Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#901 PostWysłany: 28 Maj 2015 12:16 

Informacja nie była o Big Winie tylko o jedzeniu w hotelach m.in. o burgerach, a Tobie w głowie się połączyło z Big Winem. Tam nie było ani słowa o Big Winie.
Trzeba czytać uważnie treść wiadomości!
Góra
 PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#902 PostWysłany: 28 Maj 2015 12:55 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
mezzo napisał(a):
Pozytyw.
Cytuj:
13. Oferta łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi i korzyściami


Ale chyba pod warunkiem, że te inne aktualne oferty promocyjne również nie wykluczają się z innymi ofertami i korzyściami?
Co jeśli w warunkach innej promocji będzie zapis o wykluczaniu się? Może być konflikt.

Sprawdziłem przed chwilą, da się promocja ładnie połączyć np z Potrójnymi inspiracjami we Wrocławiu.
No to odwiedzę afrykanarium.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#903 PostWysłany: 29 Maj 2015 09:11 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Korzystał może ktoś z Was z tej promo?
http://www.accorhotels.com/gb/hotels-of ... xtor=AL-40

jak jest z dostępnością hoteli??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#904 PostWysłany: 29 Maj 2015 09:59 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
Higflyer napisał(a):
Informacja nie była o Big Winie tylko o jedzeniu w hotelach m.in. o burgerach, a Tobie w głowie się połączyło z Big Winem.
informacja była o promocji 1500 pkt za 3 pobyty (mogą być "jednonocne", naprawdę nie trzeba nic jeść w hotelach, by dostać punkty), czyli dokładnie takiej, jak promocja lutowa, za którą było 8000 pkt
oczywiście jest możliwe, że jednocześnie będzie promocja podobna do lutowej, czy majowej, ale wg mnie mało prawdopodobne, żeby w jednym czasie były dwie promocje na podobnych zasadach (chociaż ta "burgerowa" jest ograniczona terytorialnie, więc kto wie...)
natomiast fakt, że następuje po promocji majowej, wskazuje raczej, że - niezależnie od gastronomicznej nazwy - jest to forma kolejnego (marnego - i stąd moje uwagi) "big wina", a na takiego z prawdziwego zdarzenia trzeba będzie poczekać, o ile accor w ogóle będzie jeszcze kiedyś tak hojny, jak w lutym...

Higflyer napisał(a):
Tam nie było ani słowa o Big Winie. Trzeba czytać uważnie treść wiadomości!
i nie mogło być, bo "Big Win" to nazwa promocji IHG ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#905 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:15 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 19
Loty: 210
Kilometry: 397 378
smuti99 napisał(a):
qryku napisał(a):
Wróciłem z wyjazdu na którym dobiłem Big Winem 2 do statusu gold. Dzisiaj zamierzałem zrobić rezerwacje w Promocji Majowej i nie mogę bo "dane identyfikacyjne są nieprawidłowe. Sprawdź i wprowadź je ponownie". Zauważyłem że po podniesieniu statusu zminiła się ostatnia cyfra mojej karty. Jak próbuję zrobić rezerwację na stary numer to informacja że karta nie istnieje. Jak kasuję numer to hotele się wyszukują wiec raczej na pewno to problem związany z numerem. Rano zadzonię w tej sprawie na infolinię ale może ktoś miał podobne doświadczenia?

Adam


Ja tak miałem przez 2 dni, mi status podniósł się do Platinum. Też mam teraz dwie karty widoczne o różnej ostatniej cyfrze i w pierwszych dwóch dniach miałem ten sam błąd przy wyszukiwaniu co Ty, teraz wszystko wróciło do normy.


Po ok. 48 godzinach od podniesienia statusu wszystko wróciło do normy i rezerwacje działają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#906 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Burgery przez neta po 19, więcej tutaj :

accor-le-club-dyskusja-ogolna-i-promocje,1522,27382&p=539723&hilit=Accor+burger#p539723
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#907 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:39 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Jak na sezon letni nie jest źle z tą promocją tych 1500 punktów. Sprawdziłem co oferowano rok i dwa lata wcześniej (taką historią dysponuje w mailach i na koncie).
Ja tylko żałuję, że nie wstrzymałem się tych kilku dni z rezerwacją mojej objazdówki po kraju. Miałbym już zapewnione warunki promocji.

Zauważyłem, że te internetowe promocje na wyszynk (kolacje) znacznie się polepszył. Na burgera za 30 złotych nie rzucam się jak szczerbaty na suchary, ale za 19 złotych można zjeść chociaż raz podczas pobytu.

