli jednak lepiej traktowani.
Rezerwacja przez stronę Accora.


Od dawna wiadomo, że klient w krawacie jest mniej awanturujący.

-- 11 Maj 2015 21:25 --



-- 11 Maj 2015 21:48 --

panlukasz napisał(a):
Status srebrny

Ibis Lilienstein Drezno, Hamburg Novotel Suite i Mercure Berlin City nic poza standardem, czyli voucherem na drinka (w Dreźnie nawet o internet musiałem się targować). Do tego w przypadku dwóch hoteli brak pokoju dla palących, pomimo zarezerwowania go dość dawno. Dzisiejszy nocleg w Berlinie będzie raczej ostatnim w jakimkolwiek hotelu Accor.


To wyjaśnia dlaczego Accor sprzedał swoje hotele w Niemczech. Po co mieć niemieckie hotele, które psują reputacje.
Góra
 PM off
Tomek Zien lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 11 Maj 2015 22:10 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Od dawna wiadomo, że klient w krawacie jest mniej awanturujący.

Dzięki :D . Będę pamiętać, żeby następnym razem na moment logowania zabrać porządną kieckę albo marynarkę. Ale potem afera, że baba ma duży bagaż :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 12 Maj 2015 10:36 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Novotel Poznań Centrum
Status Gold
Rezerwowałem standard i dostałem standard. Po upomnieniu się o upgrade Pani e recepcji stwierdziła, że nie ma właściwie różnicy między pokojami, jedynie szlafroki i kapcie, które mi doniosą do pokoju :O W pokoju nie było nawet darmowej wody a barek był prawie pusty (3 butelki napojów), nie było też ekspresu Nespresso, a z kosmetyków był tylko szampon żel i mydło (nie wiem czy coś więcej byłoby w executive).

Dostałem voucher na drinka, oraz w pokoju orzeszki i małe piwo.

Ogólnie nie polecam hotelu, pokój niby odświeżony, ale i tak wydawał się stary. Porównując z Novotelem w Łodzi to ten poznański powinien mieć max 2 gwiazdki
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#190 PostWysłany: 19 Maj 2015 10:39 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Sofitel Warsaw Victoria
Status Gold
Otrzymałem voucher na drink powitalny. W barze okazało się, że nie ma limitu na rodzaj drinku, tak więc można było zamówić drink z karty.
Do pokoju przyniesiono mi talerz z owocami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 19 Maj 2015 21:22 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Novotel Warszawa Centrum
Status Gold
rezerwacja przez pośrednika (promocja hotwire)
Pan w recepcji podpiął bez problemu rezerwację pod kartę, dzięki czemu wcześniejsze zameldowanie, pokój executive na 29p., poza widokiem :D ekspres, woda, szlafrok, kapcie i voucher na drinka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 21 Maj 2015 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Mercure Hotel Potsdam City
Status GOLD
maj 2015

- upgrade z pokoju standard do 2 pokojowego junior suite na 15 piętrze z widokiem na Havelę
- vouchery na drinka powitalnego dla 2 os
- woda mineralna, ekspres Malongo do kawy/herbaty, talerz owoców, szlafroki i kapcie, list powitalny, klasyczne kosmetyki Mercure+ szczoteczki do zębów z pastami

Uwaga: standardowe, darmowe wi-fi dostarczane przez The Cloud w tym hotelu to totalna porażka. Oczywiście piszą, że darmowe będzie wolne i o niskiej przepustowości, ale jak dla mnie jakość wygląda jak łączenie przez wdzwanianie do TPSA na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Miałem wykupiony pakiet ready for business z szybkim netem i działał ok. Z ciekawości spróbowałem również darmowego standardu i doznałem szoku - tak dziadowskiej jakości wi-fi nie widziałem w żadnym hotelu od wielu lat. Poza tym hotel w ścisłym centrum miasta, blisko piechotą na starówkę, obsługa miła, śniadania bogate i smaczne. Parking niestety 10 Eur/doba.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 29 Maj 2015 23:46 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 149
Hotel Orbis Magura Bielsko-Biała: (2 noce)
Status Gold

