Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 26 Lis 2014 10:26 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
a wiecie czy można połączyć 1000pkt z szalonymi cenami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#422 PostWysłany: 26 Lis 2014 10:58 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Odpowiem Ci tak. Odbyłem nocleg w sofitelu we wrocku teraz w sobotę i otrzymałem magiczne 400 ileś tam punktów. A powinienem przynajmniej 1000. Reklamacja napisana ale znając życie trafiłem na jakąś promocje o której mogłem nie widzieć ( chociaż skorzystałem z 50 urodzin sofitel, wiec to może juz jest promocja z jakimś punktami razy 3), wiec pewno punktów nie nalicza bo promocje się wykluczają.

Ktoś już chyba też gdzieś pisał że nie dostal:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Mam pytanie do osób, które wypełniały ankietę...czy dostaliście obiecane 500 pkt? Ja do tej pory (a minął już miesiąc) ich nie dostałam. :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:49 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 130
Ja dostałem wczoraj - 500 punktów, też troszkę na nie czekałem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 27 Lis 2014 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Z regulaminu tej ankiety:

"Punkty programu Le Club Accorhotels zostaną naliczone na Twoim koncie do dnia 31 grudnia 2014 r."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 30 Lis 2014 11:56 

Rejestracja: 30 Lis 2014
Posty: 1
Dzień dobry, czy myślicie Państwo, że mogę liczyć na 1000pkt. w promocji Le Club Polska, kiedy nocleg będzie opłacony częściowo punktami/voucherem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 30 Lis 2014 12:06 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 08 Gru 2014 13:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Podwójne punkty za jeden pobyt:

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... tion.shtml

Oferta ważna teoretycznie do końca listopada 2015.

Należy się zarejestrować i za pierwszy pobyt w ciągu 3 miesięcy od rejestracji zostaną przyznane podwójne punkty.

Rezerwacji należy dokonać bezpośrednio w Accor zgodnie z warunkami promocji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaqub uważa post za pomocny.
 
      
#429 PostWysłany: 08 Gru 2014 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Podczepie się z pytaniem.
Czy ktoś z Was wymieniał punkty Shell na Le Club? z sukcesem?
Obecnie na stronach shella jest info ze "chwilowo nie działa z powodów technicznych", ale pewnie kiedyś wcześniej to działało.
W szczególności interesuje mnie czy takie punkty dopisane do Le Club liczą się do statusu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 09 Gru 2014 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Podczepie się z pytaniem.
Czy ktoś z Was wymieniał punkty Shell na Le Club? z sukcesem?
Obecnie na stronach shella jest info ze "chwilowo nie działa z powodów technicznych", ale pewnie kiedyś wcześniej to działało.
W szczególności interesuje mnie czy takie punkty dopisane do Le Club liczą się do statusu?

nie działa od dłuższego czasu a i przelicznik mocno niekorzystny - lepiej kupić za to tańsze paliwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 09 Gru 2014 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
zulu napisał(a):
BrunoJ napisał(a):
Podczepie się z pytaniem.
Czy ktoś z Was wymieniał punkty Shell na Le Club? z sukcesem?
Obecnie na stronach shella jest info ze "chwilowo nie działa z powodów technicznych", ale pewnie kiedyś wcześniej to działało.
W szczególności interesuje mnie czy takie punkty dopisane do Le Club liczą się do statusu?

nie działa od dłuższego czasu a i przelicznik mocno niekorzystny - lepiej kupić za to tańsze paliwo

