Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#841 PostWysłany: 28 Kwi 2015 20:54 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no to lipa...chyba faktycznie najlepiej wykorzystać te punkty na noclegi na wakacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#842 PostWysłany: 28 Kwi 2015 21:15 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Chyba, że spróbujesz się dogadać w recepcji - nie wiem na ile mają dowolność w "kształtowaniu" faktury. W każdym razie przy płatności przez internet punktami mają je teoretycznie w systemie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#843 PostWysłany: 28 Kwi 2015 21:16 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
novart napisał(a):
Na fakturze jest kwota płatność ogółem w danej walucie, ale poniżej jest rozbicie na formy płatności, np. karta Mastercard i voucher. Także widać faktyczną kwotę zapłaconą za nocleg.
klimas napisał(a):
no to lipa...chyba faktycznie najlepiej wykorzystać te punkty na noclegi na wakacje.

dlaczego lipa?
wyszczególnione na fakturze gotówka, karta, voucher, czek, itp. to tylko forma płatności i nie ma podstaw do nierozliczenia takiej faktury na pełną wartość (to taka sama sytuacja, gdy płacisz część faktury kartą, a pozostałość gotówką - zapłaciłeś przecież całość). dla pewności spytaj jednak w księgowości.
nie mam pewności jak skończyłaby się próba rozliczenia faktury za nocleg opłacony punktami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#844 PostWysłany: 28 Kwi 2015 21:21 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
z rozliczeniem nie będzie problemu - ale im mniej wiedzą tym lepiej. Jeszcze zaczną grzebać czemu tyle noclegów się porobiło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#845 PostWysłany: 30 Kwi 2015 22:53 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
PawelGa napisał(a):
Jakby ktoś przegapił na mejlu, dla klubowiczów. Hotele: Europa Wschodnia, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Irlandia, Morze Śródziemne.


Wyjątkowa oferta Błyskawiczna Wyprzedaż dostępna na całym świecie!

W ramach prywatnej sprzedaży na stronie accorhotels.com znajdziesz
wyjątkowe oferty specjalne dla Ciebie!
Poznaj naszą ofertę i wybierz cel swojej następnej podróży.
Korzystaj ze zniżek nawet do 50%*.
Zarezerwuj nocleg przed 30 kwietnia!

Szkoda, że za punkty nie można rezerwować :-(


Może się komuś przyda tak na ostatnią chwilę. Zauważyłem, że mój hotel wyszukiwany nie przez stronę promocji, ale normalnie. Ma taką samą cenę jak w promocji. (Ibis Budapest Areo). Można go zarezerwować przy pomocy punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#846 PostWysłany: 02 Maj 2015 16:14 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
maxima napisał(a):
Cytuj:
Drogie Panie, Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Wypełniając krótką ankietę dotyczącą hotelowych usług macie szansę wygrać 2-osobowy voucher na weekendowy pobyt w wyjątkowym hotelu Sofitel Grand Sopot. Dodatkowo każdą wypełnioną ankietę premiujemy 100 punktami lojalnościowymi programu Le Club Accorhotels: http://bit.ly/ankieta-dla-kobiet


dostał ktoś punkty za tą ankietę?

wg info z Accora:
Cytuj:
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem punkty Le Club za wypełnienie ankiety z okazji Dnia Kobiet zostaną naliczone w ciągu 31 dni od zakończenia oferty, czyli od 26 marca 2015 r.


gdyby komuś było potrzebne - to dziś w końcu naliczyli punkty ;) choć zwycięzców tego nadal nie ogłosili?? albo poinformują tylko zwycięzcę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#847 PostWysłany: 02 Maj 2015 20:51 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
maxima napisał(a):
maxima napisał(a):
Cytuj:
Drogie Panie, Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Wypełniając krótką ankietę dotyczącą hotelowych usług macie szansę wygrać 2-osobowy voucher na weekendowy pobyt w wyjątkowym hotelu Sofitel Grand Sopot. Dodatkowo każdą wypełnioną ankietę premiujemy 100 punktami lojalnościowymi programu Le Club Accorhotels: http://bit.ly/ankieta-dla-kobiet


dostał ktoś punkty za tą ankietę?

wg info z Accora:
Cytuj:
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem punkty Le Club za wypełnienie ankiety z okazji Dnia Kobiet zostaną naliczone w ciągu 31 dni od zakończenia oferty, czyli od 26 marca 2015 r.


gdyby komuś było potrzebne - to dziś w końcu naliczyli punkty ;) choć zwycięzców tego nadal nie ogłosili?? albo poinformują tylko zwycięzcę ;)

