Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#1441 PostWysłany: 30 Lip 2015 15:55 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Nie ma reguły. Ja rezerwując za punkty plus dopłata od razu, punkty miałem tylko od tego co poszło przelewem.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#1442 PostWysłany: 30 Lip 2015 16:11 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
krzysztof.ka napisał(a):
[Doszedłem na razie do tego, że jak się płaci przy rezerwacji elektronicznie, to punkty naliczone są od całości rachunku, a jak voucherem w hotelu, to hotel nalicza to co dostali w pieniądzu.


Miales chyba wyjatkowe szczescie, obecnie (po rozpoczeciu reform ich systemu) regula jest naliczanie punktow tylko za to ,co bylo placone pieniadzem.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#1443 PostWysłany: 30 Lip 2015 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
krymek napisał(a):
Nie ma reguły.


100% racji, płaciłem wielokrotnie za nocleg punktami i raz zaliczali całą kwotę (łącznie z tą zbitą punktami), a za drugim tylko tę dopłatę i to dotyczy nawet tego samego hotelu w kolejnych nocach :shock: odnośnie minimum 10 EUR do zaliczenia promo za 10k pkt mi zaliczyło noc za 3,5 pln/pokój. ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#1444 PostWysłany: 30 Lip 2015 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Zrobiłem kilka dni temu rezerwację. Bezzwrotna, rzekomo płatna od razu. Na maila przyszło potwierdzenie. Na karcie śladu blokady, na koncie Accor rezerwacja niewidoczna. Normalne to? Do tej pory zawsze ściągało od razu i rezerwacja była widoczna ale mam za sobą dopiero 2 więc jeszcze nie wszystko mogę wiedzieć o cudach systemu Accor :D
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1445 PostWysłany: 30 Lip 2015 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
dzwon od razu do hotelu i poproś o potwierdzenie rezerwacji. Ten system raz działa, raz coś mu się wiesza ...

ps. dostałęm info (upomnienie?) od konsultanta jakoby to można posiadać tylko jedno konto na jedną osobę, a FAQ jest nawet stwierdzenie, masz kilka kont, daj znac a je połączymy w jedno, o co chodzi ?

ps.2 dostal ktos pkt za promocje skandynawska ? ... u mnie lipa
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1446 PostWysłany: 30 Lip 2015 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Hotele sieciowe przy obłożeniu poniżej pewnego progu i długiej aktywności na koncie często nie pobierają kasy od razu mimo iż rezerwacja jest w taryfie non-ref (czyli bezzwrotka).

Ja tak ostatnio miałem w Mercurym w Frankfurcie, hotel świecił pustkami.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomek Zien uważa post za pomocny.
 
      
#1447 PostWysłany: 30 Lip 2015 18:18 

Czy w Ibisie w Bielsku Białej w pokojach są czajniki?

-- 30 Lip 2015 18:57 --

Dzwoniłem i w pokojach nie ma.
Powiedzieli, że na dole jest wrzątek i herbata.
Góra
 PM off  
      
#1448 PostWysłany: 30 Lip 2015 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Higflyer napisał(a):
Czy w Ibisie w Bielsku Białej w pokojach są czajniki?

W czasach Orbisu były w pokojach ale po zmianie na ibis styles czajnik elektryczny do wspólnego użycia jest przy recepcji a oprócz tego woda pitna eden oraz ekspres do kawy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka lubi ten post.
 
      
#1449 PostWysłany: 30 Lip 2015 20:56 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Tomek Zien napisał(a):
Zrobiłem kilka dni temu rezerwację. Bezzwrotna, rzekomo płatna od razu. Na maila przyszło potwierdzenie. Na karcie śladu blokady, na koncie Accor rezerwacja niewidoczna. Normalne to? Do tej pory zawsze ściągało od razu i rezerwacja była widoczna ale mam za sobą dopiero 2 więc jeszcze nie wszystko mogę wiedzieć o cudach systemu Accor :D


Miałam taką sytuację pierwszy raz w maju przy rezerwacji Ibis Style w Wiedniu. Nie ściągnęli kasy od razu. Ponieważ bardzo zależało mi na potwierdzeniu (rezerwacja w promocji 3=2, która za moment się kończyła i gdyby ta pierwsza nie przeszła to był ostatni dzwonek żeby ją ponowić) po 2 dniach napisałam maila z prośbą o potwierdzenie rezerwacji. Po 2 kolejnych odpisali, że rezerwacja jak najbardziej aktualna i chyba po 2 kolejnych dopiero zauważyłam ruch na karcie kredytowej. Więc zależy to pewnie od hotelu.

Inna sprawa, że chciałam tam spędzić 5 dni. Kolejne dwa były opłacone w większości punktami (oddzielna rezerwacja robiona w tym samym dniu) i tu niespodzianka, poprosili w mailu żeby przywieźć vouchery potwierdzające zapłatę punktami. Nie wiedziałam o co im chodzi, bo jak płacę punktami, to nie voucherem więc wysłałam im potwierdzenie rezerwacji z systemu (udało mi się zmienić język na angielski). Dostałam odpowiedź na zasadzie "ach tak, no dobrze to wszystko ok". W hotelu w dniu przyjazdu okazało się, że wszystko ok, nawet sami z siebie połączyli rezerwację. Widać pan menadżer, z którym korespondowałam, był albo nowy albo miał gorszy dzień.