Tansze paliwo też kupuje, mam wiadro punktów bo mam karte z banku powiązaną z programem. A w samym programie oferta z katalogu jest smutna, jedyne sensowne rzeczy to bony gotówkowe, przy czym przelicznik jest podobny jak tutaj.
A jeśli by się te punkty liczyły do statusu, to chociaż byłby pożytek zauważalny.
Oczywiście jeśli będą działać. Już wysłałem zapytanie do Shella, bo zarówno oni jak i Accor chwalą się współpracą na swoich stronach, więc niech się wykażą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 12 Gru 2014 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Odpytałem i Accora i Shella. W Accor potwierdzili ze punkty które wpłyną na konto po konwersji będą liczyły się do statusu, dotyczy to generalnie dowolnych punktów które wpłyną na konto. I że z ich strony nie wiedzą żeby były jakiekolwiek problemy z konwersją.
Z kolei w Shellu potwierdzili ze "chwilowo" opcja konwersji nie działa i że nie są w stanie podać nawet przybliżonego terminu "naprawy".
Dręczę dalej obie strony - w końcu jak programy są partnerskie to powinny razem... no tego... jak ptaszki...i motylki.... wymienić punkty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 12 Gru 2014 22:39 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Chyba gdzieś mignęło mi na stronie Accora, że kończą współpracę z końcem roku lub stycznia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 13 Gru 2014 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
jesion83 napisał(a):
Odpowiem Ci tak. Odbyłem nocleg w sofitelu we wrocku teraz w sobotę i otrzymałem magiczne 400 ileś tam punktów. A powinienem przynajmniej 1000. Reklamacja napisana ale znając życie trafiłem na jakąś promocje o której mogłem nie widzieć ( chociaż skorzystałem z 50 urodzin sofitel, wiec to może juz jest promocja z jakimś punktami razy 3), wiec pewno punktów nie nalicza bo promocje się wykluczają.

Ktoś już chyba też gdzieś pisał że nie dostal:)


Udało mi się dostać w ramach reklamacji 300 pkt zamiast 1000 pkt, lepszy rydz niż nic. :evil:
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 15 Gru 2014 09:28 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
W sprawie Shella info jest na koncie po zalogowaniu:
"Wymiana punktów z Shell będzie możliwa do 20 stycznia 2015 r."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 15 Gru 2014 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Parys napisał(a):
W sprawie Shella info jest na koncie po zalogowaniu:
"Wymiana punktów z Shell będzie możliwa do 20 stycznia 2015 r."

U mnie nigdzie nie znalazłem. W każdym razie zleciłem wymianę punktów w Shellu i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wg teorii powinno odrzucić "z powodów technicznych", ale licze że ewentualnie wygeneruje 'case' i ktoś będzie musiał się tym zająć. Dam znać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 15 Gru 2014 14:41 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
Przepraszam jeśli już było ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Zauważyłem z wpisów, że niektórzy zostali po roku zdegradowani ze statusu platinum do np blue lub silver.
W innych programach po utraceniu statusu z reguły dostaje się status o stopień niżej na kolejny okres. Więc jest łagodne zejście Platinum - Gold - Silver bez szoku z nagłym całkowitym straceniem przywilejów :)
W Accor jest ostre zejście, czy powyższe przypadki spowodowane były uzyskaniem statusu platinium dzięki promocji, a nie punktom?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 15 Gru 2014 14:43 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Z Platinum właśnie schodzisz łagodnie na Silver, ew. na Golda jeśli masz odpowiednią ilość punktów.
Nie spotkałem się z ostrym zejściem od razu na poziom podstawowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 15 Gru 2014 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Mnie zdegradowali z Platinum do...Club :] Czyli podstawowa podstawa, kompletnie nic nie warta...Jakos ostatnimi czasy nawet nie sprawdzam oferty od Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 15 Gru 2014 14:48 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1868
HON fly4free
sranda napisał(a):
Z Platinum właśnie schodzisz łagodnie na Silver, ew. na Golda jeśli masz odpowiednią ilość punktów.
Nie spotkałem się z ostrym zejściem od razu na poziom podstawowy.
Nic podobnego. Status jaki masz po utraceniu Platinum jest wyłącznie odzwierciedleniem liczby uzbieranych punktów lub odbytych noclegów. Wiele osób na tym forum zdegradowano do poziomu podstawowego i wysłano nową kartę "Classic". W moim przypadku, po kolejnym noclegu dostałem (uzbierałem) punkty, które podniosły mój status do Silver. Niemniej, najpierw pocztą dostałem Classic (bezterminową), a potem zaraz przysłali Silver (ważną około rok). Tak więc, ze statusem się spada dokładnie na taki poziom, jaki się wypracowało (kilka osób dostało jakieś "promocyjne" podtrzymanie statusu, ale to jest wyjątek od reguły).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group