Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#1621 PostWysłany: 29 Sie 2015 17:34 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
indy napisał(a):
Np ciastka, owoce, lokalne przysmaki, etc. - podane do pokoju.

ok, czy to jest upominek vip o ktorym mowi status gold ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#1622 PostWysłany: 29 Sie 2015 17:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tak

Serio wolałbym wywalić to i welcome drink i dostać w zamian śniadanie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1623 PostWysłany: 29 Sie 2015 21:28 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
...ja także wolałbym aby dawali śniadania w zamian za te śmieszne gifty, a osobiście również nawet zamiast upgrade-u
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1624 PostWysłany: 30 Sie 2015 02:11 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Kiedyś złożyłem zapytanie do jakiegoś hotelu o zamianę upgrade'u na śniadania. Zamiast odpowiedzieć wprost, przedstawili mi jakieś wyliczenia o mojej rzekomej kilkuset złotowej korzyści finansowej związanej z upgrade'em i już choćby z tego powodu powinienem być zadowolony. Chyba chodziło im o różnicę w cenie pokoju pomiędzy tym, który zarezerwowałem a tym, który dla mnie przygotowali. O śniadaniu wspomnieli tylko tyle, że przy zastosowanej stawce nie mogą mi nawet obniżyć jego ceny o połowę. Tyle w temacie. Myślę, że warto pytać, bo jak wiadomo, każdy hotel w sieci Accor rządzi się swoimi prawami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1625 PostWysłany: 30 Sie 2015 08:15 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
I w sumie mieli rację, bo często sam upgrade to zysk dobrze ponad 100 zł. A śniadanie najczęściej kosztuje w polskich Accorach pomiędzy 30-80 zł. W zagranicznych hotelach też z reguły upgrade kosztuje dużo więcej niż śniadanie.

Ja tam wolę za śniadanie sobie sam zapłacić, nie jest to aż tak duża kwota w stosunku do ceny pokoju, a jednak dostać upgrade, ale oczywiście gusta są różne. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1626 PostWysłany: 30 Sie 2015 08:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja pisałem o wywaleniu wstawki i welcome drinka na rzecz śniadanka, Upgrade bym zostawił :P

A jak to jest, ze w CC lub HH dostaje sie śniadanie i tam to się opłaca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1627 PostWysłany: 30 Sie 2015 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
michzak napisał(a):
Ja pisałem o wywaleniu wstawki i welcome drinka na rzecz śniadanka, Upgrade bym zostawił :P

A jak to jest, ze w CC lub HH dostaje sie śniadanie i tam to się opłaca?


Może chcą być "wyjątkowi"?

Ja to widzę tak... Z upgrade każdy jest bardzo zadowolony, super traktowanie itp... ale nie każdy dopłaci do lepszego pokoju (więc jak się go da za darmo, to realnych kosztów mało), natomiast większość musi coś rano zjeść - stąd też trzeba za śniadanie zapłacić, a nie za friko - decyzja biznesowa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1628 PostWysłany: 30 Sie 2015 12:18 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Dokładnie tak! Upgrade nic hotelu nie kosztuje. Przedstawianie wyliczeń, że coś się na tym zyskuje, jest tylko mydleniem oczu. Zauważcie, że podniesienie standardu pokoju jest możliwe tylko w miarę dostępności. Jeśli hotel ma chętnych na pokoje o wyższym standardzie, nie udostępni ich nam. Śniadanie zaś to konkretny koszt produktów i ich przygotowania. Co prawda przy bufecie na 100 osób kolejnych 10 nie stanowi już takiego problemu, nie wspominając o tym, że często sporo tego wszystkiego zostaje i nie wiadomo, co się z tym dzieje ;) Wystarczyłaby alternatywa - upgrade lub śniadanie, do wyboru. Zgodnie z zasadą, że każdy woli co innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1629 PostWysłany: 30 Sie 2015 12:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Jak to co się z tym robi cześć ląduje w różnego rodzaju sałatkach, na śniadanie nazajutrz:)
Tak zgadzam się, wybór między upgradem a śniadaniem byłby dobrym rozwiązaniem.
Mnie ten uprade jest czasami tak potrzebny jak ślepej kurze ziarno.
Ponieważ albo mnie i tak cały dzień nie ma bo coś tam zwiedzam, albo jestem już tak spity, że wszystko jedno mi w tym momencie gdzie zalegnę:)
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#1630 PostWysłany: 30 Sie 2015 12:47 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
sranda napisał(a):
I w sumie mieli rację, bo często sam upgrade to zysk dobrze ponad 100 zł. A śniadanie najczęściej kosztuje w polskich Accorach pomiędzy 30-80 zł. W zagranicznych hotelach też z reguły upgrade kosztuje dużo więcej niż śniadanie.