Niestety. Moja druga połówka 100 nie uwidziala na koncie do teraz:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#848 PostWysłany: 02 Maj 2015 20:55 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Też nie mam, może naliczają to jakoś ręcznie według kolejności wypełniania? :P
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#849 PostWysłany: 02 Maj 2015 20:57 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Poza tym są poza terminem chyba. Chyba ze się mylę co do dat. Zatem pójdzie reklamacja:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#850 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:11 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Mam pytanie/wątpliwość i może ktoś pomoże ;)
Mam status Platinum założmy do 31.05.2016. Co muszę zrobić, aby w maju 2016 został przedłużony? Czy punkty które zdobędę od dziś liczą się już do nowego zbierania punktów? Bo 60 noclegów jest nierealne ;) Generalnie skąd będę wiedzieć, ze mój status zostanie przedłużony w maju 2016? Od kiedy oni liczą punkty dla nowego okresu? Jak to działa?
Dzięki za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#851 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
jeśli chodzi o punkty, każdorazowo po jakiejkolwiek "akcji" na koncie ważność punktów przedłuża się o rok, więc wystarczy jakikolwiek najtańszy nocleg przed upływem ważności, aby mieć punkty, a co za tym idzie status, przedłużone o rok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#852 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
pemat napisał(a):
jeśli chodzi o punkty, każdorazowo po jakiejkolwiek "akcji" na koncie ważność punktów przedłuża się o rok, więc wystarczy jakikolwiek najtańszy nocleg przed upływem ważności, aby mieć punkty, a co za tym idzie status, przedłużone o rok

Punkty nie przedłużają statusu tzn punkty za chociażby najtańszy nocleg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#853 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:28 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
sorki, racja - punkty rozliczane są w okresach rocznych, więc w ciągu roku od uzyskania statusu należy zdobyć odpowiednią ilość punktów do jego przedłużenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#854 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
To że czas wykorzystania punktów się wydłuża to wiem, ale mnie właśnie interesuje przedłużenie statusu. Muszą jakoś liczyć te kolejne 25k pkt na status Platinum. Tylko od którego momentu? Na logikę wydawałoby się, że od momentu zdobycia danego statusu następne punkty albo przybliżają do wyższego lub w przypadku Platinum naliczają się na kolejny rok. To by oznaczało, że jeśli status Platinum zdobyłam np. 1.05.2015, to wszystkie punkty zdobyte po tym czasie liczone są od nowa i jeśli do 31.05.2016 zdobędę 25k, to przedłużą status. Pytanie czy tak właśnie jest :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#855 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:30 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
pemat napisał(a):
sorki, racja - punkty rozliczane są w okresach rocznych, więc w ciągu roku od uzyskania statusu należy zdobyć odpowiednią ilość punktów do jego przedłużenia

Co innego sytuacja jeśli w ciągu roku od momentu zdobycia statusu (z pominięciem sytuacji posiadania platyny) zdobędziesz wyższy status. Wtedy nowy wyznacza kolejny rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#856 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:31 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
maxima napisał(a):
To że czas wykorzystania punktów się wydłuża to wiem, ale mnie właśnie interesuje przedłużenie statusu. Muszą jakoś liczyć te kolejne 25k pkt na status Platinum. Tylko od którego momentu? Na logikę wydawałoby się, że od momentu zdobycia danego statusu następne punkty albo przybliżają do wyższego lub w przypadku Platinum naliczają się na kolejny rok. To by oznaczało, że jeśli status Platinum zdobyłam np. 1.05.2015, to wszystkie punkty zdobyte po tym czasie liczone są od nowa i jeśli do 31.05.2016 zdobędę 25k, to przedłużą status. Pytanie czy tak właśnie jest :)

Powinno byc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#857 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:32 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
@jesion83 - chyba właśnie opisałeś mój przypadek
Ja mam teraz 8020 punktów zdobytych od grudnia 2014.

Poniżej informacja:
"Brakuje Ci tylko 29 noclegi(-ów) lub 1 980 punktów do statusu Gold"

Rozumiem zatem, że jeśli dobiję do 10 000 punktów (A DOBIJĘ :) nie wydając ich, to dostaję status Gold.
_________________
ImageImage


Ostatnio edytowany przez Tjw1978, 03 Maj 2015 10:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#858 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Tak jak pisze @pemat - w ciągu roku od uzyskania statusu należy zdobyć odpowiednią ilość punktów lub odpowiednią ilość noclegów do jego przedłużenia. Czasami Accor przedłużał status ot tak, ale ostatnimi czasy takie sytuacje zdarzają się coraz rzadziej niestety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#859 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:33 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
@jesion83 - chyba właśnie opisałeś mój przypadek
Ja mam teraz 8020 punktów zdobytych od grudnia 2014.

Poniżej informacja:
"Brakuje Ci tylko 29 noclegi(-ów) lub 1 980 punktów do statusu Gold"

Rozumiem zatem, że jeśli dobiję do 10 000 punktów nie wydając ich, to dostaję status Gold.

Możesz je wydać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tjw1978 lubi ten post.
 
      
#860 PostWysłany: 03 Maj 2015 10:35 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Ooooo, dzięki za info :)
Przyda się :)
Niemniej zbieram sobie powoli punkty na pobyt na drugiej półkuli :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group