Ogólnie było trochę nerwowo, bo pierwsza myśl była, zadzwoń załatwisz sprawę szybciej. Nie udało się bo akurat nie było tej jedynej osoby, która mogła udzielić informacji :evil: I w sumie udało się dopiero po korespondencji mailowej. Ja trochę poddenerwowana bo mi zależy, a oni pełen luz :)

A przy okazji odnośnie czajników w pokojach. W Wiedniu w sali śniadaniowej był ekspres, z którego można było robić kawę, herbatę i chyba czekoladę do 22 (potem myli i zamykali). W Style w Redzie przy wyjściu z jadalni "czynny" całą dobę baniak z edenem, z którego można było brać również gorącą wodę do zaparzenia kawy lub herbaty, umiejscowiony przy wyjściu z jadalni.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomek Zien uważa post za pomocny.
 
      
#1450 PostWysłany: 30 Lip 2015 23:49 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Zrobiłem kilka dni temu rezerwację. Bezzwrotna, rzekomo płatna od razu. Na maila przyszło potwierdzenie. Na karcie śladu blokady, na koncie Accor rezerwacja niewidoczna. Normalne to? Do tej pory zawsze ściągało od razu i rezerwacja była widoczna ale mam za sobą dopiero 2 więc jeszcze nie wszystko mogę wiedzieć o cudach systemu Accor :D


W Accor nie we wszystkich hotelach pobierają kasę z karty nawet jeśli jest bezzwrotna i niby jest napisane, że płatność z góry. Na przykład robiłem jednego dnia rezerwację w Mercury Racławice Dosłońce, Novotel Katowice Centrum i Ibis Zabrze. Za rezerwację w Novotelu kasa zdjęta od razu z karty a za pozostałe dwie rezerwacje nic nie pobrane z karty aż do pobytu. Płaciłem kartą na miejscu, w Mercurym przy wymeldowani a w Ibisie przy zameldowaniu. Ale pewnie w przypadku no show z karty by pobrali.
Dodatkowo, tak jak u Ciebie rezerwacja w Mercurym nie była widoczna po zalogowaniu w systemie Accor ale... dało się ją wyszukać po numerze rezerwacji w aplikacji mobilnej więc może sprawdź w ten sposób u siebie.
Oczywiście po telefonie do hotelu rezerwacja była u nich widoczna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomek Zien uważa post za pomocny.
 
      
#1451 PostWysłany: 31 Lip 2015 06:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Zmailowałem się z hotelem, wszystko jest OK ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1452 PostWysłany: 31 Lip 2015 06:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Mam pytanie odnośnie punktów z ankiet e-Rewards.
Dostałem: 22/07/2015 22/07/2015 Bonus Partner : E-Rewards 0 250
i co chwila przychodzą na maila ankiety, wypełniłem już ich sporo - czy za nie też będą potem jakieś punkty czy to odpuścić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1453 PostWysłany: 31 Lip 2015 06:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
250 dostałeś za pierwszą ankietę, kolejne punkty zbierasz wewnątrz e-rewards, które później możesz zamienić z katalogu nagród na punktu LCAH (2000 = 250 p LCAH, 6000=1000)

A btw czy Wam też co druga prawie ankieta nie działa? W sensie przechodzę i kolko się kręci w nieskończoność
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi uważa post za pomocny.
 
      
#1454 PostWysłany: 31 Lip 2015 06:57 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Często też mi się tak zdarza albo się nie kwalifikuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1455 PostWysłany: 31 Lip 2015 07:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie kwalifikowanie się to inna sprawa ;) mówię, że ankieta nie działa pod względem technicznym. Czy tylko ja tak mam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1456 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Jak się ankieta zawiesi wystarczy odświeżyć F5, mi na 10 ankiet tylko 3 zadziałały, w sensie że się kwalifikowałem, ale za to raz za 800, 2x 600, za te za które nie dostawałem albo 25, albo 50. W sumie w tydzień uzbierałem tyle że już pierwsze 250pkt mam na koncie accor'a a na e-rewards zostało mi 2150 i ciągnę do 4000 bo się bardziej opłaca wymienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1457 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
U mnie z 10 razy wciskam F5 i nie idzie :X
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1458 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Spróbuj może zmienić domyślną przeglądarkę. U mnie nie było takiej sytuacji z żadną ankietą. Ja działam na Firefoxie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1459 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:29 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Czasami to jest fajne. Miałem niedawno tak, że wyświetlił mi się komunikat o błędzie technicznym, a jak potem wszedłem na swoje konto, to zaliczyło mi 600 pkt za tą ankietę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1460 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
kendi napisał(a):
W Accor nie we wszystkich hotelach pobierają kasę z karty nawet jeśli jest bezzwrotna i niby jest napisane, że płatność z góry.


Dokładnie - dzisiaj mnie Ibis Styles we Wrocławiu troszkę przez takie coś przestraszył. Obudził mnie wcześnie rano sms z banku o zablokowaniu próby obciążenia mojej karty transakcją korespondencyjną. Jako że nigdy nie płacę kartą kredytową korespondencyjne, to od razu przychodzą do głowy czarne myśli. A tu człowiek zaspany, trzeba zrobić szybki rachunek sumienia, gdzie mogła jego karta zostać zapamiętana przez niepowołaną osobę. Potem telefon do banku by dopytać o szczegóły i ewentualne zastrzeżec kartę. I wyjaśnienie że to hotel najwyraźniej chciał pobrać opłatę za pobyt w ten weekend.

Rezerwacja była robiona internetem, drugi hotel zamówiony wtedy pobrał pieniądze od razu - a tu takie niespodzianki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group