Zysk byłby wówczas, gdybyś dostał kasę do ręki w zamian za rezygnację z upgrade'u, który notabene nie jest obligatoryjny. A tak jest tylko korzyść, czasami bardzo względna, podniesienia standardu pobytu, którego być może nawet nie zauważysz. No chyba, że komuś bardzo zależy na tych wszystkich ozdobnikach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1631 PostWysłany: 30 Sie 2015 13:28 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Mniejszy koszt do zapłacenia przez klienta to też zysk.
Podam ostatni przykład sprzed kilku dni - byłem na weekend z rodziną w Krynicy, w Mercure Resort & Spa. Dwa noclegi w standardowym pokoju (niby superior) to ok. 500 zł, w dużo większym powierzchniowo apartamencie z tarasem i ładnym widokiem - ponad 700 zł. Nie wybierałem apartamentu, zakładając, że może uda się uzyskać upgrade i nie pomyliłem się.
A śniadania (bardzo dobre zresztą), to koszt tylko 35 zł/osoby, dzieci nie płacą. Więc bardziej opłacało mi się jednak wziąć standardowy pokój i dodać śniadania oraz uzyskać upgrade, niż płacić za apartament i dostać śniadania gratis.
Ale jak napisałem, co kto lubi, dla niektórych upgrade nie ma znaczenia, dla mnie ma, zwłaszcza, jeśli jadę z rodziną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1632 PostWysłany: 30 Sie 2015 13:34 

egg napisał(a):
No chyba, że komuś bardzo zależy na tych wszystkich ozdobnikach.

Niektórzy się dowartościowują przez te ozdobniki i marketingowcy o tym wiedzą, a hotel to mało kosztuje.
Góra
 PM off  
      
#1633 PostWysłany: 30 Sie 2015 14:54 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
horacy19 napisał(a):
Tę promocję opłaca się najbardziej w Ibis Styles Bielsko . Pokój jednoosobowy od 62 zł.


Wykorzystując dwa hotele Bielsko Biała i pobliski Cieszyn można zrobić optymalizację wg poniższego schematu:

Załącznik:
promo.jpg
promo.jpg [ 104.16 KiB | Obejrzany 302 razy ]


Za nieco ponad 1700zł mamy 60tys pkt wartych jakieś dwukrotnie więcej ;) Zysk ponad 100% :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
zbyhu uważa post za pomocny.
 
      
#1634 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:10 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
pod warunkiem, że ktoś mieszka w Skoczowie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
egg lubi ten post.
 
      
#1635 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Liczyłem to, skusiłbym się, ale nie ma mnie we wrześniu i nie wyrobię się z noclegami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1636 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:14 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
To zdecydowanie opcja dla osób z regionu B-B i okolic...chyba, ze Ktoś się wybiera na 6 tygodniowy urlop w tamtym regionie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1637 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:14 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Trzeba też założyć ze może usprawnili system transferu punktów na mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1638 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:23 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Higflyer napisał(a):
Niektórzy się dowartościowują przez te ozdobniki i marketingowcy o tym wiedzą, a hotel to mało kosztuje.

Dokładnie to miałem na myśli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1639 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:29 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
JJ2010 napisał(a):
horacy19 napisał(a):
Tę promocję opłaca się najbardziej w Ibis Styles Bielsko . Pokój jednoosobowy od 62 zł.


Wykorzystując dwa hotele Bielsko Biała i pobliski Cieszyn można zrobić optymalizację wg poniższego schematu:

Załącznik:
promo.jpg


Za nieco ponad 1700zł mamy 60tys pkt wartych jakieś dwukrotnie więcej ;) Zysk ponad 100%

Zyskujemy 1200 euro :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1640 PostWysłany: 30 Sie 2015 15:33 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
jesion83 napisał(a):
Zyskujemy 1200 euro :)

Może komuś będzie się nawet opłacało rzucić dotychczasową robotę i przez 6 tygodni "zarabiać" w alternatywny sposób ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group