Czytałem w wątku, że niektórzy z klubowiczów dostają śniadania w ramach upgrade. Mnie się nigdy to nie zdarzyło. Jakie warunki trzeba spełnić i gdzie tak chętnie przydzielają hotele to śniadanko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#908 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:55 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Jeśli będziesz zatrzymywał się w hotelach z check-in online to masz szansę się załapać na 1500 pkt. Ostatnio było trochę szumu, że check-in online zmienia datę zrobienia rezerwacji na datę dokonania check-in online. Zauważyłem, że w historii rezerwacji, tam gdzie meldowałem się online są dwie pozycje z terminem pobytu - tak jakbym dwa razy dokonywał tej samej rezerwacji. Spróbować nie zaszkodzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#909 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:37 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Dziękuję bardzo za sugestię. Na pewno sprawdzę i skorzystam. Tylko zastanawiam się, czy czasem ten check-in online nie spowoduje zamieszania z promocją majową 10000 punktów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#910 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:39 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
był na forum taki przypadek i dotyczył bodajże Bratysławy - naliczą Ci za pewne albo to, albo to.. wątpie aby udało się obie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#911 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:46 

Pozostanie długi proces reklamacji i po kilku mailach reklamacja pewnie zostanie uznana.
Góra
 PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#912 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:48 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Te 10000 punktów jest tyle cenne, że będę próbował check-in'u w sieci od 4 pobytu rezerwowanego w maju. Oczywiście, w tych hotelach, gdzie jest taka możliwość.
Obecnie brakuje mi do platyny 14400 punktów. Rozumiem, że dostanę i tak te 10000, więc 4400 jest do zdobycia już z nowych promocji i okazji.
Dziś zauważyłem, że pojawiły mi się stawki w hotelach Ibis z tytułu Ibis Business. Każda oferta najtańsza dotąd np. wczesna rezerwacja jest tańsza o 5%. Jedynie stawki private sales są nienaruszalne. O dziwo, dużo stawek Ibis Business jest już ze śniadaniem.
Przeglądając swoje konto i wygasłe promocje, zauważyłem, że nie naliczono mi 250 punktów za pierwszą rocznicę. Napisałem reklamację dwa dni temu. Nie dostałem też żadnego potwierdzenia na maila o złożeniu reklamacji. Wcześniej pojawiał się taki mail. Czy to tak ma być od pewnego czasu, czy wystąpił jakiś błąd przy składaniu reklamacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#913 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:53 

Czy w ibis budget też zniżka na kartę Business. Jeśli kosztuje 49 złotych nocleg to też jest zniżka?

-- 29 Maj 2015 11:55 --

Opisywany był przypadek takiej długiej wymiany maili reklamacyjnych właśnie spowodowanych błędem z check in online. W końcu uznali reklamację chyba po 8 mailach.
Góra
 PM off  
      
#914 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
krzysztof.ka napisał(a):
Dziś zauważyłem, że pojawiły mi się stawki w hotelach Ibis z tytułu Ibis Business. Każda oferta najtańsza dotąd np. wczesna rezerwacja jest tańsza o 5%. Jedynie stawki private sales są nienaruszalne. O dziwo, dużo stawek Ibis Business jest już ze śniadaniem.


A jak wygląda porównanie dla konta bez Ibis Business? Może te stawki ze śniadaniem są normalnie dla wszystkich?
Podrzuciłbyś screen jak to wygląda dla Ibis Business i bez (ewentualnie podał hotel i datę do porównania)?

W stawkach Ibis Business można płacić punktami?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#915 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:57 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
krzysztof.ka napisał(a):
Te 10000 punktów jest tyle cenne, że będę próbował check-in'u w sieci od 4 pobytu rezerwowanego w maju. Oczywiście, w tych hotelach, gdzie jest taka możliwość.


Najpierw rozlicz promocję majową, dopiero później korzystaj z check-in online, żeby nie było problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#916 PostWysłany: 29 Maj 2015 12:27 

Rejestracja: 03 Gru 2011
Posty: 18
Cześć, czy promocja z 10 tysiącami pkt. łączy się z aklamio? Czy komuś nie naliczyli pkt. z powodu aklamio i czy można reklamować i zrezygnować z aklamio, jak coś pójdzie nie tak? Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#917 PostWysłany: 29 Maj 2015 12:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Michy napisał(a):
krzysztof.ka napisał(a):
Te 10000 punktów jest tyle cenne, że będę próbował check-in'u w sieci od 4 pobytu rezerwowanego w maju. Oczywiście, w tych hotelach, gdzie jest taka możliwość.


Najpierw rozlicz promocję majową, dopiero później korzystaj z check-in online, żeby nie było problemu.

A nie było u kogoś, że ktoś się zapisał w terminie odpowiednim (maj), ale po zrobieniu online check in coś się spsuło i musiał reklamować, bo punktów nie dostał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#918 PostWysłany: 29 Maj 2015 12:51 

ufesa napisał(a):
Cześć, czy promocja z 10 tysiącami pkt. łączy się z aklamio? Czy komuś nie naliczyli pkt. z powodu aklamio i czy można reklamować i zrezygnować z aklamio, jak coś pójdzie nie tak? Z góry dzięki za odpowiedź.


Czy zakup przez aklamio jest w ogóle bezpośrednim zakupem w Accor? W promocji można tylko brać udział gdy się kupuje bezpośrednio w Accor (bez pośredników).
Góra
 PM off  
      
#919 PostWysłany: 29 Maj 2015 13:01 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#920 PostWysłany: 29 Maj 2015 15:51 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
I jeszcze jedna oferta u sąsiadów - punkty x2 i x4 oraz śniadanie za 1EUR

http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... xtor=AL-40
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group