Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#1681 PostWysłany: 01 Wrz 2015 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Kiedys gdy weszly punkty za M&M to gdy tylko pojawily sie na koncie to wyłączyłem konwersje. Ale to było jakos duzo jednorazowo. Tutaj chyba nie zadziała.
Swoją droga - wykorzystywałem ostatnio Vouchery i została mi końcówka punktów. Dostałem maila z oferta ze przy najbliższym noclegu dostanę ekstra 6xx punktów ktore mi brakuje do 2tys i kolejnego vouchera. Chyba z jakimś ograniczenie czasowym ze we wrześniu.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#1682 PostWysłany: 01 Wrz 2015 14:43 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
pemat napisał(a):

Na liście krajów nie ma PL. W warunkach promocji wprawdzie jest wymieniony kod hotelu H3423, ale czy to wystarczy, żeby promo się dobrze rozliczyło... Jeśli ktoś się wybiera do tego hotelu, warto, żeby najpierw się doinformował na infolinii czy punkty zostaną przyznane mimo braku PL na liście, coby mieć podkładkę później do reklamacji.

Załączniki:
4x.jpg
4x.jpg [ 152.33 KiB | Obejrzany 1590 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1683 PostWysłany: 01 Wrz 2015 14:49 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Ktoś w Accor zapomniał wpisać nazwę kraju. :roll:

Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 19.95 KiB | Obejrzany 1565 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1684 PostWysłany: 01 Wrz 2015 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Michy napisał(a):
warto, żeby najpierw się doinformował na infolinii czy punkty zostaną przyznane mimo braku PL na liście, coby mieć podkładkę później do reklamacji.

W mailu jest opis promo i jest taki tekst:
Cytuj:
Tomasz
We wrześniu Twoje pobyty będą obfitować w liczne nagrody i przywileje, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Pobyty w ibis Styles Bielsko-Biała, ibis Styles Vilnius oraz reszcie naszych nowo otwartych hoteli zostaną nagrodzone poczwórną liczbą punktów. W słonecznej Hiszpanii skorzystasz z 20% zniżki, a wybierając się w podróż służbową do naszych hoteli Mercure i Novotel w Polsce i Europie Wschodniej otrzymasz 500 bonusowych punktów, 15% zniżki na gastronomię oraz pokrowiec na garnitur.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1685 PostWysłany: 01 Wrz 2015 18:19 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Czyli co, zamrozili konwersję punktów na vouchery więc odpada?
Można będzie jedynie jak się zdąży użyć punktów na natychmiastowe rezerwację że zniżką?

Jak tak to trochę się wkopałem, większość rezerwacji porobilem i jak nie można zamienic na voucher to nie masz aż tyle zaplanowanych pobytów żeby używać znizke 40euro od razu do rezerwacji.

Jak ktoś potrzebuje konkretny hotel po znizce i zna datę to chętnie zarezerwuje licząc zniżke 40 euro jako 120pln..

Bo teoretycznie jak wyłączam automatyczną konwersję, to odmraża możliwość zakupu voucher za 2000pkt.
Pytanie czy jak tak zrobimy i spowrotem powrocimy do automatycznego przeliczania na punkty Flying Blue to punkty za kolejne pobyty będą przychodziły wedle stawek tej "super" promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1686 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
przemos74 napisał(a):
Zameldowałem się w aplikacji na FB (Places) po odwiedzeniu kilku hoteli Accora i wszystkie moje meldunki zostały odrzucone. Czy mieliśmy taką sytuację? Ponawiać czy pisać reklamację?


Support odpowiedział tak:
Cytuj:
informujemy ,że w aplikacji Places ma Pan konto utworzone na inny numer klienta i adres e-mail (nr klienta - 238xxx54 - adres e-mail - xxx@o2.pl ) niż na który jest założona karta Le Club AccorHotels ( nr klienta - 26xxx694 , adres e-mail: xxx@gmail.com). Z tego powodu wszystkie meldunki w aplikacji Places są odrzucane. Prośimy Pana konto Le Club AccorHotels zsynchronizować z aplikacją Places, wtedy będziemy mogli wprowadzić meldunki na Pana koncie.


Dodam, że Accor w pewnym momencie połączył moje dwa konta. Niestety nie wiem jak dokonać ponownej synchronizacji. W aplikacji Places nie widzę opcji zmiany numeru karty... Ktoś ma jakiś pomysł?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1687 PostWysłany: 03 Wrz 2015 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Miałem podobny problem podczas zmiany statusu karty. Zmianie uległa ostatnia cyfra w numerze i aplikacja Places zwariowała. Z poziomu logowania poprzez Windows i Facebooka nic nie pomagało, zadziałało pod Androidem. Najpierw w Menadżerze Aplikacji wszedłem do niej, wyczyściłem pamięć cache, potem dane pamięci a następnie ją odinstalowałem. Po ponownym uruchomieniu telefonu zainstalowałem aplikację jeszcze raz i zadziałało prawidłowo. Przy następnej zmianie statusu aplikacja już samoczynnie mnie zidentyfikowała.