Zarezerwowany pokój: standardowy z pojedynczym łóżkiem.
Otrzymany pokój: Superior

Dodatkowe benefity:
- talerz owoców,
- odręcznie napisany list przez kierownika recepcji,

W ogóle - hotel przesunął mi o jeden dzień rezerwację bezzwrotną, przez co nie upominałem się o benefity.
Hotel aktualnie jest w remoncie i z tego co widać na projektach zamieni się w ibis Styles. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 30 Maj 2015 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ibis Sibiu
Status platinum.
Rezerwacja przez accorhotels.com
NIC - mimo sugestii, informowania o statusie (jednak wydaje mi się, że recepcjonistka z którą miałem do czynienia po prostu nie znała angielskiego, więc moich narzekań nie zrozumiała).
Upgrade nie dostałem, bo cały hotel był zarezerwowany (to Ibis, ale ma lepsze i gorsze pokoje). Żadnego drinka, nic w pokoju. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 30 Maj 2015 00:15 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
pabien napisał(a):
Ibis Sibiu
Status platinum.
Rezerwacja przez accorhotels.com
NIC - mimo sugestii, informowania o statusie (jednak wydaje mi się, że recepcjonistka z którą miałem do czynienia po prostu nie znała angielskiego, więc moich narzekań nie zrozumiała).
Upgrade nie dostałem, bo cały hotel był zarezerwowany (to Ibis, ale ma lepsze i gorsze pokoje). Żadnego drinka, nic w pokoju. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.

Pisz skargę do accora może wrzuca punkty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 30 Maj 2015 08:07 

panlukasz napisał(a):
Status srebrny

Ibis Lilienstein Drezno, Hamburg Novotel Suite i Mercure Berlin City nic poza standardem, czyli voucherem na drinka (w Dreźnie nawet o internet musiałem się targować). Do tego w przypadku dwóch hoteli brak pokoju dla palących, pomimo zarezerwowania go dość dawno. Dzisiejszy nocleg w Berlinie będzie raczej ostatnim w jakimkolwiek hotelu Accor.


Po wzruszającym i chwytającym za serce mailu wysłanym do supportu dostałem 1050 (850 za Novotel w HH i 200 za Mercure w Berlinie) punktów za "straty moralne" :D Targuję się jeszcze o więcej niż 200 za słabe warunki w Dreźnie.
Góra
 PM off  
      
#197 PostWysłany: 31 Maj 2015 23:07 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Orbis Magura Bielsko - Biała
Le Club Accorhotels Gold

Otrzymałem:
Pokój Superior
Talerz z owocami
Odręcznie napisany list od Kierownika Recepcji
Kupon na drinka
Kupon rabatowy 5% zniżki w restauracji hotelowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Poznaniakk lubi ten post.
 
      
#198 PostWysłany: 31 Maj 2015 23:24 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Mercure Hotel Dusseldorf City Centre
Status GOLD
maj 2015

- upgrade do pokoju na ostatnim 6 piętrze
- lemoniada rabarbarowa
- ekspres do kawy nespresso
- odręcznie napisany list powitalny
- voucher na drinka w barze

Hotel położony blisko głównego dworca kolejowego. Do ścisłego centrum ok. 15 min. na piechotę. W hotelu jest tylko jedna winda, co jak na tak duży hotel jest nieporozumieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 01 Cze 2015 14:35 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
Mercure Dortmund City
Status GOLD
Maj 2015

- upgrade do najlepszego pokoju w hotelu, dwupokojowy z okrągłym salonem przeszklonym oknem od podłogi do sufitu na długości ok 270 stopni
- Drink powitalny
- Wymeldowanie o 17:00
- Ekspres na kapsułki Jacobs
- Darmowa woda

Z minusów Pani wchodząca posprzątać o 8:15 rano bez pukania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 01 Cze 2015 23:28 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Novotel City West Kraków, silver

Drink powitalny - x2
Późne wymeldowanie - max do 17.00
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group