Jeżeli to nie pomoże to chyba tylko kontakt mailowy i powinni ręcznie zsynchronizować konto z aplikacją, nie znalazłem w niej możliwości zmiany numeru karty. Na infolinii odnośnie pytań o aplikację Places czy problem z odznakami reagują trochę paniką ;) , widocznie nie do końca znają temat, do tej pory nie dowiedziałem się np. co daje status gość w tej aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#1688 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:06 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
@przemos74 ja też miałam 2 karty (ze słynnej promocji Platinum + potem nowa i mi połączyli). Też miałam inny nr karty w Places i faktycznie. Niestety tylko Accor może to zrobić - czekałam z pół roku, aż zmienili nr karty i naliczyli mi prawidłowo punkty. Pozostaje tylko pisać do nich i ciągle dopytywać się kiedy zmienią nr karty (napisza, że to ktoś we Francji musi zrobić)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#1689 PostWysłany: 03 Wrz 2015 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 486
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Ibis Styles w Gnieźnie - 2016
http://www.gniezno24.com/gospodarka/ite ... nowy-hotel
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1690 PostWysłany: 04 Wrz 2015 03:01 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Na stronie TK pojawiło się info o interesującej promocji:
http://www.turkishairlines.com/en-int/c ... les-smiles
ale jak narazie nie ma linka do rejestracji i regulaminu

10.000 punktów za trzy 2-dniowe pobyty + bonus 500 pkt dla rezerwacji przed 11 IX. Pobyty 20 IX-31 XII
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas uważa post za pomocny.
 
      
#1691 PostWysłany: 04 Wrz 2015 12:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Jaki macie patent żeby dotrzeć do cen miesięcznych? Szczerze mówiąc ten przycisk często mi umyka i szukam później po omacku. Wiem że to się ukrywa pod Sprawdź ceny ale nie zawsze ten przycisk tam jest. Jest jakaś droga, żeby zawsze tam się dostać w wybranym hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1692 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Wpisujesz miasto i datę, na głównej stronie accora, przechodzisz do listy hoteli i klikasz przy swoim hotelu "Znajdź najlepszą cenę", rozwinie się kolumna i "Znajdź najlepszą cenę miesiąca". Ja mam to chyba przy każdym hotelu.

Załącznik:
acc.jpg
acc.jpg [ 190.1 KiB | Obejrzany 638 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Roku uważa post za pomocny.
 
      
#1693 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Przesiądę się chyba na inną przeglądarkę bo u mnie czasem jest a czasem nie ma :o Ogólnie stąd właśnie wchodzę, ale u mnie rzadko to jest. Chyba częsciej brak niż jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1694 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:13 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
SPLDER napisał(a):
Na stronie TK pojawiło się info o interesującej promocji:
http://www.turkishairlines.com/en-int/c ... les-smiles
ale jak narazie nie ma linka do rejestracji i regulaminu

10.000 punktów za trzy 2-dniowe pobyty + bonus 500 pkt dla rezerwacji przed 11 IX. Pobyty 20 IX-31 XII


jak to jest z tymi promocjami, można zapłacić punktami byleby 10 E dopłacić i wchodzą wszystkie taryfy które widzę jako niezalogowany??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1695 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:15 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jest oddzielny temat do promocji ;) accor-promocja-wrzesniowa-200-eur-w-punktach,1522,79390
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1696 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:15 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Tutaj jest nowy temat o promocji wrześniowej 10K+1,5K za wcześniejszą rezerwację accor-promocja-wrzesniowa-200-eur-w-punktach,1522,79390

Link do oficjalnej strony http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... tion.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1697 PostWysłany: 04 Wrz 2015 13:47 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
art77 napisał(a):
jak to jest z tymi promocjami, można zapłacić punktami byleby 10 E dopłacić i wchodzą wszystkie taryfy które widzę jako niezalogowany??
te 10€ wzięło się z jakiegoś postu na fb i chyba nie ma odzwierciedlenia w żadnym regulaminie
w ostatniej promocji spałem w ibis styles bb, zapłaciłem ok. 12 zł +2000 pkt, punkty promocyjne naliczone bez żadnego problemu
Załącznik:
ibis bb.png
ibis bb.png [ 18.17 KiB | Obejrzany 551 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1698 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Te minimalne 10 euro wzięło się z posta gdzie piszący zadzwonił na infolinię Accora i jakiś konsultant udzielił takiej odpowiedzi, ktoś podchwycił i się rozniosło. Nie jest to na pewno prawdą gdyż ponad miesiąc temu rezerwowałem Mercure w Cieszynie za punkty z dopłatą 24zł i punkty się naliczyły. Ciekawi mnie natomiast minimalny próg zapłaty. Później nocowałem w Mercure Gdynia i za 6000pkt plus dopłaty dokładnie 7,62 zł żadne pkt. się nie naliczyły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1699 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:22 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
to wynika z warunków programu (choć też nie do końca jest to jednoznaczne), pkt. 7.5, gdzie jest wskazana ilość punktów przyznawana za wydane 10€. jednak nie ma nigdzie powiedziane, że trzeba wydać te 10€, aby punkty się naliczyły
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1700 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Z tego, jaką informację dostałem kiedyś na infolinii, dla różnych hoteli są różne stawki minimalne. Jeśli taka stawka nie zostanie przekroczona hotel nie jest w stanie naliczyć punktów po zakończonym pobycie. I wtedy zostaje już tylko kontakt z Accorem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group